Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (1 μέλη και 48 επισκέπτες)

Dinoel

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2011
Μηνύματα
44
Like
39
Πόντοι
0
to kefali stis fotos to exoun katebasmeno gia na mhn fenete to karidaki? :cheesy:

an kai to 5 to eperna
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
613
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6

Την πάτησε και άλλος δεν πειράζει αν δε το βρήκατε!!! :grin: :grin:
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
λακη τι να πω...τι κουκλια ειναι αυτα ρε?καλα αυτα τα πλασματα ειναι ποτε δυνατον να τα πεις βρωμοπουστες?δεν ξερω τι να πρωτοψηφισω!ειναι κουκλια...ολα ψηφιζω ολα
 

gioro27

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2005
Μηνύματα
222
Like
2
Πόντοι
1
Χρονια πολλα σε ολους και Χριστος Ανεστη σε ολους τους φιλους και εχθρους βλεπε (λουσιανο)
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Αντε ρε πάτε κάτω να δοκιμάσετε τι είναι ladyboy  :s&m_2:
και άστε τα καλλιστεία και τις κριτικές επιτροπές  :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • LB.jpg
    LB.jpg
    241,9 KB · Εμφανίσεις: 13

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Τα κατόϊ ψηφίστε τα
και μετά χύστε τα...

:think: πω πω αισχρός που έγινα :headbang:
 

Συνημμένα

  • LB2.jpg
    LB2.jpg
    176,2 KB · Εμφανίσεις: 15

gioro27

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2005
Μηνύματα
222
Like
2
Πόντοι
1
απο τα φαβορι
 

Συνημμένα

  • P3070244.JPG
    P3070244.JPG
    97,2 KB · Εμφανίσεις: 18

gioro27

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2005
Μηνύματα
222
Like
2
Πόντοι
1
μις πατονγκ
 

Συνημμένα

  • kalistia.jpg
    kalistia.jpg
    93,2 KB · Εμφανίσεις: 21

tsafus

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
326
Like
16
Πόντοι
1
απο φωνή....πουλί

και απο πουλί...μουνάρα ! !
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
χαχαχα καποιοι απο αυτους παντως δινουν και κανενα στημενο αγωνα ται μποξ κατω απο τη μαριν για κανενα εξτραδακι....
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Ελααα...!!!
Δε μπορω να περιμενω!!!
Θελω να το δω ΤΩΡΑ!!!!!!!!!!!!! :grin: :grin: :grin:

 

suzuki

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
147
Κριτικές
20
Like
349
Πόντοι
291
Ανταποκριση απο το μετωπο του Πουκετ.
Υγρασια αφοριτη και κοσμος αρκετος αν και off season. Το μπατ παιζει στα 43 και κατι tips στα περισσοτερα ανταλακτηρια.
Εχοντας διαβασει αρκετα απο τους παλαιοτερους συναγωνιστες να πω καποια πραγματα που ειδα και εγω. Τα αναφερω σκορπια γιατι ειναι οτι μου ρχετε τωρα.
Το Cristine μασαζ για αρχη ειναι waste of money. Nuru, prostate κτλπ τους ακουγονταν σαν ξεχασμενη γλωσσα Μαγια στο προσωπικο. Ο τυπος που κανονιζε απλα συνεχιζε να λεει yes yes, massage sex after. Οι τιμες ταβανι στο εν λογω μαγαζι, 2500 για τις μετριες και 3000 για τις καλες. Καλες μην φανταστειτε τπτ διαμαντια, μετριοτητες σε γενικες γραμμες με 1-2 εξαιρεσεις. Στα ενδοτερα οι κοπελες ειναι περιποιητικες αλλα το body2body τους δεν λεει και πολλα. Η κοπελα κανει τα ιδια και τα ιδια χωρις κανενα σκοπο. Γενικα δεν αξιζει για μενα προσωπικα.
Καποια απο τα μαγαζια που επισκεφτηκα ειναι το Roxy που διαβασα καλα λογια. Οι κοπελες πολυ ωραιες ομως το μαγαζι ειναι ακριβο. Ζητουσαν 2000 ST k 4000LT +600BF. Δηλαδη αν ειναι ετσι τωρα, φουλ σεζον ποσα ζητανε για LT? 7000-8000? Πρωτη μπυρα 500 Μπατ για μενα και 200 για την κοπελα.
Επισκεψη και το μπαρακι του Αλεξανδρου στην Μπανγκλα. Οι κοπελες αρκετα πιεστηκες για κερασματα και τα σφηνακια τους αρκετα ακριβα. Ευχαριστες κοπελες και καλος χαβαλες αλλα το κουραζουν το θεμα λιγο. Μου βγηκε ο κουκος αιδονι για 3-4 ωρες που κατσα. Θελει μεγαλη προσοχη στα κερασματα.
Το αλλο ελληνικο μπαρ (target ειπαμε λεγεται?) δεν το βρηκα οσο και αν εψαξα.
Η Μπανγκλα βρωμαει παντως, ειδικα την ημερα. Μου θυμισε η μυρωδια Φαλιρακι, Μαλια και Καβο πριν 5+ χρονια. Οποιος εχει περασει απο αυτα τα μερη την περιοδο που μεσουρανουσαν οι Αγγλοι θα καταλαβει ακριβως για τι μποχα μιλαω. Ειδικα την ημερα μου εχει ζεστη δεν ειναι να περνας πολυ απο εκει.
Μετα τις 12 ειχε πολλες freelancers κατα μηκος της Μπανγκλα.
Λεω να δοκιμασω και τα μπαρ κατω απο το γηπεδο κικ μποξ στο προσεχες μελλον.

Το Wine Connection στο εμπορικο, που χε αναφερει ο Μπικου μου φαινεται, ειναι μια πολυ καλη προταση. 500-600 Μπατ το ατομο περιπου να υπολογιζετε, με σαλατα, κυριως και αναψηκτικο, μπυρα. Εχει καλη καβα με αρκετες επιλογες και η πιτσα του ειναι ιδανικη για τους λατρεις της ιταλικης σχολης πιτσας (λεπτη ζυμη). Το προσωπικο πεταει λιγο χαρταετο και ειναι σαν να σε κοιταει αποσπασμα οταν τρως αλλα παρολα αυτα ευγενικοτατες.
Διπλα στο Geia εχει μια αλλη ταβερνα η οποια εχει κ αυτη ελληνικες σημαιες και γραφει κατι μλκιες στα ελληνικα. YoYo μου φαινετε λεγετε. Απογοητευση, η σαλατα απαισια και τα ται πιατα αγευστα.
Σειρα θα εχει ο Mister Cool και η στοα απεναντι απο το C&N που χει αναφερθει. Για την στοα να πω την αληθεια δεν καταλαβα ακριβως ποια λετε. Η μικρη στοα απεναντι απο την εισοδο του C&N, που εχει ενα φαγαδικο και ενα φαγαδικο-μπαρ και ειναι λιγο πιο μεσα στο στενο του Mr.Cool? Η την στοα απεναντι απο το κτηριο του C&N που κοιταει τον κεντρικο δρομο, κοντα στο Geia?

Για το Bangkok Residence που ειναι δελεαστικη προταση το δωματιο με jacuzzi και ηταν και εμενα στις επιλογες μου, δεν μου αρεσε προσωπικα. Το δωματιο εχει πολυ παλια επιπλα και απλα εχει γαματο μπανιο και ενα καινουργιο τζακουζι. Πραγματικα φαινετε πολυ αστειο, ενα παλιο δωματιο στο οποιο απλα εχει προστεθει ενα γαματο τζακουζι. Χωρις παζαρια μου το δινε 1400 μπατ στην ρεσεψιον. Ειναι στην προεκταση της Μπανγκλα και 2 λεπτα με τα ποδια απο αυτην. Ομως αυτο που με χαλασε ειναι η μυρωδια μουχλας που ειχε σε ολο σχεδον το ξενοδοχειο και ειδικα στο δωματιο που μου δειξαν.

Α, και κανοντας τις πρωτες βολτες εχω να πω οτι για εναν νεο στο μερος ειναι παρα πολυ δυσκολο να ξοδεψει κατω απο 100 ευρω την ημερα και να κανει διαφορα πραγματα, τις πρωτες μερες ειδικα. Γινετε αλλα για καποιον που ρθε να περασει ωραια τις διακοπες του χωρις μη αυτο μη εκεινο ειναι αδυνατο. Εγω προσωπικα ξοδεψα περιπου 10000 Μπατ την πρωτη μερα χωρις να κανω τρελους παραλογισμους. Το Κριστινε μου γαμησε το μπατζετ να πω την αληθεια βεβαια, αλλα και παλι 6500 θα τα τρωγα. Δεν το γραφω για να ξαναρχισει η αιωνια κοντρα, απλα για να ξερουν οι πρωταριδες οπως εγω οτι αν υπολιγιζουν 100 ευρω και κατω μαλλον θα πεσουν εξω.

Για Πι Πι ξερει κανεις να προτεινει κανενα καλο accomodation? Κοντα στα 2000-3000 Μπατ θα βρω τιποτα αρκετα καλο η οι τιμες ειναι πολυ υψηλοτερες? Οταν λεω καλο εννοω να ειναι η στην παραλια η τουλαχιστον να βλεπει θαλασσα και να εχει ενα καλο δωματιο ( με ψηγειο, tv, aircon).

Ευχαριστω για αλλη μια φορα για τις πληροφοριες που κατα καιρο ποσταρετε.
 

tsafus

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
326
Like
16
Πόντοι
1
βρωμάει το πουκέτ?  

που να δεις  μπανγκονγκ και παττάγια!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom