Νέα

Θα παντρευόσασταν ιερόδουλη;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Βοργιας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 226
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

flying foxes

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2019
Μηνύματα
273
Like
61
Πόντοι
1
Ισχύει το ρητό...Μία φορά πουτανα για πάντα πουτανα.
Όπως επίσης....Όλα τα γουρούνια έχουν την ίδια μούρη.

Δεν θέλω να στο χαλάσω άλλα το 99.9% υπόκεινται στα παραπάνω ρητά.

Συμφωνώ μαζί σου.Υπάρχουν ομως πουτάνες που στην ψυχη είναι ακόμα χειρότερες, σκληρές και αδίστακτες υπάρχουν και πουτάνες ψυχούλες γλυκές.Ανάξιες εμπιστοσύνης όμως και οι δυο κατηγορίες οπως είπα ανωτέρω.
Τώρα το αν καποιος θα δαγκώσει τη λαμαρίνα με μια απο τις δυο κατηγορίες είναι δικό του θέμα αλλά συμβαίνει....
 

xxxnikos69

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
211
Like
30
Πόντοι
1
Ιερόδουλη στο κορμί: ναι
Ιερόδουλη στην ψυχή: όχι

και πως ξέρουμε ότι μιά γυνάικα δεν έχει διατελέσει ποτέ ιερόδουλη κάπου/ κάποτε;
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.631
Κριτικές
57
Like
6.800
Πόντοι
5.406
Μην το υπεραναλυετε. Κοβεις την κατασταση και πραττεις αναλογα
 

Geokoro

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Νοε 2016
Μηνύματα
691
Κριτικές
29
Like
1.814
Πόντοι
1.196
Σημασία δεν έχει αν θα είσαι ο πρώτος της, αλλά να είσαι ο τελευταίος της....
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Προσωπικά, γκόμενες που έχουν δουλέψει σερβιτόρες, μπάρα, υποδοχή , πόρτα κτλ
τις βάζω πολύ πιο κάτω στην κλίμακα της ηθικής και της ποιότητας
από πουτάνες μπουρδέλου, στούντιο , βίζιτες , μασατζούδες κτλ .

Παρόλο που οι πρώτες είναι σχεδόν πάντα ελληνίδες και συχνά κάνουν σπουδές, μεταπτυχιακά, διδακτορικά κτλ .

Αν έφτασαν στην πόρτα, σερβίρισμα , υποδοχή, μπάρα κτλ , έχοντας ξεκινήσει από ομάδες βόλλεϋ , μπάσκετ χαντμπολ κτλ , τις βάζω άπειρα σκαλιά πιο κάτω από αυτές που γαμιούνταν σε γαμιστρώνες στη θεμιστοκλέους, κάνοντας πιάτσα στην αθηνάς ....
 

telos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
19
Like
7.081
Πόντοι
3.446
...και ξερεις ποιος κερδιζει συνηθως

Eαν ποτε γινουν μοδα οι γαμοι αυτοι, σε οριζοντα 2ετιας θα κονομησετε χοντρα εσεις τα μελη του ΔΣΑ...

Οσο για το θεμα, την πραγματικη αληθεια για το τι πειστευουν οι ανδρες, για τις γυναικες που κανουν αυτη τη δουλεια, την λενε μονο στον εαυτο τους και οχι σε ενα σαιτ σαν αυτο, που πιθανον την αποψη τους να διαβασουν οι ιεροδουλες η τα call-girl με τις οποιες τη βρισκουν κατα καιρους...
Οσο για την ουσια του ερωτηματος, εαν γνωριζεις εξ αρχης το επαγγελμα που κανει/εκανε, πειστευω οτι ειναι ΤΡΟΜΕΡΟ ρισκο να παρεις μια τετοια αποφαση χωρις δουλεια στη σχεση.
Εαν ξεκινησεις μια χαζο-σχεση, στην πορεια κοψει τη δουλεια και σοβαρεψει η κατασταση, μεινετε μαζι 1-2 χρονια, συζειτε, πατε τα ταξιδια σας, περνατε πολυ ομορφα, δεν εμφανιστουν τιποτα καθικια να δημιουργησουν προβλημα η εμφανιστουν και <<διευθετηθει>> το θεμα και φτασετε στο σημειο να μην σας τη χαλαει τιποτα, τοτε νομιζω οτι εχει πιθανοτητες το σεναριο. Αλλα οπως καταλαβαινετε εχει μεγαλη διαδικασια...

 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Εαν ξεκινησεις μια χαζο-σχεση, στην πορεια κοψει τη δουλεια και σοβαρεψει η κατασταση, μεινετε μαζι 1-2 χρονια, συζειτε, πατε τα ταξιδια σας, περνατε πολυ ομορφα, δεν εμφανιστουν τιποτα καθικια να δημιουργησουν προβλημα η εμφανιστουν και <<διευθετηθει>> το θεμα και φτασετε στο σημειο να μην σας τη χαλαει τιποτα, τοτε νομιζω οτι εχει πιθανοτητες το σεναριο. Αλλα οπως καταλαβαινετε εχει μεγαλη διαδικασια...

Ενώ αν είναι από τις γκόμενες των μπαρ, δεν υπάρχει καμία ελπίδα, ποτέ.
Το λένε και οι αγγλόφωνοι ...

You can take the girl out of the bar, but you can't take the bar out of the girl !!!
 

PeinaleosX

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2019
Μηνύματα
179
Κριτικές
4
Like
123
Πόντοι
1
Υπάρχει και ο εγωισμός,είσαι τόσο αθώος ώστε να μην σε πειράζει ;Μπράβο σου αλλά αυτά τα λες τώρα,αν έρθει η ώρα να παραμείνεις αθώος κλπ θα τα καταφέρεις;

Δεν ξερω πως θα ειναι εκείνη η στιγμή ειναι η αλήθεια. Επίσης και εγω ο ίδιος ίσος σχολίαζα στον διπλανό μου, είτε φιλο, είτε κοπέλα, ειτε, ειτε, είτε... Και αυτό λαθος ειναι. Κακό.. Αλλα και πάλι το να προσβάλεις κάποιον φωναχτά απλα για να κανεις το κεφι σου η να πεις τη μαλακια σου για να "γελάσουν" οι άλλοι και εσυ να φανεις "εξυπνάκιας" ειναι χοντρο.. Πρεπει να είσαι μεγάλος χοντρομαλακας που λεει και η γιαγια μου.
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
748
Κριτικές
131
Like
6.999
Πόντοι
17.576
100% πραγματικότητα....πριν αρκετά χρόνια ήμουν πελάτης τακτικός σε ένα μπουρδέλο...η κοπέλα 23 μουναρα και από σεξ.... είχαμε γνωριστεί τόσο καλά που ούτε προφυλακτικά δεν χρειαζόμασταν(μην αρχίσετε είναι άλλο νιμά).... καλύτερα και από γκόμενα... κάποια στιγμή την είδα σε ένα κλαμπ στην Γλυφάδα με ένα τύπο φουσκωτό...για λόγους ευνόητους δεν της μηλισα...μετά από αρκετή ώρα πάω τουαλέτα και μόλις βγαίνω την είδα απ' έξω στημένη και μες τα κλάματα μου έλεγε ότι καταλαβαίνει ότι ντρέπομαι για αυτήν αλλά ένα γεια εστο και κρυφά δεν είναι κακό και άλλα...για να μην κουράζω ραντεβού στο ραντεβού εκτός μπουρδέλου καφέ ποτό φαγητό και το καλύτερο σεξ της ζωής μου... γίναμε ζευγάρι σταμάτησε από την δουλειά...δούλευε σε καφέ ... μέχρι που ένα ατυχήμα που είχα με καθήλωσε στο κρεβάτι 5 μήνες...ένας απ' τους γιατρούς που είχα και γίναμε πολύ καλοί φίλοι και εκτός νοσοκομείου σε κουβέντα που κάναμε μου είπε ότι έχει ένα γκομενάκι που γαμαει (επί πληρωμή) και αν γουστάρω μόλις περπατήσω πάλι να μου την κάνει δώρο για μια νύχτα...τελικά όταν περπάτησα πάλι στο τηλέφωνο βγήκε η γκόμενα μου...η δικαιολογία που βρήκε;;;ήταν λίγα τα λεφτά που έβγαζε από το καφέ και έκανε 2...3 βίζιτες την εβδομάδα με πελάτες που τσιμπάγε από το καφέ... ΛΟΙΠΌΝ ΑΥΤΌΣ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΌΒΕΙ Η ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΟ ΓΑΜΙΣΗ ΕΙΧΕ ΔΊΚΙΟ...!!!τέλος για τους φίλους που έχουν ελπίδες και όνειρα...το να έχεις όνειρα καλό και όμορφο είναι...το να ζεις σε αυτά...καλή συνέχεια σε όλους
 

flying foxes

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2019
Μηνύματα
273
Like
61
Πόντοι
1
100% πραγματικότητα....πριν αρκετά χρόνια ήμουν πελάτης τακτικός σε ένα μπουρδέλο...η κοπέλα 23 μουναρα και από σεξ.... είχαμε γνωριστεί τόσο καλά που ούτε προφυλακτικά δεν χρειαζόμασταν(μην αρχίσετε είναι άλλο νιμά).... καλύτερα και από γκόμενα... κάποια στιγμή την είδα σε ένα κλαμπ στην Γλυφάδα με ένα τύπο φουσκωτό...για λόγους ευνόητους δεν της μηλισα...μετά από αρκετή ώρα πάω τουαλέτα και μόλις βγαίνω την είδα απ' έξω στημένη και μες τα κλάματα μου έλεγε ότι καταλαβαίνει ότι ντρέπομαι για αυτήν αλλά ένα γεια εστο και κρυφά δεν είναι κακό και άλλα...για να μην κουράζω ραντεβού στο ραντεβού εκτός μπουρδέλου καφέ ποτό φαγητό και το καλύτερο σεξ της ζωής μου... γίναμε ζευγάρι σταμάτησε από την δουλειά...δούλευε σε καφέ ... μέχρι που ένα ατυχήμα που είχα με καθήλωσε στο κρεβάτι 5 μήνες...ένας απ' τους γιατρούς που είχα και γίναμε πολύ καλοί φίλοι και εκτός νοσοκομείου σε κουβέντα που κάναμε μου είπε ότι έχει ένα γκομενάκι που γαμαει (επί πληρωμή) και αν γουστάρω μόλις περπατήσω πάλι να μου την κάνει δώρο για μια νύχτα...τελικά όταν περπάτησα πάλι στο τηλέφωνο βγήκε η γκόμενα μου...η δικαιολογία που βρήκε;;;ήταν λίγα τα λεφτά που έβγαζε από το καφέ και έκανε 2...3 βίζιτες την εβδομάδα με πελάτες που τσιμπάγε από το καφέ... ΛΟΙΠΌΝ ΑΥΤΌΣ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΌΒΕΙ Η ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΟ ΓΑΜΙΣΗ ΕΙΧΕ ΔΊΚΙΟ...!!!τέλος για τους φίλους που έχουν ελπίδες και όνειρα...το να έχεις όνειρα καλό και όμορφο είναι...το να ζεις σε αυτά...καλή συνέχεια σε όλους

Once a tute always a tute......
Φίλε ωραια η ιστορια σου και οπως λες το να ζεις στα ονειρα σου μπορει να ειναι και εφιάλτης (αυο καταλαβα οτι εννοεις).Οσο και να μπλέξειςδε βγαινει από το μυαλο σου οτι ειναι πουτάνα με οτι αυτο συνεπάγεται.Η ζημια στην ψυχοσύνθεση είναι πολυ μεγαλύτερη απο την οποια ζημια στο κορμι (εαν υπαρχει τετοια).Και στην τελικη είναι και θέμα εγωισμου και αξιοπρέπειας .
Όσο και να τη γουστάρεις δε γίνεται με τιποτα να βγαλεις απο το μυαλο σου οτι πουλαγε μουνι σε αγνωστους για το χρημα.Αυτες που εχουν συνηθίσει να βγάζουν 10 με 15 χιλιαρικα το μηνα με γαμησια θα πανε για έρωτα και μονο με κάποιον μετά ? Μονο εαν της προσφέρει ανωτερη ποιοτητα ζωης χωρις να χρειάζεται να γαμιέται ξανα.Μιλάω πάντα για τις πιο ποιλλές που το κάνουν επειδη θέλουν να έχουτν βγαλει 200 χιλιαρικα πριν τα 30 τους κ μετα να μη χρειαστει να ξαναδουλέψουν.Και έχουμε γεμισει τέτοιες ιδίως στο εξωτερικό όπου η ηθική και η ντροπή είναι πλεον άγνωστες λέξεις .
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.635
Πόντοι
6.495
Ακριβώς έτσι είναι....
Έχω βιωματα από όλες αυτές τις περιπτώσεις  και έφτασα κοντά ακόμα και στο γάμο (το σκεφτόμουν σοβαρά,  τουλάχιστον).  Ευτυχώς δεν προχώρησα.  Όλες αποδειχτηκαν ότι ξαναγυρισαν στο άθλημα είτε βραχυπροθεσμα είτε μακροπροθεσμα,  είτε φανερά (σε οίκους,  μασάζ,  cg κλπ)  είτε κρυφά (ανακαλυφθηκαν με παρακολούθηση ακόμα και από επαγγελματία).  Πολύ θα ήθελα να μην ήταν έτσι αλλά... δυστυχώς.  Μετά από αυτά δεν έχω πλέον εμπιστοσύνη και συνεχίζω.... Το κόστος δεν ήταν τό οικονομικό (που δεν ήταν ευκαταφρόνητο)  όσο το ψυχολογικό...
Άρα... Η δικιά μου απάντηση ΟΧΙ
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Οχι,ουτε για πλακα.
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.635
Πόντοι
6.495
Οι ιερόδουλες έχουν ψυχολογικά θέματα με κυριότερα στην πλειοψηφία τους τις διαταραχές συναισθημάτων ( συναισθηματική απροσφορότητα, συναισθηματική άμβλυνση) και την χαμηλή αυτοεκτίμηση με πιθανότητες διπολικότητας αυτά σίγουρα προϋπήρχαν στις περισσότερες πριν την έναρξη του επαγγέλματος και μέσω αυτού εξελίσσονται σε μείζονα καταθλιπτική συνδρομή ή σε άλλου τύπου μανιοκαταθλίψεις, αλκοολισμό, τοξικοεξαρτήσεις κλπ γενικά και πλην ελαχίστων εξαιρέσεων είναι ανίκανες για φυσιολογική σχέση και αρέσκονται σε σχέσεις με ρόλο θύτη ή θύματος
Δεν ξέρω αν το ανάφερεις από προσωπικά βιωματα αλλά έτσι είναι.  Αν επιλέξεις να είσαι μαζί της και να εργάζεται (θέλει γερό στομάχι) θα αντιμετωπισεις και αυτό
 

JamesDaniel

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
119
Κριτικές
10
Like
2.012
Πόντοι
2.471
Είσαι άνθρωπος που ακολουθεί την καρδιά του. Αγάπησες μία εκδιδόμενη. Σε αγάπησε. Ζήσατε τον έρωτά σας. Πάλεψες με το μυαλό σου. Σου υποσχέθηκε κι αυτή νέα ζωή. Το εννούσε. Παντρευτήκατε. Ζούσατε ευτυχισμένοι.

Ήρθε η κρίση. Έκλεισες το μαγαζάκι σου. Χρωστάς στην εφορία. Στα ταμεία. 5 νοίκια. Απελπισία. Ζείτε σε μιζέρια. Δυστυχία.

Ώσπου μια μέρα. Ξεχρεώσατε. Έτσι ξαφνικά....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom