Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (4 μέλη και 39 επισκέπτες)

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Εσυ και κανα δυο αλλοι ειστε λατρεις της Μαλακιας και μονο!!!!!!αυτα προς το παρον......αλλα θα επανερθω και θα τα πουμε διεξοδικα....γιατι ο γεροντοκωλος σου πηρε πολυ αερα και κλανει αβερτα......

Γεια σου δροσερο αγορι. :pipa2: :pipa2:
Στο Ριο εισαι ή στο Αντιριο; :grin: :grin:
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
εγω παντως ειδα εχθες το rio και το ευχαριστηθηκα!!!  :grin:

 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Συνάδερφε pipinomaniac  θα διαφωνήσω μαζί σου.

Έγραψες ότι υπάρχουν συνάδερφοι λάτρεις της ασιατικής ομορφιάς. Αυτό είναι σωστό. Ξέχασες όμως να αναφέρεις ότι ο βασικότερος λόγος που πάνε Ταυλάνδη είναι αυτό που λέμε value for money=με λίγα σχετικά χρήματα περνάνε χλίδα)... Σε άλλη περίπτωση θα επισκέπτονταν Μαλαισία, Κίνα (+Χονκ κονγ ) και φυσικά Ιαπωνία όπου επέτρεψέ μου να σου πώ ότι τα δείγματα της ασιατικής ομορφιάς σε αυτές τις χώρες καμία σχέση δεν έχουν με την Ταυλάνδη (ειδικά για τις προδιαγραφές τις δικές σου). Αλλά συνάδερφε με 2-3 χιλιάρικα σε αυτές τις χώρες δεν περνάς ένα μήνα. Άρα στην πρώτη κατηγορία είναι μεν λάτρεις της ασιατικής ομορφιάς που επιλέγουν Ταυλάνδη για να περάσουν καλά και οικονομικά.

Πάμε στην δεύτερη κατηγορία υπάρχουν αυτοί για τους οποίους το μουνί δεν έχει χρώμα ράτσα παρά μόνο τιμή. Και εδώ δίκιο έχεις. Αλλά,  δεν είναι όλοι "κολλημένοι" με τις κοντές αδύνατες χωρίς βυζί, αλλά τους αρέσει να γαμάνε  και  ψηλές με βυζάρες και κολάρες . Τώρα ο βασικός λόγος που παν Ταυάνδη είναι αυτό που λέμε  value for money=με λίγα σχετικά χρήματα περνάνε χλίδα). Άρα επισκέπτονται την Ταυλάνδη για να περάσουν καλά και οικονομικά, και δεν θα διστάσουν να πάν οπουδήποτε αλλού για να διευρύνουν τις σεξουαλικές τους εμπειρίες.

Δεν θα γράψω άλλα επιχειρήματα για να μην κουράσω.

Κοιτάζοντας τα παραπάνω βλέπω ότι τόσο οι μεν όσο και οι δε επισκέπτονται την Ταυλάνδη γιατί είναι value for money......

Τώρα θα κρίνω κάτι που έγραψες. " Γιατι αλλο "Ταυλανδοπληκτος" και "Ασιατοπληκτος" και αλλο "Σεξοτουριστας-Μουνοδουλος". Θα συμφωνήσω σε όλα εκτός από το Μουνόδουλος. Ο σεξοτουρίστας δεν είναι ποτέ Μουνόδουλος. Μουνόδουλος συνάδερφε είναι αυτός που πάει στην Ταυλάνδη (και όχι μόνο) και νομίζει ότι με τα λίγα ή και περισσότερα λεφτά που έχει ότι μπορεί να  "αγοράσει" "αγάπη" και βλέπει τιλάκ κουνιάδες κουνιάδους σόγια κλπ κλπ κλπ. 
''μουνόδουλος συνάδερφε είναι αυτός που πάει στην Ταυλάνδη (και όχι μόνο) και νομίζει ότι με τα λίγα ή και περισσότερα λεφτά που έχει ότι μπορεί να  "αγοράσει" "αγάπη" και βλέπει τιλάκ κουνιάδες κουνιάδους σόγια κλπ κλπ κλπ.΄'' ειδικα ρε φιλε οταν διαβαζω τετοια για τιλακ και ερωτες :jerking: ,και γραφουν πολλοι, καταλαβαινω τι θυμα κυκλοφορει αναμεσα μας :2funny:
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
ειρήνη ημήν αδερφια αφηστε τις αντιπαραθεσεις και τα μίση και πιαστε το  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:

 

Συνημμένα

  • pasxA.jpg
    pasxA.jpg
    38,3 KB · Εμφανίσεις: 28

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
''μουνόδουλος συνάδερφε είναι αυτός που πάει στην Ταυλάνδη (και όχι μόνο) και νομίζει ότι με τα λίγα ή και περισσότερα λεφτά που έχει ότι μπορεί να  "αγοράσει" "αγάπη" και βλέπει τιλάκ κουνιάδες κουνιάδους σόγια κλπ κλπ κλπ.΄'' ειδικα ρε φιλε οταν διαβαζω τετοια για τιλακ και ερωτες :jerking: ,και γραφουν πολλοι, καταλαβαινω τι θυμα κυκλοφορει αναμεσα μας :2funny:
Εγω αντιθετως δε κακολογω κανεναν...
Ολοι εχουν δικαιωμα στην αγαπη...Εστω και στη ψευδαισθηση οτι μπορει να την αποκτησουν...
Αλλωστε πισω απο ΚΑΘΕ ανθρωπινη σχεση,υπαρχει καποιας μορφης "συνδιαλλαγη"...
Στη συγκεκριμενη περιπτωση εσυ προσφερεις τα λεφτα σου και αυτες για ανταποδωση,λιγες στιγμες τρυφεροτητας και αγαπης...Εστω και "υποκριτικα"...
Και οσο πιο καλα υποκρινονται,τοσο περισσοτερο "πιανουν τοπο" τα λεφτα σου...
Σε καθε περιπτωση βεβαια ΠΡΕΠΕΙ να εχεις το "γνωθι σ' εαυτον"...Εαν εισαι συνειδητοποιημενος οτι συμμετεχεις σε αυτη τη συνδιαλλαγη,ΚΑΛΩΣ...
Αν νομιζεις οτι απο εκει που δε σου καθοταν ουτε "θηλυκια μυγα",πηγες στη Ταυλανδη και το 20χρονο "μπουμπουκι" μολις σε ειδε "εχασε το φως του" και σε ερωτευτηκε παραφορα "ανιδιοτελως"...ΤΟΤΕ καταντας ΦΑΙΔΡΟΣ...
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
οχι και ΦΑΙΔΡΟΣ μονο  farag!!
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Eυχαριστω για καλά σου λόγια. δυστυχώς όμως με την αβεβαιότητα του οικονομικού (Τράπεζες χθες -5,5%) έχω αλλάξει πολλά. Πχ από την Βάθης που σύχναζα (5καφές+23 δωμάτιο+50κορασίδα) και είδα ότι Φυλής έβρισκα με 20 το ίδιο σέρβις αλλά όχι τόσο κυριλέ βέβαια, άλλαξα συνήθειες.
Καιρό τώρα σκέφτομαι ότι και η Ταυλάνδη θα πρέπει από το 2012 να μειωθεί σε ένα ταξίδι ανα έτος ή και να κοπεί. Εξάλλου όσο πιο πολύ πάω τόσο αρχίζουν να μου ξυνίζουν διάφορα , μεγαλώνοντας δε, έχω αρχίσει και να έχω όλο και περισσότερες παραξενιές. Πάντως Σεπτέμβρη εκεί θα είμαι.
joedoe αν χειροτερεψουν τα πραγματα σε οτι αφορα τις τιμες και την κατασταση εδω ελλαδα υπαρχει και η μαδαγασκαρη.εχε το το υποψη σου για το μελλον...αν εξαιρεσεις το ακριβο εισητηριο που φτανει το χιλιαρικο ειναι παμφτηνη χωρα.αν ψαχτεις και βρεις εισητηριο σε τιμη ευκαιριας που δεν ειναι και κατι το δυσκολο τοτε ειναι ο προορισμος που θα αντικαταστησει την ταιλανδη αν η ταιλανδη ακριβυνει.για την ωρα απο οτι ακουω και βλεπω εδω παραμενει ο νουμερο ενα σεξοπροοριμος του πλανητη σε επιπεδο παροχης υπηρεσιων και κυριως τιμων.σορρυ αν βγηκα λιγο οφ τοπικ αλλα απλως επειδη τα οικονομικα ολων μας δεν ειναι οπως παλια ηθελα να παραθεσω ενα προορισμο που εχω ακουσει καλα λογια.για την ωρα αδημονω να ερθει το φθινοπωρο να δω τελικα ιδιοις ομμασοι τι εστι χωρα του χαμογελου και γιατι τοσος ντορος για αυτην.
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Εγω αντιθετως δε κακολογω κανεναν...
Ολοι εχουν δικαιωμα στην αγαπη...Εστω και στη ψευδαισθηση οτι μπορει να την αποκτησουν...
Αλλωστε πισω απο ΚΑΘΕ ανθρωπινη σχεση,υπαρχει καποιας μορφης "συνδιαλλαγη"...
Στη συγκεκριμενη περιπτωση εσυ προσφερεις τα λεφτα σου και αυτες για ανταποδωση,λιγες στιγμες τρυφεροτητας και αγαπης...Εστω και "υποκριτικα"...
Και οσο πιο καλα υποκρινονται,τοσο περισσοτερο "πιανουν τοπο" τα λεφτα σου...
Σε καθε περιπτωση βεβαια ΠΡΕΠΕΙ να εχεις το "γνωθι σ' εαυτον"...Εαν εισαι συνειδητοποιημενος οτι συμμετεχεις σε αυτη τη συνδιαλλαγη,ΚΑΛΩΣ...
Αν νομιζεις οτι απο εκει που δε σου καθοταν ουτε "θηλυκια μυγα",πηγες στη Ταυλανδη και το 20χρονο "μπουμπουκι" μολις σε ειδε "εχασε το φως του" και σε ερωτευτηκε παραφορα "ανιδιοτελως"...ΤΟΤΕ καταντας ΦΑΙΔΡΟΣ...
αυτο ακριβως λεω... απλα οταν προκειτε για συναλαγη δεν υπαρχει ουτε ψευδαισθηση...υπαρχει ομως συνειδητοποιημενη διασκεδαση και απολαυση.........χαχαχα και επηδει τα εχω ΖΗΣΕΙ με φιλαρακι μου που σκυλομετανοιωσα που του γνωρισα ολα αυτα, οχι μονο φαιδρος αλλα ΓΕΛΟΙΟΣ μπορει να γινει καποιος που νομιζει οτι απο ''πιττες θειος βανιας'' εγεινε ακαταμαχητος εραστης και φυσικα το τοσοδουλι το κανει ΤΟΟΟΟΟΟΟΣΟΟΟΟΟΟ
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.103
Πόντοι
18.565
εγεινε ακαταμαχητος εραστης και φυσικα το τοσοδουλι το κανει ΤΟΟΟΟΟΟΟΣΟΟΟΟΟΟ
Αυτο ειναι υπονοουμενο για το μεγεθος; :2funny:Γιατι παιζει και αυτο.Απο τοσοδουλης στην Ασια γινεσαι τεραστιος :bigdick:
 

Επισκέπτης
Δεν θυμαμαι τωρα σε ποιον  απαντησα σε ΠΜ: Μακρυα απο Ελληνες οταν προκειται για δουλεια στο εξωτερικο!!!!και μου ειπε γιατι?Η απαντηση μπροστα σας....Η ζηλια και το κομπλεξ τους κανει ακρως επικυνδυνους,κακους και ρουφιανους....Πριν καποια χρονια γυρνωντας απο Βενεζουελα με μπουζουριασαν μεσα για σωματικη ερευνα και οχι μονο.....γιατι καποιος τυπος-γνωστος μου βεβαια που ηξερε τις δραστηριοτητες μου - απο ζηλια και μαλακια με ρουφιανεψε για εμποριο,απο ζηλια και μαλακια φυσικα!!!!!
Παρτε τωρα να εχεις γνωστους τον Λορδο εκεινο το νεο φρουτο gioro πως τον λενε ....Ξενοφων και 2-3ς ακομη....Την εχεις κατσει απο χερι!!!!
Εδω ρε Ταυλανδη Τσακωνονταν για τις πουτανιτσες μεταξυ τους και βαζανε στοιχημα ποιος θα δωσει περισσοτερα για να την παρει!!!
Τελως παντων καποιοι απο δω μεσα ειναι σοβαροι και καλα παιδια.Απλα απομονωστε και καντε περα τους μαλακες .....και η θεωρια για τους μεγαλους ηλικιακα που θελουν να το παιξουν τεκνα ειναι απολυτα τεκμηριωμενη απο την πραξη,οπως και για κατι κωλοπαιδα που το μονο που ξερουν ειναι να τρωνε τα λεφτα των μπαμπαδων τους!!!!
 

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225
....Η ζηλια και το κομπλεξ τους κανει ακρως επικυνδυνους,κακους και ρουφιανους....Πριν καποια χρονια γυρνωντας απο Βενεζουελα με μπουζουριασαν μεσα για σωματικη ερευνα και οχι μονο.....γιατι καποιος τυπος-γνωστος μου βεβαια που ηξερε τις δραστηριοτητες μου - απο ζηλια και μαλακια με ρουφιανεψε για εμποριο,απο ζηλια και μαλακια φυσικα!!!!!
Παρτε τωρα να εχεις γνωστους τον Λορδο εκεινο το νεο φρουτο gioro πως τον λενε ....Ξενοφων και 2-3ς ακομη....Την εχεις κατσει απο χερι!!!!
οπως και για κατι κωλοπαιδα που το μονο που ξερουν ειναι να τρωνε τα λεφτα των μπαμπαδων τους!!!!
Ρε μεγάλε τι συμβαίνει μ'εσένα; Εδω το 99% μπαινει για χαβαλέ, αντιπαρατίθεται για την πλάκα του, αντί να παίζει με τις φαρμες στο facebook, "τσακωνεται" στο bourdela.com.
Tι βρισίδια είναι αυτά; Κούλαρε, ούτε το wikipedia ειναι εδω για ακριβείς πληροφορίες ούτε πεδίο μάχης. Οι αντιπαραθεσεις εδω πρέπει πάντα να υπαρχουν για να γινεται και χαβαλές , αλλά εαν θελεις να διαλύσεις, εσκεμμένα, το θρέντ, εγω θα ζητησω από τους διαχειριστές να λάβουν μέτρα.
 

Επισκέπτης
Ρε μεγάλε τι συμβαίνει μ'εσένα; Εδω το 99% μπαινει για χαβαλέ, αντιπαρατίθεται για την πλάκα του, αντί να παίζει με τις φαρμες στο facebook, "τσακωνεται" στο bourdela.com.
Tι βρισίδια είναι αυτά; Κούλαρε, ούτε το wikipedia ειναι εδω για ακριβείς πληροφορίες ούτε πεδίο μάχης. Οι αντιπαραθεσεις εδω πρέπει πάντα να υπαρχουν για να γινεται και χαβαλές , αλλά εαν θελεις να διαλύσεις, εσκεμμένα, το θρέντ, εγω θα ζητησω από τους διαχειριστές να λάβουν μέτρα.
Τα βρισιδια που τα βλεπεις απο μερους μου??το να παραθετεις γεγονοτα ειναι βρισιδια??????και επισης ποιος σου ειπε οτι και εγω δεν κανω την πλακα μου???
Κριμα γιατι σε εκτιμουσα κιολας...ειχες πει καποια σωστα για Κολομβια
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Δεν θυμαμαι τωρα σε ποιον  απαντησα σε ΠΜ: Μακρυα απο Ελληνες οταν προκειται για δουλεια στο εξωτερικο!!!!και μου ειπε γιατι?Η απαντηση μπροστα σας....Η ζηλια και το κομπλεξ τους κανει ακρως επικυνδυνους,κακους και ρουφιανους....Πριν καποια χρονια γυρνωντας απο Βενεζουελα με μπουζουριασαν μεσα για σωματικη ερευνα και οχι μονο.....γιατι καποιος τυπος-γνωστος μου βεβαια που ηξερε τις δραστηριοτητες μου - απο ζηλια και μαλακια με ρουφιανεψε για εμποριο,απο ζηλια και μαλακια φυσικα!!!!!
Παρτε τωρα να εχεις γνωστους τον Λορδο εκεινο το νεο φρουτο gioro πως τον λενε ....Ξενοφων και 2-3ς ακομη....Την εχεις κατσει απο χερι!!!!
Εδω ρε Ταυλανδη Τσακωνονταν για τις πουτανιτσες μεταξυ τους και βαζανε στοιχημα ποιος θα δωσει περισσοτερα για να την παρει!!!
Τελως παντων καποιοι απο δω μεσα ειναι σοβαροι και καλα παιδια.Απλα απομονωστε και καντε περα τους μαλακες .....και η θεωρια για τους μεγαλους ηλικιακα που θελουν να το παιξουν τεκνα ειναι απολυτα τεκμηριωμενη απο την πραξη,οπως και για κατι κωλοπαιδα που το μονο που ξερουν ειναι να τρωνε τα λεφτα των μπαμπαδων τους!!!!
.

Τελικα βρε  δροσερο αγορι εσυ που ξερεις τοσα πολλα για λυσε μας μια απορια:
Που ειναι ποιο ακριβα στο ΡΙΟ ή στο ΑΝΤΙΡΙΟ; :grin:
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
μην ποσταρετε φωτος, γιαμ λιγο δεν εχω γρηγορη γραμμη .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom