Νέα

Τέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 783K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.526
Αν αυτό είναι δοκιμαστικό πως είναι τα επίσημα?
Δεν λέω....
Θα μιλήσουν οι κριτικές των μελών...
Κάθε συνεδρία κάθε περίπτωση κάθε άνθρωπος διαφορετικό έργο...
Θα γραφτεί στην ιστορία....
 

Poutsoxistis

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2022
Μηνύματα
266
Like
875
Πόντοι
81
Δεν λέω....
Θα μιλήσουν οι κριτικές των μελών...
Κάθε συνεδρία κάθε περίπτωση κάθε άνθρωπος διαφορετικό έργο...
Θα γραφτεί στην ιστορία....
History channel-e???????....χιχιχι
 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
721
Like
1.310
Πόντοι
206
Καλησπέρα και απο μένα.

Αναφορικά με την ίριδα που πήρα πολύ πολύ πρόσφατα. Εξαιρετικό μασάζ κ έξτρα παροχών σε σχέση με τα λεφτά που δίνεις.

Εμφάνιση μη τρελαθούμε. Πολύ πολύ κάτω του μετρίου. Οκ όλα υποκειμενικά είναι αλλά υπάρχουν και κάποια αντικειμενικά κριτήρια. Μη ξεχάσουμε κ αυτά που ξέρουμε ρε συναγωνιστές. όπως είπα το μασάζ ήταν εξαιρετικό αλλά για μένα προσωπικά στο body to body θέλω κ η θεραπεύτρια να είναι ελκυστική κάτι το οποίο δε συναιβει με Ίριδα

Με την Τεα 7-8 φορές στέλνω κάθε Δευτέρα στις 11 παρά πέντε, και ποτε ποτε ποτε δεν έχει διαθεσιμότητα. Τώρα από το νέο έτος που επιστρέφει ίσως ξανά προσπαθήσω. Αν κ δε βλέπω φως στο τούνελ κ κουράζει να στέλνω κ να λαμβάνω την ίδια απάντηση.

Πάντα φιλικά.
Θελει να σας καψουρεψη βρε ,και μετα με χρονια με καιρους...
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.526
Πιτσες μπλε! Χεχεχε
im horny jack nicholson GIF
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.526
Gay Pride Heart GIF


Και από μας κ ανταποδίδουμε γλυκούλα, αποδεξου τον εαυτό σου όμως
Σε αγαπάμε μην στεναχωριέσαι δεν είσαι μόνος έχει γεμίσει το φόρουμ , θα βρεις παρέα και εσύ μέρες που είναι γιορτές είναι κάποια φιλανθρωπία θα γίνει...
 

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
401
Like
1.990
Πόντοι
201
Το έχω γράψει και παλιότερα το ξαναγράφω και τώρα…

Η ΤΕΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Η ΚΑΝΕΙ Ε-Λ-Α-Χ-Ι-Σ-Τ-Α ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΑ.

Έχω προσπαθήσει κι εγώ παλιότερα και πρόσφατα και πάντα ενώ αυτή είναι κλεισμένη απεναντίας πάντα τα άλλα 2 κορίτσια είναι φρι…
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
721
Like
1.310
Πόντοι
206
Gay Pride Heart GIF


Και από μας κ ανταποδίδουμε γλυκούλα, αποδεξου τον εαυτό σου όμως
Σε αγαπάμε μην στεναχωριέσαι δεν είσαι μόνος έχει γεμίσει το φόρουμ , θα βρεις παρέα και εσύ μέρες που είναι γιορτές είναι κάποια φιλανθρωπία θα γίνει...
πισω κουρουνα....
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.041
Like
22.778
Πόντοι
5.506
Το έχω γράψει και παλιότερα το ξαναγράφω και τώρα…

Η ΤΕΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Η ΚΑΝΕΙ Ε-Λ-Α-Χ-Ι-Σ-Τ-Α ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΑ.

Έχω προσπαθήσει κι εγώ παλιότερα και πρόσφατα και πάντα ενώ αυτή είναι κλεισμένη απεναντίας πάντα τα άλλα 2 κορίτσια είναι φρι…
Αν ισχύει αυτό, ΑΝ, μήπως να σκεφτούμε πως είναι προς τιμήν της που "δίνει ψωμί" σε αυτά τα κορίτσια κάνοντας λίγο πίσω η ίδια;; Μια άλλη οπτική εκφράζω.
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.124
Κριτικές
32
Like
26.392
Πόντοι
8.346
Ενδιαφέρον τρίο πριν λίγο καιρό με Τέα και Αριαδνάκι.
Δεν ήμουν σίγουρος ότι θα μπορούσε να γίνει αλλά ήταν και οι 2 αμέσως θετικές όταν έκανα την κρούση.

Η Αριάδνη έχει βελτιωθεί πάρα πολύ σε χρόνους άφιξης κλπ αλλά τώρα θα ερχόταν μακριά οπότε για σιγουριά
έκανα διάφορες αλχημείες ώστε να μην έρθει μετά την Τέα... το πέτυχα εν μέρει, ήρθε μαζί με τις πίτσες κ κρασί
που είχαμε παραγγείλει :))

Τα κορίτσια ανέπτυξαν οικειότητα και τα πήγαν καλά από το πρώτο λεπτό, καλό σημάδι αυτό σκέφτηκα.
Τεα βαζει μουσικη κ αρχιζει να γδυνεται, διχτυωτο ολοσωμο με τα 5αρια να ασφυκτιουν μεσα στο κορμακι.
Αριαδνη μενει με σετ μαυρα εσωρουχα και καθώς δαγκωνε τα χειλη της με σπρωχνει να ξαπλωσω.

Λιγο μασαζακι και οι 2 μαζι, γυριζω ανασκελα, Τεα βαζει τη μικρή να καθίσει στο στήθος μου και αρχιζει
αργο βαθυ στοματικο και γλυψιμο αρχιδια, κωλο, ποδια... τα παντα.
Και ενω ειμαι απασχολημενος με ρωγες κ στομα Αριαδνης, Τεα φερνει κολαρο με αλυσιδα την οποια μου δινει.
Σε χρονο dt περναει στην Αριαδνη το κολαρο κι εγω να την κουμανταρω ενω βλεπω να ανταλασσουν γλωσσοφιλα και τρελαινομαι.
Τεα κατεβαινει κ πιο κατω, τη γλυφει παντου....φαινονταν να εχουν τρομερη χημεια, ή ετσι το εβλεπα εγω στην καβλα μου.
Τεα της περναει την αλυσιδα γύρω από το σώμα, βγαζει και μαστιγιο απο την τσαντα (flogger) και αρχιζει να τη δοκιμαζει.... πλάτη, κωλο, ποδια, πατουσες, μουνι αναμεσα στα ποδια, ανεβαζοντας ενταση και ρυθμο οσο εβλεπε οτι η μικρη αντεχει... και μετα γλυφοκωλι κ γλυφομουνι απο πισω.
Χαμός, κριμα που δεν εβλεπα πολλά από εκεί που ημουν.... τα γλωσσοφιλα κ δαγκωματα με Αριαδνη πανω μου με αποζημιωσαν καπως αλλά να χάσω τέτοιο θέαμα... (μετά τις εβαλα να μου κανουν δυο φορές την περιγραφή)

Ο σκηνοθετης (Τεα) αποφασιζει να μου περασει προφυλακτικο και οδηγει τον κωλο της αλλης πανω μου.
Της δινει για λιγη ωρα ρυθμο κουμανταροντας την απο μεση και κωλο, και μετα ερχεται και καθεται στο
στηθος μου, η κωλαρα της στο προσωπο μου και αρχιζει να φιλιεται παλι με Αριαδνη οσο την ανεβοκατεβαζει στον πουτσο μου.
Εκει κοντευα και σηκωνομαι, βαζουμε την Αριαδνη στα 4 κ αρχιζω σφυροκοπημα (λεμε τωρα), Τεα καθεται στην πλατη της πιεζοντας την κατω ενω με φιλαει (τι χειλαρες) κ μου μιλαει... ε δεν αντεξα αλλο

Αλλο γυρο δεν ειχαμε, καθισαμε λιγο και τα ειπαμε, ετσι κι αλλιως ειχαμε ξεπερασει κατα πολυ το προγραμματισμενο διωρο.

Ντουετο με πολλες δυνατοτητες το συγκεκριμενο, ελπιζω να εχω κι αλλες ευκαιριες
...μ'αυτα που βλεπω, εχουν αρθει ολες οι επιφυλαξεις μου! Την @Ariadnaki την εχω δοκιμασει σε ολα τα γουστα κ σε ολες τις υπηρεσιες (και σε duo) και ανταποκριθηκε αψογα. Καιρος να την δοκιμασω και σε συνδυασμο με την "ιέρια" @TEA , να το παμε σε αλλο level :cool2:
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.526
Το έχω γράψει και παλιότερα το ξαναγράφω και τώρα…

Η ΤΕΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Η ΚΑΝΕΙ Ε-Λ-Α-Χ-Ι-Σ-Τ-Α ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΑ.

Έχω προσπαθήσει κι εγώ παλιότερα και πρόσφατα και πάντα ενώ αυτή είναι κλεισμένη απεναντίας πάντα τα άλλα 2 κορίτσια είναι φρι…
Καλησπέρα αγαπημένε @Intruder1980
Γιατί γκρινιάζεις γκρίνια μου;
Μασάζ είναι χαλάρωσε λίγο..
Πόσα ραντεβου την ημέρα να κάνω βρε θαντρερκατσ όταν τα περισσότερα είναι δύο ώρες κ τρεις ώρες κ μετάβαση από τοποθεσία σε τοποθεσία;
Κ γιατί να μην κάνω ραντεβου?
Η δουλειά μου είναι παιδί μου κ την γουστάρω.
Και γιατί να κάνω επιλεκτικά?
Δεν διαφωνώ ότι υπάρχουν οι σταθεροί πελάτες χρόνων αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν μπαίνει συνεχώς νέο πελατολόγιο.
Και ραντεβου κάνω λοιπόν,κ δώδεκα κ 15 ώρες την ημέρα είμαι στα δρομολόγια κ στις υπηρεσίες κ όσο αντέχω σωματικά δίνω σε όλους.
Και το ξανά λέω...
Σημασία για εμένα είναι τα ραντεβού που κάνω κ εγώ κ τα κορίτσια να είναι ποιοτικά,να υπάρχουν υπηρεσίες,να έχουμε ενέργεια να μην έχω δυσαρεστημένους πελάτες κ για να συμβεί όλο αυτό θέλει ανάσες, ξεκούραση και όχι η θεραπεύτρια να έρχεται σε εσάς και να είναι πτώμα.
Για μένα και για εσάς έχουν νόημα τα ποιοτικά ραντεβου δίνεται τόσα χρήματα.
Αν ήθελα να ήμουν άρπα κόλλα κατάσταση θα ερχόμουν θα σε χαϊδεύα όχι μασάζ...θα σε έκλεβα και στους χρόνους πάρε κ τιμοκατάλογο έξτρα κ αντίο.
Αν αυτό έχει νόημα για εσένα να έρθω κουρασμένη μετά από 8 ραντεβου να σε χαϊδεύω λίγο κ να με πληρώσεις να φύγω.
Θέλεις; Η να ξαπλώσω να μου κάνεις εσύ μασάζ να με πληρώσεις να φύγω... Καλύτερο τώρα.
Ελπίζω να καταλάβατε τι θέλω να πω το μασάζ θέλει πολύ κόπο και για να είμαστε κορυφή πρέπει να κρατήσω την ποιότητα των υπηρεσιών κ για να την κρατήσω κ να σας έχω δίπλα μου εγώ κ τα κορίτσια πρέπει να έχουμε ενέργεια.
Δεν γίνονται διακρίσεις δεν υπάρχει καλός πελάτης η κακός ούτε επιλέγω... ίσα ίσα θέλω ότι πιο δύσκολο σε πελάτες αυτούς που δεν αντέχει κ δεν μπορεί να τους κάνει καμία, δεν κρίνω, δεν επιλέγω.
Να έχεις υγεία να περάσεις όμορφα τις γιορτές κ εύχομαι να έχουμε την ευκαιρία να βρεθούμε.
 

Συνημμένα

  • IMG_20221221_193335.jpg
    IMG_20221221_193335.jpg
    93,1 KB · Εμφανίσεις: 41

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.526
Άλλα νήματα δεν έχει να πάει να χαβαλεδιάσει;
Που να πάει ρε μωρό μου αφού έχει πέσει νεκρή σιγή παντού δεν βλέπεις τι γίνεται...
Δες πόσοι μας διαβάζουν εδώ καθημερινά και ρίξε μια ματιά κ δίπλα...που να πάει κ αυτός...
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.041
Like
22.778
Πόντοι
5.506
Που να πάει ρε μωρό μου αφού έχει πέσει νεκρή σιγή παντού δεν βλέπεις τι γίνεται...
Δες πόσοι μας διαβάζουν εδώ καθημερινά και ρίξε μια ματιά κ δίπλα...που να πάει κ αυτός...
Ναι, εντάξει αλλά και η πλάκα έχει όρια. Έχει κι αλλού παραλία να πάει με τα κουβαδάκια του.
 

lasusurela

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
178
Κριτικές
7
Like
665
Πόντοι
81
Σημερινή συνάντηση με ίριδα , παιδιά από υπηρεσίες είναι άψογη ότι έχετε συνεννοηθεί με την ΤΕΑ, είναι για αυτούς που ψάχνουν κάτι το διαφορετικό (μην αρχίσετε της εξυπνάδες δεν τον παίρνω ) από εμφάνιση είναι κοντούλα και άβυζη (αυτό εμένα δεν με ενοχλεί ) εξάλλου τα μεγάλα βυζόμπαλα δεν τα συμπαθώ , από πρόσωπο μια κανονική κοπέλα που βλέπεις στο δρόμο , θα την ξανασυναντήσω ,ελπίζω με ΤΕΑ μαζί πιστεύω θα έχει ενδιαφέρων
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom