Νέα

Θέλω να γλείφω πούτσους είναι κακό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα erinal
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 134K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
συγγνωμη.........αυτοι που απαντανε μετα ή πριν το γαμησι δεν πρεπει να μας διευκρινησουν και καθε ποτε γαμουνε? :2funny:
και πριν και μετα το μπανακι καλη μου....
Δοξα τω Θεω μπανια υπαρχουνε παντου....ακου τι λεει..
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Απο τοποθετήσεις και review, μεγάλου πουτσογλυφτολάτρη!!!

04-11-2008, 06:18:00 (αποφράς ημέρα για το παλιό site)
""κατω  απ το κεφαλι του  πεουσ  ειχε γυρω στα  5-6  σαν  ασπρα  σπιρακια!!
οταν  τα  ειδα  τρομαξα  και περισσοτερο  τρομαξα  επειδγ  δεν τα ειχα δει  απ την  αρχη μεσα  στο  σκοταδι  και  ειχα αρχησει  ηδη  να τη  γλυφω  χωρισ  καποτα  :new_shocked:(καβλες  εινια  αυτες  οι  σιναδελφοι  με  καταλαβαινυν)""   


10 Φεβ 2009,στις 02:26:37
ευχαριστω  ολους  και εδω και τα πμ που μου στειλανε!! φυσικα  και πηγα σε γιατρο  και τελικα ολα καλα ειναι! δεν κολησα τιποτα  ο γιατρος ειπε  οτι η ειμουν πολυ τυχερος  η οτι  τα σιμαδακια  αυτα  δεν ηταν  τιποτα 


Τρίτη 10 Φεβ 2009, στις 03:20
" - εβαλα χωρις προφιλακτικο αλλα ξεκαθαριζω οτι οταν εκεινη εκανε στοματικο μου φορεσε προφιλακτικο. οταν της εκανα εγω "εκεινη" δεν φορεσε :new_shocked: "


Εδώ σχολιάζουμε αρνητικά αυτούς που πάνε και πληρώνουν τις μετραίσες για να τους κάνουν ακάποτο γλύψιμο!!
Τι να πεί κανείς για τον παραπάνω που πληρώνει τους trany-μαίτρ για να κάνει αυτός το ακάποτο!!!

Δικαίωμά του βέβαια να γλύφει πούτσους, και ξεσκούφωτους  μυαλό όμως δε βάζει!!!
Μην τρέχει κάποια στιγμή ο ίδιος ξεσκούφωτος γαμώ τις καυλες του δεν το σκέφτεται?

Κύριε ελέησον!!!!  :priest:

[move][size=14pt]ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΟΥΤΣΟΓΛΥΦΟΛΑΤΡΕΣ ΜΗΝ ΤΟΝ ΓΛΥΦΕΤΕ ΞΕΣΚΟΥΦΩΤΟ !!!
ΘΑ ΤΡΕΧΕΤΕ ΞΕΣΚΟΥΦΩΤΟΙ ΜΕΤΑ!!!!
[/size][/move]
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Απο τοποθετήσεις και review, μεγάλου πουτσογλυφτολάτρη!!!

04-11-2008, 06:18:00 (αποφράς ημέρα για το παλιό site)
""κατω  απ το κεφαλι του  πεουσ  ειχε γυρω στα  5-6  σαν  ασπρα  σπιρακια!!
οταν  τα  ειδα  τρομαξα  και περισσοτερο  τρομαξα  επειδγ  δεν τα ειχα δει  απ την  αρχη μεσα  στο  σκοταδι  και  ειχα αρχησει  ηδη  να τη  γλυφω  χωρισ  καποτα  :new_shocked:(καβλες  εινια  αυτες  οι  σιναδελφοι  με  καταλαβαινυν)""   


10 Φεβ 2009,στις 02:26:37
ευχαριστω  ολους  και εδω και τα πμ που μου στειλανε!! φυσικα  και πηγα σε γιατρο  και τελικα ολα καλα ειναι! δεν κολησα τιποτα  ο γιατρος ειπε  οτι η ειμουν πολυ τυχερος  η οτι  τα σιμαδακια  αυτα  δεν ηταν  τιποτα 


Τρίτη 10 Φεβ 2009, στις 03:20
" - εβαλα χωρις προφιλακτικο αλλα ξεκαθαριζω οτι οταν εκεινη εκανε στοματικο μου φορεσε προφιλακτικο. οταν της εκανα εγω "εκεινη" δεν φορεσε :new_shocked: "


Εδώ σχολιάζουμε αρνητικά αυτούς που πάνε και πληρώνουν τις μετραίσες για να τους κάνουν ακάποτο γλύψιμο!!
Τι να πεί κανείς για τον παραπάνω που πληρώνει τους trany-μαίτρ για να κάνει αυτός το ακάποτο!!!

Δικαίωμά του βέβαια να γλύφει πούτσους, και ξεσκούφωτους  μυαλό όμως δε βάζει!!!
Μην τρέχει κάποια στιγμή ο ίδιος ξεσκούφωτος γαμώ τις καυλες του δεν το σκέφτεται?

Κύριε ελέησον!!!!  :priest:

[move][size=14pt]ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΟΥΤΣΟΓΛΥΦΟΛΑΤΡΕΣ ΜΗΝ ΤΟΝ ΓΛΥΦΕΤΕ ΞΕΣΚΟΥΦΩΤΟ !!!
ΘΑ ΤΡΕΧΕΤΕ ΞΕΣΚΟΥΦΩΤΟΙ ΜΕΤΑ!!!!
[/size][/move]


Δεν τουs κραταει σε αποσταση ασφαλειαs το...παθοs....ολα μεσα χυμα στο κυμα!!!!!!!!
 
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866

Εγώ θεωρώ ότι αν την γλύψω  με παθος και με βουλιμία είμαι αλώβητη από οτιδήποτε..  ;)
 
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
Eτσι λετε ολεs για να μαs παραπλανησετε και να μαs ριξετε στο κρεβατι
Και μετα μαs αφηνετε να το κανουμε στο μαξιλαρι..... :2funny: :2funny:

Ομολογώ ότι το κρεβατι δεν μου ηταν ποτε απαραίτητο.. :sunglasses:
 
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
Καταλαβα....στην μαγειρικη θασαι ασσοs   φανταζομαι!!!!!!!!!
δεν βαριεσαι καθεναs στο ειδοs του.... :2funny: :2funny:

Μερικές φορες τελευταία αν δεν εχω κατι στο στομα μου ..δεν καταλαβαινω τι μου λενε :think:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Μερικές φορες τελευταία αν δεν εχω κατι στο στομα μου ..δεν καταλαβαινω τι μου λενε :think:

Παρε μεντα ...... με το μασημα ανοιγουνε τα αυτια  και φτιαχνει και τον κρυολογημενο λαιμο
 
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Μερικές φορες τελευταία αν δεν εχω κατι στο στομα μου ..δεν καταλαβαινω τι μου λενε :think:
καλά τα λες από θεωρίες ξέρεις πόσες ακούμε όλοι οι άντρες;....όταν πρόκειται για φαγητό όμως μένουμε νηστικοί....
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
καλά τα λες από θεωρίες ξέρεις πόσες ακούμε όλοι οι άντρες;....όταν πρόκειται για φαγητό όμως μένουμε νηστικοί....

Εχουνε ξεσαλωσει τωρα......Ειδανε και αποειδανε  και τωρα ορμανε απο μονεs τουs...
Ετσι λενε δλδ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom