Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.209
Κριτικές
166
Like
27.101
Πόντοι
34.538

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.729
Like
2.466
Πόντοι
456
Γλυκομουτσουνε γραψε λαθος..
Καμμια σχεση η ΝΙΝΑΡΑ με τα σαλαχια με τα κοκορετσια..


Ιεροσυλια αυτο που εγραψες..
ποιά Νινάρα ρε Φακίρη; γι αυτη τη Μαρίνα έγραψα, έχω δει αγγελία της που γράφει "πινουμε και κοκορέτσι"
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

α... σόρρυ... λάθος παράθεση.. γμτ.. το διορθώνω
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.729
Like
2.466
Πόντοι
456

Καλησπέρα παιδιά!!! Ξέρει κανείς τι παίζει με το μωρό αυτό;
μακριά, είναι στη παρέα με τα κοκορέτσια
 

kosnits

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
225
Κριτικές
4
Like
157
Πόντοι
1
Καλησπέρα,έχουμε ιδέα τη ρόλο βαράει αυτή η Αφροδίτη που το παίζει και μασέρ?
 

mitsakos25

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2017
Μηνύματα
203
Like
144
Πόντοι
1
εχει εμπειρία κανεις?
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.399
Κριτικές
5
Like
4.164
Πόντοι
606
Κι όμως..δεν είναι πρόλογος!Πέρα από το ερωτικό,κάνω επαγγελματικό μασάζ αθλητικό η χαλαρωτικό!Οποίος γνωρίζει ας απαντήσει περί αυτού ?
οκ τωρα καταλαβα μαζυ σου τοτε !!!!
μακριά, είναι στη παρέα με τα κοκορέτσια
θα την ψαχνουμε πασχαλιατικα μ τις μαλ@κιες που γραφεται!!!!!κ οτυ σκεφτομουν ν σουβλισω!!!
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.399
Κριτικές
5
Like
4.164
Πόντοι
606
Γλυκομουτσουνε γραψε λαθος..
Καμμια σχεση η ΝΙΝΑΡΑ με τα σαλαχια με τα κοκορετσια..


Ιεροσυλια αυτο που εγραψες..
τα σαλαχια μουτρο νεου μαραφετι ειναι αυτο παλυ ...τοσο καιρο δεν εχω μαθει τιποτα εδω χαμο
 

skatoftiaro

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
εχει εμπειρία κανεις?πριν 2-3 χρονια. πολυ μεγαλο στηθος, ωραιο, αλλα οχι πολυ θηλυκη. εχει λιγα μπρατσα. ηθελα να δοκιμασω ε/π και πηγα καπως στην τυχη. δεν ηξερα τη σελιδα ακομα. τιμια και στους δυο ρολους, καλη και για πρωταρηδες. γλειφει καλα και τα παντα, δε βιαζεται, παει στο ρυθμο και τα γουστα σου. καλο εργαλειο οχι μπουρι αλλα οχι και μικρο. ωραια εμπειρια γενικα
 

dimwhoo

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
274
Κριτικές
18
Like
527
Πόντοι
6.060
Ξέρουμε κάτι συναγωνιστές για τα "κορίτσια":
 
  • Like
Αντιδράσεις: nuktas

kosnits

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
225
Κριτικές
4
Like
157
Πόντοι
1
Πήρα τηλ στην Αφροδίτη...η φωνή με ξενέρωσε στην αρχή νόμιζα κάνει πλάκα ,σαν νταλικιερης μιλάει....
 

nicaki

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
56
Κριτικές
11
Like
27
Πόντοι
10
Παίδες έχει κατέβει Αθήνα ή Νικόλ Αντωνίου μπορείτε να πείτε πληροφορίες;
 

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
256
Like
473
Πόντοι
21
Πήρα τηλ στην Αφροδίτη...η φωνή με ξενέρωσε στην αρχή νόμιζα κάνει πλάκα ,σαν νταλικιερης μιλάει....
Και σαν νταλιγκερης ΚΑΙ 150 ευρω ζηταει!!! ελεοοςς μαλλον την εχει δει μονοπωλιο στην Σαλονικη η κυρια!! χαχαχαχ
 

east78

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2006
Μηνύματα
13
Κριτικές
2
Like
98
Πόντοι
0
Επισκεψη στην Hellen Bittencourt (Ramona).Περιοχη κοντα στην εκκλησια Αγιου Δημητριου:priest:.Το μερος μια μικρη "γκαρσονιερα".Δεν ηταν βρωμικο...απλα ητανε λιγο περιεργο σε φαση παιζει να ητανε 1 διαμερισμα και το σπασανε σε 2?Anyway πρωτη φορα με την Hellen οτι βλεπετε στης φωτο (με η χωρις make up) αυτο θα δειτε και εκει.Λιγο πιο μαυρισμενη ειναι η οι φωτο εχουν τερμα το φλας.Καποιος καπου ειχε αναφερει οτι δεν ειχε στηθος...εχει κανονικοτατο (σιλικονατο).Ωραιο σωματακι εχει, πιπα χωρις.Κανεις ντουζακι πριν ορμησεις.Με πασα επιφυλαξη παιζει να ειναι και μια φιλη της εκει (δεν ρωτησα...αλλα ειχε ενα παραβαν σε μια πορτα και επαιζε tv).100/1h (εγω για το κλασικο 150 την εκοβα...ακομα καλλυτερα).
 

monstercock greece

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2015
Μηνύματα
412
Κριτικές
6
Like
2.143
Πόντοι
481
Επισκεψη στην Hellen Bittencourt (Ramona).Περιοχη κοντα στην εκκλησια Αγιου Δημητριου:priest:.Το μερος μια μικρη "γκαρσονιερα".Δεν ηταν βρωμικο...απλα ητανε λιγο περιεργο σε φαση παιζει να ητανε 1 διαμερισμα και το σπασανε σε 2?Anyway πρωτη φορα με την Hellen οτι βλεπετε στης φωτο (με η χωρις make up) αυτο θα δειτε και εκει.Λιγο πιο μαυρισμενη ειναι η οι φωτο εχουν τερμα το φλας.Καποιος καπου ειχε αναφερει οτι δεν ειχε στηθος...εχει κανονικοτατο (σιλικονατο).Ωραιο σωματακι εχει, πιπα χωρις.Κανεις ντουζακι πριν ορμησεις.Με πασα επιφυλαξη παιζει να ειναι και μια φιλη της εκει (δεν ρωτησα...αλλα ειχε ενα παραβαν σε μια πορτα και επαιζε tv).100/1h (εγω για το κλασικο 150 την εκοβα...ακομα καλλυτερα).
Καλησπέρα, στα του αγώνα?
 

Koiken

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2019
Μηνύματα
29
Like
12
Πόντοι
0
καλησπερα μαγκες εχει κανεις εμπειρια με αυτο το μωρο;
 

monstercock greece

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2015
Μηνύματα
412
Κριτικές
6
Like
2.143
Πόντοι
481
καλησπερα μαγκες εχει κανεις εμπειρια με αυτο το μωρο;
Φίλος, αν δεν με απατά η μνήμη μου αύριο είναι Τσικνοπέμπτη και όχι Πάσχα για κοκορέτσια!!Μακρυα...
 

east78

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2006
Μηνύματα
13
Κριτικές
2
Like
98
Πόντοι
0
Καλησπέρα, στα του αγώνα?
Εχεις δικιο,ξεχασα να αναφερω το εργαλειο normal μεγεθος (στην ελαχιστη παρουσια μου με τα "κοριτσια" εχω δει απο προβοσκιδες μεχρι γαριδακια). Αυτο ητανε καπου στην μεση,κοιτα δεν ασχολουμαι με το παθητικο κομματι οποτε το μεγεθος εκτος και αν ειναι too big η too small το προσπερναω.
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.353
Πόντοι
1.196
Η 2η έχει ξανάρθει νομίζω, και δεν είχαν γραφτεί καλά λόγια...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom