Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Haggis

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2020
Μηνύματα
18
Like
18
Πόντοι
0
Επίσης,, γνωρίζετε γιατί σταμάτησε η τρανς μπελα? Που εμενε κοντά σταθμό? Η μελαχρινή καλλονή πραγματικά..πολύ όμορφη ..αλλά σταμάτησε..ξέρει κανείς γιατί?
 

PanosAlla

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2019
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
793
Πόντοι
96
Επίσης,, γνωρίζετε γιατί σταμάτησε η τρανς μπελα? Που εμενε κοντά σταθμό? Η μελαχρινή καλλονή πραγματικά..πολύ όμορφη ..αλλά σταμάτησε..ξέρει κανείς γιατί?
Δε σταμάτησε!
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.956
Κριτικές
2
Like
5.953
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα,

έχει βρεθεί κάποιος με αυτή


ή κυρίως με την φίλη της που δεν βρίσκω αγγελία της
 

Haggis

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2020
Μηνύματα
18
Like
18
Πόντοι
0
Αναφέρομαι στη συγκεκριμένη..έχει να ανεβασει αγγελία εδώ και έξι μήνες..είναι ίσως η ομορφότερη στα μάτια μου από άποψη θηλυκότητας στγν πόλη χωρίς να την έχω δει από κοντά..είστε σίγουροι πως συνεχίζει ακόμα??? Το επιβεβαιώνει κ άλλος αυτό?
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.728
Like
2.462
Πόντοι
456
Καλησπέρα,

έχει βρεθεί κάποιος με αυτή


ή κυρίως με την φίλη της που δεν βρίσκω αγγελία της
ναι, εχω βρεθει μαζι της στην Αθηνα, λιγο παχουλη με κοιλιτσα, καλο εργαλειο, καυλωνει κανονικα, της αρεσουν και οι 2 ρόλοι, προσεξα οτι εχει μαι προτιμηση στο να ειναι παθητικη, δεν εχει στηθος, αλλα εχει ωραιο απαλο δερμα με γυναικειες καμπυλες, ειναι ευγενικη και καυλιαρα
 
Εγγρ.
22 Ιαν 2020
Μηνύματα
153
Like
40
Πόντοι
1
Ένα ξανθό τρανς λεπτο ψηλό σχετικά τρανς/τραβεστί μέσα σε αμάξι στην Καβάλας με κολλετι στο γνωστό τετράγωνο το ξέρει κανεις ;
 

Jimmy1912

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2019
Μηνύματα
370
Like
706
Πόντοι
81
Αναφέρομαι στη συγκεκριμένη..έχει να ανεβασει αγγελία εδώ και έξι μήνες..είναι ίσως η ομορφότερη στα μάτια μου από άποψη θηλυκότητας στγν πόλη χωρίς να την έχω δει από κοντά..είστε σίγουροι πως συνεχίζει ακόμα??? Το επιβεβαιώνει κ άλλος αυτό?
Δεν έχω ιδιαίτερη εμπειρία στον τομέα και η μόνη, που έχω πάει, είναι αυτή στην οποία αναφέρεσαι. Μακάρι να δουλεύει, γιατί είναι όντως όμορφη, καλή στην δουλειά της και ευχάριστη. Κάποιοι έμπειροι του χώρου, με τους οποίους συμφωνώ αν κρίνω από τις φωτογραφίες των κοπελιων, λένε ότι οι πιο θηλυκές είναι η Αμάντα και η ΡίΑ
 
  • Like
Αντιδράσεις: Haggis

ninos love

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2013
Μηνύματα
14
Like
2
Πόντοι
0
Παιδιά καλησπέρα..νέο μέλος και γενικά ήθελα να ρωτήσω κάποια πράγματα.. σκέφτομαι εδώ και καιρό να επισκεφθώ κάποιο κορίτσι..ήμουν έτοιμος για την τρανς μπελα..γνωρίζει κανείς γιατί σταμάτησε? Έτσι με είχε πει ότι την είχα στείλει μήνυμα..στις αρχές του λοκνταουν είχε σταμάτησει από όσο θυμάμαι..επίσης τώρα σκέφτομαι τη Ρία λιμπερτυ..απλά επειδή δν έχω εμπειρία φοβάμαι μήπως δεν ανταποκριθώ εκείνη την ώρα η οτιδήποτε..τι λέτε αξίζει να πάω?? Σε ποια θα με προτεινατε εσείς? Η αγαπημένη μου είναι η leticia oliveira πραγματικά η Βραζιλιάνα είναι καλλονή καλύτερη κ από γυναίκα..απλά πάντα σκαλωνω και δεν πηγαίνω γιατί φοβάμαι..ίσως κ αρρώστιες κτλπ τα έχω στο πίσω μέρος του μυαλού μου.. ευχαριστω εκ των προτέρων

Aνεπιφυλακτα!!!! ειναι σουπερ
 

Palios76

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
Καλησπέρα.
Η Ρία πιστευω και γω ό,τι καλύτερο εμφάνιση συμπεριφορά, αποκλειστικά παθητική. Τρανς Μπελλα έχει σταματήσει και ασχολειται με τραγούδι και το αμόρε της.
Ξέρει κανείς για Ραφαέλα υπηρεσίες; Έχει καλή εμφάνιση στις φωτό αλλά θυμίζει να ανήκει στην παρέα με τα "κοκορέτσια".
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.728
Like
2.462
Πόντοι
456
Καλησπέρα.
Η Ρία πιστευω και γω ό,τι καλύτερο εμφάνιση συμπεριφορά, αποκλειστικά παθητική. Τρανς Μπελλα έχει σταματήσει και ασχολειται με τραγούδι και το αμόρε της.
Ξέρει κανείς για Ραφαέλα υπηρεσίες; Έχει καλή εμφάνιση στις φωτό αλλά θυμίζει να ανήκει στην παρέα με τα "κοκορέτσια".
δεν κάνεις λάθος.. το χει αναφερει πολλες φορες στις αγγελιες της..
 

Desperanto

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2007
Μηνύματα
65
Like
4
Πόντοι
0
Παιδιά έχει κανείς εμπειρία με κάποια από τις (Κύπριες;) cross/trans που κάνουν πιάτσα στη Σταύρου Βουτυρά (με Γιαννιτσών); Μια Μαλεβή
 

gynemimetoafto

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2017
Μηνύματα
31
Κριτικές
1
Like
64
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους! Ξέρουμε καθόλου πώς είναι το ts-14 τη μέρα; Έχει κόσμο ή μόνο από το βράδυ και μετά;
 

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
256
Like
473
Πόντοι
21
ρε παιδια αυτην την galena την εχει παρει κανεις να μου πει εντυπωσεις?? ειναι να παω αθηνα για κατι δουλειες και σκεφτομαι να την συναντησω...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom