Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (2 μέλη και 25 επισκέπτες)

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
αυτη ειναι βαρελακι ρε παιδια,
δεν ειναι ετσι οι κοντες εκει.
το 1.45 ακουγεται ενδιαφερον, αλλα ειναι μποι για παιδια,
το ιδανικο ειναι απο 1.50 εως 1.55, και 1.49 να ναι δεν θα τα χαλασουμε,
ειναι η χωρα των κοντων, και αφηστε να ψαχνουν ψηλες απο το βορα



Μεζουρακια ε μεζουρακια  :grin: :grin:
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
Σήμερα έγινε η οριστικοποίηση του εισιτηρίου..15 Οκτώβρη με 31..Λίγες μέρες το ξέρω!Αλλά θα πάρω μια γέυση..

Δεν θα μείνω πολύ ΒΚΚ θα πάω κατευθειαν σε Πουκετ και μετά αν έχει καλό καιρό θα θα γίνει εφόρμηση στα νησία πέριξ για αθλητικές δραστηριότητες σε νερό και όχι μόνο
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Μια χαρα σε βρισκω... :rockon:
Αν θες πληροφοριες για ξενοδοχεια πες μου... ;)
 

butterfly

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Μια πληροφορία από τον pipinomaniac παρακαλώ.

Έχω πληροφορίες ότι έχεις μείνει στο ξενοδοχείο C & N Patong. Τους έστειλα email για κάποιες πληροφορίες, μεταξύ άλλων και αν είναι joiners free. Μου απάντησαν για όλα αλλά όχι για την συγκεκριμένη (και ζωτικής σημασίας ερώτηση).

Τελικά τι ίσχύει με το εν λόγω ξενοδοχείο? Θα έχω πάλι μονομαχίες με την reception, όπως το 2007?? Σε εκείνη την περίπτωση ο αγώνας έληξε ισόπαλος... Από 2000baht έπεσε η τιμή στα 500. Ο κινέζος manager δεν πείστηκε να μας δώσει ολόκληρο το joiners free.
 

SUPERFLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2008
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Πολύ καλό joiner free στην Patong είναι και το Bel aire !!! 
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Χαιρετώ τους φίλους από τη μαγευτική Ταϊλάνδη!!!! :rockon: :rockon: :rockon:

Βρίσκομαι στην πισίνα του ξενοδοχείου μου στην walking street της Pattaya.

Η ώρα είναι 18:40 και μόλις γύρισα από μια κοντινή βόλτα που έκανα στα μαγαζιά

και γνώρισα  λίγο τη γειτονιά μου. Ψώνισα κιόλας (όχι γκόμενα) κάποια μπλουζάκια,

πουκάμισα, παντελόνι κτλ (πόλο, λακόστ και λοιπές μαϊμούδες αλλά καλής ποιότητας)

κάνοντας αρκετά παζάρια, έχοντας σαν οδηγό μου τους συναγωνιστές μου από δω

μέσα.

Κάνοντας βόλτα είδα ένα σωρό go go αλλά και το περίφημο κλαμπ λούσιφερ

(κλειστό βέβαια λόγω ώρας) και μπορώ να πω ότι «συγκινήθηκα».  Α ρε ΚώσταΦ16

έχεις γράψει ιστορία με τις περιγραφές σου!!!! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Αυτό που με έχει ξενερώσει πολύ είναι το ξενοδοχείο μου. Πληρώνω 1100b αλλά

είναι λίγο άθλιο (στο πάτωμα δεν έχει καν μοκέτα αλλά πλακάκια, έπιπλα παμπάλαια,

μπάνιο χάλια κτλ). Βέβαια (ακολουθώντας πάντα το…. καταστατικό  του site έκλεισα

μόνο για 2 μέρες  :dancing:κι έτσι από αύριο θα ψάξω κάτι καλύτερο. (γι αυτό δεν πρέπει να κλείνουμε από πριν και για όλες τις μέρες.

Αυτό βέβαια που με προβληματίζει είναι ότι δεν έχω δει κάτι καλύτερο εδώ τριγύρω (εκτός απ το holiday

Inn) και δεν ξέρω αν θα βρω κάτι φθηνότερο αλλά και καλύτερο. Τέσπα, μόλις φάω

θα βγω πάλι καμιά βολτίτσα για να ψωνίσω πλέον το απαραίτητο για τη νύχτα υλικό  :knockinb: :knockinb: :knockinb:!

Παίδες θα επανέλθω με λεπτομέρειες και για τη σημερινή μέρα μέχρι τώρα (λίγη περιπέτεια με τον ταξιτζή) αλλά και από δω και πέρα!!!

Γεια χαρά σε όλους!!!! :dancing: :dancing:
 

lollipop(1)

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
216
Like
1
Πόντοι
1
αυτη ειναι βαρελακι ρε παιδια,
δεν ειναι ετσι οι κοντες εκει.
το 1.45 ακουγεται ενδιαφερον, αλλα ειναι μποι για παιδια,
το ιδανικο ειναι απο 1.50 εως 1.55, και 1.49 να ναι δεν θα τα χαλασουμε,
ειναι η χωρα των κοντων, και αφηστε να ψαχνουν ψηλες απο το βορα

:think: :think: :think:
Έχω χάσει τη μπάλα...εγώ κοντές εννοούσα γύρω στο 1,58-1,60 :huh:
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
Χαιρετώ τους φίλους από τη μαγευτική Ταϊλάνδη!!!! :rockon: :rockon: :rockon:

Βρίσκομαι στην πισίνα του ξενοδοχείου μου στην walking street της Pattaya.

Η ώρα είναι 18:40 και μόλις γύρισα από μια κοντινή βόλτα που έκανα στα μαγαζιά

και γνώρισα  λίγο τη γειτονιά μου. Ψώνισα κιόλας (όχι γκόμενα) κάποια μπλουζάκια,

πουκάμισα, παντελόνι κτλ (πόλο, λακόστ και λοιπές μαϊμούδες αλλά καλής ποιότητας)

κάνοντας αρκετά παζάρια, έχοντας σαν οδηγό μου τους συναγωνιστές μου από δω

μέσα.

Κάνοντας βόλτα είδα ένα σωρό go go αλλά και το περίφημο κλαμπ λούσιφερ

(κλειστό βέβαια λόγω ώρας) και μπορώ να πω ότι «συγκινήθηκα».  Α ρε ΚώσταΦ16

έχεις γράψει ιστορία με τις περιγραφές σου!!!! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Αυτό που με έχει ξενερώσει πολύ είναι το ξενοδοχείο μου. Πληρώνω 1100b αλλά

είναι λίγο άθλιο (στο πάτωμα δεν έχει καν μοκέτα αλλά πλακάκια, έπιπλα παμπάλαια,

μπάνιο χάλια κτλ). Βέβαια (ακολουθώντας πάντα το…. καταστατικό  του site έκλεισα

μόνο για 2 μέρες  :dancing:κι έτσι από αύριο θα ψάξω κάτι καλύτερο. (γι αυτό δεν πρέπει να κλείνουμε από πριν και για όλες τις μέρες.

Αυτό βέβαια που με προβληματίζει είναι ότι δεν έχω δει κάτι καλύτερο εδώ τριγύρω (εκτός απ το holiday

Inn) και δεν ξέρω αν θα βρω κάτι φθηνότερο αλλά και καλύτερο. Τέσπα, μόλις φάω

θα βγω πάλι καμιά βολτίτσα για να ψωνίσω πλέον το απαραίτητο για τη νύχτα υλικό  :knockinb: :knockinb: :knockinb:!

Παίδες θα επανέλθω με λεπτομέρειες και για τη σημερινή μέρα μέχρι τώρα (λίγη περιπέτεια με τον ταξιτζή) αλλά και από δω και πέρα!!!

Γεια χαρά σε όλους!!!! :dancing: :dancing:

περνα και μια βολτα απο το ξενοδοχειο που σου ειπα. pattaya bay resort. στην second road πισω απο το avenue mall. και φθηνοτερο και καλυτερο!!!
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Μια πληροφορία από τον pipinomaniac παρακαλώ.

Έχω πληροφορίες ότι έχεις μείνει στο ξενοδοχείο C & N Patong. Τους έστειλα email για κάποιες πληροφορίες, μεταξύ άλλων και αν είναι joiners free. Μου απάντησαν για όλα αλλά όχι για την συγκεκριμένη (και ζωτικής σημασίας ερώτηση).

Τελικά τι ίσχύει με το εν λόγω ξενοδοχείο? Θα έχω πάλι μονομαχίες με την reception, όπως το 2007?? Σε εκείνη την περίπτωση ο αγώνας έληξε ισόπαλος... Από 2000baht έπεσε η τιμή στα 500. Ο κινέζος manager δεν πείστηκε να μας δώσει ολόκληρο το joiners free.
Εμεινα,θα μεινω και ΘΑ ΞΑΝΑΜΕΙΝΩ...
Κανενα προβλημα με joiners...Ουτε υπαρχει περιορισμος...
Περυσι καθομουν στο φουαγιε ενα βραδυ,περιμενωντας να κατεβουν οι κολλητοι και περασε ενας Αγγλος με 4 ladyboys...!!!!
Δεν του ειπε ΚΑΝΕΙΣ τιποτα στη ρεσεψιον για τα ατομα (μονο κρατησαν ταυτοτητες),απλα οταν μπηκαν στο ασανσερ,επεσε ο σχετικος χαβαλες με το φυλακα και τη διευθυντρια...Τρελλο γελιο...

Έχω πληροφορίες ότι έχεις μείνει στο ξενοδοχείο C & N Patong
Ποιος αλητης,μαρτυριαρης "με εδωσε" στεγνα? :think:
:2funny: :2funny: :2funny:
 

poutanakias1

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
67
Like
0
Πόντοι
0
Δεν συχαίνεστε τόσο AIDS που έχει εκεί?
Εξετάσεις κάνετε?
 

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
]Μια χαρα σε βρισκω.. :rockon:
Αν θες πληροφοριες για ξενοδοχεια πες μου... ;)

Ε αφου συμφωνεις ..Κάποιο  παιδί μέσα στο σιτε μου έδωσε την ιδεά να μην είμαι μόνον Παττάγια..και εγω θα το ακολουθησω
 

butterfly

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Εμεινα,θα μεινω και ΘΑ ΞΑΝΑΜΕΙΝΩ...
Κανενα προβλημα με joiners...Ουτε υπαρχει περιορισμος...
Περυσι καθομουν στο φουαγιε ενα βραδυ,περιμενωντας να κατεβουν οι κολλητοι και περασε ενας Αγγλος με 4 ladyboys...!!!!
Δεν του ειπε ΚΑΝΕΙΣ τιποτα στη ρεσεψιον για τα ατομα (μονο κρατησαν ταυτοτητες),απλα οταν μπηκαν στο ασανσερ,επεσε ο σχετικος χαβαλες με το φυλακα και τη διευθυντρια...Τρελλο γελιο...

Έχω πληροφορίες ότι έχεις μείνει στο ξενοδοχείο C & N Patong
Ποιος αλητης,μαρτυριαρης "με εδωσε" στεγνα? :think:
:2funny: :2funny: :2funny:

Όλη η Patong μιλάει για εσένα...
 

otto-3

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2009
Μηνύματα
256
Like
0
Πόντοι
1
Ωραία... αλλά ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΑΥΤΟ...

Σε περίπτωση που χρησιμοποιείτε κάποιον Η/Υ που δεν έχει Ελληνικά, μπορείτε να επεξεργαστείτε το προς δημοσίευση μήνυμά σας στο παρακάτω link


κι εν συνεχεία να το μεταφέρετε στο thread (γραμμένο πλέον σωστά, μ' ελληνικούς χαρακτήρες) με copy + paste...


    ok αλλα δικαιολογία είναι ότι είμαι και νέος με τα p.c. αν δεν ήταν το bourdela.tv ακόμα θα νόμιζα ότι παπάκι@@@ είναι η ψητή παπια που τρώω στην ταϊλάνδη xaxaxa
 

otto-3

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2009
Μηνύματα
256
Like
0
Πόντοι
1
γαμάτα που λέτε με την αλλαγή του εισιτηρίου πήγα σε γραφείο εδώ στην pattaya μονο 200 bath εγώ έδωσα 230 γιατί ήταν πολλή "εξηπερετικη" η κοπέλα ενώ η gulf air δεν ζήτησε τίποτα MOUPE όμως ότι εάν το ξαναλλάξω θα πληρώσω πολλά οποτε από 1-7 έως 12-7 εγκίνE 23-7 :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225
Από το Στούντιο Φυλής 104, Απάντηση 4278:

Η Νανα πχ που ειναι απο την Ταυλανδη ειναι αυτη τη στιγμη απο τις top κοπέλες στο μαγαζι, το ιδιο θα μπορουσε να ηταν και μια εγχρωμη κοπέλα αν διεθετε τα χαρακτηριστικα που αναφερω

Εαν δεν το εχει καποιος άλλος αναφέρει πριν 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom