Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
υπαρχει στην μπανγκοκ ανοιχτο μπαρ στις 9 το πρωι οπου μπορεις να βρεις γκομενα να φορτωσεις???  :think:

εγω πιστευω για να αισθανθεις πραγματικα διακοπες πας πατταγια η σε κανα νησι τις περισσοτερες μερες και οχι στην πρωτευουσα.
 

hussain

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
566
Like
2
Πόντοι
6
υπαρχει στην μπανγκοκ ανοιχτο μπαρ στις 9 το πρωι οπου μπορεις να βρεις γκομενα να φορτωσεις???  :think:

εγω πιστευω για να αισθανθεις πραγματικα διακοπες πας πατταγια η σε κανα νησι τις περισσοτερες μερες και οχι στην πρωτευουσα.

παταγια είναι
 

PASTELI

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
191
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
11
............ετοιμος ειμαι να αρχισω κ γω το ψαξιμο σιγα σιγα.............. :think:
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
Την ίδια απορία έχω και εγώ.
Είμαι στην forthnet και η μαλακία τους είναι όπως αναφέρεις και συ
έχουν δωρεάν κλήσεις στα γειτονικά κράτη και αφήνουν έξω την Thailand.

Έχω βρει μια προπληρωμένη κάρτα που καλείς από σταθερό και σου δινει 2 ώρες
χρόνο ομιλίας σε Thai κινητά και κοστίζει 3 euro,   αλά το πρόβλημα είναι ότι δουλεύει μόνο από σταθερά που είναι στον ΟΤΕ και στην tellas.
Εγώ που είμαι στην forthnet δεν μπορώ να την χρησιμοποιώ από το σπίτι και πηγαίνω σε τηλ. θαλάμους η σε άλλα σταθερά τηλ. που είναι στον ΟΤΕ.

To voipdiscount σου δίνει 3 δωρεάν τηλέφωνα διάρκειας 5 λεπτών,
παλιότερα έδινε μέχρι και 30 λεπτά, αλά ενώ άκουγες τα άτομα από εκεί δεν
σε άκουγαν από δω, 1 στα 10 τηλέφωνα πετύχαινε.
Τώρα όμως έστω και 3 τηλ. που δίνει είναι ok η σύνδεση.
Φυσικά αν τους πληρώσεις έχεις απεριόριστα τηλέφωνα και χρόνο ομιλίας.
Αν κάνεις απεγκατάσταση και ξανά εγκατάσταση θα ξαναέχεις τα 3 δωρεάν 5άλεπτα τηλέφωνα.


Υ.Γ. Απορώ με τον εαυτό μου που σήμερα έγραψα τόσα, σηνήθως έχω οξεία τεμπελίτιδα και
μόνο σας διαβάζω. (lakisscorpio ξέρεις εσύ, ακόμη να γράψω για την παραμονή μου στην
Pattaya τον Σεπτέμβριο)

Οντως φιλε Φυσαρμονικα με εξεπληξες!!!σορρυ που χαθηκα αλλα δεν ημουν και στα πολυ καλα μου......Την Πεμπτη το πρωι ερχονται τα παιδια απο Πατταγια....θα παω να τα παρω απ'το αεροδρομιο........μαλλον το βραδακι της Πεμπτης θα ειμαι στο μπαρακι...θα ερθεις???
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
εννοώ ότι το βιντεάκι είναι από την πατάγια, στην Μπανγκοκ έχει συσκοτηση μετά τις δύο και οι μπάρες δεν είναι ανοιχτές, μόνο τα τσιμπουκάδικα

χαιρω πολυ, το ξερω οτι ειναι απο πατταγια. πηγα πολλα πρωινα εκει!!!
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
Οντως φιλε Φυσαρμονικα με εξεπληξες!!!σορρυ που χαθηκα αλλα δεν ημουν και στα πολυ καλα μου......Την Πεμπτη το πρωι ερχονται τα παιδια απο Πατταγια....θα παω να τα παρω απ'το αεροδρομιο........μαλλον το βραδακι της Πεμπτης θα ειμαι στο μπαρακι...θα ερθεις???

φιλε μου τι επαθες???
εσυ πρεπει να πετας απ'την χαρα σου τωρα! σε 1μηνα πετας για τον παραδεισο!!!  :dancing:
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
Ζαν,θα με πας σ'αυτο το μπαρ................μπουγατσα εχει??? :2funny: :2funny: :2funny:

εχει κατι τυροπιτουλες σπεσιαλ!!! αλλα εχει και λουκανικακια απ'εξω απ'το μπαρ!!!  :2funny: :2funny: :2funny:

φιλε δεν ειναι δυσκολο να το βρεις. ειναι μες'το στενο που ειναι και το goodfellas.
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
εξω απο το jp Bar σε μια καντινα γνωρισα ενα διασημο ladyboy. την ηξερε η γκομενα που ημασταν μαζι.
της ειπα οτι την ξερω απο το extreme ladyboys και μου ειπε οτι εχει γυρισει αρκετες σκηνες αλλα σταματησε τωρα.
παντως εχει φαση να μιλας με ladyboy. δεν μασανε να σου πουν οτιδηποτε!  :rockon:

 

Συνημμένα

  • rosefucks2.jpg
    rosefucks2.jpg
    55,2 KB · Εμφανίσεις: 20
Εγγρ.
17 Αυγ 2009
Μηνύματα
406
Like
0
Πόντοι
1
Στην Μπανγκοκ παιζει τιποτα με Κορεατισες ,Βιετναμεζες , η εστω Κινεζες?? Εννοω σε μασσατζιδικο η μπαρ??
 

hussain

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
566
Like
2
Πόντοι
6
Στην Μπανγκοκ παιζει τιποτα με Κορεατισες ,Βιετναμεζες , η εστω Κινεζες?? Εννοω σε μασσατζιδικο η μπαρ??

Οχι τόσο, ο ανταγωνισμός βλέπεις... Σε μασατζιδικα ίσως, αλλά οι ξενες στην Μπανγκογκ είναι θύματα τράφικινγκ και δεν τα γουστάρω αυτά.
 

otto-3

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2009
Μηνύματα
256
Like
0
Πόντοι
1
αλλα εχει και λουκανικακια απ'εξω απ'το μπαρ!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
[/quote]αυτό παραπάνω εννοείς???? :2funny:
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
αλλα εχει και λουκανικακια απ'εξω απ'το μπαρ!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
αυτό παραπάνω εννοείς???? :2funny:

ναι!!!  :2funny: :2funny:
δεν τις αφηνουν να μπουν στο μπαρ και ετσι την αραζουν απ'εξω μηπως βρουν κανεναν να τις φορτωσει!
 
Εγγρ.
17 Αυγ 2009
Μηνύματα
406
Like
0
Πόντοι
1
[quote author=KOSTASF16 link=topιic=2495.msg1575385#msg1575385 date=1263342099]
best seller
[/quote]Το εχω διαβασει ολο και τις τελευταιες 300 σελιδες 2 φορες. Βλεπεις εχω βγαλει εισητηριο πριν 4 μηνες. Και θελω ακομα 37 μερες. Θα πεσει πολυ διαβασμα ακομα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom