Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Το President apartments ειναι πανω σχεδον στη Buakao λιγο μετα του Φωτη το μπαρ και πριν φθασεις στην Central road.....
αν φυσικα μιλαμε για το ιδιο ? Εκει γυρω υπαρχουν πολλες πανσιονς με 500-600 ΒΗΤ την ημερα....
Το που θα μεινη και ποσα θα ξοδεψη ο καθενας ειναι δικη του επιλογη και εξαρταται απο το budget του...
Ειναι ομως ασχημο να υπερβαλουμε δινοντας καποιες πληροφοριες σε ατομα που πανε για πρωτη φορα στην Ταυλανδη.....
μη ξεροντας τις συνηθειες και τις προτιμησεις τους καθως  και τι θα αντιμετωπισουν εκει.
Το παιδί πάει πρώτη φορά όπως κι εγώ. Και το μόνο που ζητάει είναι καθαρό δωμάτιο. Ε αυτό είδα ότι το βρίσκει με 400-500 όπως το βρήκα κι εγώ και είχε και ανέσεις. Και ένας χαζός θα καταλάβει ότι αν με 10 ευρά βρίσκεις δωμάτιο τότε με 30 θα είσαι τζάμι!
Τώρα για το δωμάτιο παρέθεσα χάρτη. Είναι εύκολο αν ξέρεις την περιοχή να το βρεις.

Για μενα ακομη και στο δρομο απο καροτσακι να τρως - πρωι,μεσημερι και βραδυ και με μπυρες απο 7/11 ,ειναι πολυ λιγα τα 400 με 500 ΒΗΤ που αναφερθηκαν....
Παρέθεσα στοιχεία γι' αυτό. Δεν το έβγαλα απ' το μυαλό μου.
Στο BBQ καλό φαΐ θαλασσινών του σκασμού, 200 μπατ το άτομο. Αν πάρεις κρεατικά είναι φθηνότερα!
Στην ταβέρνα που ανέφερα 70-150 το πιάτο. Παίρνεις 2-3 πιάτα και ψοφάς με 200-300 μπατ.
Από πάγκους 10 μπατ το καρπούζι, 20 το λουκάνικο, 30 το μπούτι κοτόπουλο, 20 ο χυμός.
Καν' τα να δεις. 10 ευρώ τη μέρα θες για να φας καλά.
Πρώτη φορά πήγα και το είδα!

Καμιά φορά που πεινούσα και βαριόμουν να βγω από το δωμάτιο, έστελνα το Τιλάκ και έφερνε φαΐ και για τους δύο με 2-3 κατοστάρικα από πάγκους. Γίνεται παιδιά και χωρίς να ξέρεις τπτ. Κι εγώ άσχετος ήμουν.
 

victoriatus

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
209
Κριτικές
3
Like
714
Πόντοι
81
Εγω ξερω 3 τετοια BBQ (μπαμπικιου που λενε τα ταιλανδακια). Τα 2 ειναι επι της 3rd.road. Το ενα λεγεται ninja και ειναι κατευθυνση προς Νακλουα, και το αλλο ειναι προς την μερια της Γιομτιεν, ονομα ομως δεν θυμαμαι. Ακομη ενα ξερω πισω απο το BigC της 2nd.road. Ειναι ολα καλα, το πιο καθαρο φαινεται να ειναι το ninja. Τα ταιλανδακια τα κανουν πανω τους απο χαρα οταν τους πεις οτι πατε για μπαμπικιου.
Αυτο πανατως που μου εκανε εντυπωση ηταν που εβλεπες cinema οσο ετρωγες και που ειχε μεγαλα ξυλινα τραπεζια που ανετα ξαπλωνες πανω τους!
 

lakistoxotis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0

Φιλε , μη γινεσαι πυραυλος πιστευοντας οτι ολοι σε αμφισβητουν. Σημασια εχει αν περασες καλα και βρηκες αυτο που ηθελες στην Ταυλανδη.. Δεν ησουν ασχετος ,απλα εισαι βολικος σε ολα δεν ψαχνεσαι και προσωπικα σε χαιρομαι για αυτο.
Μη ξεχνας ομως ενα πραγμα οτι ολοι δεν μπορουν να λειτουργησουν ετσι. Ο καθενας απο μας ειναι διαφορετικος.
Για να το ελαφρυνουμε λιγο, οσο και να το προσπαθησα φιλε μου δεν μου βγαινουν οι αριθμοι για 10 ευρω την ημερα [420 ΒΗΤ].
Αν βαλεις και τις μπυρες σου και συμφωνα με τους δικους σου υπολογισμους εγω τα βγαζω περιπου 10 ευρω την φορα και οχι την ημερα.??
Πιστεψε με οτι τα παω καλα με τους αριθμους......
 

Επισκέπτης
Φιλε , μη γινεσαι πυραυλος πιστευοντας οτι ολοι σε αμφισβητουν. Σημασια εχει αν περασες καλα και βρηκες αυτο που ηθελες στην Ταυλανδη.. Δεν ησουν ασχετος ,απλα εισαι βολικος σε ολα δεν ψαχνεσαι και προσωπικα σε χαιρομαι για αυτο.
Μη ξεχνας ομως ενα πραγμα οτι ολοι δεν μπορουν να λειτουργησουν ετσι. Ο καθενας απο μας ειναι διαφορετικος.
Για να το ελαφρυνουμε λιγο, οσο και να το προσπαθησα φιλε μου δεν μου βγαινουν οι αριθμοι για 10 ευρω την ημερα [420 ΒΗΤ].
Αν βαλεις και τις μπυρες σου και συμφωνα με τους δικους σου υπολογισμους εγω τα βγαζω περιπου 10 ευρω την φορα και οχι την ημερα.??
Πιστεψε με οτι τα παω καλα με τους αριθμους......
Όχι ρε φίλε δεν αρπάζομαι μην μασάς :)
Απλά γιατί να αποθαρρύνουμε το παιδί λέγοντάς του ότι με 1500 θα πάει 10 μέρες μόνο εφόσον μπορεί να πάει και για 20; Το σωστό είναι να του πούμε ότι αν είναι βολικός θα μπορέσει να περάσει ζάχαρη με λίγα. Ειδάλλως 10 μερούλες και όταν γυρίσεις να κλαις μια ώρα αρχύτερα γι' αυτά που άφησες πίσω...
Κάτσε γιατί 10 ευρά τη φορά; Πως βγαίνει αυτό; :-
Όταν εγώ λέω 10 εννοώ το άτομο. Εννοείται αν έχεις τιλάκ μαζί σου πάει εις διπλούν. Όπως εις διπλούν πάνε τα εισητήρια κλπ αλλά κόβεις από το γαμήσι, οπότε πάνω κάτω βγαίνουν τα ίδια.
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
Απλά γιατί να αποθαρρύνουμε το παιδί λέγοντάς του ότι με 1500 θα πάει 10 μέρες μόνο εφόσον μπορεί να πάει και για 20; 

γιατι παει πρωτη φορα και δεν ξερουμε τις αναγκες του και τα γουστα που θελει να κανει.

γινετε να πας πρωτη φορα ταυλανδη και να μην κανεις μια ωραια παρτουζιτσα με 2 μωρα???

γινετε να μην το ξενυχτησεις μεχρι το πρωι στα agogos, clubs, bars???

γινετε να μην πας να δεις κανα κροκοδειλο παρεα με καποιο μωρο???

γινετε να μην δεις κανα ωραιο show με ladyboys και να βγεις και φωτογραφιες???

γινετε να μην επισκεφτεις την soi 6???

γινετε να μην δοκιμασεις καποιο ladyboy???  :2funny: :2funny: :2funny:

και αλλα πολλα που οταν πας πρωτη φορα πρεπει οπωσδηποτε να τα κανεις και γι'αυτο χρειαζοντε πολλα λεφτα.

στο δευτερο, τριτο, τεταρτο ταξιδι εχεις κανει τα παραπανω, εχεις μαθει ηδη καποια τιπς για να γλιτωσεις λεφτα και την βγαζεις με thai whiskey 80μπατ το μπουκαλακι σε ταυλανδεζικο στεκι πιτα απο γυναικες και κανεις κεφαλι!!!  :2funny:

 

Επισκέπτης
@djzan
Σωστά αυτά που λες (τα περισσότερα τουλάχιστον).
Απλά με τους δικούς μου υπολογισμούς του έβγαλα και 400-500 ευρά για να κάνει και διάφορα γούστα :P
 

mathima solfez

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
581
Like
39
Πόντοι
6
Τοτε πηγες σε αυτο πισω απο το BigC. Ειναι το μονο που εχει μεγαλη οθονη. Ειναι και το πιο φτηνο. Τωρα που ακριβηνε πρεπει να στοιχιζει 129 ΤΗΒ το ατομο και τρως οσο αντεχεις.
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Εγω επαναλαμβανω,οτι ολα αυτα τα θεωρω παραπληροφορηση.
Δεν αμφισβητω πως μπορεις να περασεις ΣΧΕΤΙΚΑ καλα και με λιγα λεφτα,αν εισαι "βολικος" ΓΕΝΙΚΑ...Απλα θεωρω ακραιο το ποσο των 50 ευρω την ημερα,γιατι για να "επιτευχθει",θελει πολλες,μα παρα πολλες υποχωρησεις,σε σημειο που λογω του τοσο χαμηλου μπατζετ "χανεις" τα ΚΟΡΥΦΑΙΑ πραγματα που προσφερει η Ταυλανδη...
Βαζω στοιχημα λοιπον φιλε Πυρκαυλε πως ΔΕΝ δοκιμασες..
α)Body to body massage με 2 γκομενες (ουτε με μια).
β)Παρτουζες με 2-3 γκομενες
γ)Nuru και prostate μασαζ
Αυτα τα 3 απο ΜΙΑ φορα να τα κανεις,επιβαρυνεις το μπατζετ με τουλαχιστον 250-300 ευρω...Και το μπατζετ του "20ημερου" ευκολα μετατρεπεται σε "μπατζετ 10ημερου".. ;)
Για εμενα προσωπικα,ειναι τα ΜΟΝΑΔΙΚΑ πραγματα που "διαφοροποιουν" τη Ταυλανδη σε σχεση με οποιονδηποτε αλλο σεξοτουριστικο προορισμο εκτος Ασιας και οποιος ΔΕΝ τα δοκιμασει,ειναι σα να μη πηγε Ταυλανδη...
Και πιστεψε με,πως οταν τα δοκιμασεις μετα "γλυκαινεσαι" και το απλο πηδημα με μια γκομενα απο τη beach road δε σου προσφερει καμμια ιδιαιτερη απολαυση...
Ε,μετα τα μπατ αρχιζουν να φευγουν "σα νερο"... ;)
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Και στο εμπορικο κεντρο COM εχει εστιατόρειο με μπουφε παρα πολυ καθαρο με 260 baht το άτομο με γλυκο και φρούτο extra ειναι τα ποτα.
Εμένα παντος 20 μερεσ παταγια 2,500euro (με ασφαλεια και εισητιρια).
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Δεν καταλαβαινω γιατι καθε τοσο σκαει το θεμα κοστους και χαραμιζονται 2 και 3 σελιδες προσπαθωντας να πεισει ο ενας τον αλλον για κατι ανουσιο.
Απλα γραφτε ο καθενας το ποσο που χαλατε και αστε τον αλλον να αποφασισει αναλογα τη τσεπη του.
Γιατι να πεισω εγω καποιον οτι ειναι καλυτερο το 5αστερο ξενοδοχειο, εαν ο ανθρωπος δεν μπορει ή δεν θελει να το πληρωσει, ή εμενα καποιος οτι κανω μαλακια και πεταω τα λεφτα μου σε τετοιο ξενοδοχειο.
Το ιδιο και για τις γυναικες ή το φαγητο.
Νομιζετε οτι λιγοι απο οσους λενε οτι τρωνε στο δρομο δεν χεζοντουσαν επι μερες αλλα δεν το λενε;
Μην χαραμιζετε το χρονο σας προσπαθωντας να πεισετε καποιον για κατι που ο ιδιος δεν θελει να πειστει.
Και μην ξεχνατε το βασικο: Οι γνωμες ειναι σαν τις κολοτρυπιδες, ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΝ ΜΙΑ.
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Ουφ.....:huh:
Ακόμη δεν έκλεισα εβδομάδα στην Ελλάδα και έχω βαρεθεί.. :headbang:

Αν πεις για το site μας...όσο πάει και χειροτερεύει.Αντί να γεμίζει ωραίες περιγραφές και όμορφα κορίτσια το κάναμε πάλι...άντε να μη πω.
Τόσα παιδιά κάτω και κανείς δε γράφει τίποτα.Αρχιμουσικέ σε μάγεψε το τίλακ  τι έπαθες, Μύκονε, Ντρόσερ,Σπάιμαρ γράψτε μας λίγες νότες παρηγοριάς, στεγνώσαμε και αλληλοσυγκρουνόμαστε  :argue:
Τώρα όσο αναφορά τα της παραμονής μας έξοδα νομίζω το έχουμε εξαντλήσει το θέμα.Απλά πράγματα, ο καθένας ότι πληρώνει παίρνει.Κανόνες δεν υπάρχουν στις διακοπές μας και κανένας δεν θέλει αφεντικό στη τζέπη του.

Και μην ξεχνατε το βασικο: Οι γνωμες ειναι σαν τις κολοτρυπιδες, ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΝ ΜΙΑ.
Λόρδε μήπως γνωρίζεις πόσα είναι τα μέλη τούτου του φόρουμ  :think:

Ε ρε spyba που σας χρειάζεται...
Αλήθεια που είναι αυτή η ψυχή..?

 

adistaktos mermygas

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2011
Μηνύματα
236
Like
0
Πόντοι
1
Ουφ.....:huh:
Ακόμη δεν έκλεισα εβδομάδα στην Ελλάδα και έχω βαρεθεί.. :headbang:

Αν πεις για το site μας...όσο πάει και χειροτερεύει.Αντί να γεμίζει ωραίες περιγραφές και όμορφα κορίτσια το κάναμε πάλι...άντε να μη πω.
Τόσα παιδιά κάτω και κανείς δε γράφει τίποτα.Αρχιμουσικέ σε μάγεψε το τίλακ  τι έπαθες, Μύκονε, Ντρόσερ,Σπάιμαρ γράψτε μας λίγες νότες παρηγοριάς, στεγνώσαμε και αλληλοσυγκρουνόμαστε  :argue:
Τώρα όσο αναφορά τα της παραμονής μας έξοδα νομίζω το έχουμε εξαντλήσει το θέμα.Απλά πράγματα, ο καθένας ότι πληρώνει παίρνει.Κανόνες δεν υπάρχουν στις διακοπές μας και κανένας δεν θέλει αφεντικό στη τζέπη του.
Λόρδε μήπως γνωρίζεις πόσα είναι τα μέλη τούτου του φόρουμ  :think:
Αλήθεια που είσαι εσύ ρε ψυχή..?
φίλε παγκ δεν μας είπες, αγόρι ή κορίτσι?
Προσωπικά λέω κορίτσι
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
φίλε παγκ δεν μας είπες, αγόρι ή κορίτσι?

Ο διαγωνισμός έλειξε:ΚΟΡΙΤΣΙ φυσικά και πολύ σέξυ  :boobies:
Κάποιοι φίλοι τη γνώρισαν από κοντά.Τρέλλα.Αλλά σαν και αυτή έχει πολλές τούτη η χώρα.Καλά να είμαστε από υγεία και οικονομικά να μπορέσουμε να πάμε και άλλες φορές.Κι ας τρώμε και καλαμάκια από τα καροτσάκια και τι έγινε...
Τα κορίτσια είναι εκεί και μας περιμένουν.Παλιά αλλά και νέα φυντάνια! :rockon:
 

suzuki

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
147
Κριτικές
20
Like
349
Πόντοι
291
Μιας και εθεσε το θεμα ο Πιπινομανιακος ξερει να μου πει κανεις που μπορω να βρω στο Πουκετ body2body κ nuru massage?
Οποιος βρεθει Πουκετ μετα το Πασχα,- αρχες Μαιου και θελει να πιουμε καμια μπυρα ας στειλει πμ.
 

Επισκέπτης
ΟΚ,εσυ υποστηριζεις οτι με 50 ευρωπουλα τη μερα τη βγαζεις "αξιοπρεπεστατα"...
Εγω,παραυτα πιστευω οτι χρειαζονται σχεδον τα διπλα για ενα μινιμουμ αξιοπρεπους διαμονης και διακοπων,αν θες βεβαια να πηγαινεις και καθε μερα με αλλη γκομενα.(γιατι μπορεις να εχεις μια μονιμη και να κανεις οικονομια-να της δινεις λιγοτερα).
Διαφορα παιδια διαβαζουν το φορουμ...Θα πανε..θα δουν απο μονοι τους...και οταν με το καλο γυρισουν,θα δουμε ποιος απο τους 2 μας "θα φαει το ξυλο"... :grin:
Αστο μεγαλε...Καηκες... :grin:
Aπο τις ασυναρτησιες σου μπορει!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom