Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.728
Like
2.462
Πόντοι
456
Μαγκες η πιο top trans γκομενα στην Θεσ/νικη δεν ειναι αλλη απο την Αννα23. Κορμι ασυλληπτο,προσωπαρα,δυναμιτης στο σεξ και το βασικοτετο ευγενικη και χαλαρη! Ανετα κανει καριερα και στο εξωτερικο..
μίλησε μας για την εμπειρία σου..
 
Εγγρ.
1 Μαΐ 2017
Μηνύματα
146
Like
60
Πόντοι
1
Αν και δεν μου αρεσουν οι λεπτομερειες τις θεωρω κουτσομπολιο..τεσπα καλυτερα να βγαζεις στην φορα τι εχεις κανει με ενα τσουλακι της σειρας που το παιζει και μυξοπαρθενα παρα με μια επαγγελματια που σεβεται αυτο που κανει.
Ας μην τα πολυλογω..το κοριτσι ειναι μαναρι απτα λιγα! Φοβερο σεξ και στους δυο ρολους..σου φευγει η μαγκια απο τα σφιχτα της οπισθια και απο τα δυνατα της καρφωματα!!!
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
Μαγκες η πιο top trans γκομενα στην Θεσ/νικη δεν ειναι αλλη απο την Αννα23. Κορμι ασυλληπτο,προσωπαρα,δυναμιτης στο σεξ και το βασικοτετο ευγενικη και χαλαρη! Ανετα κανει καριερα και στο εξωτερικο..

Μην ντρεπεσαι πες σ γάμησε??
 
Εγγρ.
1 Μαΐ 2017
Μηνύματα
146
Like
60
Πόντοι
1
:worship:
Μαγκες η πιο top trans γκομενα στην Θεσ/νικη δεν ειναι αλλη απο την Αννα23. Κορμι ασυλληπτο,προσωπαρα,δυναμιτης στο σεξ και το βασικοτετο ευγενικη και χαλαρη! Ανετα κανει καριερα και στο εξωτερικο..

Μην ντρεπεσαι πες σ γάμησε??
χαχαχα..Soreos Rodrigo
 

jonpapas3

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2015
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα  σας  ξέρει  μήπως  κάποιος  απο  σας  που  κάνουν  πιάτσα  οι  τρανσ  στη  θεσσαλονίκη  και  αν  έχετε  να  προτείνετε  κάποια  η  κάποιες 
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.728
Like
2.462
Πόντοι
456
Αν και δεν μου αρεσουν οι λεπτομερειες τις θεωρω κουτσομπολιο..τεσπα καλυτερα να βγαζεις στην φορα τι εχεις κανει με ενα τσουλακι της σειρας που το παιζει και μυξοπαρθενα παρα με μια επαγγελματια που σεβεται αυτο που κανει.
Ας μην τα πολυλογω..το κοριτσι ειναι μαναρι απτα λιγα! Φοβερο σεξ και στους δυο ρολους..σου φευγει η μαγκια απο τα σφιχτα της οπισθια και απο τα δυνατα της καρφωματα!!!
βάλε κανένα λινκ να καταλάβουμε για ποιά μιλάς
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.728
Like
2.462
Πόντοι
456

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.246
Παρακολουθω το θεμα της θεσσαλονικης συνεχεια.Αυτο που με στεναχωρει ειναι πως πολυς κοσμος δεν μπορει να ξεχωρισει τι ειναι τρανς και τι ειναι κρος.Το χειροτερο ομως ειναι οτι αν καποιος αντρας ντυθει με γυναικεια ρουχα και βαφτει αμεσως βαφτιζει τον εαυτο του τρανς... >:( >:( >:( >:( >:( Κλεινοντας την τοποθετηση μου λεω πως η ημιμαθεια ειναι χειροτερη της αμαθειας. :hi:
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.728
Like
2.462
Πόντοι
456
Παρακολουθω το θεμα της θεσσαλονικης συνεχεια.Αυτο που με στεναχωρει ειναι πως πολυς κοσμος δεν μπορει να ξεχωρισει τι ειναι τρανς και τι ειναι κρος.Το χειροτερο ομως ειναι οτι αν καποιος αντρας ντυθει με γυναικεια ρουχα και βαφτει αμεσως βαφτιζει τον εαυτο του τρανς... >:( >:( >:( >:( >:( Κλεινοντας την τοποθετηση μου λεω πως η ημιμαθεια ειναι χειροτερη της αμαθειας. :hi:
να μη στεναχωριέσαι άδικα.. σκέψου μονάχα ότι υπάρχουν cross πολύ πιο θηλυκές κι όμορφες από πολλές τρανς.. ας μη βαζουμε ταμπέλες..
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.246
να μη στεναχωριέσαι άδικα.. σκέψου μονάχα ότι υπάρχουν cross πολύ πιο θηλυκές κι όμορφες από πολλές τρανς.. ας μη βαζουμε ταμπέλες..
Δηλαδη ρε φιλε θα σου κανω μια ερωτηση.Πας σε ενα εστιατοριο και σου φερνουν φαγητο.Δεν πρεπει να ξερεις αν αυτο που τρως ειναι ψαρι η κοτοπουλο;;;;;;και τα δυο θα τα φας αλλα εφοσον πληρωνεις δεν δικαιουσαι να ξερεις;;;;
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.508
Like
5.233
Παρακολουθω το θεμα της θεσσαλονικης συνεχεια.Αυτο που με στεναχωρει ειναι πως πολυς κοσμος δεν μπορει να ξεχωρισει τι ειναι τρανς και τι ειναι κρος.Το χειροτερο ομως ειναι οτι αν καποιος αντρας ντυθει με γυναικεια ρουχα και βαφτει αμεσως βαφτιζει τον εαυτο του τρανς... >:( >:( >:( >:( >:( Κλεινοντας την τοποθετηση μου λεω πως η ημιμαθεια ειναι χειροτερη της αμαθειας. :hi:
Ολοι ξερουν.Οποιος εχει ματια κ βλεπει,ξερει πολυ καλα!Αφου βλεπει,αρα ξερει.Και διαλεγει...φιλακια
 
  • Like
Αντιδράσεις: niced

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.246
Ολοι ξερουν.Οποιος εχει ματια κ βλεπει,ξερει πολυ καλα!Αφου βλεπει,αρα ξερει.Και διαλεγει...φιλακια
Για σενα τζουλι δεν εχω καμια αμφιβολια για το ποσο συνειδητοποιημενο ατομο εισαι...για καποια αλλα ατομα ομως επετρεψε μου να αμφιβαλλω. :heavymetalbig:
 

hotsexy_23

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
33
Like
48
Πόντοι
0
Αν και δεν μου αρεσουν οι λεπτομερειες τις θεωρω κουτσομπολιο..τεσπα καλυτερα να βγαζεις στην φορα τι εχεις κανει με ενα τσουλακι της σειρας που το παιζει και μυξοπαρθενα παρα με μια επαγγελματια που σεβεται αυτο που κανει.
Ας μην τα πολυλογω..το κοριτσι ειναι μαναρι απτα λιγα! Φοβερο σεξ και στους δυο ρολους..σου φευγει η μαγκια απο τα σφιχτα της οπισθια και απο τα δυνατα της καρφωματα!!!
Ευχαριστώ πολύ μανάρι μου !
 

hotsexy_23

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
33
Like
48
Πόντοι
0
μια μετριότητα και από εμφάνιση και από υπηρεσίες.. αδιάφορη και διεκπεραιωτική (ως προς την εμφάνιση είμαι επιεικής)...
Ήρθες και δεν σε γαμησα Γλυκομουτσουνε ; έμεινες παραπονεμένος ; Χαχα
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.728
Like
2.462
Πόντοι
456
Ήρθες και δεν σε γαμησα Γλυκομουτσουνε ; έμεινες παραπονεμένος ; Χαχα
ήρθα και κοιτούσες το απέραντο διάστημα.. όπως έιπε κι άλλος συνάδελφος.. εισαι απλά κομμοδίνο... τόχετε συνήθεια με όσους σας γράφουν κακές κριτικές να τους λέτε είτε παλιαδερφές, είτε άπλυτους, είτε κωλόγερους... κοίτα να αλλάξεις συμπεριφορά αν θέλεις να είσαι σωστή επαγγελματίας
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.728
Like
2.462
Πόντοι
456
Δηλαδη ρε φιλε θα σου κανω μια ερωτηση.Πας σε ενα εστιατοριο και σου φερνουν φαγητο.Δεν πρεπει να ξερεις αν αυτο που τρως ειναι ψαρι η κοτοπουλο;;;;;;και τα δυο θα τα φας αλλα εφοσον πληρωνεις δεν δικαιουσαι να ξερεις;;;;
πρέπει να σου πουν ότι είναι κοτόπουλο; δεν το βλέπεις; πρώτη φορά τρως; θέλεις δηλαδή στο πιάτο νάχει ταμπελίτσα "ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ";; :P :P
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.246
πρέπει να σου πουν ότι είναι κοτόπουλο; δεν το βλέπεις; πρώτη φορά τρως; θέλεις δηλαδή στο πιάτο νάχει ταμπελίτσα "ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ";; :P :P
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: εγω ρε φιλε για την παρτυ μου γνωριζω...η συζητηση γινεται γι αυτους που δεν γνωριζουν :coolcondom: :coolcondom: :coolcondom: :coolcondom: :coolcondom: :coolcondom: :coolcondom: :coolcondom: :coolcondom:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom