Νέα

Θέλω τη γνώμη σας...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα JVC
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 201
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

JVC

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2009
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα,ειμαι 25 ετων δεν εχω παει με γυναικα μεχρι σημερα,σκεφτομουν εντελως διαφορετικα,ισως γιατι ειμαι και λιγο εγωιστης,θεωρουσα απο πολυ μικρος οτι η σωστη κοπελα ειναι αυτη που θα κανει μια σχεση και στο καπακι θα παει για γαμο,προσπαθουσα να πετυχω καποια κοπελα η οποια να μην ειχε σχεσεις,γιατι την ηθελα μονο για μενα,οπως παιρνεις ενα αυτοκινητο καινουργιο με ενα μεταχειρισμενο,καπως ετσι ζουσα λοιπον τοσο καιρο με αυτο το σκεπτικο,κατι το οποιο ειναι πολυ δυσκολο ακομη και σπανιο για να βρεις,βεβαια οταν σπουδαζα υπηρχαν 2-3 προτασεις απο κοπελες συμφοιτητριες μου τις οποιες τις απερριψα ειτε γιατι δε μου αρεσαν ειτε δεν ηταν του γουστου μου και μια ειχε σχεση με αλλον και δε γουσταρα να μπω αναμεσα τους,ενω αυτη με ηθελε με χειλια.
Κοπελες που ηθελα δε με ηθελαν και τρωγα παντα πιτες,εχω ξενερωσει να τρωω πιτες παρ'ολο που δεν ειμαι ασχημος,μια χαρα εμφανιση εχω.
Επισης φιλοι μου στην παρεα μου προτειναν να παω σε μπουρδελο γιατι ειχανε παει αυτοι πανε και εσυ μου λενε,ενας μαλιστα μου κερνουσε και πηδημα σε οικο ανοχης το οποιο δε το κανα δεκτο,πιστευα οτι σε αυτα τα σπιτακια με το ροζ φωτακι κρυβονται πολλα απο πισω και πηγαινει η σαρα και η μαρα,τα σιχαινομουνα, ελεγα π.χ αυτες που δουλευουν εκει πανε με 50 αντρες την ημερα θα παω και γω? ηταν και οι αρρωστιες τα σεξουαλικα μεταδιδομενα νοσηματα,δισταζα να παω να κανω κατι τετοιο,ασε που στο μυαλο μου σκεφτομουνα μια γυναικα παρθενα που θα την πηδηξω εγω μονον εγω.

Ξαφνικα συνειδητοποιω στον εαυτο μου οτι οσο το καθυστερω τοσο επιβαρυνω τον εαυτο μου,γιατι τωρα τελευταια το σκεφτομαι συνεχεια και αγχονομαι,λεω απο μεσα μου πως δε το κανα τοσα χρονια,εφοσον δεν εχω καποια κοπελα λεω να παω σε οικο ανοχης στη θεσσαλονικη,το θεμα ειναι ρε παιδια τι θα αντιμετωπισω εκει περα και πως θα το παρει η ιεροδουλη,υπαρχει περιπτωση να με ειρωνευτει η να γελασει μαζι μου?

Απο τη συμπεριφορα σου μπορει να καταλαβει εαν δεν εχεις παει με γυναικα? π.χ με το που θα σε δει?

(θα παρακαλεσω να μην υπαρξουν αστεια σχολια γιατι ειναι κατι σοβαρο για μενα το συγκεκριμενο θεμα)
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Πάντως χίλιες φορές σε ιερόδουλη  :rockon: :rockon: :rockon:
ΜΗΝ πας με κοπέλα μη επαγγελματία, θα σε κάνει κουρέλι και δεν θα δείξει κατανόηση, ειδικά σ' αυτή την ηλικία.
 

povel

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.233
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
Πάντως χίλιες φορές σε ιερόδουλη  :rockon: :rockon: :rockon:
ΜΗΝ πας με κοπέλα μη επαγγελματία, θα σε κάνει κουρέλι και δεν θα δείξει κατανόηση, ειδικά σ' αυτή την ηλικία.

Καλα ρε παλιοβρυκολακα,το resident evil 5 γυριζεις τετοια ωρα...? :2funny:

:offtopic:....σορυ...
 

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
Με πέτυχες σε φάση αυπνίας και θα προσπαθήσω να κάνω ότι καλύτερο μπορώ για την παρτυ σου...Είμαι κοντά στην ηλικία σου έχω χτυπήσει 2ψήφιο αριθμό γυναικών και πιστέυω ότι αν πεθάνω και δεν έχω χτυπήσει 3ψηφιο θα είμαι κάτω του μέσου όρου.Αυτά όλα ότι οι γυναίκες που είναι ιερόδουλες είναι βρόμικες τα σκεφτόμουν στα 16 μου που ολοκλήρωσα(με την κοπέλα μου) και λίγα χρόνια ακόμα περίπου μέχρι τα 20.Μετά κατάλαβα ότι για να γίνω ένας δυνατός κυνηγός  που δεν θα κολλάει να πάει με οποιαδήποτε κοπέλα θα έπρεπε να γίνω ζώο!!Και αυτό προσπάθησα να κάνω αμέσως με το να πηγαίνω σε οικους ανοχης να κάνω όσο περισσότερο σεξ μπορούσα με όσες περισσότερες κοπέλες μπορούσα.Μόνον έτσι θα πετύχαινα τον σκοπό μου..Μόνον έτσι θα γινόμουν ο ιδανικός κυνηγός που είχα στο μυαλό μου.Γιατί όλα αυτα?Κάθε άνθρωπος έχει τις αξίες του και τις προταιρεότητες του,σε έμενα είναι να χτύσω όσο καλύτερο όνομα μπορώ στην κοινωνία των θηλυκων,κάτι που πιστεψε με δεν είναι και το πιο έυκολο.Οσον αφορα εσένα η ουσία είναι η εξής..Πήγαινε με κάποιον φίλο σου σε οικο αυτός απλά για παρέα και κάνε το μεγάλο βήμα..Οι πόρνες δεν θα σου πουν τίποτα..Σε βλέπουν σαν ένα κινούμενο  .Εξάλλου ξέρεις πόσα 14-15και 16 χρονα πανε να ρίξουν και είναι και παρθένοι..Εσύ μεγάλό παιδί και θα μασας?Αν το πέος σου είναι πάνω απο 13εκ αν έχεις καρονική στύση σήμερα κίολας το βράδυ πρέπει να πας να το κάνεις..Και εγώ την πρώτη φορά μόνος μου πήγα.Είπα την Τσατσα ότι είναι πρώτη μου φόρα ενημέρωσε την κοπέλα......αυτην μέσα στο δωμάτιο δεν μίλαγε καθόλου ,το πρωτο 2λεπτο δεν μου σηκωνόταν αλλά μετά κλαρίνο και δώσε..(σημειωτεων ότι έιχα κανει σεξ με τις πρώην κοπέλες μου αλλά παρολααυτα η εμπειρία της πουτάνας είναι σαν να πηγαίνεις για πρωτη φόρα.Οι εμπειρότεροι ας το επαληθέυσουν).Μην μασας..δεν είναι τίποτα.Και όταν θα τελειωσεις, πιστεψε με, θα προχωρας με ένα ηλίθιο χαμογελο και απο μέσα σου θα φωνάζεις 'YES'.Απόψε κιολας αν έχεις χρόνο να το κάνεις..Τα χρόνια θα κυλήσουν σαν το νερό...θυμισου αυτην την έκφραση.Ξέρεις ποσα παππουδια μου λένε 'Αχ και να είχα τα χρόνια σου'Ξέρεις γιατι το λένε??Γιατι έκαναν τις ίδιες μαλακίες με μας και το παιζαν εγωιστες με τις γκόμενες και δεν καναν το πρωτο βημα.Οσο όμορφος(μιλάω γενικως)και να εισαι ποτε καμια δεν θα σου πει ελα και γ.....Αλλά αν χτυπήσεις 10 πόρτες μια θα σου ανοιξει...Για ααυτο μην το καθυστερεις καθόλου.Και βγες νικητης στον αγώνα που κάνεις τόσο καιρό
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Είχες αυπνίες γίγαντα? Μας έστειλες μιλάμε.. :rolleyes:

Πάντως μάγκες όποιος φτιάχνει κλώνους με τέτοια θέματα κάθε φορά για να γίνεται τζέρτζελο, τι να πω... :dunno:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Φιλε ορμα και μην μασας,πηγενε σε εναν οικο που θα σου αρεση η κοπελα και καλυτερα ρωτα μερικους συναγωνιστες για το ποσο ΦΙΛΙΚΗ ειναι η συγκεκριμενη,και οπως αναφερε παραπανω ο Αρισταρχος πεστο οτι εισαι πρωταρης δεν ειναι κακο,να σε προσεξη η κοπελα καπως ετσι ξεκινησαμε οι περισσοτεροι
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Φιλαρακο το οτι εισαι 25 ετων και δεν εχεις παει με γυναικας! ειναι λιγο καπως! δηλ εγω δεν το θεωρω νορμαλ!
καταρχην οπως και να το κανουμε φενεται! απο συμπεριφορα ωριμοτητα σε μια συζητηση κλπ κλπ τι συζητηση μπορεις να κανεις εσυ τωρα αφου δεν ξερεις καν πως ειναι η αισθηση...
να πας σε μπουρδελο μια δυο φορες!! και μετα με κανονικη κοπελα! θα κανει μπαμ οτι δεν ξερεις!! η πουτανα δεν θα σε παρεξηγησει....ξερεις ποσα εχουνε δει τα ματια της? ποσοι σαν και σενα? και νομιζεις οτι θα σε θυμαται?στα @@@@@@ σου! δεν θα μαμησεις χωρις καποτα ωστε για να κολησεις κατι και στο κατω κατω της γραφης δεν εισαι και 15 χρονων!!!
παντως για να βρεις μια κανονικη κοπελα την σημερον ημερα και να ασπαστει οτι εισαι παρθενος ειδικα σ αυτην την ηλικια λιγο δυσκολο! ειδος εξαφανησης!! να σε θελει για αυτο που εισαι κλπ κλπ! υπαρχει βεβαια και η πιθανοτητα (αλλα απειροελαχιστη) να γουσταρει οτι εισαι παρθενος ετσι ωστε να σε διδαξει αυτη......αλλα και αυτο πολυ δυσκολο! ολλες οι κοπελιτσες οπως και μει τα αγορακια σε μια σχεση εκτος απο χαρακτηρα ομορφια κτλπ κτλπ τι ψαχνουμε?το μαμησι.....και οπως ελεγε και η διαφημηση των pringles μετα το ποπ δεν εχει στοπ!!!τωρα ενω εσυ δεν ξερεις που παν τα 4 νομιζεις οτι πολλες ειναι αυτες που θα εχουν την υπομονη να σε μαθουν?
καπως ετσι τα βλεπω εγω! αν καποιος διαφωνει..........μπορει να πει την αποψη του!
 

dark_eyes

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
931
Like
2
Πόντοι
6
Καλημερα,ειμαι 25 ετων δεν εχω παει με γυναικα μεχρι σημερα,σκεφτομουν εντελως διαφορετικα,ισως γιατι ειμαι και λιγο εγωιστης,θεωρουσα απο πολυ μικρος οτι η σωστη κοπελα ειναι αυτη που θα κανει μια σχεση και στο καπακι θα παει για γαμο,προσπαθουσα να πετυχω καποια κοπελα η οποια να μην ειχε σχεσεις,γιατι την ηθελα μονο για μενα,οπως παιρνεις ενα αυτοκινητο καινουργιο με ενα μεταχειρισμενο,καπως ετσι ζουσα λοιπον τοσο καιρο με αυτο το σκεπτικο,κατι το οποιο ειναι πολυ δυσκολο ακομη και σπανιο για να βρεις,βεβαια οταν σπουδαζα υπηρχαν 2-3 προτασεις απο κοπελες συμφοιτητριες μου τις οποιες τις απερριψα ειτε γιατι δε μου αρεσαν ειτε δεν ηταν του γουστου μου και μια ειχε σχεση με αλλον και δε γουσταρα να μπω αναμεσα τους,ενω αυτη με ηθελε με χειλια.
Κοπελες που ηθελα δε με ηθελαν και τρωγα παντα πιτες,εχω ξενερωσει να τρωω πιτες παρ'ολο που δεν ειμαι ασχημος,μια χαρα εμφανιση εχω.
Επισης φιλοι μου στην παρεα μου προτειναν να παω σε μπουρδελο γιατι ειχανε παει αυτοι πανε και εσυ μου λενε,ενας μαλιστα μου κερνουσε και πηδημα σε οικο ανοχης το οποιο δε το κανα δεκτο,πιστευα οτι σε αυτα τα σπιτακια με το ροζ φωτακι κρυβονται πολλα απο πισω και πηγαινει η σαρα και η μαρα,τα σιχαινομουνα, ελεγα π.χ αυτες που δουλευουν εκει πανε με 50 αντρες την ημερα θα παω και γω? ηταν και οι αρρωστιες τα σεξουαλικα μεταδιδομενα νοσηματα,δισταζα να παω να κανω κατι τετοιο,ασε που στο μυαλο μου σκεφτομουνα μια γυναικα παρθενα που θα την πηδηξω εγω μονον εγω.

Ξαφνικα συνειδητοποιω στον εαυτο μου οτι οσο το καθυστερω τοσο επιβαρυνω τον εαυτο μου,γιατι τωρα τελευταια το σκεφτομαι συνεχεια και αγχονομαι,λεω απο μεσα μου πως δε το κανα τοσα χρονια,εφοσον δεν εχω καποια κοπελα λεω να παω σε οικο ανοχης στη θεσσαλονικη,το θεμα ειναι ρε παιδια τι θα αντιμετωπισω εκει περα και πως θα το παρει η ιεροδουλη,υπαρχει περιπτωση να με ειρωνευτει η να γελασει μαζι μου?

Απο τη συμπεριφορα σου μπορει να καταλαβει εαν δεν εχεις παει με γυναικα? π.χ με το που θα σε δει?

(θα παρακαλεσω να μην υπαρξουν αστεια σχολια γιατι ειναι κατι σοβαρο για μενα το συγκεκριμενο θεμα)

Εγώ είμαι αυτή που ψάχνεις.. *P
έχω φετίχ με τους άβγαλτους.. :boobies:
κρίμα όμως που μένεις Θεσσαλονίκη.. :grin:
 

Επισκέπτης
Εγω θα προτεινα  καλητερα cg αλλα και σε μπουρδελο μια χαρα ειναι ..και σε περιπτωση που πεσεις σε καμια καριολα και δεν καταφερεις να τελειωσεις μην αγχωνεσαι περα απο τα λεφτα δεν εχεις να χασεις τιποτα ουτε θα παρεξηγηθει η πουτανα αμα δεν την γαμησεις καλα.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Εγω θα προτεινα  καλητερα cg αλλα και σε μπουρδελο μια χαρα ειναι ..και σε περιπτωση που πεσεις σε καμια καριολα και δεν καταφερεις να τελειωσεις μην αγχωνεσαι περα απο τα λεφτα δεν εχεις να χασεις τιποτα ουτε θα παρεξηγηθει η πουτανα αμα δεν την γαμησεις καλα.
το cg ειναι πιο ακριβο αλλα εχει αλλα θετικα!! ενω στο μπουρδελο θα περιμενεις στην σειρα οπως στα κομωτηρια!
 

Επισκέπτης
το cg ειναι πιο ακριβο αλλα εχει αλλα θετικα!! ενω στο μπουρδελο θα περιμενεις στην σειρα οπως στα κομωτηρια!
Να παει οπου νανε αλλα γρηγορα δεν θελει πολυ  σκεψη οπου βλεπει μπουρδελο να ορμαει
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
γιατι εχω την εντυπωση οτι ο τυπος δεν ειναι 25.....αυτες οι ιστοριες μου θυμιζουν πιτσιρικαρια!!!
δεν ξερω 2 περιπτωσεις βλεπω εγω......ή ειναι πιτσιρικας και μαζευει αποψεις και πληροφοριες
ή οντως ειναι 25 και τον εχουν χτυπησει οι ορμονες στο κεφαλι......... :s&m_2:
 

Επισκέπτης
γιατι εχω την εντυπωση οτι ο τυπος δεν ειναι 25.....αυτες οι ιστοριες μου θυμιζουν πιτσιρικαρια!!!
δεν ξερω 2 περιπτωσεις βλεπω εγω......ή ειναι πιτσιρικας και μαζευει αποψεις και πληροφοριες
ή οντως ειναι 25 και τον εχουν χτυπησει οι ορμονες στο κεφαλι......... :s&m_2:
Εγω πιστευω πως λεει αληθεια αλλα το θεμα ειναι να κανει οτι του λεμε και να μην καθεται με την ψωλη στο χερι
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Εγω θα προτεινα  καλητερα cg αλλα και σε μπουρδελο μια χαρα ειναι ..και σε περιπτωση που πεσεις σε καμια καριολα και δεν καταφερεις να τελειωσεις μην αγχωνεσαι περα απο τα λεφτα δεν εχεις να χασεις τιποτα ουτε θα παρεξηγηθει η πουτανα αμα δεν την γαμησεις καλα.
σωστως :thumbsup: :thumbsup:
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Εγω πιστευω πως λεει αληθεια αλλα το θεμα ειναι να κανει οτι του λεμε και να μην καθεται με την ψωλη στο χερι
ας κανει οτι καταλαβαινει.....δεν ειναι φυσιολογικο παντως μεχρι αυτην την ηλικια να μην εχει κανει κατι!
κριμα γιατι αν π.χ εχει και λεφτα!κατι τετοιους βρισκουνα τα πουτανακια και τους ξεζουμιζουνε μετα....!
για μενα το μαμησι και σε οριμαζει αλλα προπαντως μια σχεση!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom