Νέα

Θέλω να γλείφω πούτσους είναι κακό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα erinal
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 134K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
παλιέ ήταν μια στιγμή πάθους επειδή είχα γλύψει μια γλυκια.. και πορώθηκα :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Απο το γλυφιτζουρι ξεκινα και το παθος και τα υπολοιπα,και δεν ειναι πορωση γινεται μια γλυκια συνηθεια
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.514
Like
8
Πόντοι
16
μίλα μου για πίπες και οχι για βυζια ... είσαι off topik :rolleyes: :rolleyes: ανοιξε θέμα αν θες να μιλήσουμε για τα βυζια μου χαχαχαχαχααχ

Άρα μούφα είναι οι βυζαρούμπες του αβατάρ σου...

Και σιγά μην ανοίξω thread για τα βυζιά σου (ούτε ισπανική μου έχουν κάνει ούτε τάχω χύσει...).

Από την εμπειρία μου με τις γυναίκες ξέρω ότι όσες το κουβεντιάζουνε πολύ δεν το πολυκάνουνε κιόλας. Όσες είναι μήτρες (και είναι πολλές εκεί έξω) δεν σου λένε πολλά αλλά σου κατεβάζουνε στην ψύχρα το φερμουάρ και σου γλύφουνε την ψώλα με τρέλα και κορδέλα....
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Από την εμπειρία μου με τις γυναίκες ξέρω ότι όσες το κουβεντιάζουνε πολύ δεν το πολυκάνουνε κιόλας. Όσες είναι μήτρες (και είναι πολλές εκεί έξω) δεν σου λένε πολλά αλλά σου κατεβάζουνε στην ψύχρα το φερμουάρ και σου γλύφουνε την ψώλα με τρέλα και κορδέλα....

ΕΤΣΙ... αυτά εννοούσα κι εγώ στο προηγούμενο post μου... :rockon:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.518
Κριτικές
61
Like
42.881
Πόντοι
22.785

Συνημμένα

  • fvto 2 003.jpg
    fvto 2 003.jpg
    123,9 KB · Εμφανίσεις: 21
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
Άρα μούφα είναι οι βυζαρούμπες του αβατάρ σου...

Και σιγά μην ανοίξω thread για τα βυζιά σου (ούτε ισπανική μου έχουν κάνει ούτε τάχω χύσει...).

Από την εμπειρία μου με τις γυναίκες ξέρω ότι όσες το κουβεντιάζουνε πολύ δεν το πολυκάνουνε κιόλας. Όσες είναι μήτρες (και είναι πολλές εκεί έξω) δεν σου λένε πολλά αλλά σου κατεβάζουνε στην ψύχρα το φερμουάρ και σου γλύφουνε την ψώλα με τρέλα και κορδέλα....

Παλιέ όπως επιθυμείς.. Όλες οι απόψεις δεκτές.. ;)
 
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
Ετσι! Οταν το μαρκάρισμα στενεύει...αλεμάο οι γκόμενες

εβιλακι το μαρκάρισμα δεν ήτο στενό.. ήτο χαλαρό και δήθεν ;) Το παιχνίδι παιζεται στα αποδυτήρια και χωρίς ανάσα... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.284
Κριτικές
96
Like
11.217
Πόντοι
17.885
εβιλακι το μαρκάρισμα δεν ήτο στενό.. ήτο χαλαρό και δήθεν ;) Το παιχνίδι πάιζετε στα αποδυτήρια και χωρίς ανάσα... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Μανάρα μου δεν το είπα ειδικά για σένα... Εγώ δεν είμαι για τα αποδυτήρια, εγώ είμαι μια ομάδα μόνος μου και ή παίζω 1η θέση ή δεν παίζω καθόλου
 

zoogle

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
41
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
erinal μου τον εχεις κανει καταρτι και γι αυτο και θα σου αφιερωσω ενα ποιημα:

εριναλ τα χειλη σου μοιαζουνε με τουλιπες
φανταζομαι θα κανουνε τις ποιο ωραιες πιπες
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
ευγε ερι και παλι ευγε ποτε δεν πιστευα πως θα εκανες αβαταρ το στηθος σου!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

zoogle

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
41
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
δε μου απαντησες εριναλ...μπες στα αποδυτηρια και τσεκαρε το ντουλαπακι σου...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom