Νέα

Θέλω να γλείφω πούτσους είναι κακό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα erinal
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 134K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
τι να σου πω παλικάρι μου..δεν θα προσπαθησω να σου αλλαξω νοοτροπία. Ο κάθε άνθρωπος έχει τα προσωπικά του βιώματα και τις εμπειρίες του και απο κει βγάζει συμπεράσματα. Απλά εμένα μου φαίνεται περίεργο να θεωρείς κάποια ασόβαρη επειδή σου πήρε πίπα στο πρωτο ραντευου και σοβαρή κάποια που σου πήρε στο δέκατο. η σοβαρότητα για μένα κρίνεται συνολικά σε έναν άνθρωπο. Ο κάθε άνθρωπος διαχειρίζεται τον εαυτό του όπως μπορεί και αντέχει. Το σεξ είναι υγεία και ο περιορισμός του κόμπλεξ αιώνων.. αυτο είναι γνωστό. εμένα οι καταπιεσμένες κορασίδες που το παίζουν παρθένες για να δέσουν τον γκόμενο με σιχαίνουν. εσύ τις βλέπεις σοβαρες. Ο καθένας με τις επιλογές του.

οντως η ειλικρινεια των συναισθηματων ειναι μεγαλο προβλημα στις "σοβαρες" σχεσεις σημερα erinal.. ;)

αλλο πραγμα το κρεββατι και η σεξουαλικοτητα του καθενος.

η σεξουαλικοτητα δεν πρεπει να συγχεεται με την ηθικη.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
τι να σου πω παλικάρι μου..δεν θα προσπαθησω να σου αλλαξω νοοτροπία. Ο κάθε άνθρωπος έχει τα προσωπικά του βιώματα και τις εμπειρίες του και απο κει βγάζει συμπεράσματα. Απλά εμένα μου φαίνεται περίεργο να θεωρείς κάποια ασόβαρη επειδή σου πήρε πίπα στο πρωτο ραντευου και σοβαρή κάποια που σου πήρε στο δέκατο. η σοβαρότητα για μένα κρίνεται συνολικά σε έναν άνθρωπο. Ο κάθε άνθρωπος διαχειρίζεται τον εαυτό του όπως μπορεί και αντέχει. Το σεξ είναι υγεία και ο περιορισμός του κόμπλεξ αιώνων.. αυτο είναι γνωστό. εμένα οι καταπιεσμένες κορασίδες που το παίζουν παρθένες για να δέσουν τον γκόμενο με σιχαίνουν. εσύ τις βλέπεις σοβαρες. Ο καθένας με τις επιλογές του.

Άντε γαμώ το κέρατό μου, πού ήσουν;
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
η boob εχει ορεξη..  :)

booMb παρακαλώ  :grin: :boobies: :boobies: :boobies:

Όρεξη δεν ξέρω, αλλά διάβασα αυτά που λέγατε πριν...
εγώ είμαι 28 και ούτε κατά διάνοια δεν θέλω παιδιά-σκυλιά και σύζυγους, είμαι σοβαρά γιατρέ μου;  :2funny: :2funny: :2funny:
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.284
Κριτικές
96
Like
11.181
Πόντοι
17.885
booMb παρακαλώ  :grin: :boobies: :boobies: :boobies:

Όρεξη δεν ξέρω, αλλά διάβασα αυτά που λέγατε πριν...
εγώ είμαι 28 και ούτε κατά διάνοια δεν θέλω παιδιά-σκυλιά και σύζυγους, είμαι σοβαρά γιατρέ μου;  :2funny: :2funny: :2funny:

όχι, απλά είσαι αλανιάρα...
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.525
Like
9
Πόντοι
16
ειμαστε ανθρωποι με ορμες που ειναι το κακο? :think:
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.525
Like
9
Πόντοι
16
booMb παρακαλώ  :grin: :boobies: :boobies: :boobies:

Όρεξη δεν ξέρω, αλλά διάβασα αυτά που λέγατε πριν...
εγώ είμαι 28 και ούτε κατά διάνοια δεν θέλω παιδιά-σκυλιά και σύζυγους, είμαι σοβαρά γιατρέ μου;  :2funny: :2funny: :2funny:

σωστα εχεις ακομα μερικα χρονακια μεχρι να διαλεξεις ραφι :2funny: :2funny: :2funny:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
ειμαστε ανθρωποι με ορμες που ειναι το κακο? :think:

Για τον άντρα δεν θεωρείται κακό...
Απλώς για τη γυναίκα επικρατεί ακόμα η άποψη πως όταν έχει ορμές δεν είναι σοβαρή και άμα σου κάτσει με τη μία δεν είναι άξια για τίποτε άλλο... που μπορεί όντως να μην είναι, ή να μην θέλει τίποτα άλλο. Το θέμα είναι η προκατάληψη.   :'(
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
λαθος παράθεση έκαμα ... απο τις πολλές πουτσες μπερδευτηκα...χαχαχαχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom