Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
οντως .... αλλα πλεον εφθασε σε σημειο κορεσμου.... εμεις οι παλιοι τα ειπαμε .... ηρθαν πιο νεοι μετα τα ξαναειπαν....

[size=10pt]μυησαμε πολυ κοσμο στο ταξιδι αυτο ...[/size].

καναμε ενα σοβαρο εργο σε αυτο εδω το θρεντ !!!!

εχω να θυμηθω τα ατελειωτα π.μ. για αναζητηση πληροφοριων.
τις συναντησεις που ολο και καποιος νεος ερχονταν θελωντας να μαθει.

αναπτυξαμε την σεξ σκηνη , την κουλτουρα , την παραδοση, το τι πρεπει προσεχουμε και αλλα πολλα.

πολλες κρουσεις λογω διαφορετικοτητας αποψεων και αντιληψεων.

και φθασαμε στο σημερα που παρατηρουμε τα νεα πηγαδακια αυτων που θελουν κανουν για πρωτη φορα το ταξιδι και αυτων που ηδη εχουν κανει τα πρωτα τους ....

κι αλλα πολλα ....

συνεχιζεται ....

μυήσατε ρε πανάθεμά σας! ;) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ορδές βαρβάρων κατέλαβαν το βελούδινο και αθώο κορμάκι των κορασίδων στις μακρινές ακτές της άπω ανατολής! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
[quote author=james070 link=topic=2495.msg1576092#msg1576092 date=126338156


υ.γ.ρε dj άσε τον κόσμο να πάρει λάπτοπ μαζί του, να γράφει αναφορές, όσο είναι φρέσκιες, γιατί όταν επιστρέφει εδώ παθαίνει κατάθλιψη και τα ξεχνάει όλα! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
[/quote]

γιατι να γραψει αναφορα? για να βρεθει καποιος και να κοροιδεψει???
οποιος θελει να γραψει κατι μπορει να το κανει και απ'το σπιτι του.
ταυλανδη παμε για διακοπες, οχι για να κανουμε οτι κανουμε και εδω. 

υ.γ. βλεπω αλλαξες αβαταρ, αλλα αυτο που γραφεις δεν το εβγαλες.  :2funny:
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
[quote author=james070 link=topic=2495.msg1576092#msg1576092 date=126338156


υ.γ.ρε dj άσε τον κόσμο να πάρει λάπτοπ μαζί του, να γράφει αναφορές, όσο είναι φρέσκιες, γιατί όταν επιστρέφει εδώ παθαίνει κατάθλιψη και τα ξεχνάει όλα! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


γιατι να γραψει αναφορα? για να βρεθει καποιος και να κοροιδεψει???
οποιος θελει να γραψει κατι μπορει να το κανει και απ'το σπιτι του.
ταυλανδη παμε για διακοπες, οχι για να κανουμε οτι κανουμε και εδω. 

υ.γ. βλεπω αλλαξες αβαταρ, αλλα αυτο που γραφεις δεν το εβγαλες.  :2funny:

ρε συ! αυτό που γράφω γιατί να το βγάλω? δεν εγκρίνεις? :think:

όσον αφορά τις αναφορές και γλαφυρές περιγραφές (ιδίως του Κώστα Φ16) ήταν αυτές που ξεσήκωσαν τον κόσμο και τον έκαναν να πάει στην άκρη του πλανήτη να δει με τα μάτια του! :rolleyes: :P   :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

και ήταν αυτές βέβαια που έκαναν αυτό το θρεντ "μπεστ σέλλερ", και ίσως το καλύτερο του φόρουμ, από πλευράς ενημέρωσης αλλά και ανώτερης ποιότητας των ατόμων που ποστάρουν!

(όταν ξαναπάς πάντως, θέλουμε λεπτομερείς περιγραφές και φωτό-βίντεο, σαν του λάκησκόρπιο)! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
(κι όποιος κοροϊδέψει θα τον καθαρίσουμε!χαχαχαχαχαχα!)

υ.γ.πότε πας αλήθεια?
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
ρε συ! αυτό που γράφω γιατί να το βγάλω? δεν εγκρίνεις? :think:

όσον αφορά τις αναφορές και γλαφυρές περιγραφές (ιδίως του Κώστα Φ16) ήταν αυτές που ξεσήκωσαν τον κόσμο και τον έκαναν να πάει στην άκρη του πλανήτη να δει με τα μάτια του! :rolleyes: :P   :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

και ήταν αυτές βέβαια που έκαναν αυτό το θρεντ "μπεστ σέλλερ", και ίσως το καλύτερο του φόρουμ, από πλευράς ενημέρωσης αλλά και ανώτερης ποιότητας των ατόμων που ποστάρουν!

(όταν ξαναπάς πάντως, θέλουμε λεπτομερείς περιγραφές και φωτό-βίντεο, σαν του λάκησκόρπιο)! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
(κι όποιος κοροϊδέψει θα τον καθαρίσουμε!χαχαχαχαχαχα!)

υ.γ.πότε πας αλήθεια?

ειδες ποτε καμια φωτο του φ16???
εγω ποσταρα μερικες και με φαγανε. την τελευταια που ποσταρα ψηλη την εβγαλε ο φ16. λολ.
την επομενη φορα θα ψαξω για κανα midget.  :2funny:

μεχρι και την γκομενα του λακη στο βιντεακι που ποσταρε, την φαγανε.

η μηπως εσενα δεν σ'εχουν κοροιδεψει με τις αναφορες που εδινες??? (μπορει και γω ο ιδιος να εγραψα κατι. δεν θυμαμαι.)

θελεις να γραψεις αναφορα και να το εκτιμησουν πραγματικα? pattaya-addicts.

αρχες μαρτιου σκεφτομαι να κατεβω αν ολα πανε καλα. και θα ειμαι παρεα με τον λακη!!!  :rockon:
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Ειπαμε Holywood disco/club/show υπαρχει στην Πατταγια, μολις 10 λεπτα με ταχι απο ws.
(Ειναι το θυγατρικο του Bangkok Holywood αν εχετε παει).
Ολες οι καλες ιδεες στη διασκεδαση για φαρανγκς γεννιουνται ΒΚΚ και μεταφερονται Παταγια  :grin:. Σπανιως το αντιθετο. Θελετε παραδειγματα?
Angelwitch, Lolitas, Baccara, Eden, Hollywood

Κακως το σνομπαρετε το Χολιγουντ χιλιες φορες να βλεπω κογιοτι που σχεδον παντα γνωριζουν πως να λικνηθουν στο ρυθμο  :rockon:  απο γκογκοβιες που σχεδον παντα βαριουνται που ζουν οταν και καλα "χορευουν"   :zzzzz:. Μπορει τα κογιοτι να μην ειναι τοσο αποκαλυπτικα αλλα κατα τη γνωμη μου δειχνουν αρκετα ασε που αν θελει καποιος να δει τσοντα καλυτερα ας παει στο windmill   :S
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Προτείνω ΙΝΣΟΜΝΙΑ η απόλυτη μουνοκυψέλη,
ναι αλλα πολυ μικρος χωρος, λαθος μερος κτλ. ιδρωμενοι αγγλοι και αρκετα γιαμπαρισμενα μπιμπελο μεσα.
ΠΡΕΠΕΙ να απαγορευτει το καπνισμα στην ταιλανδη, γερναει το βελουδινο δερμα και μετα στο κρεβατι δεν φευγει ευκολα η τσιγαριλα.
μιμικο προχωρα παρακατωωω, σηκωσε την αγκυρα απο ελλαδα και τρεχα..
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
ειδες ποτε καμια φωτο του φ16???
εγω ποσταρα μερικες και με φαγανε. την τελευταια που ποσταρα ψηλη την εβγαλε ο φ16. λολ.
την επομενη φορα θα ψαξω για κανα midget.  :2funny:

μεχρι και την γκομενα του λακη στο βιντεακι που ποσταρε, την φαγανε.

η μηπως εσενα δεν σ'εχουν κοροιδεψει με τις αναφορες που εδινες??? (μπορει και γω ο ιδιος να εγραψα κατι. δεν θυμαμαι.)

θελεις να γραψεις αναφορα και να το εκτιμησουν πραγματικα? pattaya-addicts.

αρχες μαρτιου σκεφτομαι να κατεβω αν ολα πανε καλα. και θα ειμαι παρεα με τον λακη!!!  :rockon:

ρε συ, ο πρώτος που έβαλε φωτο στο θρεντ ήταν ο Φ16.

αυτές τις φωτο με τις γλαφυρές περιγραφές έβλεπα και άρχισα να πλάθω το όνειρο της Ται...

όσο για τις περιγραφές, να σου πω εμένα δεν με χαλάει αν κοροϊδεύουν κάποιοι, μια και αυτοί που το κάνουν είναι οι παλαιότεροι θαμώνες της περιοχής που τους φαίνονται πολύ ... χαζά αυτά που λέει ένας νεόπας! και γω όταν ξαναδιαβάζω τις περιγραφές μου γελάω.

μην ξεχνάς όμως την προσφορά σου στους νέους που θέλουν να ακούσουν κι αυτοί τι γίνεται εκεί πέρα, όπως εσύ (και γω) κάποτε! ;)
 

vegankz

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
314
Like
0
Πόντοι
1
θελεις να γραψεις αναφορα και να το εκτιμησουν πραγματικα? pattaya-addicts.

Μέγα λάθος να το πιστεύουμε αυτό. Πολλοί εκτιμούν τις αναφορές μας, περισσότεροι από όσους νομίζουμε. Απλά εκφράζονται ελάχιστοι, από τους αναγνώστες, με ενθουσιασμό. Το ξέρω βέβαια πως είναι λιγάκι δύσκολο να απαλλαγούμε από την λαχτάρα της αναγνώρισης...
Για να μη γελάνε όμως οι άλλοι με τις φωτογραφίες που βάζουμε (πιστεύω όχι τόσο από χαιρεκακία αλλά περισσότερο από σκωπτική διάθεση) πρέπει να κάνουμε επιλογή. Και την θεά να φωτογραφήσεις αποκλείεται να βγουν όλες οι φωτό άψογες.
Ας δημοσιεύουμε λοιπόν τις καλύτερες από αισθητικής πλευράς.
Για παράδειγμα η φωτό της "συμπρωταγωνίστριας" του Γαρδέλη που πόσταρες ήταν για πολύ γέλιο. Είμαι όμως σίγουρος πως η ίδια κοπελίτσα σε διαφορετική πόζα θα φαινόταν πολύ διαφορετική στα μάτια μας.
Τέλος, βάζω την φωτό μιας θεραπαινίδος του σεξομάρκετ Nataree και ας γίνω ο περίγελως. :grin:

 

Συνημμένα

  • nataree1.jpg
    nataree1.jpg
    58,8 KB · Εμφανίσεις: 43

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
ρε συ, ο πρώτος που έβαλε φωτο στο θρεντ ήταν ο Φ16.

αυτές τις φωτο με τις γλαφυρές περιγραφές έβλεπα και άρχισα να πλάθω το όνειρο της Ται...

όσο για τις περιγραφές, να σου πω εμένα δεν με χαλάει αν κοροϊδεύουν κάποιοι, μια και αυτοί που το κάνουν είναι οι παλαιότεροι θαμώνες της περιοχής που τους φαίνονται πολύ ... χαζά αυτά που λέει ένας νεόπας! και γω όταν ξαναδιαβάζω τις περιγραφές μου γελάω.

μην ξεχνάς όμως την προσφορά σου στους νέους που θέλουν να ακούσουν κι αυτοί τι γίνεται εκεί πέρα, όπως εσύ (και γω) κάποτε! ;)

φωτογραφιες δικες του και οχι απο το internet.
 

vegankz

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
314
Like
0
Πόντοι
1
Bάλτε καμμιά φωτό...
Εδώ μια "μοντέλα" του Annies.
 

Συνημμένα

  • annies1.jpg
    annies1.jpg
    48,4 KB · Εμφανίσεις: 72

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Ένσταση, το Baccara πολύ ακριβό και τα κορίτσια είναι μητέρες με κρεμασμένα βυζιά και πλαδαρή κοιλιά και μεθυσμένα, πλήν ελαχίστων εξαιρέσεων, ζητάνε 2000 μπατ σόρτ τάιμ και 3 με 4 λονγκ. Επίσης πληρώνεις μπαρ φάιν 600 μπατόπουλα, μαζί με τα κεράσματα δηλαδη πάει κατοστάρικο,θα σε πρήξουν να ξαναπάρεις ποτό θα σε πρήξουν να αγοράσεις μπαλάκια άσε που απαγορεύεται το κάπνισμα αυστηρά, δεν είναι για μας τους έλληνες αυτά τα μαγαζιά.Μετά τα εξήντα μας ίσως.Προτείνω ΙΝΣΟΜΝΙΑ η απόλυτη μουνοκυψέλη,επιτυχία εκατό τοις εκατό, ελεύθερο κάπνισμα και φτηνό έως τζάμπα τίλακ.
INSOMNIA και τα μυαλα στα καγκελα :dancing:
 

spyros1980

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2009
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
  Γεια σας , εγω θα ξαναπάω πατταγια και μόνο, στις 15 Μαρτίου με 3 Απριλίου .
κάτι που θα ήθελα να πω στους νέους που θα πάνε για πρώτη φορά thai είναι να μην έχουν στο μυαλό τους τον παράδεισο τον παλιών και πάτε εκεί και ξενερώσετε . Για μένα έχουν αξία 3 πράγματα να θυμάστε ...
  1ον να προσέχετε να μην αρρωστήσετε η κολισετε και χάσετε τις διακοπές σας και τα φραγγα (εγώ και ο φίλος μου 2 φορές πήγαμε και αρρωστήσαμε και της 2 όπως και με μερικές που μιλάω ακόμα , μέρα παρά μέρα ειναι άρρωστες...)
  2ον σκεφτείτε τη γουστάρετε να κάνετέ με τα γκομενακια και μην χάνετε ούτε λεπτό όταν βρίσκεστε με αυτές .(ο χρόνος περνάει πολύ γρήγορα γιατί όλα είναι τέλεια και όταν γυρίσετε πίσω θα κτυπάτε το κεφάλι σας γιατί δεν κάνατε εκείνο και εκείνο).με λίγα λόγια όση ώρα δεν το έχετε μέσα τουλάχιστον κάντε κάτι δημιουργικό και μην κολατε, όπως φώτος, βίντεο...
  3ον αποφασίστε από τώρα , που δεν τις ξέρετε :) , αν θα πρέπει να τις αγαπήσετε , να δώσετε ελληνικά κινητά , φασεβοοκ και γενικά αν θα πρέπει να κρατήσετε σχέσει αφού φύγετε από εκεί (μην γελάτε εγώ πριν πάω έλεγα στον κολιτο σιγά μην φιλήσω εγώ αυτές...και τελικά τις καψουρευτικα περισσότερο από τις ελληνιδες ) εκεί ειναι όλα τελεια και γρήγορα όταν γυρίσετε όμως ειναι το παλουκι...θα κάθεστε με τις ώρες και θα σκέφτεστε οτι τώρα κάποιος άλλος γαμάει το μωράκι σας και δεν τα περναει η ώρα, άσε τα φραγγα που θα μπορει να τις στελνετε και διαφορα αλλα εξοδα , που θα ειναι περισσοτερα αποτι φαγατε εκει :P
 
καλό είναι τα διαβάσεις τη λένε τα παιδιά και τη να προσέξεις μπας και τη γλιτώσεις από τα λάθη που έκαναν αυτοί και μπας και ζήσεις και εσύ τις απολαύσεις τους . Αλλά γενικά χαλάρωσε και πάνε να γουστάρεις ... εδώ ακόμα και εγώ ο χωργιατης που δεν διάβασα  το φορυμ και δεν βγήκα 100 χμ μακριά από το σπίτι μου , εκεί ήταν όλα εύκολα και ήσυχα ... καλο  :fuck2: σε ολους

Υ.Γ. προτειμω να βαζετε φωτος παρα να μαλωνετε  :humpleg:

 

The Dick

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2006
Μηνύματα
266
Κριτικές
3
Like
195
Πόντοι
1
Σωστός ο Σπύρος1980

Και όπως είπε και ο Τζίμης...

Γαμάτε γιατί χανόμαστε
 

ΜΟΝΟΛΥΚΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2009
Μηνύματα
67
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα και απο μενα παιδια και ο καινουργιος χρονος να μας φερει πολυ σεξ και πολλα λεφτα οπως μου ευχηθηκε μια ρουμανα γκαρσονα την πρωτοχρονια!επιτελους ηρθε το πληρωμα του χρονου παλι και ετσι την πεμτη 21 αυτου του μηνα πεταω με τρελλα για τριτη συνεχομενη χρονια στον επιγειο παραδεισο μας.αυτη τη φορα θα κατσω 40 μερες και μαλλον θα πεταχτω και λιγο VIETNAM.θα επισκευτω και παταγια που δεν εχω παει και φυσικα σε καινουργιους προορισμους που θα σκεφτω επιτοπου εκει.οποιος θαναι αυτες τις μερες κατω και θελει να βρεθουμε ας μου γραψει.φετος παω πρωτη φορα με καταρ στα 560euro.
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
    3ον αποφασίστε από τώρα , που δεν τις ξέρετε :) , αν θα πρέπει να τις αγαπήσετε , να δώσετε ελληνικά κινητά , φασεβοοκ και γενικά αν θα πρέπει να κρατήσετε σχέσει αφού φύγετε από εκεί (μην γελάτε εγώ πριν πάω έλεγα στον κολιτο σιγά μην φιλήσω εγώ αυτές...και τελικά τις καψουρευτικα περισσότερο από τις ελληνιδες ) εκεί ειναι όλα τελεια και γρήγορα όταν γυρίσετε όμως ειναι το παλουκι...θα κάθεστε με τις ώρες και θα σκέφτεστε οτι τώρα κάποιος άλλος γαμάει το μωράκι σας και δεν τα περναει η ώρα, άσε τα φραγγα που θα μπορει να τις στελνετε και διαφορα αλλα εξοδα , που θα ειναι περισσοτερα αποτι φαγατε εκει :P
 

οπωσδηποτε δεν δινουμε στοιχεια να μπορει να μας βρει μετα....

οτι κανουμε το κανουμε και μετα το ξεχναμε .... βασικος κανονας!!!!

αν περασατε καλα με καποια απλα ξαναδειτε την σε επομενο ταξιδι στην καλυτερη....

μην κρατατε επαφες απο μακρια μεσω μυνηματων και τηλεφωνων .... δεν λεει ....

το εχω αναλυσει παλιοτερα το γιατι....
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
η ταυλανδη δεν ειναι αθλημα για κοσμο με μαλακη καρδια ....

.... τους εχω δει πως καταληγουν .... πιστεψτε με ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom