Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

panospan10

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2018
Μηνύματα
53
Like
34
Πόντοι
0
Καλησπέρα Guys.
Κωλοβαροντας στο τιντερ εντόπισα καποια ΕΒΕΛΙΝΑ (ξανθια) που δηλωνει τρανσεξουαλ επαγγελματιας μασερ στην πολη μας.
Ξερει κανεις κάτι??
Φαινοταν πολυ ομορφη..
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
 
Γεια σας φιλοι μου. Εχω την εντυπωση ότι ειδα χθες στην Γιαννιτσων την Αμαντα με την Νικολ απο το ts. Τις πετυχε κανεις? Και αν ναι γνωριζετε αν κανουν πιατσα? Στην δευτερη γυρα μου τις εχασα δυστυχως.... :undecided:
Η Αμαντα γιανα παει σπιτι της περναει την γιανιτσων...Πιατσα δεν κανει.Συνηθως οταν πηγαινει κπου την σταματανε γιατι νομιζουν οτι κανει πιατσα.Δεν κανει πιατσα.
Η νικολ πηγαινει για καφ στο σπιτι της αμαντα.Οποτε μπορει να τις ειδες την ωρα που πηγαιναν στο σπιτι της αμαντας.
Η νικολ δεν κανει πιατσα.
 

wolfgar

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
129
Like
260
Πόντοι
21
Μιλάμε για την Αμάντα που δέχεται στο Λαγκαδά?η έχω χάσει επεισόδια?
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Μιλάμε για την Αμάντα που δέχεται στο Λαγκαδά?η έχω χάσει επεισόδια?
Η αμαντα οταν δεχονταν κοσμο στον λαγκαδα ηταναπλα ενα αγορι που ντυνονταν με γυναικεια ρουχα.Τωρα ειναι τρανς..Οχι εχεις χασει επισοδεια ολοκληρο κυκλο επισοδειων εχεις χασει.
 

19cm_top

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
88
Κριτικές
3
Like
267
Πόντοι
0
  Η Αμαντα γιανα παει σπιτι της περναει την γιανιτσων...Πιατσα δεν κανει.Συνηθως οταν πηγαινει κπου την σταματανε γιατι νομιζουν οτι κανει πιατσα.Δεν κανει πιατσα.
Η νικολ πηγαινει για καφ στο σπιτι της αμαντα.Οποτε μπορει να τις ειδες την ωρα που πηγαιναν στο σπιτι της αμαντας.
Η νικολ δεν κανει πιατσα.
Η Νικόλ, όταν μαζευε χρηματα για να βαλει στηθος, δουλευε για πολυ περιορισμενο διαστημα με αγγελια, και δεχοταν στο σπιτι της Ευρυδικης στους Αμπελόκηπους.
Δουλευε μονο ενεργητικο και παραμαενει η πιο ομορφη τρανς που εχω παει, ειτε απο ελληνιδες, είτε απο ξενες.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.944
Κριτικές
2
Like
5.926
Πόντοι
1.056
Η Νικόλ, όταν μαζευε χρηματα για να βαλει στηθος, δουλευε για πολυ περιορισμενο διαστημα με αγγελια, και δεχοταν στο σπιτι της Ευρυδικης στους Αμπελόκηπους.
Δουλευε μονο ενεργητικο και παραμαενει η πιο ομορφη τρανς που εχω παει, ειτε απο ελληνιδες, είτε απο ξενες.

Συμφωνώ για το πιο όμορφη τρανς όπως επίσης να συμπληρώσω και τον υπεργαμάτο και τελείως ακομπλεξάριστο χαρακτήρα της.
Είχα την τύχη να την γνωρίσω στο ts και να συνεχίσουμε την παρέα και τις εξόδους μας για κάποιο διάστημα
 

TRANS_NINA

Trans
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
9.518
Like
8.743
:pipa1: :2on1: :pipa2:
 

Συνημμένα

  • IMG_20190913_151115_005.jpg
    IMG_20190913_151115_005.jpg
    194,8 KB · Εμφανίσεις: 67

Koiken

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2019
Μηνύματα
29
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπέρα Νέος στην φάση και ενδιαφέρομαι για μια που να γαμαει πολύ αγρια στην Θεσσαλονίκη έχει κανείς να μου προτείνει κάποια ;;
 

TRANS_NINA

Trans
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
9.518
Like
8.743
Καλησπέρα Νέος στην φάση και ενδιαφέρομαι για μια που να γαμαει πολύ αγρια στην Θεσσαλονίκη έχει κανείς να μου προτείνει κάποια ;;
πως θες κάποια να σε γαμήσει άγρια ..... αμα είσαι νέος στην φαση ???

εκτος αν έχεις πηγάδι εκει το συζητάμε !
 

monstercock greece

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2015
Μηνύματα
412
Κριτικές
6
Like
2.141
Πόντοι
481

abla24

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2008
Μηνύματα
142
Like
72
Πόντοι
1
Η Νικόλ, όταν μαζευε χρηματα για να βαλει στηθος, δουλευε για πολυ περιορισμενο διαστημα με αγγελια, και δεχοταν στο σπιτι της Ευρυδικης στους Αμπελόκηπους.
Δουλευε μονο ενεργητικο και παραμαενει η πιο ομορφη τρανς που εχω παει, ειτε απο ελληνιδες, είτε απο ξενες.

Για ποια Νικολ μιλαμε?
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Ψαχνω αφορμη για να γραψω κατι.Η αφορμη δοθηκε σημερα. Βρεθηκαμε σημερα το απογευμα στην λαρνακα.Για μενα ειναι στανταρακι .Το νεο εινα ομως αλλο.Μετακομισε μονιμα στην κυπρο.Καποιοι θα χαρουν κποιοι στα αρχιδια τους..το θεμα ειναι αλλο.
Η θεσσαλονικη πλεον δεν βγαζει βαρια ονοματα.Για να αγιασω τα γενια μου πιστευα παρα που στις ικανοτιτες της anny gold και την στηριξα οσο δεν πηγαινε..μπειτε στο προφιλ μου και διαβαστε τις 2 κριτικες που εχω γραψει...Η μια ηταν σε παρτουζα.
Πιστευα παρα πολυ στην αμαντα και γι αυτο αν διαβασετε την κριτικη μου για την αμαντα την ειχα παρει οταν ακομα ηταν κρος.
Που θελω να καταληξω;δεν βλεπω να κινειται κατι στο νεο αιμα...ψαχνω κατι καλο και δυνατο αλλα δεν.
Χρησιμοποιησα το πλανετ ρομεο...πενιχρα αποτελεσματα.Δεν σου απαντουν αν δεν εχεις φωτο.
Στο προφιλ στο πλανετ ρομεο χρησιμοποιω το ονομα ioannis reviς...Αν μπει καποιος στο προφιλ σας με αυτο το ονομα ειμαι εγω οπου απλα ψαχνω...βοηθηστε με για να σας βοηθησω...
Μπαινω και σε προφιλ απο ολη ην ελλαδα και ψαχνω...
Οσο ζω ελπιζω
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Ψαχνω αφορμη για να γραψω κατι.Η αφορμη δοθηκε σημερα. Βρεθηκαμε σημερα το απογευμα στην λαρνακα.Για μενα ειναι στανταρακι .Το νεο εινα ομως αλλο.Μετακομισε μονιμα στην κυπρο.Καποιοι θα χαρουν κποιοι στα αρχιδια τους..το θεμα ειναι αλλο.
Η θεσσαλονικη πλεον δεν βγαζει βαρια ονοματα.Για να αγιασω τα γενια μου πιστευα παρα που στις ικανοτιτες της anny gold και την στηριξα οσο δεν πηγαινε..μπειτε στο προφιλ μου και διαβαστε τις 2 κριτικες που εχω γραψει...Η μια ηταν σε παρτουζα.
Πιστευα παρα πολυ στην αμαντα και γι αυτο αν διαβασετε την κριτικη μου για την αμαντα την ειχα παρει οταν ακομα ηταν κρος.
Που θελω να καταληξω;δεν βλεπω να κινειται κατι στο νεο αιμα...ψαχνω κατι καλο και δυνατο αλλα δεν.
Χρησιμοποιησα το πλανετ ρομεο...πενιχρα αποτελεσματα.Δεν σου απαντουν αν δεν εχεις φωτο.
Στο προφιλ στο πλανετ ρομεο χρησιμοποιω το ονομα ioannis reviς...Αν μπει καποιος στο προφιλ σας με αυτο το ονομα ειμαι εγω οπου απλα ψαχνω...βοηθηστε με για να σας βοηθησω...
Μπαινω και σε προφιλ απο ολη ην ελλαδα και ψαχνω...
Οσο ζω ελπιζω
εχεις ενα οραμα
εισαι ιδεολογος
πρεπει να σε κανουν επιτιμο οι λοατκι οργανωσεις
να σου δωσουν ενα κλειδι, μια χρυση πλακετα κατι
 

lia(1)

Trans
Εγγρ.
26 Οκτ 2010
Μηνύματα
837
Like
1.176
Ψαχνω αφορμη για να γραψω κατι.Η αφορμη δοθηκε σημερα. Βρεθηκαμε σημερα το απογευμα στην λαρνακα.Για μενα ειναι στανταρακι .Το νεο εινα ομως αλλο.Μετακομισε μονιμα στην κυπρο.Καποιοι θα χαρουν κποιοι στα αρχιδια τους..το θεμα ειναι αλλο.
Η θεσσαλονικη πλεον δεν βγαζει βαρια ονοματα.Για να αγιασω τα γενια μου πιστευα παρα που στις ικανοτιτες της anny gold και την στηριξα οσο δεν πηγαινε..μπειτε στο προφιλ μου και διαβαστε τις 2 κριτικες που εχω γραψει...Η μια ηταν σε παρτουζα.
Πιστευα παρα πολυ στην αμαντα και γι αυτο αν διαβασετε την κριτικη μου για την αμαντα την ειχα παρει οταν ακομα ηταν κρος.
Που θελω να καταληξω;δεν βλεπω να κινειται κατι στο νεο αιμα...ψαχνω κατι καλο και δυνατο αλλα δεν.
Χρησιμοποιησα το πλανετ ρομεο...πενιχρα αποτελεσματα.Δεν σου απαντουν αν δεν εχεις φωτο.
Στο προφιλ στο πλανετ ρομεο χρησιμοποιω το ονομα ioannis reviς...Αν μπει καποιος στο προφιλ σας με αυτο το ονομα ειμαι εγω οπου απλα ψαχνω...βοηθηστε με για να σας βοηθησω...
Μπαινω και σε προφιλ απο ολη ην ελλαδα και ψαχνω...
Οσο ζω ελπιζω
νομιζω οτι ηρθε ο καιρος να βρεις ενα καλο κοριτσι  να παντρευτεις να κανεις οικογενεια και παιδια....
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
νομιζω οτι ηρθε ο καιρος να βρεις ενα καλο κοριτσι  να παντρευτεις να κανεις οικογενεια και παιδια....
Θα γίνει και αυτό κάποια στιγμή. Ο ρόλος μου στο  σαιτ είναι να δίνω έγκυρη ενημέρωση και να βοηθάω. Όπως και να βοηθάω οποία τρανς μου ζητήσει βοήθεια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom