Νέα

Τέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 775K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.952
Like
7.441
Τέα μου τη ομορφιά παιδί μου φτου φτου,γιαυτο είσαι περιζήτητη,κούκλα λέμε για να μην κλεμε
Κλάιν/κλαίω/κλαίμε..
Με άλφα γιώτα (αι)
Γάμω την τρέλα μου μέσα όμως...
Κλαιωωωω!!!!
Όχι δεν είμαι περιζήτητο ών για την φούστα ρε κ για την εμφάνιση σε καμία περίπτωση.
Αλλά για αλλααααααα με Άλφα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Γνωριζόμαστε από κάπου?
 

Αρραχίων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
432
Κριτικές
5
Like
765
Πόντοι
361
Καλησπέρα μάγκες,

Θα σας πω τις εμπειρίες μου με τα κορίτσια της Τέας..
Γενικά μπορώ να πω ότι είναι πολύ σοβαρό γραφείο, η επικοινωνία πάντα άψογη κ εύκολη.

Ίριδα
Ήρθε στο σπίτι μου τον Οκτώβρη 2021 για μια ώρα μασάζ, μαζί της ένα μπουκαλάκι προσεκκο.
Ήρθε στην ώρα της, λίγο ντροπαλή στην αρχή, αυτό κράτησε μέχρι το ντουζ που κάναμε μαζί πριν την συνεδρία.
Για το μασάζ, καλό κ χαλαρό, ξέρει αρκετές τεχνικές του επαγγελματικού μασάζ και πιέζει σε σωστά σημεία κ με τον σωστό τρόπο. Δεν άφησε σημείο στο σώμα μου...
Η κοπέλα είμαι γλυκιά, χαμογελαστή, γύρω στα 1,60 την κάνω στο ύψος με ωραίο σώμα (όχι μοντέλου, αλλά ωραίο να το βλέπεις κ νιώθεις δίπλα και πάνω σου), δεν διαφέρει από τις φωτό που μου έστειλε το γραφείο. Μετά από περίπου 30 λεπτά με ρωτάει πως να με "χαλαρώσει", διάλεξα φραπέ (δεν θυμάμαι αν ρώτησα ή μου ανέφερε τιμοκατάλογο) και τελείωσα δυνατά.. Πάμε για δεύτερο ντουζ, λίγο σοσιαλ στο τέλος κ αποχώρησε. Καμία πίεση σε στην ώρα, καμία βιασύνη κ πάντα τυπική με όμορφο τρόπο. Της έδωσα +30 αν θυμάμαι καλά..

Λυδία:
Την συνάντησα φέτος τον Ιανουάριο στον χώρο μου αφού θυμάμαι τις καλές υπηρεσίες του γραφείου, αρχικά ζήτησα Τέα, αλλά από τι είχα καταλάβει, έχει μεγάλη λίστα αναμονής.
Φτάνει 5 λεπτά νωρίτερα, ανεβαίνει στο διαμέρισμα, έκανε δύο τρία αστεία κ έσπασε τον πάγο.
Η πρόγραμμα ήταν ίδιο με αυτό που έκανα με την Ίριδα. Ντουζ, μασάζ, ολοκλήρωση, ντουζ..
Η κοπέλα δούλευε σε χαμάμ, άρα ήξερε από τεχνικές, σοσιαλ, συμπεριφορές κλπ.
Ένα μικρό παράπονο/ μια μικρή παρατήρηση έχω μόνο... Εγώ προσωπικά περίμενα κάτι άλλο βλέποντας τις φωτο του γραφείου (όχι ότι είναι πειραγμενες, αλλά οι φωτος τότε δεν έδειχναν την κοπέλα, άρα μπορεί να φανταζομουν κάτι άλλο), δεν σημαίνει όμως ότι δεν έμεινα ικανοποιημένος. Η φάση ήταν πιο προσγειωμένη σε σχέση με Ίριδα.

Προτείνω το γραφείο ανεπιφύλακτα σε όλους και ειδικά σε αυτούς που ψάχνουν σοβαρές συναντήσεις κ όχι ξεπετες κ αποκαλύψεις σοκ..

Τέα! Μπράβο σου κ στην ομάδα σου! Παρακολουθώ τα μηνύματα σου εδώ κ ανυπομονώ για τον χώρο σου!!!
Το ' προσεκκο' τι είναι βρε μύστη ???:think:
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.952
Like
7.441

Συνημμένα

  • giusti-asolo-prosecco-superiore-extra-brut.png
    giusti-asolo-prosecco-superiore-extra-brut.png
    3,1 MB · Εμφανίσεις: 86

karaflo trixompalaki

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2022
Μηνύματα
501
Κριτικές
1
Like
1.332
Πόντοι
206
Κλάιν/κλαίω/κλαίμε..
Με άλφα γιώτα (αι)
Γάμω την τρέλα μου μέσα όμως...
Κλαιωωωω!!!!
Όχι δεν είμαι περιζήτητο ών για την φούστα ρε κ για την εμφάνιση σε καμία περίπτωση.
Αλλά για αλλααααααα με Άλφα
Την επιθετική σου στάση θα την αφήσω αναπάντητη,το δεύτερο σκέλος της απάντησης δώσε μου την ευκαιρία να διαπιστώσω ο ίδιος εεε καλό βράδυ σε όλους παιδιά
 
Τελευταία τροποποίηση:

Αρραχίων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
432
Κριτικές
5
Like
765
Πόντοι
361
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.952
Like
7.441
Στο marketing παίρνετε άριστα αγαπητή Τέα!!!
Και όχι μόνο!!!!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Την επιθετική σου στάση θα την αφήσω αναπάντητη,το δεύτερο σκέλος της απάντησης δώσε μου την ευκαιρία να διαπιστώσω ο ίδιος εεε καλό βράδυ σε όλους παιδιά
Καλέ πλάκα κάνουμε
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.952
Like
7.441

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.952
Like
7.441
Και πού αλλού παίρνετε;;
Ρωτήστε του πελάτες μας, παλιά μέλη με pm ιδιωτικά, φανερά....που έχουν κατ επανάληψη βιωματική εμπειρία με τα κορίτσια του γραφείου.
Διαβάστε κριτικές, σχόλια...
Στο νήμα Τέα
Στο μασάζ στο σπίτι
Στο μασέζ με δικό τους χώρο (όταν είχα ανοιχτό το χώρο της Πεύκης)
Αν δεν εμπιστεύεστε όλα τα παραπάνω...
Μόνο με την προσωπική σας εμπειρία θα σχηματίσετε γνώμη, άποψη....αν είναι μόνο marketing η όχι,αν υπάρχουν ποιοτικές υπηρεσίες,αν ξέρουμε μασάζ και πολλά άλλα.
Σε καμία περίπτωση δεν κάνω πώληση εδώ.
Κ ότι δεν αξίζει το ίδιο το σύστημα εσείς.... Εύκολα κ συνοπτικά το βγάζετε εκτός...
Και το ξεκαθάρισμα μόνο θετικά πρόσημα φέρνει σε πελάτες αλλά κ σε αυτούς/ αυτές που αξίζουν όχι μόνο ως παροχή υπηρεσιών αλλά κ ως άνθρωποι.
Ελπίζω να σας κάλυψα.
Με εκτίμηση
Καλό βράδυ
 

papaki1

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
25
Like
30
Πόντοι
0
ελπίζω να συναντηθούμε σύντομα...αν μη τι άλλο εγκεφαλικά με έχετε κερδίσει
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

El Rey

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2010
Μηνύματα
1.155
Κριτικές
5
Like
3.537
Πόντοι
736
Ρωτήστε του πελάτες μας, παλιά μέλη με pm ιδιωτικά, φανερά....που έχουν κατ επανάληψη βιωματική εμπειρία με τα κορίτσια του γραφείου.
Διαβάστε κριτικές, σχόλια...
Στο νήμα Τέα
Στο μασάζ στο σπίτι
Στο μασέζ με δικό τους χώρο (όταν είχα ανοιχτό το χώρο της Πεύκης)
Αν δεν εμπιστεύεστε όλα τα παραπάνω...
Μόνο με την προσωπική σας εμπειρία θα σχηματίσετε γνώμη, άποψη....αν είναι μόνο marketing η όχι,αν υπάρχουν ποιοτικές υπηρεσίες,αν ξέρουμε μασάζ και πολλά άλλα.
Σε καμία περίπτωση δεν κάνω πώληση εδώ.
Κ ότι δεν αξίζει το ίδιο το σύστημα εσείς.... Εύκολα κ συνοπτικά το βγάζετε εκτός...
Και το ξεκαθάρισμα μόνο θετικά πρόσημα φέρνει σε πελάτες αλλά κ σε αυτούς/ αυτές που αξίζουν όχι μόνο ως παροχή υπηρεσιών αλλά κ ως άνθρωποι.
Ελπίζω να σας κάλυψα.
Με εκτίμηση
Καλό βράδυ
Κρατάω μόνο αυτό. ''Μόνο με την προσωπική σας εμπειρία θα σχηματίσετε γνώμη''. Τα υπόλοιπα τα προσπερνώ. Καλό σας βράδυ Κα ΤΕΑ..
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.952
Like
7.441
Κρατάω μόνο αυτό. ''Μόνο με την προσωπική σας εμπειρία θα σχηματίσετε γνώμη''. Τα υπόλοιπα τα προσπερνώ. Καλό σας βράδυ Κα ΤΕΑ..
Ότι κρατάτε καλό είναι.
Αν το ξεχνάτε τότε δεν αξίζει.
Καλό σας βράδυ Κύριε @El Rey
 

Mysthsxysths

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
127
Like
345
Πόντοι
21
Αν και θέλω να είναι έκπληξη.... Πιθανόν λόγω της "φάσης" ολόσωμο δίχτυ, μάσκα, δεκαποντα κ μια καπαρτινα από πάνω..... Αλλά μέχρι το Σάββατο... Μπορεί να έχω άλλη έμπνευση...
Αν έχεις κάποια ιδιαίτερη προτίμηση στείλε μήνυμα Viber.
Μμμ πως ξερεις να φτιαχνεις τον αλλον..
Μπα οχι λεω να το αφησω απανω σου..
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
ΤΕΑ - ΛΥΔΙΑ ή ΛΥΔΙΑ- ΤΕΑ
Όποια και να είναι η σειρά η Τεα είναι η διευθύντρια της ορχήστρας και η Λυδία ακολουθεί σαν υποτακτική ! Παρ’ όλα αυτά στο τέλος της συνάντησης το ποσόν μοιράστηκε ακριβώς στα δυο ακόμα και στα 5 ευρώ !
Είσοδος στο δωμάτιο με τα κορίτσια στα μαύρα , δερμάτινο κοντό φορεματακι με διχτάκι στο μπούστο , μαύρες κάλτσες στην μέση του μηρού , μαύρες γόβες
Χαρούμενη είσοδος Τεας και Λυδιας με γέλια των κοριτσιών , κυρίως Τεας που γνωριζόμαστε περισσότερο , φιλιά καλωσορίσματος και σιγά σιγά έναρξη συνεδρίας με την Τεα να οδηγεί την Λυδια .
Και οι τρεις μπροστά στον καθρέπτη , εγώ στην μέση , μπροστά μου η Λυδια , πίσω η Τεα που μετά από μουσική στο κινητό προσταγή προς την Λυδια να ξεκινήσει χορευτικό στριπτιζ με πλήρη επαφή του κολου της πάνω μου και γύρισμα κεφαλής για βαθειά φιλιά … η Τεα να χαϊδεύει και τους δυο και να γυρίζει το κεφάλι μου για φιλιά με ένταση όπως της αρέσει και επιζητεί .
Αφαίρεση όλων των ρούχων και της πετσέτας που είχα στην μέση μου και εντολή στην Λυδια να γονατίσει και δίχως την χρήση χεριών να ξεκινήσει τοπική περιποίηση ξέροντας ότι έτσι μου αρέσει ! Εντολή Τεας σε Λυδια να με ρωτήσει κύριε …τάδε τι θέλετε απο εμένα με υποτακτική και γλυκιά φωνή .
Νέα εντολή να με συνοδέψει η Λυδια στο μπάνιο για να κάνει " μπάνιο με τον κύριο … τάδε " ! (Το δεύτερο μου ) .
Χαϊδέματα , γλωσσόφιλα ( αρέσουν πολύ στην Λυδια ) γλυψιματα παντού κατα την διάρκεια του μπάνιου και των δυο .
Ακούγεται η φωνή της Τεας να τελειώνουμε για να μεταφερθούμε στο κρεβάτι .
Όταν πήγαμε στο κρεβάτι βρήκαμε ποτήρια με κρασι και μια πιατέλα με φρούτα , ευγενή χορηγία της Τεας που ανέλαβε το κόστος αυτό !
Εντολή Τεας στην Λυδια να μου προσφέρει κομμάτια φρούτων απο το στόμα της μισό μισό και έτσι ξεκίνησαν βαθειά γλωσσόφιλα .
Ξαπλώνω στο κρεβάτι και αρχίζουμε και οι τρεις τις περιπτύξεις με φιλια ξεχωριστά και όλοι μαζί , χαϊδέματα , γλύψιμο όπου υπήρχε δέρμα .Η Λυδια ανέλαβε μέση και πάνω , Τεα μέση και κάτω . Η Λυδια φιλιά και δάκτυλα παντού , Τεα φιλιά και γλώσσα , δάκτυλα παντού .
Ζήτησα απο την Λυδια face sitting για να την περιποιηθώ όπως μου αρέσει και η Τεα άρχισε στοματικό όπως μου και της αρέσει ! Έντονες στιγμές με την διάθεση όλων στα ύψη ,με εμένα να αισθάνομαι το τέλος , η Τεα να επιταχύνει και η Λυδια να αναπνέει πιο γρήγορα … αποτέλεσμα να πω ότι τελειώνω , η Τεα να τα παίρνει στο στόμα και να καταπίνει , η Λυδια να τραβιέται λίγο , δάκτυλο στην κλειτορίδα και να βρέχει το στήθος μου με ζεστά υγρά . ( πρώτο squirting που επαναλήφθηκε άλλες τρεις φορές στην διάρκεια της συνεδρίας μας )
Στο όλο παιχνίδι φιλια μεταξύ μας , εγώ στην μέση , αριστερά η Λυδια , δεξιά η Τεα με αποτέλεσμα γλωσσόφιλα μεταξύ τους με ένταση και σχολιασμό ότι τους αρέσει .
( υπάρχουν και τέτοιες στιγμές ) !
Μεταφορά στο μπάνιο για καθαρισμό , επιστροφή στο κρεββάτι και η Τεα βάζει μια μαύρη μάσκα στα μάτια της Λύδιας ( blind session) με εντολή για στοματικό , γλύψιμο δακτύλων , φιλιών που συνόδευε με " τι άλλο θέλετε κύριε … τάδε " Πάνω στην καυλα είπε άλλο όνομα , την επανέφερα και γελάσαμε …
Μασαζ από την Τεα και Λυδια αφού αφαιρέθηκε η μάσκα , μπρούμυτα εγώ και η Τεα βάζει ένα μαξιλάρι κάτω από την μέση μου και αρχίζει να γλύφει και να χαϊδεύει παντού για ανόρθωση μου που δεν άργησε ! Η Λυδια φιλια πολλά με ένταση , face sitting, squirting again αβίαστα άλλες τρεις φορές .
Η Τεα με ένταση και μετά από λίγο πάλι αποδοχή στο στόμα της με λαχτάρα … Φανταστικές στιγμές που κάποια στιγμή βγαίνεις εκτός πραγματικότητας !
Έτσι πέρασε το δίωρο και παραπάνω και μετά από μπάνιο και οι τρεις μαζί ξεκινήσαμε την αποχώρηση .
Με την Τεα και με τα κορίτσια της που καθοδηγεί σαν ορχήστρα δεν θα πάρεις ποτε ή σχεδόν ποτε τις ίδιες υπηρεσίες γιατί έχει ανεξάντλητη φαντασία που σε φτάνει σε άλλα επίπεδα αισθησιασμού !
Μπορεί να κούρασα μερικούς αλλά έχω γράψει ότι συνεδρίες που περνάς πολύ καλά δεν τις αποτυπώνεις σωστά και δίκαια σε πέντε προτάσεις !
 
Τελευταία τροποποίηση:

Knoper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2022
Μηνύματα
971
Like
2.749
Πόντοι
446
ΤΕΑ - ΛΥΔΙΑ ή ΛΥΔΙΑ- ΤΕΑ
Όποια και να είναι η σειρά η Τεα είναι η διευθύντρια της ορχήστρας και η Λυδία ακολουθεί σαν υποτακτική ! Παρ’ όλα αυτά στο τέλος της συνάντησης το ποσόν μοιράστηκε ακριβώς στα δυο ακόμα και στα 5 ευρώ !
Είσοδος στο δωμάτιο με τα κορίτσια στα μαύρα , δερμάτινο κοντό φορεματακι με διχτάκι στο μπούστο , μαύρες κάλτσες στην μέση του μηρού , μαύρες γόβες
Χαρούμενη είσοδος Τεας και Λυδιας με γέλια των κοριτσιών , κυρίως Τεας που γνωριζόμαστε περισσότερο , φιλιά καλωσορίσματος και σιγά σιγά έναρξη συνεδρίας με την Τεα να οδηγεί την Λυδια .
Και οι τρεις μπροστά στον καθρέπτη , εγώ στην μέση , μπροστά μου η Λυδια , πίσω η Τεα που μετά από μουσική στο κινητό προσταγή προς την Λυδια να ξεκινήσει χορευτικό στριπτιζ με πλήρη επαφή του κολου της πάνω μου και γύρισμα κεφαλής για βαθειά φιλιά … η Τεα να χαϊδεύει και τους δυο και να γυρίζει το κεφάλι μου για φιλιά με ένταση όπως της αρέσει και επιζητεί .
Αφαίρεση όλων των ρούχων και της πετσέτας που είχα στην μέση μου και εντολή στην Λυδια να γονατίσει και δίχως την χρήση χεριών να ξεκινήσει τοπική περιποίηση ξέροντας ότι έτσι μου αρέσει ! Εντολή Τεας σε Λυδια να με ρωτήσει κύριε …τάδε τι θέλετε απο εμένα με υποτακτική και γλυκιά φωνή .
Νέα εντολή να με συνοδέψει η Λυδια στο μπάνιο για να κάνει " μπάνιο με τον κύριο … τάδε " ! (Το δεύτερο μου ) .
Χαϊδέματα , γλωσσόφιλα ( αρέσουν πολύ στην Λυδια ) γλυψιματα παντού κατα την διάρκεια του μπάνιου και των δυο .
Ακούγεται η φωνή της Τεας να τελειώνουμε για να μεταφερθούμε στο κρεβάτι .
Όταν πήγαμε στο κρεβάτι βρήκαμε ποτήρια με κρασι και μια πιατέλα με φρούτα , ευγενή χορηγία της Τεας που ανέλαβε το κόστος αυτό !
Εντολή Τεας στην Λυδια να μου προσφέρει κομμάτια φρούτων απο το στόμα της μισό μισό και έτσι ξεκίνησαν βαθειά γλωσσόφιλα .
Ξαπλώνω στο κρεβάτι και αρχίζουμε και οι τρεις τις περιπτύξεις με φιλια ξεχωριστά και όλοι μαζί , χαϊδέματα , γλύψιμο όπου υπήρχε δέρμα .Η Λυδια ανέλαβε μέση και πάνω , Τεα μέση και κάτω . Η Λυδια φιλιά και δάκτυλα παντού , Τεα φιλιά και γλώσσα , δάκτυλα παντού .
Ζήτησα απο την Λυδια face sitting για να την περιποιηθώ όπως μου αρέσει και η Τεα άρχισε στοματικό όπως μου και της αρέσει ! Έντονες στιγμές με την διάθεση όλων στα ύψη ,με εμένα να αισθάνομαι το τέλος , η Τεα να επιταχύνει και η Λυδια να αναπνέει πιο γρήγορα … αποτέλεσμα να πω ότι τελειώνω , η Τεα να τα παίρνει στο στόμα και να καταπίνει , η Λυδια να τραβιέται λίγο , δάκτυλο στην κλειτορίδα και να βρέχει το στήθος μου με ζεστά υγρά . ( πρώτο squirting που επαναλήφθηκε άλλες τρεις φορές στην διάρκεια της συνεδρίας μας )
Στο όλο παιχνίδι φιλια μεταξύ μας , εγώ στην μέση , αριστερά η Λυδια , δεξιά η Τεα με αποτέλεσμα γλωσσόφιλα μεταξύ τους με ένταση και σχολιασμό ότι τους αρέσει .
( υπάρχουν και τέτοιες στιγμές ) !
Μεταφορά στο μπάνιο για καθαρισμό , επιστροφή στο κρεββάτι και η Τεα βάζει μια μαύρη μάσκα στα μάτια της Λύδιας ( blind session) με εντολή για στοματικό , γλύψιμο δακτύλων , φιλιών που συνόδευε με " τι άλλο θέλετε κύριε … τάδε " Πάνω στην καυλα είπε άλλο όνομα , την επανέφερα και γελάσαμε …
Μασαζ από την Τεα και Λυδια αφού αφαιρέθηκε η μάσκα , μπρούμυτα εγώ και η Τεα βάζει ένα μαξιλάρι κάτω από την μέση μου και αρχίζει να γλύφει και να χαϊδεύει παντού για ανόρθωση μου που δεν άργησε ! Η Λυδια φιλια πολλά με ένταση , face sitting, squirting again αβίαστα άλλες τρεις φορές .
Η Τεα με ένταση και μετά από λίγο πάλι αποδοχή στο στόμα της με λαχτάρα … Φανταστικές στιγμές που κάποια στιγμή βγαίνεις εκτός πραγματικότητας !
Έτσι πέρασε το δίωρο και παραπάνω και μετά από μπάνιο και οι τρεις μαζί ξεκινήσαμε την αποχώρηση .
Με την Τεα και με τα κορίτσια της που καθοδηγεί σαν ορχήστρα δεν θα πάρεις ποτε ή σχεδόν ποτε τις ίδιες υπηρεσίες γιατί έχει ανεξάντλητη φαντασία που σε φτάνει σε άλλα επίπεδα αισθησιασμού !
Μπορεί να κούρασα μερικούς αλλά έχω γράψει ότι συνεδρίες που περνάς πολύ καλά δεν τις αποτυπώνεις σωστά και δίκαια σε πέντε προτάσεις !
Πολύ ωραία η περιγραφή!!
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.952
Like
7.441
ΤΕΑ - ΛΥΔΙΑ ή ΛΥΔΙΑ- ΤΕΑ
Όποια και να είναι η σειρά η Τεα είναι η διευθύντρια της ορχήστρας και η Λυδία ακολουθεί σαν υποτακτική ! Παρ’ όλα αυτά στο τέλος της συνάντησης το ποσόν μοιράστηκε ακριβώς στα δυο ακόμα και στα 5 ευρώ !
Είσοδος στο δωμάτιο με τα κορίτσια στα μαύρα , δερμάτινο κοντό φορεματακι με διχτάκι στο μπούστο , μαύρες κάλτσες στην μέση του μηρού , μαύρες γόβες
Χαρούμενη είσοδος Τεας και Λυδιας με γέλια των κοριτσιών , κυρίως Τεας που γνωριζόμαστε περισσότερο , φιλιά καλωσορίσματος και σιγά σιγά έναρξη συνεδρίας με την Τεα να οδηγεί την Λυδια .
Και οι τρεις μπροστά στον καθρέπτη , εγώ στην μέση , μπροστά μου η Λυδια , πίσω η Τεα που μετά από μουσική στο κινητό προσταγή προς την Λυδια να ξεκινήσει χορευτικό στριπτιζ με πλήρη επαφή του κολου της πάνω μου και γύρισμα κεφαλής για βαθειά φιλιά … η Τεα να χαϊδεύει και τους δυο και να γυρίζει το κεφάλι μου για φιλιά με ένταση όπως της αρέσει και επιζητεί .
Αφαίρεση όλων των ρούχων και της πετσέτας που είχα στην μέση μου και εντολή στην Λυδια να γονατίσει και δίχως την χρήση χεριών να ξεκινήσει τοπική περιποίηση ξέροντας ότι έτσι μου αρέσει ! Εντολή Τεας σε Λυδια να με ρωτήσει κύριε …τάδε τι θέλετε απο εμένα με υποτακτική και γλυκιά φωνή .
Νέα εντολή να με συνοδέψει η Λυδια στο μπάνιο για να κάνει " μπάνιο με τον κύριο … τάδε " ! (Το δεύτερο μου ) .
Χαϊδέματα , γλωσσόφιλα ( αρέσουν πολύ στην Λυδια ) γλυψιματα παντού κατα την διάρκεια του μπάνιου και των δυο .
Ακούγεται η φωνή της Τεας να τελειώνουμε για να μεταφερθούμε στο κρεβάτι .
Όταν πήγαμε στο κρεβάτι βρήκαμε ποτήρια με κρασι και μια πιατέλα με φρούτα , ευγενή χορηγία της Τεας που ανέλαβε το κόστος αυτό !
Εντολή Τεας στην Λυδια να μου προσφέρει κομμάτια φρούτων απο το στόμα της μισό μισό και έτσι ξεκίνησαν βαθειά γλωσσόφιλα .
Ξαπλώνω στο κρεβάτι και αρχίζουμε και οι τρεις τις περιπτύξεις με φιλια ξεχωριστά και όλοι μαζί , χαϊδέματα , γλύψιμο όπου υπήρχε δέρμα .Η Λυδια ανέλαβε μέση και πάνω , Τεα μέση και κάτω . Η Λυδια φιλιά και δάκτυλα παντού , Τεα φιλιά και γλώσσα , δάκτυλα παντού .
Ζήτησα απο την Λυδια face sitting για να την περιποιηθώ όπως μου αρέσει και η Τεα άρχισε στοματικό όπως μου και της αρέσει ! Έντονες στιγμές με την διάθεση όλων στα ύψη ,με εμένα να αισθάνομαι το τέλος , η Τεα να επιταχύνει και η Λυδια να αναπνέει πιο γρήγορα … αποτέλεσμα να πω ότι τελειώνω , η Τεα να τα παίρνει στο στόμα και να καταπίνει , η Λυδια να τραβιέται λίγο , δάκτυλο στην κλειτορίδα και να βρέχει το στήθος μου με ζεστά υγρά . ( πρώτο squirting που επαναλήφθηκε άλλες τρεις φορές στην διάρκεια της συνεδρίας μας )
Στο όλο παιχνίδι φιλια μεταξύ μας , εγώ στην μέση , αριστερά η Λυδια , δεξιά η Τεα με αποτέλεσμα γλωσσόφιλα μεταξύ τους με ένταση και σχολιασμό ότι τους αρέσει .
( υπάρχουν και τέτοιες στιγμές ) !
Μεταφορά στο μπάνιο για καθαρισμό , επιστροφή στο κρεββάτι και η Τεα βάζει μια μαύρη μάσκα στα μάτια της Λύδιας ( blind session) με εντολή για στοματικό , γλύψιμο δακτύλων , φιλιών που συνόδευε με " τι άλλο θέλετε κύριε … τάδε " Πάνω στην καυλα είπε άλλο όνομα , την επανέφερα και γελάσαμε …
Μασαζ από την Τεα και Λυδια αφού αφαιρέθηκε η μάσκα , μπρούμυτα εγώ και η Τεα βάζει ένα μαξιλάρι κάτω από την μέση μου και αρχίζει να γλύφει και να χαϊδεύει παντού για ανόρθωση μου που δεν άργησε ! Η Λυδια φιλια πολλά με ένταση , face sitting, squirting again αβίαστα άλλες τρεις φορές .
Η Τεα με ένταση και μετά από λίγο πάλι αποδοχή στο στόμα της με λαχτάρα … Φανταστικές στιγμές που κάποια στιγμή βγαίνεις εκτός πραγματικότητας !
Έτσι πέρασε το δίωρο και παραπάνω και μετά από μπάνιο και οι τρεις μαζί ξεκινήσαμε την αποχώρηση .
Με την Τεα και με τα κορίτσια της που καθοδηγεί σαν ορχήστρα δεν θα πάρεις ποτε ή σχεδόν ποτε τις ίδιες υπηρεσίες γιατί έχει ανεξάντλητη φαντασία που σε φτάνει σε άλλα επίπεδα αισθησιασμού !
Μπορεί να κούρασα μερικούς αλλά έχω γράψει ότι συνεδρίες που περνάς πολύ καλά δεν τις αποτυπώνεις σωστά και δίκαια σε πέντε προτάσεις !
Αγαπημένε μου!!!!
Αχχχχ.... Κ πόσα είναι αυτά που ξέχασες να αναφέρεις δύο ώρες plus++ κ ποτέ δεν μας φτάνουν μωρηηη τρέλα!!
Outfit σαν δίδυμες με ολόσωμα δικτυωτά φορέματα και ζαρτιέρα ψηλές γόβες ίδια δερμάτινα τζάκετ, ίδιες κοντές μίνι φούστες δερμάτινες... κρασί και φρούτα να γουστάρουμε ρεεε.
Πρώτο τελείωμα του κυρίου με στριπτίζ όρθιος ο κύριος μπροστά σε καθρέφτη διπλό ταυτόχρονα στα γόνατα στοματικό κ απ'τις δύο χέρια πίσω για ελευθερία κινήσεων απ'τον κύριο μας με βλεμματική επαφή κ ο κύριος να τα πετάει σαν άλογο παντού κ in mouth/face massage με όλα τα υγρά σας κύριε.

Υπενθυμίζω γιατί ξενχαςςς ρεεε
Lesbian play μου την έπεσε στεγνά η Λυδία (δεν ξέρω τι εντολή της έδωσες στο μπάνιο ρεεε)
Το όνομα το είπε λάθος για να φάει την τιμωρία της απ'το κύριο της αχαχα... Τέσσερα sguirting κύριε, βαθιά γλωσσοφιλα ταυτόχρονα οι τρεις μας, κ άλλο τελείωμα στο όρθιο κύριε με deep throat κ δάκρυα συγκίνησης by TEA. Με είχες πλάγιο κεφαλο κλείδωμα για mouth fucking αργά/γρήγορα/βαθειά η Λυδία να σε χύνει παντού ένα κρεβάτι μούσκεμα όλα,κ ανάβω το κερί ️... και δεν περιγράφω άλλο...
Massage body to body ταυτόχρονα μετά για χαλάρωση κ πολλλλλααααααα.... Κύριε μου.
Απλά το αξίζετε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom