Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Εδω ειμαστε.Επειδη ειναι κουραστικονα απανταω στα επιμεους αν ανεβαζα κρτιτικη θα εβαζα
Επικοινωνια 10
Διαθεση για σεξ 10
Φωτογραφιες ακριβεις
Η κοπελα παθητικη
Φιλια με γλωσσα
Κοστος 60
Σωμα 9
 

Jason 1201

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2018
Μηνύματα
7
Like
8
Πόντοι
0
Θέλω να ρωτήσω για την κοπέλα αν μένει Θεσσαλονίκη;
 

Jason 1201

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2018
Μηνύματα
7
Like
8
Πόντοι
0
Και από τσιμπουκι τι λέει αντέχει αγριάδες;
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Και από τσιμπουκι τι λέει αντέχει αγριάδες;
Καλε μου φιλε εχεις στειλει ολο και ολο 4 μυνηματα και απο αυτα τα 2 με ρωτας για το αν κανει καλο τσιμπουκι και αν δεχεται αγριδες.Οταν στο κειμενο που ανεβαζω γραφω για gfe που σημαινει οτι ειναι σαν να κανω ερωτα με την κοπελα μου..και pse που σημαινει αγριο σεξ...οταν λεω διαθεση συμετοχης 10 οτι αντεχει σε χαμηλες και ψηλες στροφες..
Τι αλλο να γραψω;;;ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΡΟΥΦΗΞΕ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΜΟΥ;;;;;;;;;
:crazy: :crazy: :crazy: :coffee: :coffee: :coffee:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
Καλε μου φιλε εχεις στειλει ολο και ολο 4 μυνηματα και απο αυτα τα 2 με ρωτας για το αν κανει καλο τσιμπουκι και αν δεχεται αγριδες.Οταν στο κειμενο που ανεβαζω γραφω για gfe που σημαινει οτι ειναι σαν να κανω ερωτα με την κοπελα μου..και pse που σημαινει αγριο σεξ...οταν λεω διαθεση συμετοχης 10 οτι αντεχει σε χαμηλες και ψηλες στροφες..
Τι αλλο να γραψω;;;ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΡΟΥΦΗΞΕ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΜΟΥ;;;;;;;;;
:crazy: :crazy: :crazy: :coffee: :coffee: :coffee:
[/q

εχω αναφερθει παλιοτερα φετος την εχω παρει τρεις φωρες τηλ αλλα δυστηχως δεν την πετηχα απο τ καλητερα στ χωρο .....την εχω παρει πολες δεν θημαμαι νουμερο ...
 

kanonieris19

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
56
Like
4
Πόντοι
0
Λαγνε καλη χρονια με υγεια ! Ουτε το νεο λινκ που εβαλες για τη Hellen δουλευει..
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Λαγνε καλη χρονια με υγεια ! Ουτε το νεο λινκ που εβαλες για τη Hellen δουλευει..
Καλησπερα...σε μενα ανοιγει κανονικα...αν δεν ανοιγει δοκιμασε να μπεις απο το μοτζιλα...
 

kanonieris19

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
56
Like
4
Πόντοι
0
Ευχαριστω το τσεκαρα αλλα απο οτι ειδα δεν ειναι Θεσσαλονικη δυστυχως..Τωρα εχει 2 καλες επιλογες που τσεκαρα στο ts-dating μια Hellen παλι και μια Carol Esteves (που θα προτιμηθει μαλλον)που καταφθανει 26 μηνος
 

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Κάτι μου λέει ότι δεν είναι καλές αυτές οι επιλογές φίλος.
Η μια πολύ πλάστικ φαίνεται κ η άλλη πολύ αντρουά.
Απλά επειδή είναι αλλοδαπές θα έχουν ζήτηση
Το θετικό πάντως είναι ότι έχει κάποια ροή η πόλη, φεύγει η μία έρχεται η άλλη.
Άρα προφανώς και πάνε κάποιοι, αλλά είναι παρτάκηδες κ δεν γράφουν  :birdman:
 

kanonieris19

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
56
Like
4
Πόντοι
0
Εχεις ενα δικιο φιλε τωρα που τις ξαναβλεπω αλλα οπως ειχε επεσημανει  και ο Λαγνος παλιοτερα  αφου η πολη μας δεν εχει ροη και ολες οι  εγχωριες Αθηναικες καλες επιλογες σταματανε ως Βολο η Λαρισα 
 

travelosucker

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2019
Μηνύματα
35
Like
20
Πόντοι
0
Νταξει μου αρεσουν και τα κροσακια οποτε για αυτο ρωτησα. Θελω μια με δυνατο εργαλειο αλλα δε μπορο να αποφασισω. Εχεις καμια προταση? Νεος ειμαι..
 

travelosucker

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2019
Μηνύματα
35
Like
20
Πόντοι
0
Η Ιωαννα κανει για απειρους? Απο προσοντα πως ειναι?
Μια φορα που την πηρα τηλ ηταν λιγο αποτομη και απο τοτε με φοβισε λιγο αλλα εμφανισιακα νομιζω ειναι τοπ!
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Η Ιωαννα κανει για απειρους? Απο προσοντα πως ειναι?
Μια φορα που την πηρα τηλ ηταν λιγο αποτομη και απο τοτε με φοβισε λιγο αλλα εμφανισιακα νομιζω ειναι τοπ!
Σε αρκετες αγγελιες που βαζει αφηνει εκτεθειμενο το μοριο της.Δες κκαι αν σου κανει προχωρα.Αν εισαι παθητικοςθα περασεις καλα.
 

travelosucker

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2019
Μηνύματα
35
Like
20
Πόντοι
0
Ναι το ειδα τωρα που το λες. Ειναι αρκετα καλο. Απλα το θεμα ειναι και η συμπεριφορα και οπως ειπα σε ενα τηλ μου μιλησε αποτομα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom