Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

danny_thess

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2014
Μηνύματα
174
Like
42
Πόντοι
1
σμρ ειδα μια με ενα κιτρινο ceicento. ποια ηταν ρε μαγκες? πρωτη φορα ειδα τετοιο αμαξι :think:
 

Freas

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2017
Μηνύματα
30
Like
52
Πόντοι
0
Καλημέρα κύριοι,
Χθές επισκέφθηκα την Αμάντα, .

Λοιπόν εν ολίγοις η κοπέλα είναι φοβερή.
Φιλικότατη απο την πρώτη στιγμή και πολύ γλυκιά, σωματάρα, πρωσοπάρα, δεχόταν και φάνηκε να γουστάρει τα φιλιά.... και εργαλείο άκρως λειτουργικό ..για τους μερακλήδες ,εμού συμπερλιαμβανομένου.

Πραγματικά πολύ καλή και θα την ξαναεπισκευθώ σίγουρα. 
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
Καλημέρα κύριοι,
Χθές επισκέφθηκα την Αμάντα, .

Λοιπόν εν ολίγοις η κοπέλα είναι φοβερή.
Φιλικότατη απο την πρώτη στιγμή και πολύ γλυκιά, σωματάρα, πρωσοπάρα, δεχόταν και φάνηκε να γουστάρει τα φιλιά.... και εργαλείο άκρως λειτουργικό ..για τους μερακλήδες ,εμού συμπερλιαμβανομένου.

Πραγματικά πολύ καλή και θα την ξαναεπισκευθώ σίγουρα. 
τιμη?????στυθος???
 

Castell

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
692
Like
58
Πόντοι
6
΄
Αντε μιας και σήμερα έχω κέφια...η Άννυ είναι απο τα πουλέν της πόλης μας. Είναι η νέα φουρνιά και έχουν γραφτεί πολλά για την συγκεκριμένη σε προηγούμενες σελίδες (αν μπείς στο κόπο). Αξίζει και είναι χαλαρά μέσα στις κορυφαίες προτάσεις αλλά νομίζω ότι κατηφόρισε Αθήνα μετά τις 25 του μήνα.  

Και με την ευκαιρία να τονίσω ότι κάτω στην πιάτσα πέτυχα την Άσπα η οποία είναι άκρως εντυπωσιακή !!! Παιδιά η κοπέλα ήταν στην πέννα, πραγματικά στην αρχή σταμάτησα απο το έντονο χρώμα στο μαλλί αλλά όταν πλησίασα και είδα τις ματάρες και το απίστευτο ντύσιμο τα έχασα (στενή εφαρμοστή φούστα (animal print) και απο πάνω μπλούζα σαν εσώρουχο της victoria secret μαύρο). Φυσικά, συνειρμικά η σύγκριση με τις δικές μας κοπέλες ήρθε αυτόματα και σκέφτηκα ότι τουλάχιστον η κοπέλα σέβεται πρώτα τον εαυτό της και μετά τους πελάτες της.  Τιμή στα 50αντα για σπίτι το οποίο και θεωρώ νορμάλ δεδομένου ότι στο αυτοκίνητο η στα όρθια δύσκολα να το χαρείς τέτοιο κορμί.

Ακόμη πήρε το μάτι μου την Ευριδίκη η οποία είναι και αυτή πολύ καλή και ίσως η φωτογραφίες να την αδικούν αλλά μιλούσε συνέχεια με την άλλη μεγάλη μου αδυναμία την Φιόνα οπότε και δεν μπήκα στο κόπο. 
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.246
΄
Αντε μιας και σήμερα έχω κέφια...η Άννυ είναι απο τα πουλέν της πόλης μας. Είναι η νέα φουρνιά και έχουν γραφτεί πολλά για την συγκεκριμένη σε προηγούμενες σελίδες (αν μπείς στο κόπο). Αξίζει και είναι χαλαρά μέσα στις κορυφαίες προτάσεις αλλά νομίζω ότι κατηφόρισε Αθήνα μετά τις 25 του μήνα. 
κυπρο- νικοσια... :heavymetalbig:
 

Freas

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2017
Μηνύματα
30
Like
52
Πόντοι
0
Χεχε ήμουν σίγουρος οτι θα τραβήξω το ενδιαφέρον σου βάτραχε. Λοιπόν στήθος δεν.. και λεφτά...50 παθητικό 70 ενεργητικό αλλα προσωπικά αξίζει κάθε ευρώ.

:hi:
 

Castell

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
692
Like
58
Πόντοι
6
Χεχε ήμουν σίγουρος οτι θα τραβήξω το ενδιαφέρον σου βάτραχε. Λοιπόν στήθος δεν.. και λεφτά...50 παθητικό 70 ενεργητικό αλλα προσωπικά αξίζει κάθε ευρώ.

:hi:
Ωραία όταν τα crossakia ζητάνε 50 και 70...θα δούνε τον βάτραχο (και πολλούς άλλους) με το κιάλι !!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

Freas

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2017
Μηνύματα
30
Like
52
Πόντοι
0
Ένα μήνα πρίν επισκέφτηκα και την Ιωάννα και όλα οσα είπατε ήταν 100% μέσα... ρουκέτο   :tits:  :cum:
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
Ένα μήνα πρίν επισκέφτηκα και την Ιωάννα και όλα οσα είπατε ήταν 100% μέσα... ρουκέτο   :tits:  :cum:
link θελω ποια ειναι αυτη??
Ωραία όταν τα crossakia ζητάνε 50 και 70...θα δούνε τον βάτραχο (και πολλούς άλλους) με το κιάλι !!!
ασ ερθει πρωτα κ κατυ θα σκεφτω
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.246
Σαν χαρουμενοςς παοκσης μετα το τελος του αγωνα περασα απο τον φακιρη και μετα πηγαμε φαγητο με τον γιορκι.Τι σας ενδιαφερουν εσας αυτα που γραφω;εχει συνεχεια.ΔΩδεκα και κατι κανουμε τσαρκα 26ης οκτωβριου -οπαπ -γιανιτσων..ησυχα πραγματα υποτονικη κινηση.Παμε στο ζουμι...πλησιαζω τρανς...με γνωριζει οχι σαν λαγνο αλλα με το ονομα μου...τι κανεις μωρο μου ολα καλα;;πιανουμε κουβεντα.
Γυρναω και λεω μωρακι αν βρεθουμε σπιτι σου ποσο θελεις;;70 μου λεει.70;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :happy:  ηλικια το μωρο 40+ ..Καθομαι και σκεφτομαι για μαλακα με περναει;απο βουνο κατεβηκα;;οταν υπαρχει η αννυ η ιωαννα η ρια και ζητανε λιγοτερα για παθητικο;;;;;
Στο δια ταυτα οποιος δινει 70 ευρω σε ηληκια 40+τρανς κανει μαλακια...για μενα...  :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
Σαν χαρουμενοςς παοκσης μετα το τελος του αγωνα περασα απο τον φακιρη και μετα πηγαμε φαγητο με τον γιορκι.Τι σας ενδιαφερουν εσας αυτα που γραφω;εχει συνεχεια.ΔΩδεκα και κατι κανουμε τσαρκα 26ης οκτωβριου -οπαπ -γιανιτσων..ησυχα πραγματα υποτονικη κινηση.Παμε στο ζουμι...πλησιαζω τρανς...με γνωριζει οχι σαν λαγνο αλλα με το ονομα μου...τι κανεις μωρο μου ολα καλα;;πιανουμε κουβεντα.
Γυρναω και λεω μωρακι αν βρεθουμε σπιτι σου ποσο θελεις;;70 μου λεει.70;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :happy:  ηλικια το μωρο 40+ ..Καθομαι και σκεφτομαι για μαλακα με περναει;απο βουνο κατεβηκα;;οταν υπαρχει η αννυ η ιωαννα η ρια και ζητανε λιγοτερα για παθητικο;;;;;
Στο δια ταυτα οποιος δινει 70 ευρω σε ηληκια 40+τρανς κανει μαλακια...για μενα...  :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:

τ ψαχνεις ν βρεις .......
για οσους δεν ξερουν η ιωαννα ειναι αθηνα τουμπανο τ μωρο οπως παντα ..
 

fakakios

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2017
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Εχει κανεις εμπειρια με την transgender (post-op) "λινα"; εχω δει καποιες αγγελιες αλλα δεν ειδα να αναφερεται κανεις.
 

akri t

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2016
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά ξερει κάνεις για την LOUUZA. στις φωτογραφίες είναι σαν μοντέλο.
 
Εγγρ.
1 Μαΐ 2017
Μηνύματα
146
Like
60
Πόντοι
1
Μαγκες η πιο top trans γκομενα στην Θεσ/νικη δεν ειναι αλλη απο την Αννα23. Κορμι ασυλληπτο,προσωπαρα,δυναμιτης στο σεξ και το βασικοτετο ευγενικη και χαλαρη! Ανετα κανει καριερα και στο εξωτερικο..
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
Μαγκες η πιο top trans γκομενα στην Θεσ/νικη δεν ειναι αλλη απο την Αννα23. Κορμι ασυλληπτο,προσωπαρα,δυναμιτης στο σεξ και το βασικοτετο ευγενικη και χαλαρη! Ανετα κανει καριερα και στο εξωτερικο..


Φωτο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom