Νέα

Τέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 783K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (5 μέλη και 28 επισκέπτες)

karaflo trixompalaki

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2022
Μηνύματα
524
Κριτικές
1
Like
1.382
Πόντοι
206
Τέα από καρδιάς να περάσεις καλά,πιες κ για μένα μια μπιρα
 

Tazman1

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2020
Μηνύματα
12
Like
38
Πόντοι
0
Γνώμη για ιριδα; Ξέρουμε αν κάνει squirt?
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.526
Γνώμη για ιριδα; Ξέρουμε αν κάνει squirt?
Καλημέρα σας.
Λυδία κ Τέα κάνουν sguirting.
Irida extra :
Blowjob
Hands job
Foot job
69
Fingers touch
Dirty talk
Lesbian play
Τέσσερα χέρια
Υποτακτική παρουσία
Αυταρχικό
School girl
 

andreas_haf

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα σας.
Λυδία κ Τέα κάνουν sguirting.
Irida extra :
Blowjob
Hands job
Foot job
69
Fingers touch
Dirty talk
Lesbian play
Τέσσερα χέρια
Υποτακτική παρουσία
Αυταρχικό
School girl
Να ρωτήσο κάτι πως συνάδει η υποτακτική παρουσία με το αυταρχικό?
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.526
Να ρωτήσο κάτι πως συνάδει η υποτακτική παρουσία με το αυταρχικό?
Συνάδει εκ του αποτελέσματος δοκιμάστηκε κ στους δύο ρόλους
Με πελάτες . εξ αρχής φαινόταν ότι της βγαίνει το κοριτσάκι, ντροπαλή,το υποτακτικό,το school girl, της άρεσε να την καθοδηγούν...στην πορεία κ πολύ πρόσφατα μάλιστα ζήτησε πελάτης να δει το αντίστροφο άνετη, δυναμική,με πρωτοβουλίες και λοιπά που ζητήθηκαν οπότε εκεί κατά τη διάρκεια της συνεδρίας είδαμε ότι μπαίνει άνετα κ στα δύο πράγμα που μας εξέπληξε ευχάριστα.
Πάντα υπάρχει ένα δυναμικό στους ανθρώπους μέχρι να έρθει η ευκαιρία,η στιγμή να βγει να αναδυθεί, να εξελιχθεί... έτσι κι αλλιώς είμαστε ομάδα που μας αρέσει ο πειραματισμός.
Είναι τόσο βαρετό κ μονότονο είτε είναι άντρας είτε γυναίκα να είναι ερωτικά, σεξουαλικά μέσα σε ένα συγκεκριμένο μοτίβο.
 

greekarmy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.231
Κριτικές
12
Like
2.624
Πόντοι
746
Συνάδει εκ του αποτελέσματος δοκιμάστηκε κ στους δύο ρόλους
Με πελάτες . εξ αρχής φαινόταν ότι της βγαίνει το κοριτσάκι, ντροπαλή,το υποτακτικό,το school girl, της άρεσε να την καθοδηγούν...στην πορεία κ πολύ πρόσφατα μάλιστα ζήτησε πελάτης να δει το αντίστροφο άνετη, δυναμική,με πρωτοβουλίες και λοιπά που ζητήθηκαν οπότε εκεί κατά τη διάρκεια της συνεδρίας είδαμε ότι μπαίνει άνετα κ στα δύο πράγμα που μας εξέπληξε ευχάριστα.
Πάντα υπάρχει ένα δυναμικό στους ανθρώπους μέχρι να έρθει η ευκαιρία,η στιγμή να βγει να αναδυθεί, να εξελιχθεί... έτσι κι αλλιώς είμαστε ομάδα που μας αρέσει ο πειραματισμός.
Είναι τόσο βαρετό κ μονότονο είτε είναι άντρας είτε γυναίκα να είναι ερωτικά, σεξουαλικά μέσα σε ένα συγκεκριμένο μοτίβο.
απο πρωκτικο πως τα πατε ρε κοριτσια?
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
απο πρωκτικο πως τα πατε ρε κοριτσια?
Ξεκίνησε από τα βασικά που παίζονται ,ερωτισμός, παιχνίδια, εναλλαγές ,τρέλα στο παιχνίδι στις συνεδρίες και κάποια στιγμή μπορεί να προστεθο'υν και τα άλλα που πολλοί επιθυμούν .Δεν ξέρω πολλές θεραπεύτριες που ξεκινούν με αυτό που ρωτάς ειδικά στο μασάζ. Σε call girls ok
Αλλά πάντα υπάρχει και η έκπληξη και το απρόσμενο
 

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
460
Κριτικές
8
Like
718
Πόντοι
361
Φίλε μου καλησπέρα.
Είμαι νέος μέλος, αλλά παρακολουθώ το site πάρα πολλά χρόνια. Σε ηλικία όχι τόσο νέος, αλλά ούτε και γέρος.
Θα παραθέσω κάτι καθαρά συμβουλευτικά, λόγω εμπειρίας. Το πρώτο που επιθυμώ να επισημάνω είναι πως η άποψη που έχω αποκομίσει για την Τέα, χωρίς να έχω συνευρεθεί μαζί της, αλλά μόνο από τα γραφόμενά της, είναι άκρως θετική. Αυτό, διότι έχει συγκροτημένο λόγο που δείχνει ωριμότητα και καλλιέργεια. Για τις υπηρεσίες της δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη, διότι δεν τις έχω δοκιμάσει. Μένω στις κριτικές που υπάρχουν για την εν λόγω κοπέλα. καθώς και για τις συνεργάτιδές της.
Γνωρίζω πως ο τρόπος σκέψης των γυναικών, και επομένως και τρόπος που τις καταθέτουν, διαφέρει κατά πολύ από αυτόν των ανδρών. Η κοπέλα απάντησε, με τον δικό της ξεχωριστό τρόπο, δείχνοντας και εύθυμο χαρακτήρα. Αν θέλεις τη συμβουλή μου είναι η εξής: Δεν πρέπει ποτέ να αντιδράς άμεσα σε όσα κάνει, ακούς ή διαβάζεις από μια γυναίκα. Να μην αντιδράς, δηλαδή, εν θερμώ. Δώσε χρόνο στον εαυτό σου πριν αντιδράσεις. Και στα γράφει αυτά κάποιος που έχει μετανιώσει πολλές φορές που έπραξε εν θερμώ. Οι λόγοι που μπορεί μια γυναίκα να κάνει ή να λέει κάτι μπορεί να είναι τελείως διαφορετικοί από αυτούς που εσύ φαντάζεσαι.
Όλα όσα αναφέρω είναι με καλή πρόθεση και εντελώς φιλικά.
Καλές γιορτές σε όλους μας με υγεία και ευτυχία.
Ποσες φορες κάναμε λάθη εν θερμώ που μπορούσαμε να αποφύγουμε. Έχεις απόλυτο δίκιο φίλε μου. Και σε αυτό που λες για τον τρόπο σκέψης των γυναικών που μας βασανίζει.
 

Aggelos49

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2022
Μηνύματα
50
Like
222
Πόντοι
20
Ποσες φορες κάναμε λάθη εν θερμώ που μπορούσαμε να αποφύγουμε. Έχεις απόλυτο δίκιο φίλε μου. Και σε αυτό που λες για τον τρόπο σκέψης των γυναικών που μας βασανίζει.
Είναι αλήθεια αυτό. Έχω αντιδράσει εν θερμώ πάρα πολλές φορές και όλες το έχω μετανιώσει γιατί αδίκησα. Μετά από καιρό το κατάλαβα, αλλά ήταν, πλέον, αργά. Αυτά είναι μαθήματα που πρέπει να τα λαμβάνουμε σοβαρά υπόψη για να βελτιωνόμαστε σαν άνθρωποι και σαν άντρες.
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.526
Τον δικό σου στον έσκιζαν πάντως.
Εεεε ναι ρε συ λογικό....
Αλλά μην ανησυχείς όσοι θέλουν να σκίζουν κωλαρακια ξέρουν που θα απευθυνθούν.
Αααα το τηλέφωνο σου βάλε από κάτω να το προωθήσω να σε βοηθήσω λιγάκι.
booty drum GIF
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
τυπογραφικο λαθος φιλε,ενα ν παραπανω μπηκε,εγω θα γουσταρα να σκισω την κυρια Τεα.
Οι επιθυμίες γίνονται πραγματικότητα όταν πληκτρολογήσεις τον αριθμό του κινητού και κλείσεις συνάντηση …
 

Aggelos49

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2022
Μηνύματα
50
Like
222
Πόντοι
20
τυπογραφικο λαθος φιλε,ενα ν παραπανω μπηκε,εγω θα γουσταρα να σκισω την κυρια Τεα.
Φίλε θα σε ρωτήσω κάτι και θέλω να μου απαντήσεις ειλικρινά.
Η Τέα έχει μια εταιρεία και προσφέρει κάποιες υπηρεσίες τις οποίες έχει κάνει γνωστές.
Πιστεύεις πως με το ερώτημα που της έθεσες και όσα έγραψες μετά την απάντησή της πως είσαι σωστός;
 

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
460
Κριτικές
8
Like
718
Πόντοι
361
Καλημέρα σε όλους
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.526
Καλημέρα σε όλους
Καλησπέρα!!!!
Καλή Κυριακή σε όλους.
Αυτό δικό σου γαμωωωτττ..



Τα περασμένα καίγονται
Στην λησμονιά πετάνε
Γίνονται αγιάτρευτες πληγές τις νύχτες και πονάνε
Στην λησμονιά σε πάνε
Στάσου λιγάκι μην μιλάς
Άσε το χτύπο τής καρδιάς
Να πει, ότι είναι για να πει
Στο φως να γεννηθεί
Για ένα τίποτα
Μην φοβηθείς πως φτάσαμε στα ανείπωτα
Γλυκιά μου μην χαθείς
Και τα χαράματα σαν ρθει
Με μια λαχτάρα η προσμονή
Θα νε μια αλλόκοτη χαρά
Θα γίνει δίψα και φωτιά
Θα νε μια αλλόκοτη χαρά
Στάσου λιγάκι μην μιλάς
Άσε το χτύπο τής καρδιάς
Να πει, ότι είναι για να πει
Στο φως να γεννηθεί
Για ένα τίποτα
Μην φοβηθείς πως φτάσαμε στα ανείπωτα
Γλυκιά μου μην χαθείς
Στάσου λιγάκι μην μιλάς
Άσε το χτύπο τής καρδιάς
Να πει, ότι είναι για να πει
Στο φως να γεννηθεί
Για ένα τίποτα
Μην φοβηθείς πως φτάσαμε στα ανείπωτα
Απόψε μην χαθείς......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom