Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (0 μέλη και 34 επισκέπτες)

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
θελώ να μοιραστω μαζι σας καποιες διαπιστωσεις που εκανα σε αυτο το ταξιδι.......και ειναι η προσωπικη μου αποψη (σε καποια θεματα)

1)Οι τουριστες αρχιζουν ξανα να πηγαινουν Ταυλανδη....Βεβαια,βοηθησε και η αρση τω μετρων λογω κορονοιου....Δεν χρειαζεται ουτε μασκα,ουτε να εισαι εμβολιασμεος,ουτε να δειχνεις πιστοποιητικο εμβολιασμου......Την περιοδο που πηγα (Μαρτ-Απρ.) ειχε αρκετους Κινεζους και γενικως Ασιατες.....Ινδους......Ρωσους...και μετα Ευρωπαιους......Αραβες δεν ειχε πολλους γιατι ηταν πeριοδος Ραμαζανιου....Τωρα αρχιζουν να ερχονται οι Αραβικες φυλες

2)οι τιμες στα αεροπορικα ακριβες(οπως και στα ξεοδοχεια).....Σε αυτο παιζει ρολο οτι ειναι High season και προσπαθουν να βγαλουν τα "σπασμενα

3)Και γενικως οι τιμες σε ολα ηταν "ανεβασμενες"(σε σουπερ μαρκετ,ποτα,φαγητο,"υπηρεσιες" κοριτσιων,μασαζ(ολων των ειδων)....ειδικοτερα στην Μπανγκοκ ηταν περιπου 2πλασιες απο οτι στην Παταγια

4)Στην Παταγια η ποιοτητα των κοριτσιων χαμηλη!!!Αρκετες γριες,ασχημες και ευσωμες.....δυσκολα εβρισκες κατι καλο....ακομα και στο διασημο "soi 6" δεν ειχε την ποιοτητα των προηγουμενων χρονων....Στην Μπανγκοκ καλυτερα τα πραγματα

5)Ειχαμε καινουργιες περιοχες με ...ας πουμε...αναβαθμισμενες.Στην Παταγια το Tree Town(Soi buakhao) με αρκετα καλα μπαρακια οπως και το soi LK Metro αλλα και το Soi Pothole η Soi Chayiapoon(το αnτιπαλον δεος του soi 6)

6)To Baht κυμαινοταν απο 36,10(το χαμηλοτερο) ως 37.10(το υψηλοτερο)

7)Η Μπανγκοκ τρομερη ζεστη και με νεφος.Στην Παταγια λιγο πιο καλα τα πραγματα

8)Υπαρχουν 2 εφαρμογες που σου "λυνουν" τα χερια αν δεν εχεις μεταφορικο μεσο.....Bolt KAI Grab.....ειναι το Ασιατικο Uber....Μπορεις να πας σχεdον παντου με καλες τιμες και χωρις να χρειαζεται να μετακινηθεις με μηνανακι η Baht bus

9)Πολλα μαγαζια με μαριχουανα.....η ταυλανδη εγινε η "Ολλανδια" της Ασιας....οχι τοσο ελευθερα οσο στην Ολλανδια.....πιο οργανωμενα και πιο αυστηρα....πρεπει να "καταναλωσεις" το "προιον" στο μαγαζι μεσα....εξω μπορει να σε συλλαβουν!!!
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846
Συμπραττουν οι εταιρειες και αντι να κανουν 4 πτησεις με αδεια αεροπλανα οπως παλια, κανουν μια πτηση, στην συγκεκριμενη περιπτωση, τα τελευταια 2 χρονια τις πτησεις των αλλων αεροπορικων τις κανουν οι Τουρκοι.
Είχα πάει με Emirates τότε Ταϋλάνδη και δεν είχα ακούσει για πάνω από 2 εταιρείες να μπλέκονται γενικά.
 

Crypto Women Travel

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2020
Μηνύματα
157
Like
95
Πόντοι
1
Καλησπέρα, είναι πολύ ωραίο που βλέπω τα μέλη να μοιράζονται τις εμπειρίες τους και οι παλιότεροι να βοηθούν τους νέους. Έχω διαβάσει τις περισσότερες σελίδες και ενδιαφέρομαι και εγώ να πάω Ταϋλάνδη. Γνωρίζει κάποιος αν είναι εύκολο να βγάλει κάποιος βίζα για πάνω από 45 ημέρες;
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.398
Κριτικές
36
Like
37.895
Πόντοι
18.565
Καλησπέρα, είναι πολύ ωραίο που βλέπω τα μέλη να μοιράζονται τις εμπειρίες τους και οι παλιότεροι να βοηθούν τους νέους. Έχω διαβάσει τις περισσότερες σελίδες και ενδιαφέρομαι και εγώ να πάω Ταϋλάνδη. Γνωρίζει κάποιος αν είναι εύκολο να βγάλει κάποιος βίζα για πάνω από 45 ημέρες;
Νομίζω ότι αν πληρώσεις κάποιο ποσό, είτε εδώ στην πρεσβεία, είτε εκεί στο αρμόδιο γραφειο, ανανεώνεις την βίζα.
 
Εγγρ.
3 Απρ 2019
Μηνύματα
142
Like
259
Πόντοι
21
Καλησπέρα, είναι πολύ ωραίο που βλέπω τα μέλη να μοιράζονται τις εμπειρίες τους και οι παλιότεροι να βοηθούν τους νέους. Έχω διαβάσει τις περισσότερες σελίδες και ενδιαφέρομαι και εγώ να πάω Ταϋλάνδη. Γνωρίζει κάποιος αν είναι εύκολο να βγάλει κάποιος βίζα για πάνω από 45 ημέρες;
THAI E-VISA OFFICIAL WEBSITE
 

Crypto Women Travel

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2020
Μηνύματα
157
Like
95
Πόντοι
1
Ωραία ευχαριστώ, θα το κοιτάξω. Δεν θα πάω άμεσα, αλλά κοιτάω στο νήμα για κάποιες βασικές πληροφορίες
Νομίζω ότι αν πληρώσεις κάποιο ποσό, είτε εδώ στην πρεσβεία, είτε εκεί στο αρμόδιο γραφειο, ανανεώνεις την βίζα.
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.149
Πόντοι
201
Νομίζω ότι αν πληρώσεις κάποιο ποσό, είτε εδώ στην πρεσβεία, είτε εκεί στο αρμόδιο γραφειο, ανανεώνεις την βίζα.
Υπάρχει κ η μέθοδος "βγες και ξαναμπές" αν συνδιαστεί με 2-3 μέρες εκδρομή σε γειτονική χώρα αξίζει, κατα τα άλλα βολεύει να πληρώσεις σ`ενα τουριστικό πρακτορείο 1-2 μέρες πριν το 30ήμερο λίγα χρήματα και σου την ανανεώνουν .
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.398
Κριτικές
36
Like
37.895
Πόντοι
18.565
Υπάρχει κ η μέθοδος "βγες και ξαναμπές" αν συνδιαστεί με 2-3 μέρες εκδρομή σε γειτονική χώρα αξίζει, κατα τα άλλα βολεύει να πληρώσεις σ`ενα τουριστικό πρακτορείο 1-2 μέρες πριν το 30ήμερο λίγα χρήματα και σου την ανανεώνουν .
Στη Σουκχουμβιτ στο σόι 13 που έμεινα, στο Τρέντυ κοντομινιουμ, στο ισόγειο είχε 2-3 γραφεία που κάνανε αυτή τη δουλειά.
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.149
Πόντοι
201
Επίσης στη Πατάγια έχει ένα γραφείο, μέσα στη στοά που είναι το kiss food, δίπλα στο μεγάλο μασατζίδικο....
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
ας παμε ομως και ασ παμε στο "ζουμι".......Καταφερα και "ξεφυγα" απο την κυρα και εκανα τις "κουτσουκελες" μου".....1 φορα Παταγια και 3 Μπανγκοκ.............ας αρχισω με με Μπανγκοκ..........
Εμενα στο soi 8 sukumvit στην περιοχη Νανα(διπλα στον σταθμο BTS "Nana" (και οσοι δεν ξερουν ειναι απο τις περιοχες που ειναι στο επικεντρο της διασκεδασης)....ακριβως απεναντι απο την εισοδο του ξενοδοχειου που εμενα ηταν ενα μασατζιδικο(βασικως 2 ηταν)....το ενα(αυτο που επισκεφτηκα)ηταν μασατζιδικο με happy end....το επισκεφτηκα (χωρις να εχω "κλεισει" καποια κοπελλα)...πηγα με το που ανοιξε....μεσα ηταν μονο 1 κοπελλα(απο τις περιπου 10-12 που διαφημιζε το site τους)...δεν ηταν αυτη που ειχα "σταμπαρει' απο το site αλλα με τις καβλες που ειχα τη διαλεξα....πηρα το απλο προγραμμα(1 ωρα με sex)..............2000 baht
το δωματιο πολυ απλο....1 κρεββατι και ενα ντους
Αρχισαμε με το καναμε ντους μαζι και αρχισαν εκει τα "χαδακια".....πολυ καλη χημεια με την κοπελλα..........επειδη δεν ειχα και πολυ χρονο,περασαμε στο κυριως γευμα......πολυ καλο deep blowjob(χωρις προφυλακτικο)και deep french kiss...........με εκανε τουρμπο σε μερικα λεπτα....μετα το αλλαξαμε στο 69.....τα υγρα της πλουσια....και μετα απο λιγο αρχισε το ματσ.....πρωτα αυτη απο πανω...απλα ΟΝΕΙΡΟ........Η κοπελλα τα εδωσε ολα!!απο τα καλυτερα fuck που ειχα.....οταν ενοιωσα οτι "ερχομαι" αλλαξα σταση και πηγα εγω απο πανω,,,,στο ιδιο μοτιβο!!με φιλια και χαδια!!Δεν αργησα και πολυ.....λιγο πριν τελειωσω,βγαινω και "αδειαζω"πανω της(εννοω στο σωμα της)...Μετα ντουσακι μαζι ,λιγο καθησαμε και εφυγα(γιατι δεν ειχα και πολυ χρονο).....
Γενικως πολυ καλη εμπειρια.....αξιζε η "επιδρομη"....

Oπως ειπα,απο τα καλυτερα Fuck ever!!!!!Θα την θυμαμαι σιγουρα.....Σας επισυναπτω και μερικες φωτος της κοπελλας που ονομαζεται Pinky(οι φωτος εινaι απο το site του massage).....To ονομα του μασαζ ειναι bamboo massage

1.jpg
2.jpg
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
η 2η "κουτσουκελα" στην Μπανγκοκ εγινε στο massage Bangkok Passion.....Αυτην την φορα πηγα το βραδακι παλι χωρις να "κλεισω" καποια κοπελλα....Πηγα και οποια ηταν ευκαιρη θα την διαλεγα...ειχα ηδη "σταμπαρει" 3-4 κοπελλες....αυτη την φορα πηγα στο soi 22 sukumvit....διπλα στο bangkok passion ειναι και το μασαζ Κiss 1 Bangkok(το οποιο ειναι "αδελφο" μαγαζι με το Bangkok Passion....δηλαδη μπορουσες να διαλεξεις και απο εκει κοπελλα)....Διαλεξα την 1 ωρα me full service soapy massage me jacuzzi(2500 Baht).....Αυτη την φορα ηταν μια κοπελλα που ειχα σταμπαρει η Lisa
Πηγαμε πανω στο δωματιο(καλυτερο απο το bamboo massage) με μεγαλυτερο κρεββατι και με μεγαλο jacuzzi......εδω με αφησε μονο μου για λιγο η Lisa και εκανα μονος μου Ντους....ηρθε μετα απο λιγο(τυλιγμενη με μια πετσετουλα).....και ετοιμασε το jacuzzi......εβαλε κατι μυρωδικα ελαια και σαπουνια καιεγινε αφρος....Μπηκαμε μεσα και οι 2...αρχισε να με "χαιδευει" με το σωμα της....Ωραια σωμα με βυζαρες και καλη αναλογια στηθους-κωλου....πεταχτα φιλακια(οχι οπως η Pinky).........ελευθερα πιασιματα αλλα λιγο "μαγκωμενη".....μετα απο λιγο,"ξεπλυμα" απο τον αφρο του jacuzzi....ξαπλωμα στο κρεββατι και αρχισε το oil massage......αρκετα καλο μασαζ(φανηκε οτι ειχε γνωσεις μασαζ).....και με τα χερια της και με το σωμα της......Blowjob(χωρις προφ.)....οπως σας ειπα δεν με αφηνε και πολυ να πιανω και φιλια.....ηρθε η ωρα για Fuck.....προφυλακτικο και αυτη απο πανω....σχετικα καλη αποδοση της κοπελλας(δεν τρελλαθηκα κιολας)....προσπαοθουσε να με ευχαριστησει....ειχε βυζαρες που να πω την αληθεια με καβλωνε αρκετα.....μετα απο λιγο αλλαγη στασης...εγω απο πανω....οπως σας ειπα μια καλη αποδοση....μετα απο λιγο και βλεποντας τις βυζαρες της ηρθε και το τελειωμα.....δεν μπορω να πω οτι τρελλαθηκα αλλα ουτε οτι και "εκλαιγα" τα λεφτα που εδωσα....ισως παιζει σημασια και το γεγονος οτι σχετικα ημουν full απο σεξ εκεινες τις μερες...Περασα ενα ευχαριστο βραδακι....

οι φωτος της Lisa ειναι απο το site tou massage

1.jpg
2.jpg
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
και παμε στην 3η "κουτσουκελα".....η 3η "επιδρομη" εγινε στο soi 6 sukumvit sto Analisa Massage
Παλι στο ιδιο μοτιβο....Πηγα και οποια εβρισκα....αυτη την φορα πηγα μεσημερακι.....Πρεπει να πω το το Analisa massage ειναι το πιο ομορφο κτιριο απο οτι τ'αλλα και το πιο περιποιημενο απο τα αλλα 2 που πηγα....επισης και το πιο ακριβο απο τα αλλα 2.....Με πιο πολλα "προγραμματα"...αυτη την φορα διαλεξα το Tantra full service massage(1 ωρα,2500 Baht)....Αυτη την φορα διαλεξα την Zara(που ηταν στις επιλογες μου....Βασικως αλλη κοπελλα ηταν η1η στην επιλογη μου αλλα μου ειπε εκει η μετρ οτι ΔΕΝ εκανε full service(δηλαδη οχι σεξ) και ετσι διαλεξα την Zara που εκανε full service
Χαμογελαστη κοπελλα....με υποδεχτηκε με χαμολεγο και πηγαμε στο ωματιο....εκει παλι μονος μου ντους....ηρθε μετα απο λιγα λεπτα κλασσικα τυλιγμενη με πετσετουλα....εδω δεν ειχαμε κρεββατι,,,ειχαμε ενα μεγαλο κρεββατι μασαζ(με τρυπα στην περιοχη των ορχεων)....οπς σας ειπα διαλεξα το Tantra massage,,,,δεν ειδα καμια διαφορα με το κλασσικο oil massage....η Λισα γυμνη καλυφτηκε με λαδι και αρχισε να ανεβοκατεβαινει στο δικο μου σωμα....στην αρχη μπρουμυτα και μετα ανασκελα....Ευκινητη κοπελλα....Ωραιο σωμα(καλες αναλογιες).....αλλα δυστυχως δεν υπηρχε καλη χημεια.....Δεν με αφηνε να την παινω και πολυ....φιλια πολυ αραια και κρυα...........Blowjob(με προφυλακτικο) και εννοειται "καβαλημα" με προφυλακτικο.....στην αρχη αυτη απο πανω και μετα στα 4...αλλα οπως σας ειπα δεν υπηρχε χημεια....φαινοταν οτι "υποκρινοταν"....Με χαλασε αυτο και επεσα ...τελικα τελειωσα με handjob....
Γρηγορα θα ξεχαστει αυτη η session....μετα το τελειωμα εφυγε γρηγορα και με αφησε μονο να κανω ντους.....εβαλα τα ρουχα μου και απλα εφυγα...Ηταν η μονη που δεν εδωσα tip(στις αλλες 2 κοπελλες εδωσα)

οι φωτος ειναι απο το site tou massage shop


1.jpg
2.jpg
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
και παμε στην μοναδικη κουτσουκελα στην Παταγια(η οποια δεν ηταν προγραμματισμενη οπως οι κουτσουκελες στην Μπανγκοκ)...η κυρα ειχε φυγει για να παει κομμωτηριο και να φτιαξει τα μαλλια της(θα ελειπε κανα 2 ωρο)....τι να κανω να περασει η ωρα??/Δεν παω να κανω κανα μασαζ(νορμαλ),,και ετσι πηγα,,,,ηθελα oil massage(ολο το σωμα)...διπλα εκει που εμενα ειχε τετοιο μασαζ....2 λεπτα απο την εισοδο του ξενοδοχειου μου,,,,,δεν ειχε νεαρες κοπελλες....ολες ηταν πανω απο 30 χρονων και η ενδυμασια τους δεν ηταν "προκλητικη"....και εγω δεν ειχα κατα νου να κανω κατι "πονηρο"...ηθελα απλα μασαζ...οπωσ σας ειπα ηθελα oil massage....Μπαινω μεσα και λεω στην υποδοχη οτι θελω oil massaγe και ηρθε μια κυρια(οταν εννοω κυρια εννοω γυρω στα 35-40 χρονων)....καλο σωμα...ειχε βυζαρες (φαινοταν απο το μπλουζακι που φορουσε)...σχετικα καλη φατσα....Πηγαμε στα πανω δωματια(τα "πριβε")...με πηγε στο πιο απομονωμενο δωματιο(εκει αρχισα να καταλαβαινω οτι κατι "δεν παει καλα")....μεσα στο δωματιο και ενω εχω μεινει με το μποξερακι μου λεει "Βγαλτο και το μποξερακι"....Αυτο ειναι ενα ας πουμε "συνθηματικο" οτι "κατι παιζει εδω"...και το εβγαλα.....ακι αρχισε το μασαζ...πολυ καλο μασαζ....στην αρχη μπρουμυτα,μετα ανασκελα....μου μιλουσε συνεχεια για το οτι ειναι μονη στην ζωη,δεν εχει boyfrien....και οτι μενεικοντα απο το μαγαζι,,,απο που ειμαι ...κλπ,κλπ....αλλο ενα σημαδι οτι κατι μπορει να γινει...και το τελευταιο σημαδι(και το πιο "αφνερο")...οταν γυρισα ανασκελα καθως με ετριβε πιανει και τα "μπαλακια" μου...μου λει¨"Σορρυ...κατα λαθος...εκει ειναι το κρισιμο σημειο....αν της πεις¨"δεν πειραζει...μου αρεσε αυτο πολυ".....μετα το "παιχνιδι" παιρνει το δρομο....αν της πεις¨"σε παρακαλω ,προσεχε λιγακι",της το εχεις "κοψει" τον αερα...Βασικως,μπορεις να της κοψεις τον αερα απο την αρχη που οταν σου λεει βγαλε και το μποξερακι εσυ να τις πεις "οχι,ευχαριστω"
Μην σας τα πολυλογω αφου περαδσαμε στο "παρασυνθημα",αρχθσε να με χαιδευει απαλαστα γεννητικα οργανα....σε δευτερολεπτα εχει γινει σιδερο.....της λεω να βγαλει το μπλουζακι της(ηθελα να βλεπω τις βυζαρες της)....και το εκανε.....λιγα φιλια για προθερμαση και μετα αρχισε το blow job(βασικως εγω ηθελα να το "χωσω" αλλα δεν ηθελε στο μαγαζι μεσα να γινει η αυτο....μετα εξω θα μπορουσαμε να βρεθουμε) και αρχισε το blowjob....Ωραιο,αργο και deeπ στην αρχη...μετα λιγο πιο εντονο...δεν χρειαστκα και πολυ...σε λιγο ημουν ετοιμος.....της λεω οτι θελω να τελειωσω στις βυζαρες της..."Κανενα" προβλημα",μου λεει....και με αρχιζει στο "ισπανικο"....ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΩ ΑΛΛΟ!!!!

ΕΞΕΡΑΓΗΝ!!!!!εΝΑ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ χΑΠΙ ΕΝΤ.....πρε το tip της(1000 μπατ)...τα αξιζε η γυναικα....Δυστυχως δεν μπορεσα να κανω κατι αλλο παραπανω μετα γιατι ηθελε η γυναικα μου να πηγαινουμε εκει για μασαζ(μου ελεγε η γυναικα μου οτι θα πηγαινουμε σε μεγαλες ηλικιες για μασαζ γιατι λεει δεν εμπιστευται τις νεαρες!!!)...Παντως,οταν πηγα με την γυναικα μου η ιδια αυτη παντα με ανελαβε(και για foot massage)....βεβαια,εγω φοβηθηκα μη ντης πει κατι αλλα ολα καλα)....απλα η γυναικα μου μου ειπε οτι αυτη η κυρια σε εχει αδυναμια πολυ...συνεχεια συτη σε κανει foot massage kαι εγω της απατησα οτι κανει το καλυτερο foot massage γι'αυτο και εγω την θελω!!!
 

emmanouil2003

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2023
Μηνύματα
335
Κριτικές
9
Like
470
Πόντοι
21
η 2η "κουτσουκελα" στην Μπανγκοκ εγινε στο massage Bangkok Passion.....Αυτην την φορα πηγα το βραδακι παλι χωρις να "κλεισω" καποια κοπελλα....Πηγα και οποια ηταν ευκαιρη θα την διαλεγα...ειχα ηδη "σταμπαρει" 3-4 κοπελλες....αυτη την φορα πηγα στο soi 22 sukumvit....διπλα στο bangkok passion ειναι και το μασαζ Κiss 1 Bangkok(το οποιο ειναι "αδελφο" μαγαζι με το Bangkok Passion....δηλαδη μπορουσες να διαλεξεις και απο εκει κοπελλα)....Διαλεξα την 1 ωρα me full service soapy massage me jacuzzi(2500 Baht).....Αυτη την φορα ηταν μια κοπελλα που ειχα σταμπαρει η Lisa
Πηγαμε πανω στο δωματιο(καλυτερο απο το bamboo massage) με μεγαλυτερο κρεββατι και με μεγαλο jacuzzi......εδω με αφησε μονο μου για λιγο η Lisa και εκανα μονος μου Ντους....ηρθε μετα απο λιγο(τυλιγμενη με μια πετσετουλα).....και ετοιμασε το jacuzzi......εβαλε κατι μυρωδικα ελαια και σαπουνια καιεγινε αφρος....Μπηκαμε μεσα και οι 2...αρχισε να με "χαιδευει" με το σωμα της....Ωραια σωμα με βυζαρες και καλη αναλογια στηθους-κωλου....πεταχτα φιλακια(οχι οπως η Pinky).........ελευθερα πιασιματα αλλα λιγο "μαγκωμενη".....μετα απο λιγο,"ξεπλυμα" απο τον αφρο του jacuzzi....ξαπλωμα στο κρεββατι και αρχισε το oil massage......αρκετα καλο μασαζ(φανηκε οτι ειχε γνωσεις μασαζ).....και με τα χερια της και με το σωμα της......Blowjob(χωρις προφ.)....οπως σας ειπα δεν με αφηνε και πολυ να πιανω και φιλια.....ηρθε η ωρα για Fuck.....προφυλακτικο και αυτη απο πανω....σχετικα καλη αποδοση της κοπελλας(δεν τρελλαθηκα κιολας)....προσπαοθουσε να με ευχαριστησει....ειχε βυζαρες που να πω την αληθεια με καβλωνε αρκετα.....μετα απο λιγο αλλαγη στασης...εγω απο πανω....οπως σας ειπα μια καλη αποδοση....μετα απο λιγο και βλεποντας τις βυζαρες της ηρθε και το τελειωμα.....δεν μπορω να πω οτι τρελλαθηκα αλλα ουτε οτι και "εκλαιγα" τα λεφτα που εδωσα....ισως παιζει σημασια και το γεγονος οτι σχετικα ημουν full απο σεξ εκεινες τις μερες...Περασα ενα ευχαριστο βραδακι....

οι φωτος της Lisa ειναι απο το site tou massage

1.jpg
2.jpg
Αδερφε μεταφρασε μας τα baht η οπως τα λενε τελος παντων
σε ευρω σε παρκαλω
 

SKORPIONTOUCH

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2006
Μηνύματα
230
Κριτικές
3
Like
146
Πόντοι
1
Καλησπέρα στους farrang 03 με 19 Ιουνίου είμαι Pattaya me gulf air οποίος συναγωνιστής θα είναι κΑτω να στήλει να βρεθούμε .
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.149
Πόντοι
201
Επίσημη τιμή σήμερα 1euro = 37.6 baht, την προηγούμενη εβδομάδα άγγιξε τα 38. Φυσικά τα ανταλλακτήρια πουλάνε σήμερα baht στην καλύτερη περίπτωση στα 37.35 (TT Exchange)
Άρα 1000baht = 26.77euro
 
Εγγρ.
11 Σεπ 2019
Μηνύματα
94
Like
66
Πόντοι
0
Σκέφτομαι να πάω για 3 εβδομάδες Ταϋλάνδη και συγκεκριμένα στο Πουκέτ μόνο, τον Αύγουστο.

Είδα λίγο τις τιμές των αεροπορικών και μου φάνηκαν κάπως αλμυρές. Κοίταζα με μια ενδιάμεση στάση, όχι παραπάνω. Έπαιξα λίγο με τις ημερομηνίες αλλά δύσκολα βρήκα κάτι κάτω από 1000 ευρώ. Τελοσπάντων.

Θα ήθελα να ρωτήσω τους εμπειρότερους αν ο Αύγουστος είναι καλός μήνας για κάτι τέτοιο. Αν όχι, έχετε να προτείνετε άλλη ημερομηνία;

Ενδιαφέρομαι μόνο για Πουκέτ, αλλά αναρωτιέμαι αν αξίζει αντί για εκεί να πάω μόνο Πατάγιαα.

Ευχαριστώ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom