Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (10 μέλη και 33 επισκέπτες)

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.149
Πόντοι
201
Αν πέσεις σε σωστές ημερομηνίες έχει ακόμη κάποιες καλές τιμές.
Φτάσαμε στο σημείο να λέμε τα 720€ καλή τιμή, όταν το `19 ταξίδεψα με Turkish με 470 και το έκλεισα 3 εβδομάδες πριν απο τη πτήση. Γενικά πάντως η αύξηση των τιμών στα αεροπορικά δεν συμβαδίζει με την αύξηση των καυσίμων αλλά με τη κάλυψη της οικονομικης χασούρας της 2ετίας του κορωνοιού.
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
Καλημέρα από Μπανγκόκ....Είμαι "χαλασμένος" από χτες το βράδυ ..Πήγα στο Νανά Πλάζα ( εκεί που είναι μαζεμένα τα Γκόγκο)....από έξω στην είσοδο είχε σεκιούριτι που σε κάνανε έλεγχο και δεν σε αφήνανε να φωτογραφήσεις τον χώρο η να πάρεις βίντεο!!! Υπήρχαν και πινακιδες "NO CAMERA".....Την τελευταια φορα που πηγα το 2020(λιγο πριν τον κορονοιο) δεν υπηρχε αυτο το πραγμα....Και μιαλω για τον περιβαλλοντα χωρο του ΝΑΝΑ PLAZA....και οχι για τα γκογκο......Για το γκογκο ξερουμε οτι δεν επιτρεπεται η καμερα...Σας εχει τυχει σε εσας???
Επισης,εγραφε κατι στα ταυλανδικα και ειχε το 20 μετα...μου φαινεται οτι κατι πληρωνες...20 μπατ....δεν μου ζητησαν λεφτα οταν μπηκα μεσα στην κεντρικη εισιδο...μονο μου ειπανε "NO Camera"....

σας προσκοπιζω και βιντεο

 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
και κατι για τους φιλους της Μπανγκοκ.....ισως η καλυετρη θεα της πολης ever....το βιντεο ειναο απο το Bayioke sky hotel στον 84ο οροφο(το λεγομενο Viewpoint).................


 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.399
Κριτικές
36
Like
37.896
Πόντοι
18.565
απο την τελευταια μου βολτα στην Περιοχη ΝΑΝΑ......με το καλο σε λιγες ωρες πεταω πισω για Ελλαδα

Επι ένα μήνα έκανα αυτή τη βόλτα κάθε βράδυ, Λάκη. Μέχρι το ξενοδοχείο ibis. Και την Σουκχουμβιτ από Νανά μέχρι Τέρμιναλ 21. Και το σόι 11 πανω-κατω. Κάθε βράδυ το ίδιο.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.399
Κριτικές
36
Like
37.896
Πόντοι
18.565
Καλημέρα από Μπανγκόκ....Είμαι "χαλασμένος" από χτες το βράδυ ..Πήγα στο Νανά Πλάζα ( εκεί που είναι μαζεμένα τα Γκόγκο)....από έξω στην είσοδο είχε σεκιούριτι που σε κάνανε έλεγχο και δεν σε αφήνανε να φωτογραφήσεις τον χώρο η να πάρεις βίντεο!!! Υπήρχαν και πινακιδες "NO CAMERA".....Την τελευταια φορα που πηγα το 2020(λιγο πριν τον κορονοιο) δεν υπηρχε αυτο το πραγμα....Και μιαλω για τον περιβαλλοντα χωρο του ΝΑΝΑ PLAZA....και οχι για τα γκογκο......Για το γκογκο ξερουμε οτι δεν επιτρεπεται η καμερα...Σας εχει τυχει σε εσας???
Επισης,εγραφε κατι στα ταυλανδικα και ειχε το 20 μετα...μου φαινεται οτι κατι πληρωνες...20 μπατ....δεν μου ζητησαν λεφτα οταν μπηκα μεσα στην κεντρικη εισιδο...μονο μου ειπανε "NO Camera"....

σας προσκοπιζω και βιντεο

Είσοδο δεν πληρώνεις στο Νανά. Κάμερες αν σε δουν ακόμα και από το κινητό θα σου κάνουν μανουρα και θα σου ζητησουν να το σβήσεις.
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
Καλημέρα σε όλους ..πίσω στα πάτρια εδάφη...χτες το βράδυ έφτασα Ελλάδα..όλα καλά..η πτήση καλή( με Turkish airlines)....από Κωνσταντινούπολη για Θεσσαλονίκη είχαμε ένα προβλήματακι(1 ωρα καθυστέρηση)....κατά τα άλλα,Δόξα τω Θεώ( και Βούδα) όλα καλά ....Είδα καινούργια πράγματα και μέρη ..έχω να σας πω και κάνα 2 ιστοριουλες....Οποίος συναγωνιστής θέλει να με ρωτήσει κάτι, ελεύθερα...αν γνωρίζω θα του απαντήσω ....Για την ιστορία έκατσα 1,5 μήνα Ταυλανδη σε Πατάγια( τις περισσότερες μέρες),Μπανγκόκ και Τσαινατ
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
Αν και δεν γουστάρω τους Τούρκους πρέπει να παραδεχτώ η Turkish airlines είναι πολύ καλή εταιρεία και το αεροδρόμιο τους Παρά πολύ καλό!!!
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
Μου έκανε εντύπωση και όταν πήγα και όταν γύρισα τα αεροπλάνα ήταν γεμάτα!!! Εκτός του ότι ο κόσμος άρχισε να πηγαίνει Ταυλανδη είδα και κάτι άλλο.... Συμπράξεις αεροπορικών εταιρειών για ένα δρομολόγιο. Δηλαδή όταν έφυγα από Θεσσαλονίκη για Μπανγκόκ 4 εταιρείες είχαν συνεργαστεί για αυτό το δρομολόγιο(Αegean,Turkish,Thai,Gulf) και στο γυρισμό από Μπανγκόκ Θεσσαλονίκη 5(Thai,Turkish,Aegean,Air Canada,Malaysia airlines)...για αυτό να ξέρετε όσοι ταξιδευτές ότι τα αεροπλάνα είναι full
 

ioannisdebu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.659
Κριτικές
1
Like
3.565
Πόντοι
456

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846
Μου έκανε εντύπωση και όταν πήγα και όταν γύρισα τα αεροπλάνα ήταν γεμάτα!!! Εκτός του ότι ο κόσμος άρχισε να πηγαίνει Ταυλανδη είδα και κάτι άλλο.... Συμπράξεις αεροπορικών εταιρειών για ένα δρομολόγιο. Δηλαδή όταν έφυγα από Θεσσαλονίκη για Μπανγκόκ 4 εταιρείες είχαν συνεργαστεί για αυτό το δρομολόγιο(Αegean,Turkish,Thai,Gulf) και στο γυρισμό από Μπανγκόκ Θεσσαλονίκη 5(Thai,Turkish,Aegean,Air Canada,Malaysia airlines)...για αυτό να ξέρετε όσοι ταξιδευτές ότι τα αεροπλάνα είναι full
Τι δουλειά έχει η Aegean με Turkish και Thai.
Δηλαδή εσύ πήρες 4 αεροπλάνα για να πας από Θεσσαλονίκη προς Bangkok;
Λογικά 2 αεροπλάνα χρειαζόταν ανά διαδρομή.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.399
Κριτικές
36
Like
37.896
Πόντοι
18.565
Τι δουλειά έχει η Aegean με Turkish και Thai.
Δηλαδή εσύ πήρες 4 αεροπλάνα για να πας από Θεσσαλονίκη προς Bangkok;
Λογικά 2 αεροπλάνα χρειαζόταν ανά διαδρομή.
Συμπραττουν οι εταιρειες και αντι να κανουν 4 πτησεις με αδεια αεροπλανα οπως παλια, κανουν μια πτηση, στην συγκεκριμενη περιπτωση, τα τελευταια 2 χρονια τις πτησεις των αλλων αεροπορικων τις κανουν οι Τουρκοι.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.399
Κριτικές
36
Like
37.896
Πόντοι
18.565
NanaPlaza_20190814002212.jpg

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Nana-plaza-2022-1.jpg
 

ioannisdebu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.659
Κριτικές
1
Like
3.565
Πόντοι
456

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.048
Κριτικές
5
Like
9.120
Πόντοι
2.586
Συμπραττουν οι εταιρειες και αντι να κανουν 4 πτησεις με αδεια αεροπλανα οπως παλια, κανουν μια πτηση, στην συγκεκριμενη περιπτωση, τα τελευταια 2 χρονια τις πτησεις των αλλων αεροπορικων τις κανουν οι Τουρκοι.
λεγεται Code share flight και γινεται συνηθως απο εταιρίες που ειναι στο ιδιο γκρουπ ..Star Alliance συγκεκριμένα ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom