Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (2 μέλη και 4 επισκέπτες)

don_crhis

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2016
Μηνύματα
13
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα! Παρακολουθω αρκετο καιρο το φορουμ, αλλα δεν γραφω
Θελω να ρωτησω, επειδη δεν εχω ξαναπαει με κοπελα τρανς και δεν εχω δικο μου χωρο, ειναι εμπιστο να γινει κατι μεσα στο αμαξι??
Εσεις το κανετε? Δεν φοβοσαστε μην σας κλεψει πχ πορτοφολι, ρολοι, κινητο η τρανς??
 

Travelhunter

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2017
Μηνύματα
4
Κριτικές
6
Like
100
Πόντοι
0
Ειχα καιρο να επισκεφτώ ξενη τρανς. Μαζεψα τα λεφτα και οηγα Rafaella . Τη συστήνω ανεπιφύλακτα. Πεντακάθαρη, γυναικειο κορμι που αν δεν πετάξει εξω το μπουρι της δε καταλαβαίνεις οτι ειναι τρανς ευγενική και με πολυ καλη διαθεση. Ενεργητική και παθητική και στα 2 με πολύ καλη συμμετοχη. Ο πουτσος ειναι 22cm οπως λεει σιγουρα.
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.816
Like
255
Πόντοι
36
Καλησπερα! Παρακολουθω αρκετο καιρο το φορουμ, αλλα δεν γραφω
Θελω να ρωτησω, επειδη δεν εχω ξαναπαει με κοπελα τρανς και δεν εχω δικο μου χωρο, ειναι εμπιστο να γινει κατι μεσα στο αμαξι??
Εσεις το κανετε? Δεν φοβοσαστε μην σας κλεψει πχ πορτοφολι, ρολοι, κινητο η τρανς??
γιατι οχι στο δικο της σπιτι?
 

don_crhis

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2016
Μηνύματα
13
Like
2
Πόντοι
0
γιατι οχι στο δικο της σπιτι?

Με μια που μιλησα, δεν μου προτεινε να παμε στο δικο της σπιτι...
Το κανουν συνηθως αυτο οι κοπελες στην πιατσα?? Να την παρεις απο εκει και να γινει σε δικο τους χωρο??
 

Jonkars_88

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2017
Μηνύματα
3
Like
6
Πόντοι
0
Ειχα καιρο να επισκεφτώ ξενη τρανς. Μαζεψα τα λεφτα και οηγα Rafaella . Τη συστήνω ανεπιφύλακτα. Πεντακάθαρη, γυναικειο κορμι που αν δεν πετάξει εξω το μπουρι της δε καταλαβαίνεις οτι ειναι τρανς ευγενική και με πολυ καλη διαθεση. Ενεργητική και παθητική και στα 2 με πολύ καλη συμμετοχη. Ο πουτσος ειναι 22cm οπως λεει σιγουρα.
Καλησπέρα επειδή με ψήνει και εμένα να πάω.Μπορεις περισσότερες πληροφορίες;
 

Larson26

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2019
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
εμπειρια κανεις με την κορασιδα ; την ζαχαρωνω αρκετο καιρο φαινεται τουμπανο αλλα κατι με κραταει πισω δεν θελω να χασω τσαμπα χρονο και χρημα! Θελω λεπτομερειες αν καποιος εχει εμπειρια ! Καλημερα φιλοι μου
 

Larson26

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2019
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
Pootie-tang δεν μου αρεσε εμενα προσωπικη μου γνωμη ! Ουτε στο ενεργητικο ουτε στο παθητικο !δεν θα την προτινα !
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
37
Like
1.480
Πόντοι
1.096
εμπειρια κανεις με την κορασιδα ; την ζαχαρωνω αρκετο καιρο φαινεται τουμπανο αλλα κατι με κραταει πισω δεν θελω να χασω τσαμπα χρονο και χρημα! Θελω λεπτομερειες αν καποιος εχει εμπειρια ! Καλημερα φιλοι μου

όντως πολύ όμορφη. Εκεί σταματάνε τα θετικά. Προσωπική άποψη, βρες κάτι άλλο
 

talon11

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2019
Μηνύματα
26
Like
10
Πόντοι
0
Εχουμε πληροφοριες για Ραφαελα? τιμες κλπ?
 

Larson26

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2019
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
11panos9 το ιδιο θα ρωτουσα φιλε μου ! Και αν οντως εχει χλ προσοντα που γραφει;!
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Την ειχα παρει οταν βρισκομουν στην ελλαδα τον ιουλιο.Με αρκετα συν και πλην.
Οτι βλεπεις στην φωτο..κρος
Βελουδινη επιδερμιδα κωλαρακι για πολλα γλυψιματα.
Πιπα κλη αλλα με καποτα
Στησιματα καλα.
Εργαλειο ολη την ωρα καγκελο.
Πηγα μαζι της με την συμφωνια να τελειωσει οπως και εγινε με αρετη ποσοτητα σπερματος.
Το σπιτι που με πηγε ελεεινο και τρισαθλιο μπανιο για τον πουτσο χωρις κλιματισμο.
Μιλα υπερβολικα και σου σπαει τα αρχιδια
Ελπιζω να βοηθησα.
 

them

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2009
Μηνύματα
26
Κριτικές
5
Like
77
Πόντοι
0
Την ειχα παρει οταν βρισκομουν στην ελλαδα τον ιουλιο.Με αρκετα συν και πλην.
Οτι βλεπεις στην φωτο..κρος
Βελουδινη επιδερμιδα κωλαρακι για πολλα γλυψιματα.
Πιπα κλη αλλα με καποτα
Στησιματα καλα.
Εργαλειο ολη την ωρα καγκελο.
Πηγα μαζι της με την συμφωνια να τελειωσει οπως και εγινε με αρετη ποσοτητα σπερματος.
Το σπιτι που με πηγε ελεεινο και τρισαθλιο μπανιο για τον πουτσο χωρις κλιματισμο.
Μιλα υπερβολικα και σου σπαει τα αρχιδια
Ελπιζω να βοηθησα.

Επιβεβαιώνω τα παραπάνω, ακριβώς έτσι.
 

danny_thess

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2014
Μηνύματα
174
Like
42
Πόντοι
1
Γεια σας φιλοι μου. Εχω την εντυπωση ότι ειδα χθες στην Γιαννιτσων την Αμαντα με την Νικολ απο το ts. Τις πετυχε κανεις? Και αν ναι γνωριζετε αν κανουν πιατσα? Στην δευτερη γυρα μου τις εχασα δυστυχως.... :undecided:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom