Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

hussain

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
566
Like
2
Πόντοι
6
Bάλτε καμμιά φωτό...
Εδώ μια "μοντέλα" του Annies.

Το συγκεκριμένο ίδρυμα έχει ιστορία, έχουν γραφτεί και βιβλία που το αναφέρουν, ακόμα και για ξεπέτα, αξίζει σε κάθε νέο του χώρου να περάσει από εκεί, ακόμα και έτσι για να έχει την εμπειρία, πάντως είναι από τα καλύτερα και τα ταχύτερα στην ανακάλυψη ταλέντων
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Ας δημοσιεύουμε λοιπόν τις καλύτερες από αισθητικής πλευράς.
Δε συμφωνω με το συμπερασμα που εβγαλλες, συμφωνω με τον djzan ειναι καθαρα θεμα φορουμ και νοοτροπιας. Εχεις μπει ποτε στο pattaya-addicts να δεις κατι σαββουρες που ανεβαζουν? Ε λοιπον δεν εχω δει ουτε εναν να κοροιδευει ισα-ισα που τους παροτρυνουν να ανεβασουν κι αλλες.

"μοντελα" με χαλαρη κοιλια?
αντε παλι τα ιδια   :2funny: :2funny:
οι μοντελες του αννις συνηθως δε μπορουν να συγκριθουν με τις μοντελες αλλων ιδρυματων
εξαλλου στο αννις πανε μονο φαρανγκ
 

hussain

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
566
Like
2
Πόντοι
6
αυτες λετε?
διπλα στο ρατζα, μετριοτητες

Πρέπει να ελέγχεις τακτικά, γιατί τα ταλέντα μόλις καταλάβουν ότι είναι ταλέντα δεν κάθονται, γι΄αυτό και αλλάζει τακτικά το καστ. Σου λέω ότι και μόνο για ενα λαδομασαζ αξίζει τον κόπο, έτσι για την ιστορία :grin: :grin:
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
Δε συμφωνω με το συμπερασμα που εβγαλλες, συμφωνω με τον djzan ειναι καθαρα θεμα φορουμ και νοοτροπιας. Εχεις μπει ποτε στο pattaya-addicts να δεις κατι σαββουρες που ανεβαζουν? Ε λοιπον δεν εχω δει ουτε εναν να κοροιδευει ισα-ισα που τους παροτρυνουν να ανεβασουν κι αλλες.

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Suadam

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
306
Like
76
Πόντοι
1
Το καλύτερο γαμήσι της ζωής μου, τόχω κάνει με μια "μετριότητα" στο πάλε ποτέ Barons, ένα απόγευμα πριν πετάξω πίσω.
Επί μιάμιση ώρα πηδιόμασταν λυσσαλέα απ' όλες τις τρύπες και είχε έρθει απέξω ο γεράκος και βάραγε την πόρτα να το κόψουμε γιατί κοντεύαμε το δίωρο.
Η πρώτη φορά που κοιμήθηκα σε αεροπλάνο. :S

Οι "μετριότητες" του Annys λοιπόν, θα σε πιπόσουν από το πρώτο δευτερόλεπτο και θα σε γαμήσουν όσο αντέχεις.
Και θα σε γαμήσουν πολύ καλύτερα από το 90% των μασατζίδικων, των go-go ή των φριλατζούδων.
Γι αυτό πας στο Annys και οχι γιατί έχει τις καλύτερες μουνάρες, αν και κατά καιρους έχει αξιοπρεπέστατο fish bowl.
Αλλιώς ψωνίζεις στα sideliners του κάθε poseidon και μετά κλαις τα λεφτάκια που πέταξες.
Μα γιατί, αφού πήδηξες μουνάρα...  :jerking:
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Καλημέρα...
Πρώτα απόλα το ποια είναι μουνάρα και ποια όχι, εκτός τρανταχτών εξαιρέσεων, είναι σχετικό και καθορίζεται απο τα γούστα του καθενός. Μετά, το να γαμήσεις μία μουναρα που δεν γαμιέται καλά, τουλάχιστον είναι καλύτερο από το να γαμήσεις μια πατσούρα που δεν γαμιέται καλά...Εξάλλου εκεί πας για να περάσεις καλά γενικά, και όχι μόνο στο γαμήσι. Μην ξεχνάτε ότι και το παιχνίδι πριν το γαμήσι είναι καλό...Και αν δεν γαμήθηκε καλά η γκόμενα, μην χολοσκάς. Απλά δεν την ξαναγαμάς και πας για άλλα!!!!
 

Cristobal

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
Ολες οι καλες ιδεες στη διασκεδαση για φαρανγκς γεννιουνται ΒΚΚ και μεταφερονται Παταγια  :grin:. Σπανιως το αντιθετο. Θελετε παραδειγματα?
Angelwitch, Lolitas, Baccara, Eden, Hollywood

Κακως το σνομπαρετε το Χολιγουντ χιλιες φορες να βλεπω κογιοτι που σχεδον παντα γνωριζουν πως να λικνηθουν στο ρυθμο  :rockon:  απο γκογκοβιες που σχεδον παντα βαριουνται που ζουν οταν και καλα "χορευουν"   :zzzzz:. Μπορει τα κογιοτι να μην ειναι τοσο αποκαλυπτικα αλλα κατα τη γνωμη μου δειχνουν αρκετα ασε που αν θελει καποιος να δει τσοντα καλυτερα ας παει στο windmill   :S
Συμφωνο απολυτα μαζι σου, καμια φορα το ντυμενο ειναι πολυ πιο sexy απο το γυμνο, εξαλλου το ρουχο καλυπτει και πολλες ατελειες στο κορμι τους.
(βλεπε κοριτσια street girls που χορευουν στο ισογειο Isomnia)
η ακομη καλυτερα στο Papagalo!
Για τα clubs θυμαμαι εκεινο το πολυ χλυδατο στη Siam Paragon Bangkok, σιγουρα το ξερεις
και προσωπικα πιστευω οτι ειναι το καλυτερο σε ολη την επικρατεια.
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
αυτες λετε?
διπλα στο ρατζα, μετριοτητες
απο τις φωτο μετριοτητες εε? φαντασου να τις δεις και απο κοντα   :2funny:
καμια φορα αν δεν εχω τι να κανω και ειμαι γυρω απο νανα μπαινω για χαβαλε στο αννις, εχει πλακα που οταν μπεις μεσα βαραει η αφεντικινα η Ει καποιο κουδουνακι για να μαντρωσει τα προββατα στη βιτρινα   :2funny:  πολυ σπανια ομως εχω δει κατι ελκυστικο

εξαλλου το ρουχο καλυπτει και πολλες ατελειες στο κορμι τους.
Στο windmill και στο baby dolls ευχαριστως θα τους εδινα γερο τιπ να βαλλουν κανα ρουχαλακι πανω τους   :2funny:
 

spermsprayer

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2009
Μηνύματα
382
Like
0
Πόντοι
1

sorry, τι είναι sideline και fishbowl ? αν μπορώ να κρίνω από την έννοια των λέξεων είναι κατηγορίες των κοριτσιών ανάλογα με το πόσο ωραίες είναι ?
 

vegankz

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
314
Like
0
Πόντοι
1
Εχεις μπει ποτε στο pattaya-addicts να δεις κατι σαββουρες που ανεβαζουν? Ε λοιπον δεν εχω δει ουτε εναν να κοροιδευει ισα-ισα που τους παροτρυνουν να ανεβασουν κι αλλες.

Κακώς τους παροτρύνουν να ανεβάζουν σαβούρες, κάκιστα!
Και χαίρομαι που κάποιοι μου τα χώνουν γιατί θα μπορούσα να είχα ανεβάσει κάτι πιο αψεγάδιαστο.
 
Εγγρ.
17 Αυγ 2009
Μηνύματα
406
Like
0
Πόντοι
1
sorry, τι είναι sideline και fishbowl ? αν μπορώ να κρίνω από την έννοια των λέξεων είναι κατηγορίες των κοριτσιών ανάλογα με το πόσο ωραίες είναι ?
Καπως ετσι. Αναλογα με την ποιοτητα τις βαζουνν και καθονται σε ξεχωριστο μερος.Fisbowl η sideline
 

mathima solfez

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
581
Like
39
Πόντοι
6
sorry, τι είναι sideline και fishbowl ? αν μπορώ να κρίνω από την έννοια των λέξεων είναι κατηγορίες των κοριτσιών ανάλογα με το πόσο ωραίες είναι ?

fishbowl ειναι η γυαλα με τα ψαρια. Εννοειται ο μεγαλος χωρος που καθονται και παρουσιαζονται τα κοριτσια σε soap massage που τα χωριζει απο τους αρσενικους επισκεπτες μια τεραστια τζαμαρια, που πραγματικα θυμιζει γυαλα με ψαρια. Για τα sideliners δεν ξερω να πω, ισως ποσταρει καποιος ειδημων, γιατι εγω μονο μια φορα εχω παει σε soap massage, και δεν με βλεπω να ξαναπηγαινω.
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
Κακώς τους παροτρύνουν να ανεβάζουν σαβούρες, κάκιστα!
Και χαίρομαι που κάποιοι μου τα χώνουν γιατί θα μπορούσα να είχα ανεβάσει κάτι πιο αψεγάδιαστο.

δεν τους παροτρυνουν ν'ανεβαζουν σαβουρες, αλλα τους λενε ευχαριστω και να συνεχισουν να γραφουν αναφορες.
χωρις να τους κοροιδεψουν η να τους ειρωνευτουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom