Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (0 μέλη και 43 επισκέπτες)

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
κριμα γιατι για οσους εχουν μεινει   κατω απο την τριτη λεοφορο σιγουρα δεν εχει πολλα να δειξει περα απο το επιμαχο

Mini Siam & Mini Ευρώπης --Το ξενοδοχείο βρίσκεται κοντά Pattaya Klang, εμφανίζει Thai και ευρωπαϊκή κληρονομιά σε μικρογραφία κλίμακα. Αυτή είναι η τρίτη νανόκαρπα πόλη στον κόσμο μετά την Ολλανδία και την Ταϊβάν, που συγκεντρώνει σημαντικό μοντέλα των αντικειμένων και των διαφόρων ιστορικών χώρων πολιτισμού και των πολιτισμικών χαρακτηριστικών των διαφόρων περιόδων από την αρχαιότητα μέχρι την παρούσα στιγμή. Περισσότερα από 100 μοντέλα, το καθένα σε μια κλίμακα από το 1:25, που εμφανίζει σε μια περιοχή της 29ης RAI, το οποίο περιβάλλεται από το φυσικό scenaries αναμειγνύονται με διάφορους τύπους και επιλέγονται δέντρα
Pattaya Elephant Village  - Είναι στο δρόμο προς την Siam Country Club γήπεδα γκολφ. Το χωριό δείχνει ελέφαντα εμφανίζοντας δασικών δεξιότητες, παίζοντας ποδόσφαιρο και την εκ νέου θέσπιση του πολέμου ελέφαντα παρέλαση. Το χωριό δείχνει επίσης πόσο άγρια ελέφαντες αιχμαλωτίστηκαν στο βορειοανατολικό τμήμα της Ταϊλάνδης. Ημερήσια δείξει ο χρόνος είναι κατά 14,30 p.m.

Panarak Πάρκο- 5 χιλιόμετρα. off Pattaya City στο δρόμο για Siam Country Club Golf Course, προσφέρει ένα τροπικό κήπο ρύθμιση. Το πάρκο έχει με αλιευτικά εργαλεία για την αλιεία wellstocked λιμνούλα. Με bungalow καταλύματα, εστιατόρια, τρέξιμο και ποδηλασία μονοπάτια, σκαφών αναψυχής και των υδάτων του ποδηλάτου. Δίνει μια ανερχόμενη χώρα εμπειρία για διανυκτέρευση εκεί.





Η Bira International Circuit (Pattaya)
Περιοχή χιλιόμετρα. 14 για διαδρομή 36 έως Ραϊόνγκ, προσφέρει διεθνή αυτοκινήτων και μοτοσικλετών αγώνων occationally. Τα 2,4 χιλιόμετρα κυκλώματος είναι ιδανική για αγώνες φόρμουλα 3. Για εκείνον που αγαπά την ταχύτητα και την εμπειρία που θα ήθελε να πραγματικό πράγμα για την αγωνιστική πίστα, το κύκλωμα ανοίγει κάθε μέρα. Για περισσότερες λεπτομέρειες Tel. 5877448.

Jomtien Παραλία --Που βρίσκεται 2 χιλιόμετρα νότια από Pattaya. Λευκή αμμουδιά για κολύμπι είναι καλό. Λογικές είναι επίσης διαθέσιμη.

Pattaya Park --Μεταξύ νότια και Jomtien Pattaya Beach, το νερό είναι ένα πάρκο ψυχαγωγίας με νερό πλάκες, whirlpools και μεγάλη πισίνα για childern.


Nong Nooch --Καλύπτει έκταση περίπου 500 στρεμμάτων περίπου 15 χιλιόμετρα από τη Νότια Pattaya. Είναι ένα χωριό-Thai-style πάρκο. Όλη η περιοχή είναι όμορφα διαμορφωμένο, με ορχιδέα νηπιαγωγείο και άλλα βοτανικοί κήποι. Υπάρχουν, επίσης, πολιτιστικές και παραδοσιακές παραστάσεις και δείτε έναν ελέφαντα



λοιπον διαλεγετε απο πριν καλη παρεα και ξεκινατε  α ρε Μιχαλη τι εχασες φευγοντας
υπαρχουν τελικα εναλακτικες λυσεις αναμεσα στον υπνο και τα  :knockinb: :knockinb: :knockinb: στην πατταγια...να εοχυμε υποψην αυτο το αρθρο λοιπον...
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.103
Πόντοι
18.565
Λορδε και Λουσσιανο δεν κοιτατε να συναντηθητε και να τα βρητε και να κανετε μαζι ανασταση; Να δωσετε και το φιλι της αγαπης :kissass: :2funny:  :s&m_3: Καλα ρε μη βαρατε. Λιγη πλακα ειπα να κανω και εγω . Αντε μαγκες καλη ανασταση.
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Καλη ανασταση σε ολα τα παιδια,να εχουμε ολοι την υγεια μας και καλα ταξιδια!! :thumbsup:
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
Aν και δεν ειμαι fan του συγκεκριμενου θρησκευτικου συστηματος...

Χρονια Πολλα με υγεια και πολλα πολλα ταξιδια,σε ολους τους συναγωνιστες.
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
XΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ,ΠΑΙΔΕΣ ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΣΤΟΥΣ ΕΟΡΤΑΖΟΝΤΕΣ!!!
ΜΕ ΥΓΕΙΑ,ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ!!!

desfaxane.jpg
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
 

Συνημμένα

  • ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ.jpg
    ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ.jpg
    38,9 KB · Εμφανίσεις: 14

bendiwolf

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
60
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες καλημέρα και Χριστός Ανέστη :)

Ενδιαφέρομαι να κανονίσω για πρώτη φορά ένα ταξιδάκι στην Ταιλάνδη για 10-12 ημέρες. Ψάχνω έναν συνδυασμό καλού τουρισμού (φαγητό, καιρός, καλό ξενοδοχείο, πισίνες κτλ.) και φυσικά την απαραίτητη πρόσβαση σε πιο "λεπτές" απολαύσεις (sexotourism). Δεν με ενδιαφέρει να ξοδέψω κατι τις παραπάνω, αλλά θέλω πραγματικά να το ευχαριστηθώ :)

Επειδή (συγχωρήστε με) δεν τα κατάφερα να διαβάσω τα 2000+ μηνύματα του πολύ ενδιαφέροντος τούτου thread, έχω μερικές σύντομες ερωτήσεις:

1. Αν μπορώ, είναι όντως καλύτερα να πάω Πουκέτ ή να προτιμήσω Πατάγια;

2. Ποιά θα ήταν η ιδανική εποχή του χρόνου;

3. Πως παει κανείς (με τι πτήσεις); πως κλείνει ένα καλό (4-5 αστέρων) ξενοδοχείο;

4. Ποιά sites Θα μου συστήνατε για να κάνω την σχετική προκαταρτική έρευνα;

Sorry αν τα παραπάνω είναι πολύ "αρχάρια" για το επίπεδο του thread - αν κάποιος με κατευθύνει σε κάποιο συγκεκριμένο post που τα απαντά, με χαρά θα το μελετήσω !

Φιλικά, Bendiwolf
 

stafos30

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
77
Like
6
Πόντοι
0
Καλημερα και του χρονου. Πρεπει καταρχας να μας πεις ποιο μηνα σκοπευεις να ταξιδεψεις. Επισης πρεπει να ξερεις (γνωμη μου) πως αν δεν σε ενδιαφερει μονο οι γυναικες σιγουρα το Πουκετ εχει περισσοτερα πραγματα να σου προσφερει απο πλευρας εκδρομων,θαλασσες κ.τ.λ. Η Πατταγια δεν προτεινεται για κολυμπι.
 

bendiwolf

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
60
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0

Καλημέρα stafos και ευχαριστώ για την απάντηση :)

Οσο για το ποιον μήνα θέλω να πάω, είμαι απόλυτα ανοιχτός (εχω την δική μου δουλειά οπότε παίρνω άδεια όποτε θέλω) - πότε είναι η καλύτερη περίοδος;

Thanks, BW
 

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225
Ramadan in 2011 will start on Monday, the 1st of August and will continue for 30 days until Tuesday, the 30th of August.
Αυγουστος Low Season και με Ραμαζάνι γλυτώνεις από Πακιστανο-Αραβες που ειναι 70% πελατων Πατάγιας. Τοτε θα πεφτει μεγάλη πείνα και μπορεις να πάρεις πολύ καλή ποιόητα σε προσιτότατες τιμές.
Το ίδιο και για Πουκέτ αλλά εκεί ευτυχως ακομη λίγοι από αυτούς.
 

tsafus

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
326
Like
16
Πόντοι
1
κατα την προσωπικη μου αποψη ειναι καλυτερα για της 12 μερες σου να πας στο πουκετ!! θα το ευχαριστηθεις καλυτερα και μπορεις να κανεις κ τα μπανακια σου κ τις εκδρομες σου!!

σε περιπτωση που αποφασισεις να πας στο πουκετ και ταξιδεψεις με thai απλα αλλαζεις αεροπλανο στην βκκ αλλα να κλεισεις απο ελλαδα για πουκετ με την thai! για πιο οικονομικα

ενα καλο ξενοδοχειο ειναι το c&n στο οποιο εχω μεινει ειναι κεντρικο και πολυ καθαρο!! υπαρχει κ το c&n resort and spa το οποιο ειναι λιγο πιο μακρυα αλλα διαθετη πισινες και τα λοιπα!

να περασεις καλα!!
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
Για Αυγουστο στην Πατονγκ,πολυ καλο ειναι και το με κανα 30αρι ευρω απο τις ιντερνετικες εταιρειες...

Ειναι μια "ανασα" απο Μπανγλα  ;)

Εχει & τζακουζι στο δωματιο  :grin:
 

ntinos20

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
227
Like
0
Πόντοι
1
Χριστος Ανεστη σε ολους, ευχομαι υγεια και να ξεπερασετε ολοι ολα οσα σας κανουν να υποφερεται και να μπορειτε να χαρειτε απλες καθημερινες στιγμες και να σκεφτεστε παντα οτι μετα απο καθε Γολγοθα της ζωης ακολουθεί για τον καθένα η δική του Ανάσταση, φτάνει να ναι αγωνιστής και αισόδοξος. : ) :)
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Ramadan in 2011 will start on Monday, the 1st of August and will continue for 30 days until Tuesday, the 30th of August.
Αυγουστος Low Season και με Ραμαζάνι γλυτώνεις από Πακιστανο-Αραβες που ειναι 70% πελατων Πατάγιας. Τοτε θα πεφτει μεγάλη πείνα και μπορεις να πάρεις πολύ καλή ποιόητα σε προσιτότατες τιμές.
Το ίδιο και για Πουκέτ αλλά εκεί ευτυχως ακομη λίγοι από αυτούς.
ΑΥΤΟ ! και αν ειναι χρησημη πληροφορια
 

Theos_Pan

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2010
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες καλημέρα και Χριστός Ανέστη :)

Ενδιαφέρομαι να κανονίσω για πρώτη φορά ένα ταξιδάκι στην Ταιλάνδη για 10-12 ημέρες. Ψάχνω έναν συνδυασμό καλού τουρισμού (φαγητό, καιρός, καλό ξενοδοχείο, πισίνες κτλ.) και φυσικά την απαραίτητη πρόσβαση σε πιο "λεπτές" απολαύσεις (sexotourism). Δεν με ενδιαφέρει να ξοδέψω κατι τις παραπάνω, αλλά θέλω πραγματικά να το ευχαριστηθώ :)

Επειδή (συγχωρήστε με) δεν τα κατάφερα να διαβάσω τα 2000+ μηνύματα του πολύ ενδιαφέροντος τούτου thread, έχω μερικές σύντομες ερωτήσεις:

1. Αν μπορώ, είναι όντως καλύτερα να πάω Πουκέτ ή να προτιμήσω Πατάγια;

2. Ποιά θα ήταν η ιδανική εποχή του χρόνου;

3. Πως παει κανείς (με τι πτήσεις); πως κλείνει ένα καλό (4-5 αστέρων) ξενοδοχείο;

4. Ποιά sites Θα μου συστήνατε για να κάνω την σχετική προκαταρτική έρευνα;

Sorry αν τα παραπάνω είναι πολύ "αρχάρια" για το επίπεδο του thread - αν κάποιος με κατευθύνει σε κάποιο συγκεκριμένο post που τα απαντά, με χαρά θα το μελετήσω !

Φιλικά, Bendiwolf

1.εγω προτεινω(συμφωνα μ'αυτα που εγραψες)Παταγια

2.θα συμφωνησω με τον joedoe για την εποχη(αυγουστο-σεπτεμβριο)

3.ολες οι εταιριες καλες εκτος απο Gulf...... πολλοι φιλοι ειχαν κακη εμπειρια......για μενα οι κορυφαιες ειναι Emirates,Qatar kai Thai

4.ενα πολυ καλο site me hotels ειναι το agoda.com...........Τσεκαρετο και μετα πας πας και στα site των ξενοδοχειων

καλη τυχη
 

bendiwolf

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
60
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
ΟΚ, μετά από σκέψη και διάβασμα στα διάφορα sites, και με πολλές ευχαριστίες στους συνάδελφους που με ενημερωσαν, λέω να πάω Phuket τον Αύγουστο για 2 εβδομάδες... ελπίζω πραγματικά να μην είναι πολύ βροχερά !!!

Ψάχνω να βρω ξενοδοχείο πολυτελείας 4 ή 5 αστέρων (πισίνες, room service κτλ) που να είναι girl-friendly και σχετικά κοντά στην παραλία και τα bars - αφού είναι low season δεν με ενδιαφέρει αν είναι σχετικά ακριβό, αρκεί να μην έχω πρόβλημα να φέρω τις κοπελίτσες μέσα (ακόμα και 2 μαζί :))

Τι προτείνετε;
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
ΟΚ, μετά από σκέψη και διάβασμα στα διάφορα sites, και με πολλές ευχαριστίες στους συνάδελφους που με ενημερωσαν, λέω να πάω Phuket τον Αύγουστο για 2 εβδομάδες... ελπίζω πραγματικά να μην είναι πολύ βροχερά !!!

Ψάχνω να βρω ξενοδοχείο πολυτελείας 4 ή 5 αστέρων (πισίνες, room service κτλ) που να είναι girl-friendly και σχετικά κοντά στην παραλία και τα bars - αφού είναι low season δεν με ενδιαφέρει αν είναι σχετικά ακριβό, αρκεί να μην έχω πρόβλημα να φέρω τις κοπελίτσες μέσα (ακόμα και 2 μαζί :))

Τι προτείνετε;

Ενα αρκετα καλο, και σχεδον απεναντι απο την BANGLA Road, ειναι αυτο :Patong Bay Garden Resort, Phuket, Patong Beach.
Την τελευταια φορα που ειχα μεινει οταν μου ζητησανε joiners fee και αφου τους εβαλα τις φωνες τελικα τους ειχα δωσει 300 μπατ και για τις 6 ημερες που ειχα μεινει.
Ενα θεμα θυμαμαι ειχαν με το air condition που ηταν στον τοιχο διπλα απο το κρεβατι και εκανε πολυ κρυο.
Παντως αρκετα καλο ξενοδοχειο και μεσα στην δραση.
Ψαχτο
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Καλημέρα stafos και ευχαριστώ για την απάντηση :)

Οσο για το ποιον μήνα θέλω να πάω, είμαι απόλυτα ανοιχτός (εχω την δική μου δουλειά οπότε παίρνω άδεια όποτε θέλω) - πότε είναι η καλύτερη περίοδος;

Thanks, BW
Παταγια ειναι εντελως underground κατασταση,δεν εχει τιποτα το αξιοπροσεκτο εκει,περα βεβαια οτι ειναι ΜΟΝΟ μπουρδελο κακης ποιοτητος.
Αν θες εκτος απο σεξοτουρισμο να κανεις και νορμαλ τουρισμο,χωρις να χαλασεις του κοσμου τα λεφτα,να πας Πουκετ.για Χοτελ,αν θες κοντα στο πεδιο δρασης που ειναι η Μπαγλα Ροουντ,να πας στο C&N    ειναι τοπ επιλογη.Μην κοιτας τις τιμες που εχουν,παρτους ενα τηλεφωνο να σου δωσουν μια καλυτερη προσφορα για τις μερες που θα μεινεις.
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6

Διπλα στη Bangla,με joiner fee πανω κατω στο χιλιαρικο...

Τα μεγαλα "αστερατα" ξεν/χεια εχουν JF για να αποτρεπουν τους σεξοτουριστες...
Παντως,απ'οτι γνωριζω,στο συγκεκριμενο ειναι διαπραγματευσιμη η "τιμη εισοδου" για τα κοριτσια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom