Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
Κλίμα έντασης στο μουσουλμανικό νότο της Ταϊλάνδης

Μια σειρά επιθέσεων ενόπλων από οχήματα και βομβιστικών επιθέσεων στοίχισε τη ζωή τριών ανθρώπων και τους τραυματισμούς άλλων 17 στον εξεγερμένο μουσουλμανικό νότο της Ταϊλάνδης, ανακοίνωσε η αστυνομία την Πέμπτη.


οι περιοχές αυτές βρίσκονται μέσα στα.....ενδιαφέροντά μας? :think: :think:
 

hussain

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
566
Like
2
Πόντοι
6
Κλίμα έντασης στο μουσουλμανικό νότο της Ταϊλάνδης

Μια σειρά επιθέσεων ενόπλων από οχήματα και βομβιστικών επιθέσεων στοίχισε τη ζωή τριών ανθρώπων και τους τραυματισμούς άλλων 17 στον εξεγερμένο μουσουλμανικό νότο της Ταϊλάνδης, ανακοίνωσε η αστυνομία την Πέμπτη.


οι περιοχές αυτές βρίσκονται μέσα στα.....ενδιαφέροντά μας? :think: :think:

OXI είναι πολύ μακριά, βρίσκεται η ζώνη αυτή κοντά στα σύνορα με τη Μαλαισία, πολύ μακριά, δεν είναι εκεί τουριστική ζώνη, αλλά για την ιστορία, έχει εκεί πολλά μπουρδέλα, όπου πηγαίνουν να γαμήσουν οι Μαλαισιανοι και οι ντόπιοι ΜΟΝΟ.
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Fishbowl ειναι ο χωρος που μαζευονται οι γυναικες για να διαλεξει ο πελατης.Φανταστειτε σαν ενα δωματιο με κερκιδες,που καθονται οι γυναικες η μια διπλα στην αλλη,αριστερα-δεξια,πανω-κατω και φορανε καρτελακια με νουμερα για να διαλεξεις.Το δωματιακι αυτο χωριζεται απο το χωρο που βρισκονται οι πελατες με μια τζαμαρια.
Sideliners λεγονται οι γυναικες που ειτε τοποθετουνται σε καποιο συγκεκριμενο σημειο της "βιτρινας" στην ακρη ειτε καθονται απεξω απο το fishbowl,σε καναπεδες η καρεκλες και ειναι σχεδον παντα οι πιο ομορφες και νεαρες.
Εκτος απο "sideliners",σε πολλα μασατζιδικα τις ονομαζουν και "models" η "schoolgirls".
Αυτοι οι διαχωρισμοι οπως καταλαβαινετε εχουν να κανουν με τη τιμη που πρεπει να πληρωσετε.
Στα μεγαλα μασατζιδικα ακομα και αυτες που ειναι μεσα στο fishbowl,χωριζονται σε 2-3 κατηγοριες τιμης αναλογα με την ομορφια,αλλα για τις sideliners η τιμη "εκτοξευεται" πολλες φορες σε "τρελλα" νουμερα...Και 6 και 7 χιλιαδες μπατ εχω πετυχει...
Επισης,εαν περιμενετε,μασαζ της προκοπης απο sideliners...Ξεχαστε το...
Συνηθως μπαινουν κατευθειαν "στο ψητο" γιατι δεν το κατεχουν το αθλημα της "χειρομαλαξης"...
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
αλλα για τις sideliners η τιμη "εκτοξευεται" πολλες φορες σε "τρελλα" νουμερα...Και 6 και 7 χιλιαδες μπατ εχω πετυχει...
συνηθως αυτες ειναι που εχουν κανει φωτογραφιση σε περιοδικο εξου και το models
πως να το κανουμε μερικοι θελουν να εχουν την ψευδαισθηση οτι μαμανε διασημοτητα  :jerking:
πεταμενα λεφτα λεω εγω
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
συνηθως αυτες ειναι που εχουν κανει φωτογραφιση σε περιοδικο εξου και το models
πως να το κανουμε μερικοι θελουν να εχουν την ψευδαισθηση οτι μαμανε διασημοτητα   :jerking:
πεταμενα λεφτα λεω εγω
Υπαρχουν και χειροτερα...
Και μιλαω για πραγματικα μοντελα της πασαρελας,τιβι περσονες,μεχρι και για τη Μις Ταυλανδη...
Μη με ρωτηστε που και πως εχω αυτες τις πληροφοριες..Ειναι ομως 100% αληθινες...
Οι τιμες βεβαια ειναι απαγορευτικες...
"Παιζουν" απο 25.000 εως 50.000 μπατ...Βεβαια εαν βαλεις και τη διαφορα του νομισματος ειναι λογικες...
Εδω για να πηδηξεις την Αλεξανδρατου δεν θες κανα 5χιλιαρο??..Ε...εκει για την αντιστοιχη ειναι 1000 ευρω (50.000 μπατ)...
Και σας πληροφορω πως υπαρχει μεγαλη πελατεια...(Γιαπωνεζοι και Αραβες λεφταδες)...
 

mykonos1

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
Υπαρχουν και χειροτερα...
Και μιλαω για πραγματικα μοντελα της πασαρελας,τιβι περσονες,μεχρι και για τη Μις Ταυλανδη...
Μη με ρωτηστε που και πως εχω αυτες τις πληροφοριες..Ειναι ομως 100% αληθινες...
Οι τιμες βεβαια ειναι απαγορευτικες...
"Παιζουν" απο 25.000 εως 50.000 μπατ...Βεβαια εαν βαλεις και τη διαφορα του νομισματος ειναι λογικες...
Εδω για να πηδηξεις την Αλεξανδρατου δεν θες κανα 5χιλιαρο??..Ε...εκει για την αντιστοιχη ειναι 1000 ευρω (50.000 μπατ)...
Και σας πληροφορω πως υπαρχει μεγαλη πελατεια...(Γιαπωνεζοι και Αραβες λεφταδες)...

η αλεξανδρατου ακουσα οτι θελει ενα 3χιλιαρο
σορυ για το  offtopic
 

fisarmonikas

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2008
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
η αλεξανδρατου ακουσα οτι θελει ενα 3χιλιαρο
σορυ για το  offtopic

3χιλιαρο?
για αυτούς που τα δίνουν (μακάριοι οι πτωχοί τω πνεύματι)
με τόσα λεφτά έχω περάσει αρχοντικά μαζί με τα εισιτήρια,
ένα μήνα στην Ταιλάνδη.
 

john666

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
770
Like
2
Πόντοι
6
περναει ο καιρος.........πλησιαζει η ωρα να την κανουμε...!
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
OXI είναι πολύ μακριά, βρίσκεται η ζώνη αυτή κοντά στα σύνορα με τη Μαλαισία, πολύ μακριά, δεν είναι εκεί τουριστική ζώνη, αλλά για την ιστορία, έχει εκεί πολλά μπουρδέλα, όπου πηγαίνουν να γαμήσουν οι Μαλαισιανοι και οι ντόπιοι ΜΟΝΟ.
Χμμμ...διαφωνώ.
Το Τρανγκ είναι το αντίστοιχο της Πατταγια στο Νότο. Πολλά και καλά μαγαζιά και εξαιρετικής ομορφιάς κορίτσια (το Ισσάν είναι πολύ μακρυα, επικρατουν οι ντόπιες και οι Μαλαίσιανές) και φυσικά πολλά και αξιόλογα μέρη να επισκευτείς με τιμές πολύ χαμηλότερες από την Μπανκονκ.
Σίγουρα από Πέμπτη μέχρι Σάββατο γίνεται πανικός από στερημένους Μαλαίσιους (μουσουλμάνοι) που συρρέουν για να γαμήσουν αλλά είναι Οκ. Βέβαια έχω να πάω μια δεκαετία , αλλά οι πληροφορίες μου λένε ότι τίποτα δεν έχει αλλάξεικαι θα το ξαναεπιεκευτώ με την πρώτη ευκαιρία.
 

hussain

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
566
Like
2
Πόντοι
6
Χμμμ...διαφωνώ.
Το Τρανγκ είναι το αντίστοιχο της Πατταγια στο Νότο. Πολλά και καλά μαγαζιά και εξαιρετικής ομορφιάς κορίτσια (το Ισσάν είναι πολύ μακρυα, επικρατουν οι ντόπιες και οι Μαλαίσιανές) και φυσικά πολλά και αξιόλογα μέρη να επισκευτείς με τιμές πολύ χαμηλότερες από την Μπανκονκ.
Σίγουρα από Πέμπτη μέχρι Σάββατο γίνεται πανικός από στερημένους Μαλαίσιους (μουσουλμάνοι) που συρρέουν για να γαμήσουν αλλά είναι Οκ. Βέβαια έχω να πάω μια δεκαετία , αλλά οι πληροφορίες μου λένε ότι τίποτα δεν έχει αλλάξεικαι θα το ξαναεπιεκευτώ με την πρώτη ευκαιρία.


Εχει γίνει η περιοχή άντρο ισλαμιστών, είναι οφφ η περιοχή, εκτός και αν είσαι μελαμψός και μουσουλμάνος, εν πάση περιπτώσεις δεν φαίνεσαι φαρανγκ
 

mathima solfez

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
581
Like
39
Πόντοι
6
Και κατι για να γελασουμε λιγακι. Το βρηκα σε ξενο φορουμ, και νομιζω οτι συμβαινει ουκ ολιγες φορες
 

Συνημμένα

  • shy.jpg
    shy.jpg
    175,3 KB · Εμφανίσεις: 48

mathima solfez

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
581
Like
39
Πόντοι
6
Το επομενο εχει συμβει και σε μενα πολλες φορες
 

Συνημμένα

  • BarGirLogik.jpg
    BarGirLogik.jpg
    37,9 KB · Εμφανίσεις: 18

mathima solfez

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
581
Like
39
Πόντοι
6
Χωρις λογια...
 

Συνημμένα

  • thaicartoon02.jpg
    thaicartoon02.jpg
    52,1 KB · Εμφανίσεις: 20

Suadam

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
306
Like
76
Πόντοι
1
Χμμμ...διαφωνώ.
Το Τρανγκ είναι το αντίστοιχο της Πατταγια στο Νότο. Πολλά και καλά μαγαζιά και εξαιρετικής ομορφιάς κορίτσια (το Ισσάν είναι πολύ μακρυα, επικρατουν οι ντόπιες και οι Μαλαίσιανές) και φυσικά πολλά και αξιόλογα μέρη να επισκευτείς με τιμές πολύ χαμηλότερες από την Μπανκονκ.

Έχω διαβάσει, αλλά δεν έχω πάει ποτέ.
Πάντως σε ένα λαό που το χάβαλο είναι τρόπος ζωής και ο επαγγελματισμός άγνωστη λέξη  :grin:
δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι θάχουν σοβαρούς τρομοκράτες.

Εδώ είχαν κάνει πραξικόπημα και πηγαίναν οι μουνίτσες να χορέψουν στα τανκς  :rockon: :rockon: :rockon: :boobies:
 

hussain

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
566
Like
2
Πόντοι
6
Έχω διαβάσει, αλλά δεν έχω πάει ποτέ.
Πάντως σε ένα λαό που το χάβαλο είναι τρόπος ζωής και ο επαγγελματισμός άγνωστη λέξη  :grin:
δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι θάχουν σοβαρούς τρομοκράτες.

Εδώ είχαν κάνει πραξικόπημα και πηγαίναν οι μουνίτσες να χορέψουν στα τανκς  :rockon: :rockon: :rockon: :boobies:

Παιδιά είναι επικίνδυνα, είναι εκεί κάτω ισλαμιστές, ζητούν κάτι σαν απόσχιση της περιοχής, ο αγώνας τους χρηματοδοτείται με κοντραμπάντο όπλων και διακίνηση ναρκωτικών, παίρνεις ρίσκο αν κατεβείς εκεί.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom