Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (2 μέλη και 16 επισκέπτες)

19cm_top

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
88
Κριτικές
3
Like
267
Πόντοι
0

Καλησπέρα παίδες δεν βρήκα κατι στο forum για την συγκεκριμενη. Ισως βεβαια να μην εψαξα καλα. Κανεις τα φωτα του;

Πολυ ομορφη, με ανυπαρκτο στηθος, αλλα εξαιρετικη τοσο στο ενεργητικο, οσοσ και στο παθητικο. Συστηνεται!
 

gynemimetoafto

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2017
Μηνύματα
31
Κριτικές
1
Like
64
Πόντοι
0
Πήγα και γω στη Νικολ, από σεξ μέτρια αλλά γέλασα πολύ με τα διάφορα που είπαμε. Επίσης αν την ακούσεις να γελάει είναι σα ταινία τρόμου. Με το που μπήκα με πότισε με οινόπνευμα, καλά η διπλή καποτα με αποτελείωσε. Μιλάμε για το γέλιο.

Η Αμαντα παιδιά είναι σαν αντρας με περούκα, το δε σκηνικό δε θα το σχολιάσω. Γενικά είναι καλό παιδί οπότε απλά θα πω ότι δεν μου άρεσε και μέχρι εκεί.

Άρα η Άννυ τζίφος.

Βιβη και Janny τις έχασα ο μαλάκας.... πάντως από δέρμα, εμφάνιση, κλπ η Γκλεντα πρέπει να ήταν κοντά.

Είμαι πεπεισμένος ότι τρανς σαν τις Βραζιλιάνες και τις Κολομβιανές δεν υπάρχουν πουθενά, δεν τίθεται καν θέμα σύγκρισης.

Η Ιωάννα μου βγάζει κάτι ντεκαβλέ / ντίβα, μένει τουλάχιστον κέντρο ή θα τρέχουμε;

Ναι μεν γούστα είναι αυτά αλλά θεωρώ το σχόλιό σου για την Αμάντα το λιγότερο υπερβολικό. Την βρίσκω και θηλυκή και εμφανίσιμη,ίσως το λες επειδή την περίμενες πιο petite,δεν ξέρω. Επίσης, είμαι κι εγώ της άποψης ότι είναι καλό παιδί και έμεινα πολύ ικανοποιημένος απ'την συμμετοχή της και την οικειότητα που δημιουργεί.
Τώρα για την Ιωάννα, εμφανισιακά είναι κορυφή για μένα, ίσως βγάζει αυτό της ντίβας ενίοτε όπως λες αλλά για την συγκεκριμένη οφείλω να πω πως από μακροσκελέστατη κατ'ιδίαν συζήτηση που είχαμε στο παρελθόν,έχω αποκομίσει την καλύτερη εντύπωση και τη θεωρώ πραγματικά ξηγημένο άτομο με συγκεκριμένες ευαισθησίες και πολύ καλό χαρακτήρα. Κι αν αυτό ακούγεται άσχετο με τις υπηρεσίες της,να πω ότι το επισημαίνω ως δείγμα ότι μια χαρά χημεία μπορείς να βρεις μαζί της και να παραμεριστεί εύκολα το όποιο τουπέ μπορεί να φαίνεται ότι έχει.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
Ναι μεν γούστα είναι αυτά αλλά θεωρώ το σχόλιό σου για την Αμάντα το λιγότερο υπερβολικό. Την βρίσκω και θηλυκή και εμφανίσιμη,ίσως το λες επειδή την περίμενες πιο petite,δεν ξέρω. Επίσης, είμαι κι εγώ της άποψης ότι είναι καλό παιδί και έμεινα πολύ ικανοποιημένος απ'την συμμετοχή της και την οικειότητα που δημιουργεί.
Τώρα για την Ιωάννα, εμφανισιακά είναι κορυφή για μένα, ίσως βγάζει αυτό της ντίβας ενίοτε όπως λες αλλά για την συγκεκριμένη οφείλω να πω πως από μακροσκελέστατη κατ'ιδίαν συζήτηση που είχαμε στο παρελθόν,έχω αποκομίσει την καλύτερη εντύπωση και τη θεωρώ πραγματικά ξηγημένο άτομο με συγκεκριμένες ευαισθησίες και πολύ καλό χαρακτήρα. Κι αν αυτό ακούγεται άσχετο με τις υπηρεσίες της,να πω ότι το επισημαίνω ως δείγμα ότι μια χαρά χημεία μπορείς να βρεις μαζί της και να παραμεριστεί εύκολα το όποιο τουπέ μπορεί να φαίνεται ότι έχει.
μουτρο μ κάλυψες
 

Babis_

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2012
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
173
Πόντοι
0

Εν ολίγοις...εμφανίσιμη, με μεγάλο και λειτουργικο εργαλείο, σχετικά καθαρή, παθητική (μου είπε ότι μπορεί να είναι και ενεργητική),ελαφρώς αδιάφορη, χωρίς ιδιαίτερη συμμετοχή, σε άθλιο διαμέρισμα κοντά στο σταθμό όπου ένας ετοιμόρροπος καναπές παριστάνει το κρεβάτι, με μια άλλη (βαλμένη) κοπέλα να φωνάζει απο τον επάνω όροφο...τελειώνεις;; και γενικά με μια τάση προς ξεπέτα. Τα συμπεράσματα δικά σου :-) 
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
Εν ολίγοις...εμφανίσιμη, με μεγάλο και λειτουργικο εργαλείο, σχετικά καθαρή, παθητική (μου είπε ότι μπορεί να είναι και ενεργητική),ελαφρώς αδιάφορη, χωρίς ιδιαίτερη συμμετοχή, σε άθλιο διαμέρισμα κοντά στο σταθμό όπου ένας ετοιμόρροπος καναπές παριστάνει το κρεβάτι, με μια άλλη (βαλμένη) κοπέλα να φωνάζει απο τον επάνω όροφο...τελειώνεις;; και γενικά με μια τάση προς ξεπέτα. Τα συμπεράσματα δικά σου :-) 
το ταση εμενα μ μπερδεψε πάντως !!!
 

11Panos9

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2017
Μηνύματα
35
Like
12
Πόντοι
0
Είμαι Θεσσαλονίκη και θα ήθελα γνώμη για το πια να πάρω σήμερα το βράδυ για μια καλή ενεργιτικη με καλό εργαλείο
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.444
Πόντοι
456
Ναι μεν γούστα είναι αυτά αλλά θεωρώ το σχόλιό σου για την Αμάντα το λιγότερο υπερβολικό. Την βρίσκω και θηλυκή και εμφανίσιμη,ίσως το λες επειδή την περίμενες πιο petite,δεν ξέρω. Επίσης, είμαι κι εγώ της άποψης ότι είναι καλό παιδί και έμεινα πολύ ικανοποιημένος απ'την συμμετοχή της και την οικειότητα που δημιουργεί.
Τώρα για την Ιωάννα, εμφανισιακά είναι κορυφή για μένα, ίσως βγάζει αυτό της ντίβας ενίοτε όπως λες αλλά για την συγκεκριμένη οφείλω να πω πως από μακροσκελέστατη κατ'ιδίαν συζήτηση που είχαμε στο παρελθόν,έχω αποκομίσει την καλύτερη εντύπωση και τη θεωρώ πραγματικά ξηγημένο άτομο με συγκεκριμένες ευαισθησίες και πολύ καλό χαρακτήρα. Κι αν αυτό ακούγεται άσχετο με τις υπηρεσίες της,να πω ότι το επισημαίνω ως δείγμα ότι μια χαρά χημεία μπορείς να βρεις μαζί της και να παραμεριστεί εύκολα το όποιο τουπέ μπορεί να φαίνεται ότι έχει.
πιστεύω ότι δεν λέει για την δική μας Αμάντα..
 

Babis_

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2012
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
173
Πόντοι
0
Εν ολίγοις...εμφανίσιμη, με μεγάλο και λειτουργικο εργαλείο, σχετικά καθαρή, παθητική (μου είπε ότι μπορεί να είναι και ενεργητική),ελαφρώς αδιάφορη, χωρίς ιδιαίτερη συμμετοχή, σε άθλιο διαμέρισμα κοντά στο σταθμό όπου ένας ετοιμόρροπος καναπές παριστάνει το κρεβάτι, με μια άλλη (βαλμένη) κοπέλα να φωνάζει απο τον επάνω όροφο...τελειώνεις;; και γενικά με μια τάση προς ξεπέτα. Τα συμπεράσματα δικά σου :-) 

Η ίδια κοπέλα, χωρίς όνομα....με το κινητό 6982193445.








 

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.481
Κριτικές
2
Like
2.806
Πόντοι
456
Επίσης δηλώνει ψωλαρού αλλά μία φωτογραφία δεν έχει, οι φωτογραφίες με τον κώλο έξω δεν πρέπει να είναι δικές της. Είναι τελείως διαφορετικές απ τις υπόλοιπες.
 

Babis_

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2012
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
173
Πόντοι
0
Επίσης δηλώνει ψωλαρού αλλά μία φωτογραφία δεν έχει, οι φωτογραφίες με τον κώλο έξω δεν πρέπει να είναι δικές της. Είναι τελείως διαφορετικές απ τις υπόλοιπες.

Πάλι η ίδια κοπέλα...αυτή τη φορά με άλλο τηλέφωνο 6982256461


 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606

Babis_

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2012
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
173
Πόντοι
0
Και άλλοι έχουν πακιστανικά κινητά :grin:

...αναφέρω τα διάφορα νούμερα κινητών της κοπέλας ώστε μέσω αυτών να μπορούν οι συναγωνιστές μας να την αναγνωρίζουν, ακόμα και εαν έχει αλλάξει 15 ονόματα.  
 

IQPrimo

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2019
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Και άλλοι έχουν πακιστανικά κινητά :grin:

...αναφέρω τα διάφορα νούμερα κινητών της κοπέλας ώστε μέσω αυτών να μπορούν οι συναγωνιστές μας να την αναγνωρίζουν, ακόμα και εαν έχει αλλάξει 15 ονόματα. 

Εδώ πάντως η 3η φωτό πρέπει να είναι της Annas Tr
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
Και άλλοι έχουν πακιστανικά κινητά :grin:

...αναφέρω τα διάφορα νούμερα κινητών της κοπέλας ώστε μέσω αυτών να μπορούν οι συναγωνιστές μας να την αναγνωρίζουν, ακόμα και εαν έχει αλλάξει 15 ονόματα.  
μπορει ν μην εχει καταλιξει ποιο τις αρεσει ποιο πολυ οποτε μπορει ν δουμε κ αλλα.Αλλοστε δεν ειναι κ η μονη !!!!πολλες τ κανουν
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
16 μερες χωρις ιντερντετ ειναι πολλες.Καλησπερα σας.Πολλα διαβασα σε πολλα διαφωνησα ...
Η ιωαννα ειναι πολυ καλο παιδι.Την γνωριζω προσωπικα πανω απο 4 χρονια.Δεν μπορω ομως να πω οτι κανει παππαδες στο παθητικο.Δεν πα να ορκιζεται ο βατραχος :grin: :grin: :grin: Στο ενεργητικο εχω γραψει κριτικη σε ενα duo που ειχα κανει μαζι με ιωαννα και αννυ γκολντ.Μπειτε στο προφιλ μου διαβαστε...και που ειστε;;πατηστε και κανα λαικ...για ενα λαικ ζουμε :2funny: :2funny:
Ρια κανει παπαδες στο παθητικο αλλα ενεργητικο γιοκ :gay: :gay:τι να κανουμε;;καυλωνει μεν αλλα δεν γαμαει.
Αμαντα.Κατα ρχας ποτε σεν ισχυριστηκα οτι ειναι καραμουναρα.Ναι εχει υψος ναι εχει πλατες οπως λενε αλλα το υπερκαλυπει απο τις υπηρεσιες της.Ενεργητικα ειναι καλη διοτι και καυλωνει και χυνει μια χαρα και στο παθητικο μια χαρα καθεται και περναμε καλα.
ΥΓ...οταν διαβαζω την λεξη κομοδινο τρελλενομαι.Επειδη καποιος δεν περασε καλα δεν σημαινει οτικαποιος αλλος θα περασει το ιδιο χαλια.
Τα γουστα ειναι καθαρα υποκειμενικα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom