Νέα

Θεωρείτε υποτιμητικό το επάγγελμα των ιεροδούλων;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα badi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Και τα δυο είναι υποτιμιτικά. Η θέση της γυναίκας στην κοινωνία μας είναι δίπλα και ισότιμα στον άνδρα.

Συγνωμη αλλα αυτα τα φεμινιστικα περι ισοτητας ειναι παπαριες. Η αληθεια ειναι οτι ο αντρας εχει μεγαλυτερη αναγκη το σεξ απο ο,τι η γυναικα και επισης οτι ο αντρας ειναι δυνατοτερος και εξυπνοτερος απο τη γυναικα (αν αμφιβαλλεις για το τελευταιο δες ολες τις επιστημονικες ερευνες της τελευταιας δεκαετιας σχετικα με το IQ των δυο φυλων).

Αρα ειναι απολυτα φυσιολογικο για μια γυναικα να εκμεταλλευεται τη μοναδικη υπεροχη της απεναντι στον αντρα, δηλαδη την ακατανικητη σεξουαλικη ελξη που του ασκει. Ειτε μια ειναι επαγγελματιας πουτανα ειτε ειναι ερασιτεχνης - οπως ολες σχεδον οι υπολοιπες, παντα η γυναικα λιγο ή πολυ θα κοιταξει να κερδισει υλικα απο το ισχυρο φυλο μεσω του σεξ.

Οχι μονο λοιπον δεν υποτιμω τις πουτανες αλλα τις θεωρω και πολυ πιο ειλικρινεις, γιατι με τον τροπο τους παραδεχονται στα ισια αυτο που ξερουν και κανουν και ολες οι αλλες οι "καθως πρεπει" κυριες.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Δεν συμβουλευω καμια να γινει ιεροδουλη στην ελλαδα.Μπορει ομως ,αν δεν ειναι κουφιοκεφαλη ,να το θεωρησει σαν δουλεια και να κανει αυτασφαλιση στο ΙΚΑ ,δηλωνοντας καθαριστρια αυτοαπασχολουμενη .Μπορει να μαζεψει ενσημα ,και με το νομο της διαδοχικης ασφαλισης να συνεχισει σε αλλη δουλεια αργοτερα που θα μεγαλωσει.
Ειπαμε ,δεν κανουν αποταμιευση και τρωνε τα λεφτα τους οι ιεροδουλες σε περιττα πραγματα .
Οσες ομως κινηθουν λογικα ,μπορει να εξασφαλιστουν οικονομικα.

κααααααααααλάαααααααααααα

απορώ πώς είναι δυνατόν να σκέφτεται νορμάλ μια γυναίκα που γαμιέται κάθε μέρα με τη σάρα τη μάρα και το κακό συναπάντημα............

πιο πολύ δε απορώ με ορισμένους που προσπαθούν να εντάξουν στον νορμάλ  κοινωνικό ιστό το επάγγελμα των ιερόδουλων.

καταλάβετέ το.
Εάν οι πουτάνες ήταν τμήμα της κοινωνίας ΔΕ θα γαμιόντουσταν για 10 20 50 100 ευρώ......
η ένταξη στον κοινωνικό ιστό προυποθέτει κανόνες τους οποίους οι πουτάνες και οι συν αυτώ δεν ακουλουθούν ποτέ.
Εχω γνωρίσει πουτάνες και κωλομπαρούδες που τις καλές εποχές έβγαζαν 5 και 10 χιλιάρια το μήνα.....
Στο τέλος δεν έμειναν ούτε με τα κωλοκόρδονα.
Είτε γιατί τα φαγαν στην πρέζα, είτε στους μπάτσους, είτε στους δικηγόρους, είτε στις πλαστικές, είτε στα δικαστήρια.
Ακόμα πουτάνα ΜΕ κοινωνική & οικονομική υγεία ΔΕΝ έχω γνωρίσει.
Πιθανώς και αυτές που υπάρχουν να αποτελούν την εξαίρεση που επιβεβαιώνει το αμείλικτο κανόνα.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Συγνωμη αλλα αυτα τα φεμινιστικα περι ισοτητας ειναι παπαριες. Η αληθεια ειναι οτι ο αντρας εχει μεγαλυτερη αναγκη το σεξ απο ο,τι η γυναικα και επισης οτι ο αντρας ειναι δυνατοτερος και εξυπνοτερος απο τη γυναικα (αν αμφιβαλλεις για το τελευταιο δες ολες τις επιστημονικες ερευνες της τελευταιας δεκαετιας σχετικα με το IQ των δυο φυλων).

Αρα ειναι απολυτα φυσιολογικο για μια γυναικα να εκμεταλλευεται τη μοναδικη υπεροχη της απεναντι στον αντρα, δηλαδη την ακατανικητη σεξουαλικη ελξη που του ασκει. Ειτε μια ειναι επαγγελματιας πουτανα ειτε ειναι ερασιτεχνης - οπως ολες σχεδον οι υπολοιπες, παντα η γυναικα λιγο ή πολυ θα κοιταξει να κερδισει υλικα απο το ισχυρο φυλο μεσω του σεξ.

Οχι μονο λοιπον δεν υποτιμω τις πουτανες αλλα τις θεωρω και πολυ πιο ειλικρινεις, γιατι με τον τροπο τους παραδεχονται στα ισια αυτο που ξερουν και κανουν και ολες οι αλλες οι "καθως πρεπει" κυριες.

αααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχααααααα ρε γκασμά άμα ήσουνα εξυπνότερος απ τη γυναίκα στους πολέμους θα έστελνες αυτές να σφαγιαστούν, δε θα ξεκλήριζες ολόκληρες αρσενικές φάλαγγες για να προστατεύσεις τις πιο χαζές από σένα...

αααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχααααα ρε μαλάκες καταλάβετέ το. Η φύση σας θεωρεί αναλώσιμα. Η γυναίκα είναι το είδος προς προστασία..... Το αυτό μεταφέρθηκε αυτούσιο στις κοινωνίες.....

ΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΑΑ
ακου πιο έξυπνοε ο μαλάκας που πληρώνει ΚΑΙ ΣΚΟΤΩΝΕΤΑΙ ΜΙΑ ΖΩΗ.

αααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααααα
 

Επισκέπτης
αααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχααααααα ρε γκασμά άμα ήσουνα εξυπνότερος απ τη γυναίκα στους πολέμους θα έστελνες αυτές να σφαγιαστούν, δε θα ξεκλήριζες ολόκληρες αρσενικές φάλαγγες για να προστατεύσεις τις πιο χαζές από σένα...

αααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχααααα ρε μαλάκες καταλάβετέ το. Η φύση σας θεωρεί αναλώσιμα. Η γυναίκα είναι το είδος προς προστασία..... Το αυτό μεταφέρθηκε αυτούσιο στις κοινωνίες.....

ΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΑΑ
ακου πιο έξυπνοε ο μαλάκας που πληρώνει ΚΑΙ ΣΚΟΤΩΝΕΤΑΙ ΜΙΑ ΖΩΗ.

αααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααααα

Μαλακοπιτουρα αγαμητε καραγκιοζη θες κανα πουτσο στην κωλοτρυπιδα σου να στρωσεις, ε? Διαβασε τις ερευνες ομως πρωτα και μετα μιλα. :jerking:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Μαλακοπιτουρα αγαμητε καραγκιοζη θες κανα πουτσο στην κωλοτρυπιδα σου να στρωσεις, ε? Διαβασε τις ερευνες ομως πρωτα και μετα μιλα.

αααααααααααχαχαχααααααααρα έλα έξυπνε...
σάλτα και γαμήσου τώρα.....
αφού μου απαντήσεις με μελέτες
1.
πως οι πιο έξυπνοι σκοτώνονται στους πολέμους
2.
γιατί δεν υπάρχουν ΕΞΥΠΝΕΣ αρσενικές πουτάνες να τις πληρώνουν οι θηλυκές ΧΑΖΟΒΙΟΛΕΣ.........

αααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχααααααααααα
οι έρευνες το λένε από ΑΡΣΕΝΙΚΟΥΣ ερευνητές.....

αααααααααααχαχαχαχαχαχαχαααααα καραγκιόζια....
κόβω τον πούτσο μου ότι έχεις χαλάσει χιλιάρια στις πουτάνες ΕΞΥΠΝΕ.....

αααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαααααααα
 

Επισκέπτης
αααααααααααχαχαχααααααααρα έλα έξυπνε...
σάλτα και γαμήσου τώρα.....
αφού μου απαντήσεις με μελέτες
1.
πως οι πιο έξυπνοι σκοτώνονται στους πολέμους
2.
γιατί δεν υπάρχουν ΕΞΥΠΝΕΣ αρσενικές πουτάνες να τις πληρώνουν οι θηλυκές ΧΑΖΟΒΙΟΛΕΣ.........

αααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχααααααααααα
οι έρευνες το λένε από ΑΡΣΕΝΙΚΟΥΣ ερευνητές.....

αααααααααααχαχαχαχαχαχαχαααααα καραγκιόζια....
κόβω τον πούτσο μου ότι έχεις χαλάσει χιλιάρια στις πουτάνες ΕΞΥΠΝΕ.....

αααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαααααααα

1. Δε λεει τιποτα αυτο παλιομαλακα. Στον πολεμο παει ο δυνατοτερος και ο πιο ικανος. Και βεβαια ο ανταγωνισμος ειναι αποτελεσμα της τεστοστερονης, της ουσιας που ομως μας κανει και εξυπνοτερους.

2. Γιατι οι γυναικες ρε μαλακα δεν εχουν τοση αναγκη το σεξ και γιατι το βρισκουν πολυ πιο ευκολα επειδη οι αντρες το εχουν περισσοτερη αναγκη. Ειπαμε, εκει ειναι η υπεροχη τους.

3. Οι ερευνες ειναι επιστημονικες μωρη κουφαλα, δε γινονται απο αντρες. Διαβασε λιγο και ξεστραβωσου μωρη λεσβια φεμινιστρια.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
1. Δε λεει τιποτα αυτο παλιομαλακα. Στον πολεμο παει ο δυνατοτερος και ο πιο ικανος. Και βεβαια ο ανταγωνισμος ειναι αποτελεσμα της τεστοστερονης, της ουσιας που ομως μας κανει και εξυπνοτερους.

2. Γιατι οι γυναικες ρε μαλακα δεν εχουν τοση αναγκη το σεξ και γιατι το βρισκουν πολυ πιο ευκολα επειδη οι αντρες το εχουν περισσοτερη αναγκη. Ειπαμε, εκει ειναι η υπεροχη τους.

3. Οι ερευνες ειναι επιστημονικες μωρη κουφαλα, δε γινονται απο αντρες. Διαβασε λιγο και ξεστραβωσου μωρη λεσβια φεμινιστρια.

ναι είσαι όντως πολύ πιο έξυπνος από τη Σάρα....
ααααααααααααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχααααα
ρε νούμερα κομπλεξικοί. Η εξυπνάδα δεν αγοράζεται με ένα 50άρι ΡΕ ΗΛΙΘΙΕ όπως το γαμήσι.
τελεψα μαζί σου.
Ηλίθιε.
Εγω με τη Σαρα, ισως επειδη ξερω καλα αγγλικα, μιλουσα πολυ. Θυμαμαι φορες που τελειωναμε και μετα καθομασταν στο κρεβατι για κανα 5-λεπτο και μιλουσαμε με χαδακια κτλ.

Συμφωνω οτι αν και πολυ γλυκια, δεν ηταν κατι το ιδιαιτερο σε υπηρεσιες αλλα η κοπελα δεν ηταν γεννημενη για πουτανα, μαλλον ξωφαλτσα ειχε βρεθει εκει. Ηταν ισως η μοναδικη που εδιωχνε στην ψυχρα πελατες αν δεν ηταν πολυ καθαροι, ειχε συμβει μπροστα μου κανα-δυο φορες!

Αυτο που δεν θα ξεχασω ειναι οτι ενω φοραγε ψηλες καλτσες γιατι κρυωνε, στο δωματιο τις εβγαζε για παρτη μου και με αφηνε να γλυφω τα πεντακαθαρα και πανεμορφα πατουσακια της.

Στο Φυλης 80 αρχικα η τιμη της ηταν 25 ευρω αλλα τα αξιζε γιατι η κοπελα ηταν σχεδον αγαμητη τοτε. Υστερα απο ενα μικρο περασμα απο το 71 - εφυγε απο εκει γιατι οπως μου ειπε ειχε "too much work!" - κατεληξε στο 134 οπου η ταριφα τελικα επεσε στα 20 γιατι πλεον ειχε παλιωσει και το μουνακι της ειχε "ανοιξει".

[size=12pt]Διαβαζα κι εγω τις κριτικες που τη θαβανε αλλα προσωπικα ημουν σχεδον ερωτευμενος, ειχε κατι στο χαρακτηρα της που την εκανε ξεχωριστη και μπορω να πω οτι μαζι της εκανα πιο πολυ ερωτα παρα σεξ.[/size] :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Να ειναι καλα!
 

Επισκέπτης
ναι είσαι όντως πολύ πιο έξυπνος από τη Σάρα....
ααααααααααααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχααααα
ρε νούμερα κομπλεξικοί. Η εξυπνάδα δεν αγοράζεται με ένα 50άρι ΡΕ ΗΛΙΘΙΕ όπως το γαμήσι.
τελεψα μαζί σου.
Ηλίθιε.

Ναι, κατι εκανες τωρα παλιομαλακα...  :jerking:

Εγω δεν κρυβω οτι εχω ερωτευτει και πουτανα, αλλωστε και σε αυτο το thread το ειπα προηγουμενως οτι τις εκτιμω πολυ περισσοτερο απο τις αλλες τις δηθεν. Αντε τωρα βαλε κανενα δονητη στο κωλαρακι σου να σου φυγουν τα νευρα.  :birdman:
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
κααααααααααλάαααααααααααα

απορώ πώς είναι δυνατόν να σκέφτεται νορμάλ μια γυναίκα που γαμιέται κάθε μέρα με τη σάρα τη μάρα και το κακό συναπάντημα............

πιο πολύ δε απορώ με ορισμένους που προσπαθούν να εντάξουν στον νορμάλ  κοινωνικό ιστό το επάγγελμα των ιερόδουλων.

καταλάβετέ το.
Εάν οι πουτάνες ήταν τμήμα της κοινωνίας ΔΕ θα γαμιόντουσταν για 10 20 50 100 ευρώ......
η ένταξη στον κοινωνικό ιστό προυποθέτει κανόνες τους οποίους οι πουτάνες και οι συν αυτώ δεν ακουλουθούν ποτέ.
Εχω γνωρίσει πουτάνες και κωλομπαρούδες που τις καλές εποχές έβγαζαν 5 και 10 χιλιάρια το μήνα.....
Στο τέλος δεν έμειναν ούτε με τα κωλοκόρδονα.
Είτε γιατί τα φαγαν στην πρέζα, είτε στους μπάτσους, είτε στους δικηγόρους, είτε στις πλαστικές, είτε στα δικαστήρια.
Ακόμα πουτάνα ΜΕ κοινωνική & οικονομική υγεία ΔΕΝ έχω γνωρίσει.
Πιθανώς και αυτές που υπάρχουν να αποτελούν την εξαίρεση που επιβεβαιώνει το αμείλικτο κανόνα.
Persona non grata ,
Οπως τα λες ειναι για την πλειοψηφια των ιεροδουλων.
Ανεμομαζωματα ,διαβολοσκορπισματα .
Αυτες ομως που δεν τα σκορπισαν ανεξέλεγκτα ,εχουν κανει λεφτα.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
πουτανα με νορμαλ τα μυαλα και ισορροπημενη σε βαθος χρονου δεν υπαρχει, εχει δικαιο ο περσονας. Ειναι βαρυ το τιμημα. Διαφωνω στο οτι δεν αποτελουν μερος του κοινωνικου ιστου, αντιθετως ειναι απαραιτητο και αναποσπαστο κομματι.
Ειναι μια σκατοδουλεια, αλλα ευτυχως για τους υπολοιπους που τη κανουν καποιες. Δε με ενδιαφερει να κρινω ποια ειναι καλος ανθρωπος και ποια κακος, στη σουμα του λογαριασμου βγαινει οτι ειναι ολες ψυχες τρικυμισμενες και δε μπορεις να τις κρινεις με τα στανταρ καθημερινα δεδομενα.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Ναι, κατι εκανες τωρα παλιομαλακα...  :jerking:

Εγω δεν κρυβω οτι εχω ερωτευτει και πουτανα, αλλωστε και σε αυτο το thread το ειπα προηγουμενως οτι τις εκτιμω πολυ περισσοτερο απο τις αλλες τις δηθεν.

ααααααααααααχαχαχαχαχααααααααα....
εγώ δε σου είπα ρε ηλίθιε ότι είναι κακό.
Κακό είναι να είσαι ηλίθιος να πλερώνεις τον έρωτα και μετά να μας λες ότι ως σερνικό βάσει μελετών ΕΙΣΑΙ ΠΙΟ ΕΞΥΠΝΟΣ.....
Ειλικρινά θέλω κάποιος νορμάλ να μου πει πώς μπορεί κάποιος ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΕΙ, ΝΑ ΕΡΩΤΕΥΕΤΑΙ ΤΟ ΠΛΗΡΩΜΕΝΟ ΜΟΥΝΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΑΙΡΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΥΠΝΑΔΑ ΤΟΥ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟ ΘΗΛΥΚΟ.

αλλά είναι λογικό. Αμα είσαι ΗΛΙΘΙΟΣ ΗΛΙΘΙΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ ΕΠΙΚΑΛΕΙΣΑΙ

Υ.Γ.
Είδες ρε βλαμμένε καμμιά ΗΛΙΘΙΑ ΠΟΥΤΑΝΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΕΞΥΠΝΟ ΞΙΠΟΛΥΤΟ;
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
πουτανα με νορμαλ τα μυαλα και ισορροπημενη σε βαθος χρονου δεν υπαρχει, εχει δικαιο ο περσονας. Ειναι βαρυ το τιμημα. Διαφωνω στο οτι δεν αποτελουν μερος του κοινωνικου ιστου, αντιθετως ειναι απαραιτητο και αναποσπαστο κομματι.
Ειναι μια σκατοδουλεια, αλλα ευτυχως για τους υπολοιπους που τη κανουν καποιες. Δε με ενδιαφερει να κρινω ποια ειναι καλος ανθρωπος και ποια κακος, στη σουμα του λογαριασμου βγαινει οτι ειναι ολες ψυχες τρικυμισμενες και δε μπορεις να τις κρινεις με τα στανταρ καθημερινα δεδομενα.
αυτό εννοάμε... οι αναρχικοί δεν είναι μέρος του κοινωνικού ιστού. είναι μεν δημιουργημά τους...
Πες μας τώρα και σύ πόσο πιο έξυπνος είσαι από τις ηλίθιες θηλυκές.
ΓΑΜΩ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΤΟΥΣ ΛΕΜΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
Πες μας τώρα και σύ πόσο πιο έξυπνος είσαι από τις ηλίθιες θηλυκές.
ΓΑΜΩ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΤΟΥΣ ΛΕΜΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ.

ουχ μεγαλη κουβεντα αυτη...το θες συνοπτικα? ισως ειμαι πιο εξυπνος απο τη προηγουμενη και ισως ειμαι πιο βλακας απο την επομενη που θα γνωρισω στη ζωη μου...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
ουχ μεγαλη κουβεντα αυτη...το θες συνοπτικα? ισως ειμαι πιο εξυπνος απο τη προηγουμενη και ισως ειμαι πιο βλακας απο την επομενη που θα γνωρισω στη ζωη μου...
σούμα κάνε.........

πόσο μαλάκας έχεις νιώσει συνολικά στη ζωή σου.........
 

Beowulf

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
119
Κριτικές
7
Like
66
Πόντοι
1
ουχ μεγαλη κουβεντα αυτη...το θες συνοπτικα? ισως ειμαι πιο εξυπνος απο τη προηγουμενη και ισως ειμαι πιο βλακας απο την επομενη που θα γνωρισω στη ζωη μου...

Εδώ εγώ ο αυτοκράτορας Βeo είμαι ο πιο μαλάκας απο όλες που έχω γνωρίσει, γιατί με το μουνάκι τους με κάνουν ότι θέλουν.   :2funny: :2funny: :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ναι αλλά σαν καθαρίστρια θα έγραφε και ένσημα και ασφάλιση και θα μπορούσε το ίδιο επάγγελμα να το κάνει μέχρι τα 60......
όποιος δεν το καταλαβαίνει είναι καμένος από χέρι.....
Μια καθαρίστρια σε βάθος χρόνου 35ετίας θα πάρει πολύ περισσότερα από τις πουτάνες του 20άρικου για 10 15 χρόνια......

Εκεί είναι το μυστικό αλλά όλοι νομίζουν ότι η ζωή είναι χθες σήμερα και αύριο...
Καμμιά πουτάνα στα 45 δεν ξεκινάει το καθάρισμα........
όταν δε τλεειώσει η πελατεία με τις ρυτίδες τα παχάκια και την κυτταρίτιδα, οι όποιες οικονομίες γίνονται πρέζα και σοπινγκ θέραπυ...........
τωρα αληθεια,

περιμενεις να το καταλαβουν αυτο ?
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
εγω πολυ παντως.....αλλα παλι τις ιδιες μαλακιες θα ξανακαναμε και θα ξανακανουμε....σερνει καραβια....

ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΙΟ ΕΞΥΠΝΟΙ....
ααααααααααααααααχαχαχαχαχαχααααααααααααααααααα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom