Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

voltaire

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
ΤΗΧ Μέχρι 2000 ΒΗΤ την βραδυά, με πρωινό και νετ σύνδεση..Τι προτείνεις?

Super deluxe δωμάτιο. Εκεί ήμουν εγώ και έπαθα πλάκα :)

Τον Σεπτέμβριο θα κατέβω και εγώ κάτω , αν τελικά αποφασίσεις να κατέβεις τότε , ευχαρίστως να σε ξεναγήσω.
Εκτιμώ πως είναι πολύ καλή εποχή ο Σεπτέμβριος , αν και δεν έχω πάει και αλλη εποχή :)

Αν είσαι άνετος με τα αγγλικά , το pattaya addicts είναι όντως η Βίβλος σου
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Μπορείς να διευκρινίσεις που ακριβώς είναι?
Πανω στην παραλιακη ειναι ενα μεγαλο πολυκαταστημα ,νομιζω λεγετε festival center,ειναι οκταοροφο και μεσα εχει οτι πιο φιρματο παιζει.Εχει και φαρμακειο που πρωτη μουρη εχει τα μπλε χαπακια με τιμες ιδιες με της Ελλαδας.ΟΚ?
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
Πανω στην παραλιακη ειναι ενα μεγαλο πολυκαταστημα ,νομιζω λεγετε festival center,ειναι οκταοροφο και μεσα εχει οτι πιο φιρματο παιζει.Εχει και φαρμακειο που πρωτη μουρη εχει τα μπλε χαπακια με τιμες ιδιες με της Ελλαδας.ΟΚ?

central festival.
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Αυτο ειναι, οταν πηγα εγω ηταν γεματο Ρωσους και Ινδους.
 

fisarmonikas

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2008
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
Τhanks kolares-boy και djzan, κατάλαβα που είναι.
Έχω πάει αρκετές φορές στο εν λόγω εμπορικό κέντρο.
 

fisarmonikas

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2008
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
Με κόπους και βάσανα κατάφερα να επικοινωνήσω μαζί της, μόνο που σε περιορίζει το voipdiscount σε χρόνο και αριθμό των free κλήσεων
Και ενώ στο site γράφουν ότι για free κλήσεις έχεις 300 λεπτά το μήνα αν κατάλαβα καλά, βέβαια δεν φτάνει που μίλησα τσάμπα έστω και για λίγο με την ταιλανδέζα θέλω και παραπάνω
Δεν ξέρω αν κάποιος συναγωνιστής έχει βρει κάτι άλλο, η μαλακία είναι ότι η forthnet υποστηρίζει δωρεάν κλήσεις σταθερής σε 43 χώρες αναμεσά τους κίνα, φιλιπίνες, ταιβάν, σιγκαπούρη, ιαπωνία, χονκ κονγκ και δεν υποστηρίζει την ποιο σημαντική για τους ταιλανδόπληκτους,
τι γκαντεμιά
Θα τη ψάξω τη δουλειά γιατί δεν λέει να πληρώσω το επερχόμενο ταξίδι στα τηλέφωνα

Την ίδια απορία έχω και εγώ.
Είμαι στην forthnet και η μαλακία τους είναι όπως αναφέρεις και συ
έχουν δωρεάν κλήσεις στα γειτονικά κράτη και αφήνουν έξω την Thailand.

Έχω βρει μια προπληρωμένη κάρτα που καλείς από σταθερό και σου δινει 2 ώρες
χρόνο ομιλίας σε Thai κινητά και κοστίζει 3 euro,   αλά το πρόβλημα είναι ότι δουλεύει μόνο από σταθερά που είναι στον ΟΤΕ και στην tellas.
Εγώ που είμαι στην forthnet δεν μπορώ να την χρησιμοποιώ από το σπίτι και πηγαίνω σε τηλ. θαλάμους η σε άλλα σταθερά τηλ. που είναι στον ΟΤΕ.

To voipdiscount σου δίνει 3 δωρεάν τηλέφωνα διάρκειας 5 λεπτών,
παλιότερα έδινε μέχρι και 30 λεπτά, αλά ενώ άκουγες τα άτομα από εκεί δεν
σε άκουγαν από δω, 1 στα 10 τηλέφωνα πετύχαινε.
Τώρα όμως έστω και 3 τηλ. που δίνει είναι ok η σύνδεση.
Φυσικά αν τους πληρώσεις έχεις απεριόριστα τηλέφωνα και χρόνο ομιλίας.
Αν κάνεις απεγκατάσταση και ξανά εγκατάσταση θα ξαναέχεις τα 3 δωρεάν 5άλεπτα τηλέφωνα.


Υ.Γ. Απορώ με τον εαυτό μου που σήμερα έγραψα τόσα, σηνήθως έχω οξεία τεμπελίτιδα και
μόνο σας διαβάζω. (lakisscorpio ξέρεις εσύ, ακόμη να γράψω για την παραμονή μου στην
Pattaya τον Σεπτέμβριο)

 

ProudToBeGreek

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2008
Μηνύματα
624
Like
16
Πόντοι
6
Ρε παιδιά γιατί να μην κάτσει κάποιος λίγες μέρες Μπαγκόγκ και μετά να πάει Πατάγια? Γυναίκες έχει παντού να βρεί έτσι δεν είναι;

Εγώ δεν έχω πάει ακόμα αλλά κάπως έτσι το βλέπω. Είδα και την ταινία με τον Νίκολας Gage γυρισμένη στην Μπαγκόγκ και πορώθηκα!
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
Ρε παιδιά γιατί να μην κάτσει κάποιος λίγες μέρες Μπαγκόγκ και μετά να πάει Πατάγια? Γυναίκες έχει παντού να βρεί έτσι δεν είναι;

Εγώ δεν έχω πάει ακόμα αλλά κάπως έτσι το βλέπω. Είδα και την ταινία με τον Νίκολας Gage γυρισμένη στην Μπαγκόγκ και πορώθηκα!

στην ταινια δεν δειχνει και τπτ σπουδαιο. ισως επειδη ετυχε να την δω αφου ειχα παει πατταγια.
παντου θα βρεις γυναικες, απλα η μπανγκοκ ειναι πιο ακριβη σε ολα. ξενοδοχεια, φαγητο, γυναικες.
εγω οταν φτανω στο αεροδρομιο δεν βλεπω την ωρα ποτε θα φτασω πατταγια!!! στο επομενο ταξιδι ομως μπορει να επισκεφτω και την πρωτευουσα. ολο αυτο λεω και ποτε δεν παω...  :jerking:
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Ρε παιδιά γιατί να μην κάτσει κάποιος λίγες μέρες Μπαγκόγκ και μετά να πάει Πατάγια? Γυναίκες έχει παντού να βρεί έτσι δεν είναι;

Εγώ δεν έχω πάει ακόμα αλλά κάπως έτσι το βλέπω. Είδα και την ταινία με τον Νίκολας Gage γυρισμένη στην Μπαγκόγκ και πορώθηκα!
Αν πας κυριως για σεξοτουρισμο,τοτε αλλο ειναι η Μπανγκοκ και αλλο η Πατταγια.
Για να καταλαβεις τη διαφορα...
Παπουτσια μπορεις να αγορασεις και απο ενα μαγαζι στην Ερμου,παπουτσια μπορεις να αγορασεις και απο τη λαικη...
Στη λαικη ειναι πιο χυμα,εχει μεγαλη ποικιλια,χαμηλες τιμες,αλλα συνηθως χαμηλοτερη ποιοτητα (αν και αυτο δεν ειναι νομος...μπορεις να βρεις παπουτσια εξαιρετικης ποιοτητας και στη λαικη,απο κανα μαγαζι που βαρεσε διαλυση και πουλησε κοψοχρονια το στοκ).
Στο παπουτσαδικο της Ερμου,η κατασταση δεν ειναι τοσο χυμα,ουτε υπαρχει τοσο μεγαλη ποικιλια..αλλα τουλαχιστον οτι αγορασεις,ξερεις οτι συνηθως ειναι,ωραιο,καλης ποιοτητας και "μοδατο"...
Βεβαια..το ακριβοπληρωνεις...Λογω Ερμου οι τιμες ειναι "τσιμπημενες"...
:2funny: :2funny: :2funny:
 

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
816
Κριτικές
37
Like
1.564
Πόντοι
8.165
Αν πας κυριως για σεξοτουρισμο,τοτε αλλο ειναι η Μπανγκοκ και αλλο η Πατταγια.
Παπουτσια μπορεις να αγορασεις και απο ενα μαγαζι στην Ερμου,παπουτσια μπορεις να αγορασεις και απο τη λαικη...
Πολύ ακριβής παρατήρηση. Για πολλές γυναίκες άνω του μέσου όρου ομορφιάς, Μπανγκόκ και μόνο Μπανγκόκ.
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
11
Πόντοι
16
εμενα η παταγια μου αρεσε πιο πολυ παιδια...

Ειναι το feeling της που με εκανε να νιωσω πιο καλα κ ωραια... Ουτε μεγαλουπολη, πας με το τουκ τουκ σε 3 λεπτα οπου θες, κανενα στρες.

αυτο μου αρεσε εκει.. Χωρις να λεω χαλια η λαϊκη την Μπανκοκ
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Super deluxe δωμάτιο. Εκεί ήμουν εγώ και έπαθα πλάκα :)

Τον Σεπτέμβριο θα κατέβω και εγώ κάτω , αν τελικά αποφασίσεις να κατέβεις τότε , ευχαρίστως να σε ξεναγήσω.
Εκτιμώ πως είναι πολύ καλή εποχή ο Σεπτέμβριος , αν και δεν έχω πάει και αλλη εποχή :)

Αν είσαι άνετος με τα αγγλικά , το pattaya addicts είναι όντως η Βίβλος σου

ΤΗΧ. Το πιο πιθανό είναι να πάω Σεπτ.
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
:offtopic:

Ρε punter, τι έγινε το thread σου με την Gilfάρα Β.Ιρλανδέζα?
 

ProudToBeGreek

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2008
Μηνύματα
624
Like
16
Πόντοι
6
Παιδιά και κάτι τελευταίο. Επειδή δεν θέλει να με ακολουθήσει κανένας και επειδή χώρισα πρόσφατα και θέλω να αλλάξω παραστάσεις, λεω να πάω μόνος. Ένας συναγωνιστής το προτείνει, ένας άλλος όχι. Μία φορά έχω ταξιδέψει μόνος εξωτερικό και πέρασα μέτρια λόγω έλλειψης παρέας. Πέρα όμως από το χαβαλέ που κάνεις με το άλλο πρόσωπο υπάρχει και η ανασφάλεια. Τι θα γίνει αν αρρωστήσω; Αν κάτι μου συμβεί, μόνος σε μια ξένη μη ευρωπαϊκή χώρα; Αυτά τα ερωτήματα έχουν απασχολήσει ποτέ κανένας σας? Έτσι για να ακούσω απόψεις έμπειρων πέρι την Ταυλάνδη.

Να σας πώ εκ των προτέρων, δεν είμαι κανένας πιτσιρικάς. Σαρανταρίζω πλέον (και αρχίζει η κρίση της μέσης ηλικίας μια και είμαι ακόμα μπακούρη και άκληρος), έχω ταξιδέψει πολλές φορές στο εξωτερικό και γενικά είμαι έμπειρος της ζωής. Απλά δεν έχω πάει ποτέ Ασία και δει σε τέτοια μέρη.



 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
11
Πόντοι
16
ProudToBeGreek κ εγω μονος πηγα κ περασα πολυ καλα. Μην σε απασχλολει το θεμα ασφαλειας σε αυτην την χωρα. ΔΕΝ υπαρχει περιπτωση να παθεις κατι ή μαλλον να σου κανουν κατι εαν ΕΣΥ δεν προκαλεσεις.

Θεμα υγειας δεν μπορω να σου πω... Τι εννοεις ομως?? να σπασεις το ποδι σου ας πουμε??
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Παιδιά και κάτι τελευταίο. Επειδή δεν θέλει να με ακολουθήσει κανένας και επειδή χώρισα πρόσφατα και θέλω να αλλάξω παραστάσεις, λεω να πάω μόνος. Ένας συναγωνιστής το προτείνει, ένας άλλος όχι. Μία φορά έχω ταξιδέψει μόνος εξωτερικό και πέρασα μέτρια λόγω έλλειψης παρέας. Πέρα όμως από το χαβαλέ που κάνεις με το άλλο πρόσωπο υπάρχει και η ανασφάλεια. Τι θα γίνει αν αρρωστήσω; Αν κάτι μου συμβεί, μόνος σε μια ξένη μη ευρωπαϊκή χώρα; Αυτά τα ερωτήματα έχουν απασχολήσει ποτέ κανένας σας? Έτσι για να ακούσω απόψεις έμπειρων πέρι την Ταυλάνδη.

Να σας πώ εκ των προτέρων, δεν είμαι κανένας πιτσιρικάς. Σαρανταρίζω πλέον (και αρχίζει η κρίση της μέσης ηλικίας μια και είμαι ακόμα μπακούρη και άκληρος), έχω ταξιδέψει πολλές φορές στο εξωτερικό και γενικά είμαι έμπειρος της ζωής. Απλά δεν έχω πάει ποτέ Ασία και δει σε τέτοια μέρη.

Η μοναδικη συμβουλη που μπορω να σου δωσω για να καθυσησυχασει τις λογικες ανησυχιες σου ειναι το καλο ξενοδοχειο, εκει εχεις υποστηριξει αν σου συμβει κατι.
Κατα τα αλλα πας σε μια πολιτισμενη (λιγο-πολυ) χωρα αρα μην ανησυχεις.
 

helios747

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.009
Like
0
Πόντοι
16
Παιδιά και κάτι τελευταίο. Επειδή δεν θέλει να με ακολουθήσει κανένας και επειδή χώρισα πρόσφατα και θέλω να αλλάξω παραστάσεις, λεω να πάω μόνος. Ένας συναγωνιστής το προτείνει, ένας άλλος όχι. Μία φορά έχω ταξιδέψει μόνος εξωτερικό και πέρασα μέτρια λόγω έλλειψης παρέας. Πέρα όμως από το χαβαλέ που κάνεις με το άλλο πρόσωπο υπάρχει και η ανασφάλεια. Τι θα γίνει αν αρρωστήσω; Αν κάτι μου συμβεί, μόνος σε μια ξένη μη ευρωπαϊκή χώρα; Αυτά τα ερωτήματα έχουν απασχολήσει ποτέ κανένας σας? Έτσι για να ακούσω απόψεις έμπειρων πέρι την Ταυλάνδη.

Να σας πώ εκ των προτέρων, δεν είμαι κανένας πιτσιρικάς. Σαρανταρίζω πλέον (και αρχίζει η κρίση της μέσης ηλικίας μια και είμαι ακόμα μπακούρη και άκληρος), έχω ταξιδέψει πολλές φορές στο εξωτερικό και γενικά είμαι έμπειρος της ζωής. Απλά δεν έχω πάει ποτέ Ασία και δει σε τέτοια μέρη.  




[/quote φιλε με το συμπαθειο, μη κανεις λες και πας στην αφρικη! δρομους και νοσοκομεια εχει καλυτερα απο την ελλαδα, και αν δεν εχεις παρε δωσε με ναρκωτικα, και αν δεν εισαι κλεπτομανης, δεν εχεις να φοβηθεις τιποτα! η περιπτωση σου, (φρεσκοχωρισμενος) ειναι οτι πρεπει για να πας μονος! εκτος αυτου υπαρχουν ελληνικα μαγαζια σε πουκετ παταγια μπανκοκ οπου ολο και καποιον δικο μας θα βρεις (αν σωνει και καλα θες παρε δωσε με ελληνες) παρε και το τηλεφωνο της πρεσβειας μας εκει (αχρειαστο νανε)  καλα να περασεις :)
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Φοβερό δεν ξέρω πόσο καιρό ισχύει αυτό αλλά τώρα το ανακάλυψα εγώ
το agoda υπάρχει και σε gr, όλα στα ελληνικά κριτικές ξενοδοχείων κτλ
άντε να δούμε και το pattaya-addicts στα ελληνικά
 

ProudToBeGreek

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2008
Μηνύματα
624
Like
16
Πόντοι
6
punter κάτι τέτοιο εννοώ, κανένα σπάσιμο, κανένα σκωληκοειδίτη (γιατί σύμφωνα και με το νόμο του Merfy όλα τα στραβά θα σου τύχουν όταν δεν πρέπει να σου τύχουν). Όχι παιδιά δεν έχω καμμία εξάρτηση και ούτε κλεπτομανής είμαι!

Τέλος πάντων, διυλίζω τον κώνωπα τώρα, άλλωστε ότι είναι να συμβεί θα συμβεί. Λέω να φύγω κατά το Ελληνικό Πάσχα. Τι λέτε; Και λεω να πάω 5 μέρες Μπαγκόγκ και 10 μέρες Πατάγια. Το πρόγραμμα βέβαια είναι ευλύγιστο μια και θα πάω μόνος. Ξενοδοχεία θα κλείσω από εδω μόνο για 2 μέρες και βλέπουμε μετά.

Κάτι τελευταίο αν και βέβαια αυτά είναι σχετικά. Λέω να κρατάω 3.000 Ευρώ. Για 15 μέρες νομίζω θα είναι καλά αν και όπως είπα πριν αυτά ειναι σχετικά. Για άλλους φτάνουν, για άλλους όχι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom