Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

o salonikios

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2018
Μηνύματα
41
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπερα,

συναντηση για πρωτη φορα με τη γνωστη Ευρυδικη στο χωρο της.
Συμπαθητικος χωροςκαι συμπαθητικη η Ευρυδικη, με διαθεση για κουβεντα.
Το δωρακι €50, και περιελαμβανε ακαποτη πιπα και απο τους δυο και στη συνεχει η Ευρυδικη σε ρολο ενεργητικο.
Καλο εργαλειο και πολυ ωραιο σωμα.
Γαμαει καλα, δυνατα και με υπομονη.
Θα ξαναπαω
καλησπερα 1.τι εργαλειο εχει σε cm ?  2.χυνει?  ευχαριστω πολυ
 

drum42

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2019
Μηνύματα
84
Like
105
Πόντοι
0
Ότι ακριβώς βλέπεις στις φωτ..δεν ξέρω για τα ενεργητικά της δεν είναι στα γούστα μου..πίπα διαστημική..
 

anestis83

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
350
Like
265
Πόντοι
21
Για μια alexandra που είναι αυτές τις μέρες εδώ γνωρίζουμε τπτ; είναι αλθηνές οι φωτογραφίες που έχει στα σαιτ αγγελιών;
 

panospan10

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2018
Μηνύματα
53
Like
34
Πόντοι
0
Για μια alexandra που είναι αυτές τις μέρες εδώ γνωρίζουμε τπτ; είναι αλθηνές οι φωτογραφίες που έχει στα σαιτ αγγελιών;

Κι εγω την ιδια απορια εχω
εχει δοκιμασει κανεισ?
 

monstercock greece

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2015
Μηνύματα
412
Κριτικές
6
Like
2.141
Πόντοι
481

drum42

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2019
Μηνύματα
84
Like
105
Πόντοι
0
Οι φωτος εκτός της πούτσας πρέπει να είναι αληθινές...Πήρα τηλέφωνο, αισθησιακή φωνή...
τη συνάντησα περίπου πριν 10-12 μήνες..ότι ακριβώς βλέπεις..για τα προσόντα της δεν ξέρω δεν είναι του γούστου μου αλλά δεν νομίζω να είναι της φωτ..πίπα διαστημικη
 

drum42

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2019
Μηνύματα
84
Like
105
Πόντοι
0
Κάποιος με Κορίνα που είναι αυτές τις μερες εδώ έχει εμπειρία?
 

monstercock greece

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2015
Μηνύματα
412
Κριτικές
6
Like
2.141
Πόντοι
481
τη συνάντησα περίπου πριν 10-12 μήνες..ότι ακριβώς βλέπεις..για τα προσόντα της δεν ξέρω δεν είναι του γούστου μου αλλά δεν νομίζω να είναι της φωτ..πίπα διαστημικη

  Μόλις γύρισα από Αλεξάνδρα, είναι από Λίβανο... Μόνο παθητική, πολύ ωραίο κορμί, μαλακή επιδερμίδα, ωραία πίπα, την ιδρώνει την φανέλα! Στα αρνητικά τώρα, ο πούτσος σχεδόν ανύπαρκτος, δύσκολη συννενόηση και αν τον έχεις μεγάλο όπως εγώ ζορίζεται πολύ, αλλά το πρσπαθεί!
 

riot12

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
8
Like
2
Πόντοι
0
  Μόλις γύρισα από Αλεξάνδρα, είναι από Λίβανο... Μόνο παθητική, πολύ ωραίο κορμί, μαλακή επιδερμίδα, ωραία πίπα, την ιδρώνει την φανέλα! Στα αρνητικά τώρα, ο πούτσος σχεδόν ανύπαρκτος, δύσκολη συννενόηση και αν τον έχεις μεγάλο όπως εγώ ζορίζεται πολύ, αλλά το πρσπαθεί!

Thx για τις πληροφορίες. Στο 50άρι είναι;
 

thecleverone

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2012
Μηνύματα
270
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1

Φίλε μου μακριά, ίσως η μεγαλύτερη ξεπέτα που υπάρχει αυτή τη στιγμή στην Ελλάδα. Έχει ως δόλωμα την πραγματικά εκπληκτική της εμφάνιση αλλά στις υπηρεσίες της απαράδεκτη. Δεν έχω κανένα απολύτως οικονομικό πρόβλημα και είναι ειλικρινά το μόνο πενηντάρικο που έχω κλάψει. Θα προτιμούσα να το ‘χα δώσει σ ένα ζητιάνο στο δρόμο. Είναι απαράδεκτη και κοροϊδεύει τον πελάτη χωρίς να σέβεται τα λεφτά του.

Αν ήταν λίγο σωστή θα ήταν από τις top επιλογές. Τώρα αν έχεις λεφτά για πέταμα και σου φτάνει μόνο το να πας και να χουφτώσεις λίγο τότε κάντο. Για τα υπόλοιπα αν έχεις λίγο επίπεδο στο θέμα σεξ και απαιτήσεις, μην περιμένεις πολλά.
 
  • Like
Αντιδράσεις: gerg28

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Για την ιωαννα τα πραγματαειναι απλα.Αν εισαι παθητικος θα περασεις καλα.Αν εισαι ενεργητικος απλα δεν κανει παπαδες.Για το ενεργητικο της εχω αναφερθει στην κριτικη μου παθητικο εχει βελτιωθει αλλα δεν κανει παπαδες.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Για την ιωαννα τα πραγματαειναι απλα.Αν εισαι παθητικος θα περασεις καλα.Αν εισαι ενεργητικος απλα δεν κανει παπαδες.Για το ενεργητικο της εχω αναφερθει στην κριτικη μου παθητικο εχει βελτιωθει αλλα δεν κανει παπαδες.
 

monstercock greece

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2015
Μηνύματα
412
Κριτικές
6
Like
2.141
Πόντοι
481
Φίλε μου μακριά, ίσως η μεγαλύτερη ξεπέτα που υπάρχει αυτή τη στιγμή στην Ελλάδα. Έχει ως δόλωμα την πραγματικά εκπληκτική της εμφάνιση αλλά στις υπηρεσίες της απαράδεκτη. Δεν έχω κανένα απολύτως οικονομικό πρόβλημα και είναι ειλικρινά το μόνο πενηντάρικο που έχω κλάψει. Θα προτιμούσα να το ‘χα δώσει σ ένα ζητιάνο στο δρόμο. Είναι απαράδεκτη και κοροϊδεύει τον πελάτη χωρίς να σέβεται τα λεφτά του.

Αν ήταν λίγο σωστή θα ήταν από τις top επιλογές. Τώρα αν έχεις λεφτά για πέταμα και σου φτάνει μόνο το να πας και να χουφτώσεις λίγο τότε κάντο. Για τα υπόλοιπα αν έχεις λίγο επίπεδο στο θέμα σεξ και απαιτήσεις, μην περιμένεις πολλά.

Φίλε συναγωνιστή επέτρεψε μου να διαφωνήσω...2 συνεχόμενες επισκέψεις, τα έδωσε όλα, ίσως ήταν σε περίεργα φεγγάρια!
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Γαμημενο ιντερντετ...Η ιωαννα απ εμφανιση και απο προσοντα ειναι εξαιρετικη.Για εναν παθητικο ειναι πολυ καλη περιπτωση.Για εναν ενεργητικο απλα δεν κανει παπαδες..
 

chris-ypo

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2018
Μηνύματα
19
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα φίλοι. Θα ανέβω στην πόλη αρχές σεπτεμβρίου και θα έχω μια μέρα στην διάθεση μου για βολτούλα. ψάχνω για ενεργητική κοπέλα είτε τρανς (δεν έχω θέμα) και καλή στο αυταρχικό.
Επειδή έρχομαι από Κύπρο θα έχω και μια μικρή αποσκευή μαζί μου και κατά προτίμηση η κοπέλα να είναι κοντά κέντρο..
ευχαριστώ μάγκες!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom