Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.380
Κριτικές
36
Like
37.785
Πόντοι
18.565
Από προσωπική εμπειρία το μακρινό 2007 σε ταξίδι απο Ιαπωνία κάναμε στάση 3 μέρες Μπανκόγκ.Εγώ προσωπικά σε μεγάλο εμπορικό κέντρο της πόλης που άραζα πέτυχα πάρα πολλούς αμερικάνουν πάνω απο 50 ετών με ντόπιες πολύυυ μικρής ηλικίας, κάτω από 20 τις έκανα τότε.Από εκεί και πέρα τα πάντα ισχύουν και μπορείς να τα αγνοήσεις και να περάσεις μια χαρά.Ότι έχει βγει βρωμιά πάντως ότι όλοι πάνε εκεί για σεξοτουρισμό και τέτοια πράγματα ισχύει.Μας παίρνει η μπάλα όλους.Αλλά φταίνε και κάποιοι που πάνε εκεί γιατί ξέρω πολλούς 60αριδες που πάνε Ταυλάνδη τα τελευταία 10 χρόνια και το διαφημίζουν ότι περνάνε γαμάτα και ότι έχουν 20χρονα γκομενάκια και τέτοια και κράζουν Ελλάδα.
Προπερσι γνωρισα μια κοπελα στην Μπανγκοκ που δεν την εκανα πανω απο 28-30. Την ρωτησα ποσο ηταν και μου ειπε 39. Φετος την φωναξα και ηρθε αρκετες φορες, εμεινε και μαζι μου ενα τριημερο. Κοιταξα μια φορα που ειχε αφησει την ταυτοτητα της πανω στο τραπεζι και ειχε παει στο 7/11. Ξερεις ποσο ειχε παρει μεσα σε ενα χρονο; 9 ολοκληρα χρονια. Η κυρια ηταν 48 τελικα και εγω αρχικα την περασα για 28, ενω αυτη μου ελεγε 39.
1707730560199-png.1106070


Ειναι η παραπανω κυρια. Η φωτογραφια ειναι θολη για ευνοητους λογους.
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.659
Like
11.111
Πόντοι
3.656
Προπερσι γνωρισα μια κοπελα στην Μπανγκοκ που δεν την εκανα πανω απο 28-30. Την ρωτησα ποσο ηταν και μου ειπε 39. Φετος την φωναξα και ηρθε αρκετες φορες, εμεινε και μαζι μου ενα τριημερο. Κοιταξα μια φορα που ειχε αφησει την ταυτοτητα της πανω στο τραπεζι και ειχε παει στο 7/11. Ξερεις ποσο ειχε παρει μεσα σε ενα χρονο; 9 ολοκληρα χρονια. Η κυρια ηταν 48 τελικα και εγω αρχικα την περασα για 28, ενω αυτη μου ελεγε 39.
1707730560199-png.1106070


Ειναι η παραπανω κυρια. Η φωτογραφια ειναι θολη για ευνοητους λογους.
Ποιοι ειναι οι ευνοητοι λογοι????
Θα μας κανει μηνυση η ταυλανδεζα πουτανα???
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.380
Κριτικές
36
Like
37.785
Πόντοι
18.565

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.018
Like
72.049
Πόντοι
12.756

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.018
Like
72.049
Πόντοι
12.756
Mηπως να μας στειλει ιβαν η κυρια να σου πληρωσουμε και το 3μερο????
απο το 2013 που ειμαι στο σαιτ ΜΙΑ ΓΑΜΗΜΕΝΗ ΦΩΤΟ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΗ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΝΗΜΕΝΗ δεν εχω δει απο τον γαμημενο
Σαν να βλεπω Ιαπωνικη τσοντα ειναι που βαζουν μπλερ και μωσαικο στα σημεία

Εχει κανα Παρκισον ο μουνης και μας κοροιδευει ολους ναπουμε ταχα μου οτι εχει παλιο κινητο μπας και του παρει κανεις καινουργιο
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.869
Κριτικές
3
Like
4.437
Πόντοι
456
Προπερσι γνωρισα μια κοπελα στην Μπανγκοκ που δεν την εκανα πανω απο 28-30. Την ρωτησα ποσο ηταν και μου ειπε 39. Φετος την φωναξα και ηρθε αρκετες φορες, εμεινε και μαζι μου ενα τριημερο. Κοιταξα μια φορα που ειχε αφησει την ταυτοτητα της πανω στο τραπεζι και ειχε παει στο 7/11. Ξερεις ποσο ειχε παρει μεσα σε ενα χρονο; 9 ολοκληρα χρονια. Η κυρια ηταν 48 τελικα και εγω αρχικα την περασα για 28, ενω αυτη μου ελεγε 39.
1707730560199-png.1106070


Ειναι η παραπανω κυρια. Η φωτογραφια ειναι θολη για ευνοητους λογους.
Κοίτα δεν έχω πάει να κάτσω να μπω στο κλίμα της χώρας και της πόλης δεν μπορώ να πω κάτι παραπάνω.Γενικά οι ασιάτες μικροφέρνουν.Δεν έκατσα να ασχοληθώ και πάρα πολύ γιατί τότε και λόγω απειρίας από τόσο μεγάλα ταξίδια η καύλα μου ήταν η Ιαπωνία εγώ εκεί με ενδιέφερε να πάω τότε.Έπαθα ένα πολιτισμικό σοκ και μετά έπαθα άλλο ένα όταν ήρθαμε Ταΰλάνδη.Τα μόνο που ξέρω να σου πω είναι πινγκ πονγκ τσο που μας έλεγε ο τυπάς που μας είχε αναλάβει από το ταξιδιωτικό γραφείο τον οποίο αγνοήσαμε μερικοί και δεν πήγαμε να δούμε ναούς και τέτοια.Μας εξήγησε τι σόου είναι αλλά δεν ήθελε να πάει κανένας.Τώρα σαν μπουρδελιάρης και πιο έμπειρος στη ζωή και από τη ζωή θέλω να κάνω την περίοδο Χριστουγέννων ένα 12-14 μερο ταξιδάκι να αποκτήσω εμπειρία ζωής από Ταυλάνδη.
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.659
Like
11.111
Πόντοι
3.656
απο το 2013 που ειμαι στο σαιτ ΜΙΑ ΓΑΜΗΜΕΝΗ ΦΩΤΟ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΗ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΝΗΜΕΝΗ δεν εχω δει απο τον γαμημενο
Σαν να βλεπω Ιαπωνικη τσοντα ειναι που βαζουν μπλερ και μωσαικο στα σημεία

Εχει κανα Παρκισον ο μουνης και μας κοροιδευει ολους ναπουμε ταχα μου οτι εχει παλιο κινητο μπας και του παρει κανεις καινουργιο
170 χρονων ειναι...δειξε επιεικεια!!!!!!
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.380
Κριτικές
36
Like
37.785
Πόντοι
18.565
Ποιοι ειναι οι ευνοητοι λογοι????
Θα μας κανει μηνυση η ταυλανδεζα πουτανα???
Η κυρια το πρωι καθαριζει αυτοκινητα σε γραφειο ενοικιασεων, ενω οταν μπορει τα απογευματα καθαριζει και σπιτια. Οπως και οι περισσοτερες εκει, ειδικα οι ανω των 30, δεν ειναι αυτο που εμεις στην Ευρωπη ξερουμε, δηλ. επαγγελματιες πορνες. Συμπληρωματικα κανουν αυτη την δουλεια, ενω στο πισω μερος του κεφαλιου τους υπαρχει και η ελπιδα μηπως βρουν κανενα μαλακα Ευρωπαιο, Αυστραλο, η, Γιαπωνεζο να τις παντρευτει.
 

AnaLogistis

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2023
Μηνύματα
50
Like
26
Πόντοι
0
Πάμε να δούμε τι μπορεί α γίνει οταν μεταφέρουμε πληροφορίες που δεν τις ξέρουμε σίγουρα. Το 2005 ειχα ήδη αγοράσει και πληρώσει πακέτο 10 διανυκτερευσεις για Πουκέτ. Ήταν η πρώτη φορά που θα πήγαινα σε τροπικό μέρος, και που γενικά θα έμπαινα σε αεροπλάνο για πτήση ανω των 5 ωρών.Ο λόγος, οταν ημουν 17 ετων μια φιλικη οικογένεια είχε πάει στο καρναβάλι του Ρίο στη Βραζιλία,.Μας έλεγαν πως έφυγαν από εδώ με χιονόνερο και την αλλη μέρα, προσγειώθηκαν στους 40 βαθμούς. Ειχα λοιπόν στο μυαλό μου πως θα πήγαινα και εγω μια ημέρα, με κρύο και την αλλη να βρεθώ στο καλοκαίρι. Σαν ερωτευμένος με τη θάλασσα, που ακόμη και τώρα, κολυμπω 4-5 χλμ κάθε μέρα, επρεπε να βρω καποιο μέρος με παραλιες.Ετσι μια ς και το ίντερνετ ουσιαστικά ήταν σαν να μην υπήρχε με τις τοτε ταχύτητες απευθυνθηκα σε γραφείο που ήταν το πιο εξειδικευμένο για Πουκετ.Λιγες ημέρες πριν πέφτω πάνω σε μια εκπομπή που υπάρχει και σήμερα τις εικόνες, με το Τσο Ντουση.Εκει λοιπον ,έκανε αναφορά για παιδεραστία. Είχε μάλιστα φροντίσει την ώρα που το ελεγε από πίσω να περνάνε σε κάπως ελαφρώς θολο λόγω βαθους κάμερας, κάποιοι με παιδιά. Ευτυχως που το είχα γράψει σε σκληρό δίσκο και δεν το έβλεπα απευθείας.Επειδη ευτυχώς δεν είμαι τελείως ανόητος ,σαν και όλους αυτούς που οτι τους πουν το πιστεύουν αμέσως, είπα μα καλά μέσα στο δρόμο κυκλο φορούν χέρι με χέρι με τα παιδάκια, δεν ειναι δυνατον .Γύρισα πίσω το βίντεο και σε αργο γυρισμα διαπίστωσα πως ήταν οικογένειες με τα παιδιά τους καμία σχέση αλλά το είχαν τραβήξει ετσι που γρήγορα όπως πέρναγαν σε ξεγελαγε η εικόνα. Αφου ειχα σκεφτεί να μη παω ,αλλά θα εχανα τα χρήματα .Δηλαδη δεν θα είχα ζήσει όλες αυτές τις ωραίες στιγμές, δεν θα είχα γνωρίσει όλους τους ανθρώπους, Έλληνες που κάναμε τόσα Χριστούγεννα ρεβεγιόν στη ταβερνα του Μιχάλη και της Μαρίας στη Καμαλα ,τόσες Αλλαγές της χρονιάς εκεί στη παραλία που σου ψήνουν τα ψάρια σου και τρως σαν άρχοντας, με τιμές που εδω ούτε τα λέπια δεν θα έφτανε να πληρώσεις.Και ολα αυτά από ένα τύπου που έλεγε κοτσάνες που απορώ με την εμπειρία του πως την ειχε πατήσει.Το 2006, δοκίμασα Μπαλί, το 2007 , Μπαλί Λομποκ ,Κουάλα Λουμπούρ, το 2008 πηγα Κουβα ,μιας και λέω να προλάβω πριν πεθάνει ο Κάστρο και τα κάνουν όλα τουριστικά, και το 2009 επέστρεψα για πάντα Πουκετ, αφου ήταν μακράν το καλύτερο μέρος, η καλύτερη επιλογή, για να κάνεις το χειμώνα καλοκαίρι. Ποτε ούτε μια φορά ολα αυτά τα χρόνια δεν μου πρότεινε, κανείς τίποτα για ανήλικη, τι στην ευχή τους τρόμαζαν τα μούτρα μου; .Πως αυτοί που ούτε καν εχουν πάει ξέρουν τόσα πολλά για αυτο το θεμα; εγώ τι στην ευχή τοσο πολύ κοιμάμαι ορθιος; Η τελικά είναι και αυτό στο γνωστό φθόνο
που εχουν αυτοί που για διάφορους, λόγους δεν κατάφεραν να πάνε, και θέλοντας να μειώσουν αυτους αυτούς που πηγαίνουν, έφτασαν να λένε αυτά τα πράγματα , για μια ,ολοκληρη χώρα 70 εκατομμυρίων στη αλλη άκρη του κόσμου, και στη πραγματικότητα φωτογραφιζουν όλους εμάς σαν παιδεραστές. Ειχα προτείνει στην ομάδα στο Facebook ,να στειλουν το βιντεο με τις δηλώσεις Ζουγανελη, στη πρεσβεία ώστε να ,λάβει γνώση και να τον καλέσει, να δώσει εξηγήσεις από που τα ξέρει αυτά ,και ποιοι είναι λοιπόν αυτοί που βιαζουν παιδάκια να δώσει τα ονόματα, διαφορετικά πρόκειται για συγκάλυψη.Εκτος αν λεει ψεμματα οποτε μια ωραιότατη μήνυση για δυσφήμιση της χώρας θα τον μάζευε στη στιγμή.Επισης μια επίσημη μήνυση προς παντός αγνώστου που μεταδίδει τέτοια θα υποχρέωνε την αστυνομία , οταν πχ εγώ ακούσω εναν τέτοιο να τον ανεφερω στην αστυνομία και μετα εινακ υποχρεωμένη να τον οδηγήσει στο τμήμα για εξηγήσεις και βεβαι μετα η πρεσβεία ο πρέσβης μάλλον θα του κάνει κ;ι επι προσωπικού αγωγη.Δεν έγινε ομως τελικά κάτι τέτοιο γιατί θεωρήθηκε σαν υπερβολή, κρίμα αφου μας αρέσει να είμαστε ραγιάδες, ας λένε λοιπόν ότι μ@λακιες θέλουν
Thailand is a centre for child sex tourism and child prostitution. Even though domestic and international authorities work to protect children from sexual abuse, the problem still persists in Thailand and many other Southeast Asian countries.
Child prostitution in Thailand - Wikipedia
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.662
Κριτικές
183
Like
43.716
Πόντοι
21.896
Thailand is a centre for child sex tourism and child prostitution. Even though domestic and international authorities work to protect children from sexual abuse, the problem still persists in Thailand and many other Southeast Asian countries.
Child prostitution in Thailand - Wikipedia
Ρε καρντασι τι παιδεραστία γράφεις ;;
Δεν βλέπεις ο άλλος που είναι με την πενηντάρα ;;:confused:
 

AnaLogistis

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2023
Μηνύματα
50
Like
26
Πόντοι
0
Ρε καρντασι τι παιδεραστία γράφεις ;;
Δεν βλέπεις ο άλλος που είναι με την πενηντάρα ;;:confused:
Αυτά τα αναφέρει το Google επίσημα γιατί κάποιοι λένε δεν ισχύουν επειδή έχουν πάει και τα ξέρουν όλα
 

Slavrlfucker

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
240
Like
420
Πόντοι
21
Έκλεισα και διανυκτέρευση κέντρο Chiang Mai με 20ευρω τη βραδιά.
Ξέρω καλά την πόλη πλέον και έχω όλα τα καφέ και τα εστιατόρια στα πόδια μου.
Είχα μπανισει και ένα κυριλέ καφέ που πήγαινα για πρώτη συνάντηση όλα τα κορίτσια κοντά στο ξενοδοχείο μου.
Φέτος αυτό που έκλεισα έχει και πάρκινγκ γιατί κάποιες φριλανσερ ήθελαν να έρθουν με δικό τους όχημα.
Λίγοι μήνες έμειναν!
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.662
Κριτικές
183
Like
43.716
Πόντοι
21.896
Αυτά τα αναφέρει το Google επίσημα γιατί κάποιοι λένε δεν ισχύουν επειδή έχουν πάει και τα ξέρουν όλα
Εν τω μεταξύ εκεί δεν είναι που τρώνε ποντίκια και κατσαρίδες ;;;;
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.380
Κριτικές
36
Like
37.785
Πόντοι
18.565

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.380
Κριτικές
36
Like
37.785
Πόντοι
18.565

rFactor

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2014
Μηνύματα
412
Like
153
Πόντοι
1
Aκομα και αν ηθελε να σε κοροιδεψει μια ανηλικη και να σου πει οτι ειναι ενηλικη, (πραγμα πολυ δυσκολο -πιο ευκολο ειναι να σε κοροιδεψει μια 30αρα και να στο παιξει ανηλικη) υπαρχει η ασφαλιστικη δικλειδα του ξενοδοχειου, που για να μπει μεσα πρεπει να δειξει οπωσδηποτε ταυτοτητα.

Έλεγχος ταυτότητας μας έχει τύχει μέχρι και στα αντίστοιχα δικά τους "μπουζούκια", στην πρωτεύουσα, με live μουσική και τραγουδιστές, ιδιοκτησίας Εβραίων παρακαλώ, που σύμφωνα με το νόμο της χώρας απαγορευόταν τότε άτομα κάτω των 18 να βρίσκονται σε τέτοιου είδους χώρους διασκέδασης μετά τις 12 τα μεσάνυχτα (νομίζω από τις 11 το βράδυ κι έπειτα έκαναν τον σχετικό έλεγχο στην πόρτα). Μας είχαν πιάσει τα γέλια, επειδή όντως μικρο-έδειχνε η κοπέλα, πλην όμως ήταν 28 ετών, τότε. Προφανώς και είχαν προβεί σε έλεγχο για παν ενδεχόμενο, και μάλιστα γέλασαν και οι υπεύθυνοι όταν διάβασαν την ηλικία της κοπέλας που συνόδευα (μέσα σε μεγάλη παρέα μάλιστα σχεδόν 10 ατόμων που πήγαμε τότε). Άντε να χάσεις χρόνο να βάλεις μυαλό, τώρα, στον κάθε ηλίθιο που τάχα του... "σφύριξαν κάτι γνωστοί του" ότι εκεί πάνε με "τέτοια" και τρέχα γύρευε ιστορίες, και να επιμένει κιόλας... ο "ειδήμων"... της φούτσας. Τώρα, το γιατί επιμένει, ας το ερμηνεύσει ο καθείς όπως επιθυμεί.
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.135
Κριτικές
1
Like
2.368
Πόντοι
456
Έλεγχος ταυτότητας μας έχει τύχει μέχρι και στα αντίστοιχα δικά τους "μπουζούκια", στην πρωτεύουσα, με live μουσική και τραγουδιστές, ιδιοκτησίας Εβραίων παρακαλώ, που σύμφωνα με το νόμο της χώρας απαγορευόταν τότε άτομα κάτω των 18 να βρίσκονται σε τέτοιου είδους χώρους διασκέδασης μετά τις 12 τα μεσάνυχτα (νομίζω από τις 11 το βράδυ κι έπειτα έκαναν τον σχετικό έλεγχο στην πόρτα). Μας είχαν πιάσει τα γέλια, επειδή όντως μικρο-έδειχνε η κοπέλα, πλην όμως ήταν 28 ετών, τότε. Προφανώς και είχαν προβεί σε έλεγχο για παν ενδεχόμενο, και μάλιστα γέλασαν και οι υπεύθυνοι όταν διάβασαν την ηλικία της κοπέλας που συνόδευα (μέσα σε μεγάλη παρέα μάλιστα σχεδόν 10 ατόμων που πήγαμε τότε). Άντε να χάσεις χρόνο να βάλεις μυαλό, τώρα, στον κάθε ηλίθιο που τάχα του... "σφύριξαν κάτι γνωστοί του" ότι εκεί πάνε με "τέτοια" και τρέχα γύρευε ιστορίες, και να επιμένει κιόλας... ο "ειδήμων"... της φούτσας. Τώρα, το γιατί επιμένει, ας το ερμηνεύσει ο καθείς όπως επιθυμεί.
θυμαμαι πρεπει ναναι καμμια 10 χρονια και καθομασταν με ενα φιλο ,στο a lone στην αρχη στη μπαγκλα και περναγαν απο μπροστα τα μωρακια ,σε μια φαση μου λεει για εναν που εχει μεγαλη αγαπη για μια που ειναισ αν 10 χρονο .Σε λιγη ωρα οντως ερχεται ο τυπος με ενα μικροκαμωμενο ,ζητημα να ηταν 1,40 και 30 μιλα ,τι στην ευχη λεω αυτη δεν εχει ουτε στηθος , ε λοιπον ηταν 25 ετων ,τωρα οταν την δουν οι Ελληναρες να ειναι στο μπαρ και να χαιδευεται για κανα εξτραδακι μετα , ε θα πιστεψουν πως ειναι ανηλικοι , εκει ομως πρεπι να υπαρχει και λιγο μυαλο να σκεφτει καποπιος πως δεν μπορει να ειναι φατσα φανερα καποια ανηλικη. Καταλαβατε πως ο τυπος ειχε μια προτιμηση σε γυναικα με αναπτυξη που στη Γερμανια , Γερμανος ηταν , θα ηταν σαν 12 χρονο ,και ετσι εχει και ενηλικη και μοιαζει σαν παιδι.Αυτος μαλλον ειναι και ο λογος που βλεπω κατω πολους Ευρωπαιους να διαλεγουν τις πιο μικροκαμωμενες σε σημειο να λεω τι στην ευχη αυτοι πιο μεγαλο βυζι εχουν απο αυτα τα αδυνατα μικροκαμωμενα κοριτσακια .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom