Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (0 μέλη και 51 επισκέπτες)

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
[size=12pt][size=15pt]Καλή Μ.Εβδομάδα και ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ[/size][/size]

 

john666

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
770
Like
2
Πόντοι
6
ρε παιδια ποτε τελιονει φετος το sogran με τα μπουγελα?

Και αλλη μια ερωτηση για γνωστες κυριως. Επειδη θα ειμαστε Παταγια
και για βολτα θα πεταχτουμε ολοημερο να δουμε την Βαγκοκ ακουω προτασεις
για 1 ολοημερο και επιστροφη η αντε το πολυ 2 ολοημερα και επιστροφη χωρις να μεινουμε εκει για ολη τη νυχτα. Θα παιξει ρολο και τι ωρες εει επιστροφη το bell travel ωστε να παρουμε το τελευταιο. Αν δω οτι δε συμφερει γενικα ισως μεινουμε ενα βραδυ και εκει. Ποια περιοχη να επισκεφτουμε τη μερα,πως να κινιθουμε (μεταφορικο μεσο) για να δουμε περισοτερα πραγματα απο την πολη, τι να κανουμε για νωρις το βραδυ και τι για βραδυ για την περιπτωση που μεινουμε 1 βραδυ και εκει. Δε χρειαζεται αναλυτικα αλλα επιγραμματικα ωστε να εχω καποιες γνωμες και να πραξω αναλογα. ευχαριστω προκαβολικα τονιζοντας οτι ο σκοπος της επισκεψης στην Μπαγκοκ δε θα ειναι σεξοτουρισμος αλλα απλα τουρισμος να δουμε αυτη την πολη...Κατα τα αλλα θα λιωσουμε παταγια γενικα.

Επισης προτασεις τι να επισκεφτουμε απο Παταγια πατωντας στερια (για εξω απο παταγια αναφερομαι) π.χ μονοημερο chang mai κτλ...τι εχετε να προτεινετε χωρις να περνω αεροπλανο αλλα μονο κανα λεοφορειο κτλ? τι κοντινα μερη υπαρχουν ? αυτα
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
Καλο Πασχα κι απο μενα...
 

Συνημμένα

  • ΚΠ.jpg
    ΚΠ.jpg
    202,5 KB · Εμφανίσεις: 20

gioro27

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2005
Μηνύματα
222
Like
2
Πόντοι
1
καλη ανασταση
 

Συνημμένα

  • P3170115.JPG
    P3170115.JPG
    90,9 KB · Εμφανίσεις: 15

victoriatus

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
209
Κριτικές
3
Like
714
Πόντοι
81
Σε λιγες ωρες πετω με thai για την χωρα του χαμογελου.Επλιζω να πετυχω κανα παληκαρι απο το forum να τα πουμε!
Καλο Πασχα σε ολους!
 

lakistoxotis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0
John,
  Το songran νομιζω οτι τελειωνει σημερα. ΤΣΑΝΓΚ ΜΑΙ ξεχνατο ειναι 800 χιλ. θελει αεροπλανο.
  ΜΠΑΝΓΚΟΝΚ
  GRAND PALACE κλεινει ομως κατα τις 4,τους ναους ( wat arun ,wat pho,wat traimit). To ενυδρειο( siam ocean world) ειναι     μεσα στο Σιαμ παραγκον στο κεντρο πας και με το sky train.Αν εισαι σαββατοκυριακο υπαιθρια αγορα ΤΣΑΤΟΥΤΣΑΚ.
Αν εχεις 2η μερα,Ayutthaya 80 χιλ. η αρχαια πρωτευουσα της ταυλανδης,προσπαθησε να βρης τουρ που σε παει οδικως και σε γυριζει απο το ποταμι ΤΣΑΟ ΠΡΑΥΑ με φερυ μποτ,φανταςτικη διαδρομη.Πλωτη αγορα ,αλλα πρεπει να πας νωρις το πρωι.
Για νωρις το βραδυ,το καφε-ρεστωραν στο τελευταιο οροφο (68ος) του ουρανοξυστη ξεν. BAYOKE TOWER,με θεα ολη την βκκ.
ΠΑΤΑΥΑ,
Rayong(180 χιλ. και απο κει στο κο σαμετ(ημερησια).Πλωτη αγορα παει και λεωφορειο(το κοκκινο) με 20 ΒΗΤ απο την 2nd road.
Οι NONG NOOCH tropikal botanical gardens,Το ενυδρειο της ΠΑΤΑΓΙΑΣ,Το δασος της βροχης καμια 50 χιλ........
αυτα θυμαμαι , παρε ομως και καποιον τουρ. οδηγο να μελετησης,υπαρχουν πολλοι free λιγο πριν βγης απο την αιθουσα αφιξεων του αεροδρομιου της ΒΚΚ................
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.103
Πόντοι
18.565
Καλο Πασχα και απο μενα ρε μαγκες. Θα τα ξαναπουμε (λογω εργασιας) σε κανενα μηνα. Ελπιζω να εχω πολλες σελιδες με ενδιαφεροντα πραγματα, χωρις αντιπαραθεσεις, να διαβασω.
 

lakistoxotis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0


  ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ σε ολους σας καθως και στις οικογενειες σας........

  Αυτο ολοι το ευχομαστε  κ-γερε........................../
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Επειδη   ειχε  αναφερθει  καποιος   στην   μεση  περιπου   αυτου   του  θρεντ    και  εκτοτε    δεν  εχει   γραφει    κατι  παραπανω       θα   γραψω   οσα  θυμαμαι    και  οσα    εψαξα  μονος  μου.

Καθε  πανσεληνο    στο  Koh   phangan    κανουν  παρτι   στην   παραλια   και  γινεται  χαμος.  Κυκλοφορουν    πολλα   και  διαφορετικα  ναρκωτικα     και  ετσι  μαζευονται   πολλα   καμμενοπουλα     αλλά   και  απλοι   τουριστες   και  παρα   πολλες   ξεμπαρκες   τουριστριες.

Το  παρτι    κραταει  μεχρι  την  αλλη  μερα    και  οι  περισσοτεροι  ειναι    λιωμα   απο  ναρκωτικα   και   αλκοολ.

Αν   θελησετε   να  πατε   εκεινη  την  μερα 
πρωτα  δειτε   τι  μερα   πεφτει

Την   μερα  που  γινεται  το  παρτυ   συνηθως    δεν  εχει    να μεινεις  στο   Koh   phangan     και   σου  δινουν  μονο      αν  εχεις    κλεισει    δυο  μερες   πριν   και  δυο  μερες  μετα   το  παρτυ.Οποτε     μπορεις    να  μεινεις   στο   διπλανο  νησι   το   κο  σαμουι    και   να   πας   το    απογευμα   με  πλοιο     και  την  αλλη   μερα  να  γυρισεις.

Φαινεται  να  εχει   αρκετο   ενδιαφερον    αν   και εχω   διαβασει    οτι  εχει   και  αυτο  αρκετα  εμπορικοποιηθει.


Eδω   εχει  αρκετες   για  σκισιμο


Εδω   ειναι  προσφατο   και  ειναι  απο   την  τελευταια   πανσεληνο.
Εδω  εχει    πολλες   για  σκισιμο  και   οι  πιο   πολλες   το  φωναζουν


Το   παρακατω   δεν  εχει  τοσο   ενδιαφερον   αλλά   δειτε   τον  τυπο
που   ειναι  λιωμα   στο  4.07  εως 4.18    :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Οποιος    εχει   περισσοτερες   πληροφορειες   ευπροσδεκτες


 

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225
επισης πρεπει να πω οτι ο joedoe .... παρολο που στην αρχη μου φαινοταν κακομοιρης και μιζερος..... πολυ θα χαρω να τα πουμε απο κοντα ειδικα φθινοπωρο που λεω να παω ταιλανδη.
Eυχαριστω για καλά σου λόγια. δυστυχώς όμως με την αβεβαιότητα του οικονομικού (Τράπεζες χθες -5,5%) έχω αλλάξει πολλά. Πχ από την Βάθης που σύχναζα (5καφές+23 δωμάτιο+50κορασίδα) και είδα ότι Φυλής έβρισκα με 20 το ίδιο σέρβις αλλά όχι τόσο κυριλέ βέβαια, άλλαξα συνήθειες.
Καιρό τώρα σκέφτομαι ότι και η Ταυλάνδη θα πρέπει από το 2012 να μειωθεί σε ένα ταξίδι ανα έτος ή και να κοπεί. Εξάλλου όσο πιο πολύ πάω τόσο αρχίζουν να μου ξυνίζουν διάφορα , μεγαλώνοντας δε, έχω αρχίσει και να έχω όλο και περισσότερες παραξενιές. Πάντως Σεπτέμβρη εκεί θα είμαι.
 

tsafus

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
326
Like
16
Πόντοι
1
εχει κανεις κανα κωδικο απο pattaya-addicts.com ?

θελω να δω φωτογραφιες και χρειαζεται 50 ποσταρισματα
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
Eυχαριστω για καλά σου λόγια. δυστυχώς όμως με την αβεβαιότητα του οικονομικού (Τράπεζες χθες -5,5%) έχω αλλάξει πολλά. Πχ από την Βάθης που σύχναζα (5καφές+23 δωμάτιο+50κορασίδα) και είδα ότι Φυλής έβρισκα με 20 το ίδιο σέρβις αλλά όχι τόσο κυριλέ βέβαια, άλλαξα συνήθειες.
Καιρό τώρα σκέφτομαι ότι και η Ταυλάνδη θα πρέπει από το 2012 να μειωθεί σε ένα ταξίδι ανα έτος ή και να κοπεί. Εξάλλου όσο πιο πολύ πάω τόσο αρχίζουν να μου ξυνίζουν διάφορα , μεγαλώνοντας δε, έχω αρχίσει και να έχω όλο και περισσότερες παραξενιές. Πάντως Σεπτέμβρη εκεί θα είμαι.

Σεπτεμβρη???μπορει και να ανταμωσουμε!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom