Νέα

Τετέλεσθαι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 222
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
χαιρετο τουσ αξιους εθελοντες τισ ιδονισ ετουτισ τισ μπουρδελοκοινονιασ!το παρακατο αρθρο θα αποτελεσει κειμενο τιμισ,θριαμβευσισ και ταυτοχρονο λιπισ για τρισ αξιοτιμες ,αξιοσεβαστες και αγαπιμενες μορφες τισ μπουρδελοκοινονιας μασ...!ο κοσμος μασ ιπεστι εναν καταστροφικο σεισμο...ι αποχορισι του μεγαλου αφεντικου ,του θειου γουορ αλλα και του σαβαλα αναμφισβιτιτα αποτελει ενα πλιγμα προσ ολι τιν μπουρδελοκοινοτιτα...ι μπουρδελικι τουσ αυρα χαθικε απο τον virtual κοσμο τισ δικις μασ ιδονις!
ενασ μεγαλοσ ιγετισ τισ λαγνιας...
ενασ γενιμενοσ πλανιταρχισ...
ενασ βουλευτις τισ ιδονις..
ενασ πραγματικος αρενοποσ επιβιτορ που ακουει στο ονομα πανοσ μπος!το μεγαλο αφεντικο!ο καθοδιγιτις του πλιρομενου εροτα στα σκοτινα δισβατα αποκριφα και κολασμενα σοκακια τισ μπουρδελιαρας αθινασ....ο προταγονιστις στισ φαντασιοσεις καθε ατακτισ και τσαχπινας πορνις ...
γενιθικε με σκοπο να τον ιπιρετουνε ολα τα καυτα και ιγρα αιδια...και να ιποκλινονται μεγαλοχαρα στο ιγετικο του ραβδι!μοναδικο του χαρισμα να επιβαλει τιν ταξι στισ τσαουσες και ανιθικες πορνεσ..και να τισ τιμορει με τον τροπο που αρμοζει σε ενα μεγαλο αφεντικο...!
ακομα ομοσ μια τιτανια μορφι παρεδοσε το μπουρδελικο τισ πνευμα...ενασ αξιολατρευτος θειος που ολοι αγαπαμε και θα ειναι για παντα στισ καρδιες ολον τον μπουρδελιαριδον!μιλαμε για το προτιπο καθε μπουρδελοτσαρκοβιου,...ι αυρα του πανοπλια σε καθε βιμα στα πονιρα και αλοκοτα μονοπατια εξαρσισ και ιδονις!!ενασ πιγμαλεος προταθλιτις τισ καυλας!!!!
τελος θα ιθελα να εξιμνισο τον μεγιστοτεραστιο μονομαχο ,τον αστειρευτο καβαλαρι τισ ιδονις που με το λαγνο οχιμα του περιτριγιρναει τα πονιρα και αμαρτολα νιχτερινα στεκια...ενασ δον κιχοτις τις ιδονις!!!ενασ αλιθινος ιποτις και σκλαβος τισ καυλας!
ενασ ιμιθεος του αχαλινοτου σπερματος...που διαβρονι με το μαγικο του οξι  τισ σκοτινες σπιλιες τον ατακτον πουτανιδιον!

αυτα ειχα να πο για τισ τρεισ τεραστιες μορφες που αφισαν ιστορια στο forum με τα απομνιμονευματα τους...τισ ιστοριες τουσ και τιν εξερετικι τουσ σιντροφια!πραγματικα αξιοι σιντροφοι σε μια πολιποθιτι και γαμισιαρα πολη!



ενα μεγαλο και θερμο χειροκροτιμα για τουσ τρεις φιλουσ μασ που θα βρισκονται για παντα αναμεσα μας!
καυλιαριδες(πανομποσ γουορ σαβαλα) σασ περιμενουμε και παλι ετοιμους για δρασι !περιμενουμε τισ παραδισενιες αναφορες σας στα σοκακια τισ ιδονις!
γιριστε πισοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ο φιλοσ και σινροφος σασ πιτσιλιστις.........
 

god_gr

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
657
Like
4
Πόντοι
6
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τέτοια άξια μέλη της ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ του bourdela.com αποχωρούν. Μου έχει δημιουργηθεί τεράστια απορία. Ξέρεις κανείς? Δεν μπορώ να φανταστώ ότι κάποια στιγμή μετά από πολύ καιρό θα διαγράψω τον λογαριασμό μου από εδώ? Για ποιό λόγο?
Κρίμα πάντως...
 

250virago

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2007
Μηνύματα
56
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Τι έγινε pitsilisti? Γιατί λες οτι οι καθοδηγητές της μπουρδελοκοινότητας αποχώρησαν?
 

dimis82

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2006
Μηνύματα
71
Like
8
Πόντοι
0
τι εγινε ρε παιδια?Που πηγαν τα καλοπαιδα?Γιατι εφυγαν?Τι συμβαινειιι , πειτεεεεε!!!!
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Δεν ξέρω αν μας διαβάζουν, πάντως πιστευω πως έχουν τον σεβασμό όλων μας.
Ότι και αν συνέβη που τους έκανε να αποχωρήσουν σεβαστό.
Αν κάποια μέρα τους λείψει-γενικά το γράψιμο- και αποφασίσουν να ανταλλάσουν απόψεις σε κανα φόρουμ ας ενημερώσουν
Αν και πιστευω με αυτό θα είναι δεμένοι πάντα
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Προφανως εχουν καποιους-μη ανακοινωσιμους- λογους.Αλλα μην γινει και Ανατολικο Ζητημα.
 

lambros

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
337
Like
0
Πόντοι
1
Μαλλον τους εκαναν τσακωτούς οι γυναικες τους και τους εβαλαν τελεσιγραφο: "αν δεν κοψεις το σερφαρισμα, καθε βραδυ θα σου ζηταω σεξ!"
Κι αυτοι  απο το να "το κανουν" καθε βραδυ με τις γυναικες τους, προτιμησαν να θυσιασουν το σερφαρισμα (ετσι θα βρισκουν περισσοτερο χρονο και... "δυναμεις" για τις βραδυνες τους εξορμησεις)
 

JohnMullins2005

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
102
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Μεγάλη απώλεια για την κοινότητα μας, ήταν πρωτοπόροι καυλιάριδες, το έργο τους ας ελπίσουμε να συνεχιστεί.
Το ήθος τους και η δίψα τους για ηδονή ας είναι παράδειγμα σε όλους μας.Αν δεν ήταν αυτοί δεν θα ξεκινούσα, εγω και φίλοι μου τις περιπέτειες μας για αναζήτηση νεραιδοπορνίδιων.Το forum θα είναι πιο φτωχό χωρίς αυτούς.

 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.436
Κριτικές
5
Like
66.965
Πόντοι
12.056
:( :( :( :( :think: :think:

Tα λεω ολα ετσι απλα...
 

Επισκέπτης
Μεγάλη απώλεια για την κοινότητα μας, ήταν πρωτοπόροι καυλιάριδες, το έργο τους ας ελπίσουμε να συνεχιστεί.
Το ήθος τους και η δίψα τους για ηδονή ας είναι παράδειγμα σε όλους μας.Αν δεν ήταν αυτοί δεν θα ξεκινούσα, εγω και φίλοι μου τις περιπέτειες μας για αναζήτηση νεραιδοπορνίδιων.Το forum θα είναι πιο φτωχό χωρίς αυτούς.
ιταν και θα ειναι για παντα οι προτομαστορες τισ ιδονις!!!οι προτοπλαστες τισ καυλας!μεγαλοι μιστες στον μπουρδελοκοσμο...μαχιτες τον πεντε δρομον!!!ιπερδιαπλατιτικα και ιπεργαλαξιακα οντα εξαρσισ και ιδονισ!respect!!!!
 

NiLe

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.626
Like
5
Πόντοι
16
μιπως εφηγαν γιατι διαφονουσαν με πολλα νεα πραγματα που προσθεσε το forum?
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Eτυχε τον Παναη και τον Σαβαλλα να τους δω μια - δυο φορες απο κοντα / ο Παναης ειναι απο τα καλυτερα παιδια : ειχαμε παει μαζι σε στριπ και με αλλα παιδια απο δω μεσα και ηταν πραγματικα σαν το μεγαλυτερο αδερφο μου - μας κερασε τα ποτα,με καθοδηγουσε στα σκοτεινα μονοπατια του φραπε ..... να ειναι καλα εκει που ειναι και ελπιζω να τον ξαναδω / ο Σαβαλλας ειναι μια ηρεμη δυναμη - ηρεμος και συνεσταλμενος τυπος που καταφεραμε να τον κανουμε στριπερ - να ειναι καλα και αυτος / οσο για το θειο war δεν ετυχε να τον δω ποτε αλλα που θα παει .... / και οι τρεις τους και γαμω τα παιδια ....
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
εγω θα ηθελα να τους παρακαλεσω να το ξανασκεφτουν,και βλεποντας το ποσο τους αγαπαμε να αναθεωρησουν την αποφαση τους.γιατι απο αυτη την κινηση κανεις δε κερδισε.και αν κατι τους πικρανε η τους στεναχωρησε θα ειμαστε διπλα τους αλληλεγγυοι.η φυγη δεν ειναι λυση.ειδικα απο ατομα που θελουν να ειναι μαζι σας.ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΞΑΝΑΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΤΟ
 

Επισκέπτης
εγω θα ηθελα να τους παρακαλεσω να το ξανασκεφτουν,και βλεποντας το ποσο τους αγαπαμε να αναθεωρησουν την αποφαση τους.γιατι απο αυτη την κινηση κανεις δε κερδισε.και αν κατι τους πικρανε η τους στεναχωρησε θα ειμαστε διπλα τους αλληλεγγυοι.η φυγη δεν ειναι λυση.ειδικα απο ατομα που θελουν να ειναι μαζι σας.ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΞΑΝΑΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΤΟ
σοστοσ ο θειος χριστοσ!!!οπος παντα αλοστε!
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.874
Κριτικές
6
Like
406
Πόντοι
316
Τι να πω?? Στην αρχή έφυγε ο άρχοντας savalas, μετά την ψιλιάστηκα την δουλειά που δεν έβλεπα εδώ τον πάνο και το warhol.
Συναγωνιστές οι κοινότητα έχει δεχθεί πλήγμα ανεπανόρθωτο. Φανταστήτε το M.I.T. να χάσει τους επίτιμους καθηγητές! Θα λείψουν τα γραφούμενα αυτών των τρομερών παιδιών.
Αλλά ρε γαμώτο μπορεί να έχουν κάποιους προσωπικούς λόγους μπορούν όμως να είναι και εδώ μια στο τόσο.
Εγώ πιστευώ πως θα ξανάρθουν γιατί δεν ξεκόβεις από το forum τόσο απλά. Το forum έχει γίνει πια ιδέα στην καρδιά στην ψυχή και στην ψωλή μας. Δεν μπορείς να το κόψεις μαχαίρι.
Το τσιγάρο μπορείς το sex για κάποιο διάστημα το κόβεις, το forum όμως δεν μπορείς......
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
οι καλοι φευγουν νωρις σε αντι8εση με αλλους....
 

TheBlade

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.258
Like
0
Πόντοι
16
Θα συμφωνήσω με τα παιδιά πιο πάνω....
Έτυχε και το ξανασυζητήσαμε και σε άλλο θρεντ, όταν o φίλος Enforcer ανέφερε ότι τα 3 αυτά πολύ αξιόλογα μέλη , αποφάσισαν να αποχωρήσουν.
Παιδιά....οι λόγοι που έχετε ο καθένας σεβαστοί.
Αλλά γιατί πλήρης αποχώρηση και διαγραφή ;
Θα μπορούσατε να μην συμμετέχετε...αν αυτό θέλετε....αλλά μην διαγράψετε τους λογαριασμούς σας.
Μπορείτε να μπαίνετε πότε - πότε να μας λέτε ένα γεια.
Σε κάθε περίπτωση, και όποια απόφαση κι αν πάρετε, θέλω να ευχηθώ και στους 3 σας....ΠΑΝΤΑ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΕΥΤΥΧΙΑ.

Να ' στε καλά παιδιά.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
με καθοδηγουσε στα σκοτεινα μονοπατια του φραπε ..... 

μαλλον εδω κανεις ενα μικρο σφαλμα...περιμενω να το ανασκευασεις αν θες βεβαια το υπουργειο καφεκοπτιας και φραπεδολαγνειας!
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Δεν γνωριζω κανενα προσωπικα.....αλλα ειδικα για τον war.....κριμα!!! ατομο συγκροτημενο κατι ειχε να πει παντα!!!!!οχι του στυλ  <<ναι>>  <<οχι>>  <<συμφωνω>>  <<+1000>>    οπως οι περισσοτεροι!!!! ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗ!!!!!
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Κριμα ρε παιδια γιατι φευγετε? Τα πιο αξια στελεχη του site? Στεναχωρηθηκα τωρα. Τωρα το site δεν θα εχει πια αξια. Ξανασκεφτειτε το please τουλαχιστον κρατηστε το λογαριασμο σας και μην μπαινετε τοσο συχνα. Αλλα γιατι ετσι? Να ειστε καλα παντως και μακαρι να επιστρεψετε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom