Νέα

Τέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 792K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (2 μέλη και 4 επισκέπτες)

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.094
Κριτικές
123
Like
51.030
Πόντοι
27.261
Ήταν vegan και βγήκαν.
Πες πού θα πάμε ρε Έχω βαρεθεί να πούμε θα πάω στον άλλον με τις πίστες από πάνω στο λέω..
αμα θες πιστες, ελα στην ιερα οδο.
θα παμε στο καν καν με τον καψαλη και το κρου του, να καει το πελεκουδι :orchestra:
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.963
Like
7.547
αμα θες πιστες, ελα στην ιερα οδο.
θα παμε στο καν καν με τον καψαλη και το κρου του, να καει το πελεκουδι :orchestra:
Τι έγραψα πάλι η γυναίκα...

Όχι εγώ θέλω λαϊκή Κομπανία Τα Παιδιά Από Την Πάτρα και πίνω μπύρες πίνω μπύρες πίνω μπύρες ωωωω


 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.094
Κριτικές
123
Like
51.030
Πόντοι
27.261
Τι έγραψα πάλι η γυναίκα...

Όχι εγώ θέλω λαϊκή Κομπανία Τα Παιδιά Από Την Πάτρα και πίνω μπύρες πίνω μπύρες πίνω μπύρες ωωωω


ανετααααααα
με τετοια ασματα, θα κατεβασουμε μια νταμιτζανα κρασι... ποιες μπυρες ???
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

james034

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
21
Like
12.417
Πόντοι
9.195
Καλησπέρα!!
ήρθε η ώρα του μπλα-μπλα και των ευχών καλές γιορτές σε όλους

Μία σκέψη που έχω κάθε χρόνο τέτοια εποχή για τις ευχές παντός είδους είναι πως τις απεχθάνομαι.Και απεχθάνομαι γιατί απεχθάνομαι οτιδήποτε περιττό, κοινωνικά κατασκευασμένο και ενίοτε βεβιασμένο.
Οι ευχές οι αληθινές λέγονται και γράφονται αβίαστα, χωρίς πολλά θαυμαστικά,περίτεχνες λέξεις Και το κυριότερο λέγονται καθημερινά,άμεσα ή υπόρρητα,με αφορμή ή χωρίς.
Ωστόσο, ένιωσα για πρώτη φορά κάτι που δεν πίστευα πως θα συμβεί... το κέντρο βάρους των ευχών όλης της ανθρωπότητας μετατοπίστηκε σε κάτι πιο ουσιαστικό,πιο αληθινό,πιο προσγειωμένο.Για μένα υπάρχει λοιπόν ένα τετράπτυχο και πιάνει ως ευχή:
Υγεία -Καύλα - Αγάπη - Επανάσταση.
Και στο δικό μου πάντα δύσπιστο κι ώρες-ώρες κάπως απαισιόδοξο μυαλό η ευχή αυτή συνοψίζει σε αυτές τις λέξεις.
Αυτές οι λέξεις....
Ανεξαρτήτως του αν αφορούν τελικά όλους μας σε όλες τις ηλικίες έχουν τόση δύναμη, ώστε νατοποθετήσουν τον καθένα από εμάς σε μία κατάσταση αέναης θλίψης και μοναξιάς.
Και όσο και αν η θλίψη είναι εκείνο το συναίσθημα, που γίνεται άμεσα αντιληπτό,η μοναξιά είναι εκείνη που πονά περισσότερο όλους μας.
Ένας πόνος τόσο έντονος και δυνατός, καθώς το άτομο νιώθει σαν να υφίσταται μερικό ακρωτηριασμό του εαυτού του.
Αν όμως εκπαιδευτούμε στην αγάπη Τι άλλο μπορεί να συμβεί....
Η αγάπη, το νοιάξιμο, το δόσιμο είναι ενεργητική δύναμη μέσα στον άνθρωπο. Είναι μια δύναμη που γκρεμίζει τους τοίχους που χωρίζουν τον άνθρωπο από το συνάνθρωπο και τον ενώνει με τους άλλους. Η αγάπη του δίνει τη δύναμη να ξεπεράσει το συναίσθημα της απομόνωσης και του χωρισμού, κι ωστόσο του επιτρέπει να είναι ο εαυτός του, να διατηρεί την ακεραιότητά του.

Η αγάπη είναι δράση,είναι άσκηση της ανθρώπινης δύναμης που μπορεί να εκδηλωθεί μόνο ελεύθερα και ποτέ σαν αποτέλεσμα καταναγκασμού. Η αγάπη είναι δράση και όχι παθητικό αίσθημα.Με τον πιο ευγενικό τρόπο, ο ενεργητικός χαρακτήρας της αγάπης μπορεί να καθοριστεί αν πούμε ότι αγάπη πρωταρχικά σημαίνει δόσιμο και όχι απολαβή.Το να δίνεις είναι η πιο υψηλή έκφραση του δυναμισμού της αγάπης. Στην ίδια την πράξη του δοσίματος νιώθω τη δύναμή μου, τον πλούτο, την ικανότητά μου. Και το δόσιμο αυτό έχει το νόημα της θυσίας.
Γιατί θυσιάστηκε ο Χριστός και σταυρώθηκε; Τι ήθελε να μας διδάξει; Την αγάπη.
«Αγαπάτε αλλήλους»
όχι μόνο το Πάσχα…κάθε μέρα!
H αγάπη είναι δόσιμο.
Η αγάπη είναι αυτή που θα φέρει τη γαλήνη και την ηρεμία στην ψυχή μας. Η αγάπη θα μας δώσει τη χαρά και την ευτυχία στην ζωή μας.

Kαλή Ανάσταση
Τα’πες όλα ατομάρα!
+1 κι από μένα!

Καλή ανάσταση ρε… ❤️
 

Chris 7

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2022
Μηνύματα
34
Like
149
Πόντοι
0
Καλησπέρα!!
ήρθε η ώρα του μπλα-μπλα και των ευχών καλές γιορτές σε όλους

Μία σκέψη που έχω κάθε χρόνο τέτοια εποχή για τις ευχές παντός είδους είναι πως τις απεχθάνομαι.Και απεχθάνομαι γιατί απεχθάνομαι οτιδήποτε περιττό, κοινωνικά κατασκευασμένο και ενίοτε βεβιασμένο.
Οι ευχές οι αληθινές λέγονται και γράφονται αβίαστα, χωρίς πολλά θαυμαστικά,περίτεχνες λέξεις Και το κυριότερο λέγονται καθημερινά,άμεσα ή υπόρρητα,με αφορμή ή χωρίς.
Ωστόσο, ένιωσα για πρώτη φορά κάτι που δεν πίστευα πως θα συμβεί... το κέντρο βάρους των ευχών όλης της ανθρωπότητας μετατοπίστηκε σε κάτι πιο ουσιαστικό,πιο αληθινό,πιο προσγειωμένο.Για μένα υπάρχει λοιπόν ένα τετράπτυχο και πιάνει ως ευχή:
Υγεία -Καύλα - Αγάπη - Επανάσταση.
Και στο δικό μου πάντα δύσπιστο κι ώρες-ώρες κάπως απαισιόδοξο μυαλό η ευχή αυτή συνοψίζει σε αυτές τις λέξεις.
Αυτές οι λέξεις....
Ανεξαρτήτως του αν αφορούν τελικά όλους μας σε όλες τις ηλικίες έχουν τόση δύναμη, ώστε νατοποθετήσουν τον καθένα από εμάς σε μία κατάσταση αέναης θλίψης και μοναξιάς.
Και όσο και αν η θλίψη είναι εκείνο το συναίσθημα, που γίνεται άμεσα αντιληπτό,η μοναξιά είναι εκείνη που πονά περισσότερο όλους μας.
Ένας πόνος τόσο έντονος και δυνατός, καθώς το άτομο νιώθει σαν να υφίσταται μερικό ακρωτηριασμό του εαυτού του.
Αν όμως εκπαιδευτούμε στην αγάπη Τι άλλο μπορεί να συμβεί....
Η αγάπη, το νοιάξιμο, το δόσιμο είναι ενεργητική δύναμη μέσα στον άνθρωπο. Είναι μια δύναμη που γκρεμίζει τους τοίχους που χωρίζουν τον άνθρωπο από το συνάνθρωπο και τον ενώνει με τους άλλους. Η αγάπη του δίνει τη δύναμη να ξεπεράσει το συναίσθημα της απομόνωσης και του χωρισμού, κι ωστόσο του επιτρέπει να είναι ο εαυτός του, να διατηρεί την ακεραιότητά του.

Η αγάπη είναι δράση,είναι άσκηση της ανθρώπινης δύναμης που μπορεί να εκδηλωθεί μόνο ελεύθερα και ποτέ σαν αποτέλεσμα καταναγκασμού. Η αγάπη είναι δράση και όχι παθητικό αίσθημα.Με τον πιο ευγενικό τρόπο, ο ενεργητικός χαρακτήρας της αγάπης μπορεί να καθοριστεί αν πούμε ότι αγάπη πρωταρχικά σημαίνει δόσιμο και όχι απολαβή.Το να δίνεις είναι η πιο υψηλή έκφραση του δυναμισμού της αγάπης. Στην ίδια την πράξη του δοσίματος νιώθω τη δύναμή μου, τον πλούτο, την ικανότητά μου. Και το δόσιμο αυτό έχει το νόημα της θυσίας.
Γιατί θυσιάστηκε ο Χριστός και σταυρώθηκε; Τι ήθελε να μας διδάξει; Την αγάπη.
«Αγαπάτε αλλήλους»
όχι μόνο το Πάσχα…κάθε μέρα!
H αγάπη είναι δόσιμο.
Η αγάπη είναι αυτή που θα φέρει τη γαλήνη και την ηρεμία στην ψυχή μας. Η αγάπη θα μας δώσει τη χαρά και την ευτυχία στην ζωή μας.

Kαλή Ανάσταση
Πάντα ποιητική, μελαγχολική και άκρως ποιοτική στο λόγο της..
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.963
Like
7.547
Πάντα ποιητική, μελαγχολική και άκρως ποιοτική στο λόγο της..
Όμορφε μου επιχειρηματία ...
( Τι να κάνω σου βγήκε το όνομα εδώ μέσα με τά επαναλαμβανόμενα ραντεβού μας κρεμάσαν κουδούνια)
Μήπως λέω μήπως ξέχασες και Κάτι άλλο που τελειώνει σε ικη....
Εγώ την κατάσταση μου από παιδί την ονομάζω ρομαντική μελαγχολία μία εσωτερική ανάγκη αναστοχασμού.
Ας αναρωτηθούμε λίγο μήπως
Η κοινωνική τάση μοιάζει να ωθεί μαζί με την μελαγχολία και την θλίψη να αποφεύγουν και την σκέψη ?
Χωρίς σκέψη και στοχασμό δεν αποκτούμε γνώση και επίγνωση ούτε για τον εαυτό μας ούτε για την ζωή μας...
Μήπως πλησιάζει η ώρα να διεκδικήσουμε το δικαίωμα στην μελαγχολία και τον αναστοχασμό πάνω στο νόημα αυτού του τρόπου ζωής;
Για να αποκτήσουμε πάλι το δικαίωμα να κλαίμε όταν πονάμε, να μη φοβόμαστε για τα συναισθήματά μας ούτε να ντρεπόμαστε για αυτά αλλά ούτε και για τις επιθυμίες μας, να γελάμε δυνατά και να χορεύουμε ξυπόλητοι,να αγαπάμε και τον εαυτό μας και τον πλησίον μας και τελικά το δικαίωμα να ζούμε μια ζωή σε μεγαλύτερη αρμονία με τον εαυτό μας και όλη την πλάση γύρω μας και ότι περιβάλλει αυτή.
Ο ρομαντισμός δεν βρίσκεται ούτε στην επιλογή του θέματος ούτε στην ακριβή αλήθεια, αλλά περισσότερο σε έναν τρόπο να αισθάνεσαι τον κόσμο.
( το κείμενο δεν είναι δικό μου αλλά το έφερα στα μέτρα μου)
Όμως...
Γλυκέ μου επιχειρηματία Περιμένω την ώρα..
Που τόσο όμορφα και γλυκά κάθε φορά με παίρνεις στην αγκαλιά σου μα κάθε φορά και μιλάμε...μιλάμε... κάθε φορά θα πιούμε τον καφέ μας και θα το απολαύσουμε στις συνεδρίες μας.. και εγώ μιλάω μιλάω και σου λέω
και εσύ με τόση υπομονή κάθεσαι και με ακούς... Μα και εγώ το ίδιο και συζητάμε, και γελάμε και πονάμε και στο τέλος ... κάθε φορά είμαστε ακόμα πιο ανάλαφροι από το φορτίο που μας βαραίνει και ακόμα πιο γεμάτοι από την πραγματική παρουσία και ουσία που ο ένας προσφέρει προς τον άλλον και κάθε φορά.. Περιμένοντας την επόμενη φορά που θα ξανασυναντηθούμε να μοιραστούμε τους εαυτούς μας... Έτσι απλά για να ζούμε αυτές τις στιγμές.
Καλέ μου όμορφέ μου επιχειρηματία
Σε ευχαριστώ
ξέρεις εσύ.
 

Chris 7

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2022
Μηνύματα
34
Like
149
Πόντοι
0
Όμορφε μου επιχειρηματία ...
( Τι να κάνω σου βγήκε το όνομα εδώ μέσα με τά επαναλαμβανόμενα ραντεβού μας κρεμάσαν κουδούνια)
Μήπως λέω μήπως ξέχασες και Κάτι άλλο που τελειώνει σε ικη....
Εγώ την κατάσταση μου από παιδί την ονομάζω ρομαντική μελαγχολία μία εσωτερική ανάγκη αναστοχασμού.
Ας αναρωτηθούμε λίγο μήπως
Η κοινωνική τάση μοιάζει να ωθεί μαζί με την μελαγχολία και την θλίψη να αποφεύγουν και την σκέψη ?
Χωρίς σκέψη και στοχασμό δεν αποκτούμε γνώση και επίγνωση ούτε για τον εαυτό μας ούτε για την ζωή μας...
Μήπως πλησιάζει η ώρα να διεκδικήσουμε το δικαίωμα στην μελαγχολία και τον αναστοχασμό πάνω στο νόημα αυτού του τρόπου ζωής;
Για να αποκτήσουμε πάλι το δικαίωμα να κλαίμε όταν πονάμε, να μη φοβόμαστε για τα συναισθήματά μας ούτε να ντρεπόμαστε για αυτά αλλά ούτε και για τις επιθυμίες μας, να γελάμε δυνατά και να χορεύουμε ξυπόλητοι,να αγαπάμε και τον εαυτό μας και τον πλησίον μας και τελικά το δικαίωμα να ζούμε μια ζωή σε μεγαλύτερη αρμονία με τον εαυτό μας και όλη την πλάση γύρω μας και ότι περιβάλλει αυτή.
Ο ρομαντισμός δεν βρίσκεται ούτε στην επιλογή του θέματος ούτε στην ακριβή αλήθεια, αλλά περισσότερο σε έναν τρόπο να αισθάνεσαι τον κόσμο.
( το κείμενο δεν είναι δικό μου αλλά το έφερα στα μέτρα μου)
Όμως...
Γλυκέ μου επιχειρηματία Περιμένω την ώρα..
Που τόσο όμορφα και γλυκά κάθε φορά με παίρνεις στην αγκαλιά σου μα κάθε φορά και μιλάμε...μιλάμε... κάθε φορά θα πιούμε τον καφέ μας και θα το απολαύσουμε στις συνεδρίες μας.. και εγώ μιλάω μιλάω και σου λέω
και εσύ με τόση υπομονή κάθεσαι και με ακούς... Μα και εγώ το ίδιο και συζητάμε, και γελάμε και πονάμε και στο τέλος ... κάθε φορά είμαστε ακόμα πιο ανάλαφροι από το φορτίο που μας βαραίνει και ακόμα πιο γεμάτοι από την πραγματική παρουσία και ουσία που ο ένας προσφέρει προς τον άλλον και κάθε φορά.. Περιμένοντας την επόμενη φορά που θα ξανασυναντηθούμε να μοιραστούμε τους εαυτούς μας... Έτσι απλά για να ζούμε αυτές τις στιγμές.
Καλέ μου όμορφέ μου επιχειρηματία
Σε ευχαριστώ
ξέρεις εσύ.
Γλυκό μου ρομαντικό κορίτσι.. Η μελαγχολία είναι δείγμα εσωτερικής δύναμης και ανάγκης φροντίδας.. Λατρεύω κάθε σου βλέμμα, κάθε σου λέξη στις συνάμα άκρως εκρηκτικές συναντήσεις μας.. Περιμένω και εγώ την επόμενη μας συνάντηση, να φροντίσει ο ένας τον άλλον, ξανά και ξανά..
Δεν κάνει τίποτα, εγώ σε ευχαριστώ.
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.963
Like
7.547
H Iριδα κάνει rimming;
Καλησπέρα... ιαγουάρε.
@iagouaros1

Αν τηρήσεις με ευλάβεια
Τις 9 εντολές του (RIM) ριμινγκ φυσικά...
My friend...

Μη φοβού αδερφέ και τήρησε τις 9 εντολές του RIMMING.
Κεφάλαιο 12

παράγραφος 9
Στίχος ία
σελίδα 33- 34


1. Αν και μόνο αν λέγω έχεις πλύνει κωλαράκι πάρα πολύ καλά μέσα-έξω.
2.Αν έχεις κάνει την αποτρίχωση που πρέπει και να μην τρώμε τρίχες...
3. Αφόδευση το πρωί να αδειάσει όλο το έντερο η συνεδρία να γίνει βραδάκι αλλά να μην είχες φάει τις τελευταίες ώρες.
4. Κι αν έχεις κάνει πολύ καλό κλύσμα διπλό μη σου πω κιόλας.
5. Αν είσαι εύκαμπτος και στήνεσαι στα τεσσερα και ρουρλωνεις σωστά το κωλαράκι σου Να είσαι σίγουρος ότι θα το απολαύσεις απίστευτα.
6. Αν και μόνο αν έχεις ευλυγισία και δεν έχεις θέμα με τη μέση ανάσκελα σου κράταμε τα πόδια πίσω ψηλά στο κεφάλι και γίνεται δουλίτσα Σε όλη την περιοχή είναι απίστευτο..
7.Κι αν πληρώνεις το έξτρα (Rim)
Γιατί ξέρεις είναι και κουραστικό θέλει και τέχνη
8. Αν είσαι ευγενικός και παραγγείλεις και ένα μπουκαλάκι νερό Για την θεραπεύτρια Γιατί χρειάζεται και πολύ σάλιο να ξέρεις..
Εεεεε τότε ναι ρε συ
Σαφώς και προφανώς Και εννοείται ότι θα σου γλυψουμε την κωλοτρυπίδα..
Εγώ βέβαια θα σου έλεγα να έρθω εγώ αλλά αφού θες ίριδα και επιμένεις....
 
Τελευταία τροποποίηση:

james034

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
21
Like
12.417
Πόντοι
9.195
Καλησπέρα... ιαγουάρε.
@iagouaros1

Αν τηρήσεις με ευλάβεια
Τις 9 εντολές του (RIM) ριμινγκ φυσικά...
My friend...

Μη φοβού αδερφέ και τήρησε τις 9 εντολές του RIMMING.
Κεφάλαιο 12

παράγραφος 9
Στίχος ία
σελίδα 33- 34


1. Αν είχες πλύνει κωλαράκι πάρα πολύ καλά μέσα-έξω.
2.Αν έχεις κάνει την αποτρίχωση που πρέπει και να μην τρώμε τρίχες...
3. Αφόδευση το πρωί να αδειάσει όλο το έντερο η συνεδρία να γίνει βραδάκι αλλά να μην είχες φάει τις τελευταίες ώρες.
4. Κι αν έχεις κάνει πολύ καλό κλύσμα διπλό μη σου πω κιόλας.
5. Αν είσαι εύκαμπτος και στήνεσαι στα τεσσερα και ρουρλωνεις σωστά το κωλαράκι σου Να είσαι σίγουρος ότι θα το απολαύσεις απίστευτα.
6. Αν και μόνο αν έχεις ευλυγισία και δεν έχεις θέμα με τη μέση ανάσκελα σου κράταμε τα πόδια πίσω ψηλά στο κεφάλι και γίνεται δουλίτσα Σε όλη την περιοχή είναι απίστευτο..
7.Κι αν πληρώνεις το έξτρα (Rim)
Γιατί ξέρεις είναι και κουραστικό θέλει και τέχνη
8. Αν είσαι ευγενικός και παραγγείλεις και ένα μπουκαλάκι νερό Για την θεραπεύτρια Γιατί χρειάζεται και πολύ σάλιο να ξέρεις..
Εεεεε τότε ναι ρε συ
Σαφώς και προφανώς Και εννοείται ότι θα σου γλυψουμε την κωλοτρυπίδα..
Εγώ βέβαια θα σου έλεγα να έρθω εγώ αλλά αφού θες ίριδα και επιμένεις....
Σε όλα ναι…εκτός απ’την ευλυγισία! Με δυσκολεύεις!!! :rockon:

Επίσης μόνο η Ίριδα τα κάνει ή όλο το τιμ; (για σένα λέω αν δεν το κατάλαβες!) :smitten:
Καλησπέρα... ιαγουάρε.
@iagouaros1

Αν τηρήσεις με ευλάβεια
Τις 9 εντολές του (RIM) ριμινγκ φυσικά...
My friend...

Μη φοβού αδερφέ και τήρησε τις 9 εντολές του RIMMING.
Κεφάλαιο 12

παράγραφος 9
Στίχος ία
σελίδα 33- 34


1. Αν και μόνο αν λέγω έχεις πλύνει κωλαράκι πάρα πολύ καλά μέσα-έξω.
2.Αν έχεις κάνει την αποτρίχωση που πρέπει και να μην τρώμε τρίχες...
3. Αφόδευση το πρωί να αδειάσει όλο το έντερο η συνεδρία να γίνει βραδάκι αλλά να μην είχες φάει τις τελευταίες ώρες.
4. Κι αν έχεις κάνει πολύ καλό κλύσμα διπλό μη σου πω κιόλας.
5. Αν είσαι εύκαμπτος και στήνεσαι στα τεσσερα και ρουρλωνεις σωστά το κωλαράκι σου Να είσαι σίγουρος ότι θα το απολαύσεις απίστευτα.
6. Αν και μόνο αν έχεις ευλυγισία και δεν έχεις θέμα με τη μέση ανάσκελα σου κράταμε τα πόδια πίσω ψηλά στο κεφάλι και γίνεται δουλίτσα Σε όλη την περιοχή είναι απίστευτο..
7.Κι αν πληρώνεις το έξτρα (Rim)
Γιατί ξέρεις είναι και κουραστικό θέλει και τέχνη
8. Αν είσαι ευγενικός και παραγγείλεις και ένα μπουκαλάκι νερό Για την θεραπεύτρια Γιατί χρειάζεται και πολύ σάλιο να ξέρεις..
Εεεεε τότε ναι ρε συ
Σαφώς και προφανώς Και εννοείται ότι θα σου γλυψουμε την κωλοτρυπίδα..
Εγώ βέβαια θα σου έλεγα να έρθω εγώ αλλά αφού θες ίριδα και επιμένεις....
Ρε συ…να τον γλείψει ζήτησε, όχι να τον γαμησει!! Γιατί να κάνει κλύσμα;;;:rockon:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.963
Like
7.547
Σε όλα ναι…εκτός απ’την ευλυγισία! Με δυσκολεύεις!!! :rockon:

Επίσης μόνο η Ίριδα τα κάνει ή όλο το τιμ; (για σένα λέω αν δεν το κατάλαβες!) :smitten:

Ρε συ…να τον γλείψει ζήτησε, όχι να τον γαμησει!! Γιατί να κάνει κλύσμα;;;:rockon:
Στο δεύτερο ερώτημα..
Τώρα θέλεις απάντηση αλήθεια ?
Γιατί λέω εγώ τώρα... έτσι ρε παιδί μου επειδή έχω και φαντασία... υποθέσεις κάνουμε.. όμως επειδή ποτέ δεν ξέρεις και εγώ δεν κρίνω τις ανάγκες και τα γούστα κανενός..
Και για να είμαι προετοιμασμένη γιατί Όλα παίζουν...
αλλά για να είμαστε σίγουροι ...
Όταν
οι 7 στους 10 μετά
Θέλουν Fingering...
Κ οι 3 στους 10 Θέλουν strapon..
Εγώ μερέντα αλλά και νουτέλα αγόρασα και έχω καβάτζα στο ντουλάπι δεν θέλω κι άλλη....
Οπότε καταλαβαίνεις Την ώρα εκείνη επειδή δεν ξέρεις τι θα ζητηθεί και τι πράγμα θα βγει.. κλαιωωω όμως με το θα βγει..
Ε να μη με βρει κανένα κακό.... για να συνεννοούμαστε εκεί που είναι το Ο Βάλε Α
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.967
Κριτικές
67
Like
29.242
Πόντοι
10.336
τι τραβατε και σεις ωρες ωρες... θελω "μασαζ" σου λεει μετα.
.
.
.
.
.
.......Ζιγκολο θελεις φιλε δεν θελεις μασαζ :tooth:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.094
Κριτικές
123
Like
51.030
Πόντοι
27.261
τι τραβατε και σεις ωρες ωρες... θελω "μασαζ" σου λεει μετα.
.
.
.
.
.
.......Ζιγκολο θελεις φιλε δεν θελεις μασαζ :tooth:
"οι 7 στους 10 μετά
Θέλουν Fingering...
Κ οι 3 στους 10 Θέλουν strapon.. "
....................................................................
σαουντ κατσε καλα ναουμ
:rolleyes:
 

james034

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
21
Like
12.417
Πόντοι
9.195
Στο δεύτερο ερώτημα..
Τώρα θέλεις απάντηση αλήθεια ?
Γιατί λέω εγώ τώρα... έτσι ρε παιδί μου επειδή έχω και φαντασία... υποθέσεις κάνουμε.. όμως επειδή ποτέ δεν ξέρεις και εγώ δεν κρίνω τις ανάγκες και τα γούστα κανενός..
Και για να είμαι προετοιμασμένη γιατί Όλα παίζουν...
αλλά για να είμαστε σίγουροι ...
Όταν
οι 7 στους 10 μετά
Θέλουν Fingering...
Κ οι 3 στους 10 Θέλουν strapon..
Εγώ μερέντα αλλά και νουτέλα αγόρασα και έχω καβάτζα στο ντουλάπι δεν θέλω κι άλλη....
Οπότε καταλαβαίνεις Την ώρα εκείνη επειδή δεν ξέρεις τι θα ζητηθεί και τι πράγμα θα βγει.. κλαιωωω όμως με το θα βγει..
Ε να μη με βρει κανένα κακό.... για να συνεννοούμαστε εκεί που είναι το Ο Βάλε Α
Αμα είναι έτσι…ένα δίκιο το’χεις!
:wink:
Μαζί σου…:kiss-mark::kiss-mark:

ΥΓ: Στα άλλα ερωτηματα δλδ γιατί δεν απάντησες; Βαριόσουν ή μόνο το 2ο σε εξιτάρησε να απαντήσεις; :buck2:
 

εξολοθρευτής

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Αυγ 2018
Μηνύματα
479
Κριτικές
24
Like
1.366
Πόντοι
1.071
Τέα σου εύχομαι υγιές, δημιουργικό και εσωτερικά ευτυχισμένο πάσχα σε όλα σου. Να περάσεις υπέροχα. Να αφήσουμε αυτά που μας χωρίζουν και ότι μας διώχνει μακριά, μακριά από ανόητες παρεξηγήσεις και μισσαλοδοξίες και να προχωρήσουμε μπροστά. Συνέχισε το έργο σου. Ο ύψιστος να σε ευλογεί.
 

zelm21

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2018
Μηνύματα
132
Like
163
Πόντοι
1
Παρθενική εμπειρία με το γραφείο της Τεας και συγκεκριμένα με Ιριδα. Πολύ καλο πρόγραμμα και μεταβαση απο το κομμάτι του μασαζ στο πιο ερωτικό/αισθησιακό.Εκτονωση με αγαπημένο footjob και εν συνεχεία στοματικό. Ομορφη κοπελα αν και λιγο παραπάνω αδυνατη για τα γούστα μου εμφανισιακά . Παρολα αυτα το κατέχει και φαίνεται ότι έχει εκπαιδευτεί σωστα σε καθε μέρος του προγράμματος.. Νομίζω οτι αξιζε και η προσφορά των τελευταίων ημερών για οποιον προλαβε να δοκιμάσει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom