Νέα

Τέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 783K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (2 μέλη και 18 επισκέπτες)

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
447
Κριτικές
7
Like
1.067
Πόντοι
361
Τεα πότε θα έρθεις και σε εμάς στην Θεσσαλονίκη??
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
460
Κριτικές
8
Like
718
Πόντοι
361
Ενδιαφέρον τρίο πριν λίγο καιρό με Τέα και Αριαδνάκι.
Δεν ήμουν σίγουρος ότι θα μπορούσε να γίνει αλλά ήταν και οι 2 αμέσως θετικές όταν έκανα την κρούση.

Η Αριάδνη έχει βελτιωθεί πάρα πολύ σε χρόνους άφιξης κλπ αλλά τώρα θα ερχόταν μακριά οπότε για σιγουριά
έκανα διάφορες αλχημείες ώστε να μην έρθει μετά την Τέα... το πέτυχα εν μέρει, ήρθε μαζί με τις πίτσες κ κρασί
που είχαμε παραγγείλει :))

Τα κορίτσια ανέπτυξαν οικειότητα και τα πήγαν καλά από το πρώτο λεπτό, καλό σημάδι αυτό σκέφτηκα.
Τεα βαζει μουσικη κ αρχιζει να γδυνεται, διχτυωτο ολοσωμο με τα 5αρια να ασφυκτιουν μεσα στο κορμακι.
Αριαδνη μενει με σετ μαυρα εσωρουχα και καθώς δαγκωνε τα χειλη της με σπρωχνει να ξαπλωσω.

Λιγο μασαζακι και οι 2 μαζι, γυριζω ανασκελα, Τεα βαζει τη μικρή να καθίσει στο στήθος μου και αρχιζει
αργο βαθυ στοματικο και γλυψιμο αρχιδια, κωλο, ποδια... τα παντα.
Και ενω ειμαι απασχολημενος με ρωγες κ στομα Αριαδνης, Τεα φερνει κολαρο με αλυσιδα την οποια μου δινει.
Σε χρονο dt περναει στην Αριαδνη το κολαρο κι εγω να την κουμανταρω ενω βλεπω να ανταλασσουν γλωσσοφιλα και τρελαινομαι.
Τεα κατεβαινει κ πιο κατω, τη γλυφει παντου....φαινονταν να εχουν τρομερη χημεια, ή ετσι το εβλεπα εγω στην καβλα μου.
Τεα της περναει την αλυσιδα γύρω από το σώμα, βγαζει και μαστιγιο απο την τσαντα (flogger) και αρχιζει να τη δοκιμαζει.... πλάτη, κωλο, ποδια, πατουσες, μουνι αναμεσα στα ποδια, ανεβαζοντας ενταση και ρυθμο οσο εβλεπε οτι η μικρη αντεχει... και μετα γλυφοκωλι κ γλυφομουνι απο πισω.
Χαμός, κριμα που δεν εβλεπα πολλά από εκεί που ημουν.... τα γλωσσοφιλα κ δαγκωματα με Αριαδνη πανω μου με αποζημιωσαν καπως αλλά να χάσω τέτοιο θέαμα... (μετά τις εβαλα να μου κανουν δυο φορές την περιγραφή)

Ο σκηνοθετης (Τεα) αποφασιζει να μου περασει προφυλακτικο και οδηγει τον κωλο της αλλης πανω μου.
Της δινει για λιγη ωρα ρυθμο κουμανταροντας την απο μεση και κωλο, και μετα ερχεται και καθεται στο
στηθος μου, η κωλαρα της στο προσωπο μου και αρχιζει να φιλιεται παλι με Αριαδνη οσο την ανεβοκατεβαζει στον πουτσο μου.
Εκει κοντευα και σηκωνομαι, βαζουμε την Αριαδνη στα 4 κ αρχιζω σφυροκοπημα (λεμε τωρα), Τεα καθεται στην πλατη της πιεζοντας την κατω ενω με φιλαει (τι χειλαρες) κ μου μιλαει... ε δεν αντεξα αλλο

Αλλο γυρο δεν ειχαμε, καθισαμε λιγο και τα ειπαμε, ετσι κι αλλιως ειχαμε ξεπερασει κατα πολυ το προγραμματισμενο διωρο.

Ντουετο με πολλες δυνατοτητες το συγκεκριμενο, ελπιζω να εχω κι αλλες ευκαιριες
ΕΠΟΣ
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.526
Τεα πότε θα έρθεις και σε εμάς στην Θεσσαλονίκη??
Καλησπέρα!!!
Μέσα στο χειμώνα δεν το βλέπω.. γίνεται χαμός στην Αθήνα από ραντεβού δεν τα προλαβαίνουμε.
Συνήθως καλοκαίρι Αύγουστο ένα μήνα που είμαστε κλειστά αποφασίζουμε ως ομάδα που θα κάνουμε διακοπές και συνδυάζουμε κ δουλειά.
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.252
Κριτικές
6
Like
7.072
Πόντοι
1.336
Καλησπέρα.
Τι λές μωρέ?

Τι λέω καλέ ? τα μελλούμενα :2funny:

Β.Π. εσύ, κεντρο και νότια εγώ!
Βράδυ εσύ, μεσημέρι εγώ.
Μπορούμε βέβαια και διαδικτυακά!! Να το κάνουμε έτσι? :confused:
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.526
Καλησπέρα και απο μένα.

Αναφορικά με την ίριδα που πήρα πολύ πολύ πρόσφατα. Εξαιρετικό μασάζ κ έξτρα παροχών σε σχέση με τα λεφτά που δίνεις.

Εμφάνιση μη τρελαθούμε. Πολύ πολύ κάτω του μετρίου. Οκ όλα υποκειμενικά είναι αλλά υπάρχουν και κάποια αντικειμενικά κριτήρια. Μη ξεχάσουμε κ αυτά που ξέρουμε ρε συναγωνιστές. όπως είπα το μασάζ ήταν εξαιρετικό αλλά για μένα προσωπικά στο body to body θέλω κ η θεραπεύτρια να είναι ελκυστική κάτι το οποίο δε συναιβει με Ίριδα

Με την Τεα 7-8 φορές στέλνω κάθε Δευτέρα στις 11 παρά πέντε, και ποτε ποτε ποτε δεν έχει διαθεσιμότητα. Τώρα από το νέο έτος που επιστρέφει ίσως ξανά προσπαθήσω. Αν κ δε βλέπω φως στο τούνελ κ κουράζει να στέλνω κ να λαμβάνω την ίδια απάντηση.

Πάντα φιλικά.
Nikolouli GIF by MEGA TV


Καλησπέρα!!!
Δεῦτε λάβετε φῶς ἐκ τοῦ ἀνεσπέρου φωτός της Τέα καυλεα κύριε ελέησον κύριε ελέησον κύριε ελέησον (τρεις δωρεάν) καὶ δοξάσατε τον πεοντα τὸν ἀναστάντα ἐκ νεκρῶννννν...
(Ψάλτης)
Βροντώδης ακούγεται η προτροπή της Τέα να έρθει το φως το αληθινό εκ πορευόμενο εκ των χειλέων αυτής δια γλώσσης κ λόγου και σωματοοοςςςςς..
Το θαύμα που αιώνες τώρα επαναλαμβάνεται χωρίς διακοπή θέλεις λάβει κ εσύ αγαπημένο τέκνο μου @John19000 .
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τι λέω καλέ ? τα μελλούμενα :2funny:

Β.Π. εσύ, κεντρο και νότια εγώ!
Βράδυ εσύ, μεσημέρι εγώ.
Μπορούμε βέβαια και διαδικτυακά!! Να το κάνουμε έτσι? :confused:
Κάτσε μισό γιατί γράφω ψαλμωδία....
 

Spartan2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2020
Μηνύματα
386
Κριτικές
4
Like
1.232
Πόντοι
361
Καυλαντιζειν εστιν φιλοσοφειν
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Ενδιαφέρον τρίο πριν λίγο καιρό με Τέα και Αριαδνάκι.
Δεν ήμουν σίγουρος ότι θα μπορούσε να γίνει αλλά ήταν και οι 2 αμέσως θετικές όταν έκανα την κρούση.

Η Αριάδνη έχει βελτιωθεί πάρα πολύ σε χρόνους άφιξης κλπ αλλά τώρα θα ερχόταν μακριά οπότε για σιγουριά
έκανα διάφορες αλχημείες ώστε να μην έρθει μετά την Τέα... το πέτυχα εν μέρει, ήρθε μαζί με τις πίτσες κ κρασί
που είχαμε παραγγείλει :))

Τα κορίτσια ανέπτυξαν οικειότητα και τα πήγαν καλά από το πρώτο λεπτό, καλό σημάδι αυτό σκέφτηκα.
Τεα βαζει μουσικη κ αρχιζει να γδυνεται, διχτυωτο ολοσωμο με τα 5αρια να ασφυκτιουν μεσα στο κορμακι.
Αριαδνη μενει με σετ μαυρα εσωρουχα και καθώς δαγκωνε τα χειλη της με σπρωχνει να ξαπλωσω.

Λιγο μασαζακι και οι 2 μαζι, γυριζω ανασκελα, Τεα βαζει τη μικρή να καθίσει στο στήθος μου και αρχιζει
αργο βαθυ στοματικο και γλυψιμο αρχιδια, κωλο, ποδια... τα παντα.
Και ενω ειμαι απασχολημενος με ρωγες κ στομα Αριαδνης, Τεα φερνει κολαρο με αλυσιδα την οποια μου δινει.
Σε χρονο dt περναει στην Αριαδνη το κολαρο κι εγω να την κουμανταρω ενω βλεπω να ανταλασσουν γλωσσοφιλα και τρελαινομαι.
Τεα κατεβαινει κ πιο κατω, τη γλυφει παντου....φαινονταν να εχουν τρομερη χημεια, ή ετσι το εβλεπα εγω στην καβλα μου.
Τεα της περναει την αλυσιδα γύρω από το σώμα, βγαζει και μαστιγιο απο την τσαντα (flogger) και αρχιζει να τη δοκιμαζει.... πλάτη, κωλο, ποδια, πατουσες, μουνι αναμεσα στα ποδια, ανεβαζοντας ενταση και ρυθμο οσο εβλεπε οτι η μικρη αντεχει... και μετα γλυφοκωλι κ γλυφομουνι απο πισω.
Χαμός, κριμα που δεν εβλεπα πολλά από εκεί που ημουν.... τα γλωσσοφιλα κ δαγκωματα με Αριαδνη πανω μου με αποζημιωσαν καπως αλλά να χάσω τέτοιο θέαμα... (μετά τις εβαλα να μου κανουν δυο φορές την περιγραφή)

Ο σκηνοθετης (Τεα) αποφασιζει να μου περασει προφυλακτικο και οδηγει τον κωλο της αλλης πανω μου.
Της δινει για λιγη ωρα ρυθμο κουμανταροντας την απο μεση και κωλο, και μετα ερχεται και καθεται στο
στηθος μου, η κωλαρα της στο προσωπο μου και αρχιζει να φιλιεται παλι με Αριαδνη οσο την ανεβοκατεβαζει στον πουτσο μου.
Εκει κοντευα και σηκωνομαι, βαζουμε την Αριαδνη στα 4 κ αρχιζω σφυροκοπημα (λεμε τωρα), Τεα καθεται στην πλατη της πιεζοντας την κατω ενω με φιλαει (τι χειλαρες) κ μου μιλαει... ε δεν αντεξα αλλο

Αλλο γυρο δεν ειχαμε, καθισαμε λιγο και τα ειπαμε, ετσι κι αλλιως ειχαμε ξεπερασει κατα πολυ το προγραμματισμενο διωρο.

Ντουετο με πολλες δυνατοτητες το συγκεκριμενο, ελπιζω να εχω κι αλλες ευκαιριες
Κονσέρτο για βιολιά με διευθύντρια Τέα η οποία ώς συνήθως διευθύνει με μαεστρία κάθε τρίο !
Μπράβο ahonkytonk ,πολύ καλή η ιδέα σου να φέρεις σε επαφή δύο διαφορετικές φιλοσοφίες με μία νεοσσό και μία κορυφαία ερωτισμού
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.989
Κριτικές
20
Like
27.016
Πόντοι
8.346
Καλησπέρα σας.
Αν είναι οργανωμένο το έγκλημα, υπάρχει ζήτηση κ πραγματικό ενδιαφέρον για τις δικές μας υπηρεσίες πολύ εύκολα γίνεται υλοποίηση ιδιαίτερα την περίοδο που θα κλείσω το γραφείο για γιορτές..
Πιο πραγματικο δεν γίνεται
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.526
Κονσέρτο για βιολιά με διευθύντρια Τέα η οποία ώς συνήθως διευθύνει με μαεστρία κάθε τρίο !
Μπράβο ahonkytonk ,πολύ καλή η ιδέα σου να φέρεις σε επαφή δύο διαφορετικές φιλοσοφίες με μία νεοσσό και μία κορυφαία ερωτισμού
Ναι... αλλά εσύ... εσύ καργιολοπαιδι δεν είπες τι σου έστειλα εχθές τι; τι;;..Ποιος είναι τεζα σήμερα στο κρεβάτι ποιος;
Ποιος δεν μπορεί να πάρει τα πόδια του;
Ποιος αρνήθηκε δωράκι σημερινό απ'το Τεακι λέγοντας δεν αντέχω άλλο Τέα Φτάνει! Έλεος! Με ξεζουμίσατε ???
Αύριο να ξέρεις..... Απειλή είναι... Γίνεται επανάληψη δωρεάν δοκιμαστικό ξέρεις εσύ.... οπότε πάρε βιταμίνες τωραααααααα
 

GIORGIO222

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Οκτ 2016
Μηνύματα
453
Κριτικές
16
Like
2.356
Πόντοι
1.191
Τα ίδια κι εγώ. Την ΤΕΑ έχω πάρει απόφαση ότι δε θα τη συναντήσω δυστυχώς!
Και εγώ το ίδιο δυστυχώς φίλε erethis72,δεν ταιριάζουν οι ώρες μας με τίποτα,η μόνη διαφορά μας είναι ότι την έχω συναντήσει πριν πολύ καιρό δύο φορές και ξέρω πόσο καλή είναι στη δουλειά της.....δεν το βάζω κάτω όμως,θα τα καταφέρω που θα πάει.....το ίδιο να κάνεις και εσύ ,υπομονή!! Καλησπέρα εύχομαι σε όλους και φυσικά στο υπέροχο κορίτσι ΤΕΑ!!!:hi:
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.526
Και εγώ το ίδιο δυστυχώς φίλε erethis72,δεν ταιριάζουν οι ώρες μας με τίποτα,η μόνη διαφορά μας είναι ότι την έχω συναντήσει πριν πολύ καιρό δύο φορές και ξέρω πόσο καλή είναι στη δουλειά της.....δεν το βάζω κάτω όμως,θα τα καταφέρω που θα πάει.....το ίδιο να κάνεις και εσύ ,υπομονή!! Καλησπέρα εύχομαι σε όλους και φυσικά στο υπέροχο κορίτσι ΤΕΑ!!!:hi:
Ρε συ στεναχωριέμαι τώρα αλήθεια..κ εγώ θέλω να σας δω...
Στείλτε pm...να το φτιάξω.... μετά θα λένε πάλι επιλέγω τα παλιά μέλη κ φίλους βλέπεις τώρα...
Στα αρχιδια μας...
Έλα pm...
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.526
Πιο πραγματικο δεν γίνεται
Καλησπέρα.
Καλοκαίρι είναι καλύτερη περίοδος συνδιάζει διακοπές κ δουλειά...
Τα μέλη στην Αθήνα με στηρίζουν πολύ όλα τα χρόνια κ τα κορίτσια στην ομάδα μας...είναι οι άνθρωποι μου ρε συ δεν μπορώ να φύγω ...
Ελπίζω το καλοκαίρι να το καταφέρουμε.
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.526
Δοκιμαστικό ήταν ρε...
Προθέρμανση..
Πολύ καλά πήγε... για πρώτη φορά σούπερ άνετο.
Έχω άλλη μια στο μυαλό μου που πιστεύω θα ταιριάζει πολύ σε αυτό που θέλουμε όλοι..θα το δω σε δοκιμαστικό κ θα γίνει ενημέρωση στο φόρουμ αν αξίζει η όχι.
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.526
Καυλαντιζειν εστιν φιλοσοφειν
Καλησπέρα!!!
Η φιλοσοφία της καύλας ρε συ..
Κλαιωωωωω..
Κ η Τέα γράφει το γνωστό σεντόνι που κανείς δεν διαβάζει αλλά δεν πειράζει..(κλαίω)
Δικό σας λοιπόν.

Η καύλα είναι ιερή και να τη σέβεστε,ωράριο στην καύλα δεv υπάρχει .Nιώθω ...το βλέπω καθημερινά γύρω μας ότι ζoύμε σε μια επoχή πoυ έχoυμε μπουχτίσει στη σεξoυαλικότητα,όλα εύκολα, γρήγορα και ψεύτικα....κ μετά όλα άδεια, κενό,το τίποτα και ξεχvάμε τov ερωτισμό.Αλλά για vα απoγειωθoύv όλα μέσα μας θέλει πρoετoιμασία κ τρέλα ρεεεε Θέλει vα πoθείς τov ίδιo τov πόθo,Θέλει vα χύvεις με τov πόθo τoυ άλλoυ,Nα σέβεσαι αυτόν τον πόθο,Nα σέβεσαι την καύλα που σου προκαλεί ο άλλος, Να νιώθεις την ηδονή που σου μεταφέρει και να γουστάρεις απ’ την ηδονή που προσφέρεις. Να είσαι ολοκληρωτικά εκεί,.. μπορείς; Να γίνεσαι έρμαιο του αμοιβαίου στιγμιαίου πόθου και τότε η καύλα να αποκτά πραγματική ουσία, να γίνεται ιερή ..... Μόνο έτσι...μάθε να μην κρίνεις δες εσένα στον άλλο άνθρωπο και αποδεξου ότι είσαι εσύ αυτός.
Δεv πρέπει vα υπoτιμάμε το πάθος Αvτιθέτως, πρέπει vα τo εvισχύoυμε με κάθε τρόπο. Να απολαμβάνουμε την έλξη και να την εκφράζουμε έντονα. Η στιγμή της έξαψης είvαι στιγμή απόλυτης αλήθειας και είναι μοναδική για τov καθέvα. Oπότε πρέπει να σεβόμαστε την έλξη, και να την επιδιώκουμε στην πιο έντονη μορφή της. Η καύλα είναι ιερή και να τη σέβεσαι υπάρχoυv τόσα πράγματα στov άλλov πoυ σε κάvoυv vα καυλώσεις, πoυ oύτε εσύ δεν πίστευες ότι μπορούν να σε αvάψoυv τόσo. Απ’ τη φωvή μέχρι και τo πιo άκυρo σημείo τoυ σώματoς του να νιώθεις την ηδονή που σου μεταφέρει και να γουστάρεις απ’ την ηδονή που προσφέρεις. Να γίνεσαι έρμαιο του αμοιβαίου στιγμιαίου πόθου και τότε η καύλα να αποκτά πραγματική ουσία, να γίνεται ιερή.Το θέμα είναι να βιώνουμε τηv αληθιvή καύλα. Αυτή πoυ κυβερvάει τov άvθρωπo και τov κόσμo oλόκληρo, αυτή πoυ καίει βαθιά μέσα στo σώμα μας κάθε αναστολή και κάθε αντίθετη παράμετρο που προκύπτει. Να είναι η καύλα που μας ξεσηκώνει να βουτήξουμε στα άδυτα του πάθους χωρίς κατευθυνόμενη λογική.
Η καύλα δε γoυστάρει τov καθωσπρεπισμό, αδιαφoρεί για τα «πρέπει», ακόμα κι αν πρόκειται για ενδόμυχα δικά της εμπόδια, τα oπoία βέβαια, όταν βγαίνoυν στηv επιφάνεια, τα απoδoμεί και τα oικoδoμεί ξανά με διαφoρετικά υλικά, αvαλόγως τωv συνθηκώv και τωv διαθέσεών της.
Η καύλα δε θεσμοθετείται μα ούτε και θεσμοθετεί. Βγάζει γλώσσα στoυς εσωτερικoύς και εξωτερικoύς πoυριταvισμoύς, Όλoι την έχoυμε μέσα μας, αλλά πoλλές φoρές την απoκρύπτoυμε, τηv τσαλαπατάμε, την αρνoύμαστε. Ωστόσο, ξέρει πώς να εξουσιάσει πάνω σε σκέψεις που δεν της αρέσουν.
Τα σώματα προθυμοποιούνται να υπακούσουν στo κάλεσμά της. Οι αισθήσεις καταγεγραμμέvες και μη αδημονούν στoυς γρυλισμoύς της και επαvατoπoθετoύvται στo κάδρo τωv ασυλλόγιστων ηδovώv της.. Ας παραδοθούμε σε αυτή την παθιασμένη μας παρόρμηση κι όσo αvτέξoυμε.

Απ'το βιβλίο
Η καύλα μέσα στο φούρνο με πατάτες του bou.
 

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
460
Κριτικές
8
Like
718
Πόντοι
361
Δοκιμαστικό ήταν ρε...
Προθέρμανση..
Πολύ καλά πήγε... για πρώτη φορά σούπερ άνετο.
Έχω άλλη μια στο μυαλό μου που πιστεύω θα ταιριάζει πολύ σε αυτό που θέλουμε όλοι..θα το δω σε δοκιμαστικό κ θα γίνει ενημέρωση στο φόρουμ αν αξίζει η όχι.
Αν αυτό είναι δοκιμαστικό πως είναι τα επίσημα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom