Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

Diavolidis

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2008
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά αφήστε τα μαλώματα!Απολαύστε την περιήγηση σας στο πανέμορφο αυτό νησί και συνεχίστε να προτείνετε πράγματα,αυτά που έχει δεί ο καθένας...Πάντως,διαφωνώ σε ένα κομμάτι.Η Ταυλάνδη,δεν είναι ΜΟΝΟ για όσους έχουνε μοναξιά η παρατεταμένη αγαμία.Διαφωνώ.Για εμένα είναι ταξίδι...ένα ταξίδι,που απλά έχει και αυτό...
 

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
πω πω !η τεστοστερονη του λορδου χτυπησε κοκκινο, αυτα  κανει η αφρικη.
:2funny: :2funny: :2funny: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:


Καλο ειναι να γινεται σαφες ομως ή "Αρχιδια"
Γιατι ετσι οπως το γραφεις δεν ειναι καθαρη ή επιλογη που μου δινεις.

Δηλαδη εσυ που ειδες οτι " Δεν σεβομαστε τη γνωμη του αλλου και τον αποπαιρνουμε "
και μιλας για αρχιδιες ?

Kύριοι καλά θα ήταν να κρατηθέι ένα επίπεδο μέσα στο θρέντ..Τα υπόλοιπα καλά θα ήταν να λυθουν μέσα απο πμ.
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
613
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Παιδιά αφήστε τα μαλώματα!Απολαύστε την περιήγηση σας στο πανέμορφο αυτό νησί και συνεχίστε να προτείνετε πράγματα,...

νησί; σε ποιο από όλα τα νησιά της Ταϊλάνδης αναφέρεσαι γιατί έχει πολλά!!! :)
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
νησί; σε ποιο από όλα τα νησιά της Ταϊλάνδης αναφέρεσαι γιατί έχει πολλά!!! :)
Μηπως εννοουσε ως πανεμορφο νησι τη χωρα της Ταυλανδης? Δεν ξερω μια σκεψη κανω εγω τωρα...   :rolleyes:

Μετά από 2 πέτρινους μήνες στην πατρίδα επανέρχομαι με την εξής ιδέα "φλασιά". Υπάρχει περίπτωση, να πάρει κανείς μεταγραφή, από ελληνικό πανεπιστήμιο, σε κάποιο πανεπιστήμιο στην Ταϊλάνδη;
Fantom και λοιποί veterans, αν έχετε κάτι υπόψη μας διαφωτίζετε!!
Μεταγραφες γινονται αλλα κυριως με πανεπιστιμια απο ΗΠΑ, Αγγλια, Αυστραλια, Νεα Ζηλανδια, Γαλλια κτλ. Ελλαδα λιγο δυσκολο. Εχει μεγαλη σημασια επισης και το τι σπουδαζεις. Παντως νομιζω το ερωτημα αυτο πρεπει να το κανεις στο αρμοδιο τμημα του πανεπιστιμιου που σπουδαζεις. Αυτοι θα σου πουνε απο ποια πανεπιστιμια αναγνωριζονται τα credits. Αλλα ρε φιλε πως εμπλεξες ετσι?? Ευχη και καταρα ειναι να πηγαινει κανεις Ταυλανδη σε μικρη ηλικια.
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Επιτέλους!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
:rockon:

ΠΕΜΠΤΗ 16:15 πετάω για Μπανγκονγκ!!!!!!!!! (για 14 μέρες και...βλέπουμε!)

ένα όνειρο 2 ετών γίνεται ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ πραγματικότητα!!!!

Δεν έχω κλείσει τίποτα! (μόνο το εισητήριο)

Κατεβαίνω απ το αεροπλάνο, παίρνω ένα ταξάκι και βουρ... για Πατάγια! :rockon: :rockon: :rockon:


....και ό,τι προκύψει!!!! :knockinb: :knockinb: :knockinb:

Πάω στο άγνωστο με βάρκα την ελπίδα!!!

Αλλά με οδηγό όλους εσάς που εδώ και 1,5 χρόνο σας συμβουλεύομαι για το ταξίδι που (δεν έβλεπα πώς θα μπορούσα αλλά) πάντα ήθελα να κάνω!!!

Πραγματικά θέλω να εκφράσω τις θερμές ευχαριστίες μου σε όλους σας!!!! 
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Θέλω να ευχαριστήσω βέβαια την δικιά μου που χωρίζοντάς με (αφού δεν άντεχε ότι της είχα κάνει... :jerking:)  μου έδωσε τη δυνατότητα να πραγματοποιήσω αυτό το ταξίδι!!!!

Περιττό να σας πω ότι μόλις με χώρισε και έφυγε απ το σπίτι για να μαζέψω τα τσιμπραγκαλάκια μου, πριν ακόμα ανοίξω τη βαλίτσα μου και βάλω μέσα το οτιδήποτε, μπήκα στο ιντερνετ και βρήκα εισητήριο, το έκλεισα, το πλήρωσα (μήπως γίνει τίποτα και το μετανιώσω/ει) και μετά άρχισα να μαζεύω!!!

και μια πληροφορία της τελευταίας στιγμής.

Μήπως κάποιος έχει όρεξη να μου προτείνει κάποιο ξενοδοχείο στην Πατάγια?

αν πάλι όχι, δεν είναι και τόσο σημαντικό, θα μου βρει ο τουκ-τουκ!!!

Ενδιαφέρομαι να είναι καλό και καθαρό, να έχει καμιά πισίνα, ασύρματο ιντερνετ (γιατι θα πάρω μαζί μου το λάπτοπ) και φυσικά να είναι στην
....καρδιά των γεγονότων (πχ SOI 6  αν δε λέω λαλακίες :think:)

Σας ευχαριστώ όλους εκ των προτέρων και θα έχετε αναλυτικότατη και συχνότατη αναφορά (ειδικά αν έχω ιντερνετ στο ..κρεβάτι μου!!!)

φιλάκια σε όλους!!!!
 

soisix

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2009
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
Φιλαρακι καλο ταξιδι και κα(υ)λα να περασεις...
Ενα ξενοδοχειο που εχει ασυρματο,safety στο δωματιο αλλα δεν εχει πισινα και ειναι στη soi6 ειναι το queen victoria inn(500-900 baht).Εγω εχω μεινει εκει δυο φορες και εχω μεινει ικανοποιημενος...Πισινα εχει free στη γωνια soi6/1-beach road...πινεις τις μπυριτσες σου και ριχνεις και καμια βουτια!!!ΑΑΑ καλη φαση η soi6 αλλα μη κολλησεις...κανε πρωτα κανα BODY MASSAGE!Θα με θυμηθεις...
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
Θέλω να ευχαριστήσω βέβαια την δικιά μου που χωρίζοντάς με (αφού δεν άντεχε ότι της είχα κάνει... :jerking:)  μου έδωσε τη δυνατότητα να πραγματοποιήσω αυτό το ταξίδι!!!!

Περιττό να σας πω ότι μόλις με χώρισε και έφυγε απ το σπίτι για να μαζέψω τα τσιμπραγκαλάκια μου, πριν ακόμα ανοίξω τη βαλίτσα μου και βάλω μέσα το οτιδήποτε, μπήκα στο ιντερνετ και βρήκα εισητήριο, το έκλεισα, το πλήρωσα (μήπως γίνει τίποτα και το μετανιώσω/ει) και μετά άρχισα να μαζεύω!!!

και μια πληροφορία της τελευταίας στιγμής.

Μήπως κάποιος έχει όρεξη να μου προτείνει κάποιο ξενοδοχείο στην Πατάγια?

αν πάλι όχι, δεν είναι και τόσο σημαντικό, θα μου βρει ο τουκ-τουκ!!!

Ενδιαφέρομαι να είναι καλό και καθαρό, να έχει καμιά πισίνα, ασύρματο ιντερνετ (γιατι θα πάρω μαζί μου το λάπτοπ) και φυσικά να είναι στην
....καρδιά των γεγονότων (πχ SOI 6  αν δε λέω λαλακίες :think:)

Σας ευχαριστώ όλους εκ των προτέρων και θα έχετε αναλυτικότατη και συχνότατη αναφορά (ειδικά αν έχω ιντερνετ στο ..κρεβάτι μου!!!)

φιλάκια σε όλους!!!!

999baht με πρωινο. αν μεινεις 14μερες θα πληρωσεις τις 12. πισινα, εστιατοριο, γυμναστηριο, security, free wifi, free tuk tuk, joiner free, χρηματοκιβωτιο μεσα στο δωματιο. 2 φορες εμεινα εκει και εμεινα πολυ ευχαριστημενος. πρεπει ομως να κανεις κρατηση μεσω του site τους γιατι δεν ξερω αν πας εκει να βρεις δωματιο. επισης μπορεις να κλεισεις και ταξι.
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
ααα τωρα μιλησα με μια ρεσεψιονιστ και μου ειπε οτι εχουν ελευθερα δωματια!!! οποτε πηγαινε και απο εκει μια βολτα!!! second road, πισω απο το avenue mall!!! walking street ειναι η καρδια της pattaya!!! για βραδυ τουλαχιστον! η soi 6 ειναι για κανα μεσημεριατικο - απογευματινο short time!!! υπαρχουν και αλλες περιοχες soi 7,8 lk metro, αλλα παντα καταληγεις στην walking street!!!
 

otto-3

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2009
Μηνύματα
256
Like
0
Πόντοι
1
giasas paides shgnomh gia ta grelis :'( alla brhskome ston paradeiso :tits:.... eee.... pattaya h8ela na po... :fuck2:(TO PROTO MOU THAILAND TREEP)exo apo 1-07 edo me epistrofh 12-07 alla den to blepo...... :dancing: phga prin na alakso to eishtirio alla shmera logo bouda :priest: h gulfair einai klhsth, tha to alakso ayrio apo praktorio polh konta sthn walkin street :fuck2: to praktorio tha parh 150-200 bath alla den ksero th tha zhthsh h gulfair? :think:. telika osa kai na diabashs an den erthis den mporhs na katalabhs th pezh edo....
 

otto-3

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2009
Μηνύματα
256
Like
0
Πόντοι
1
apisteytes katastashs pezoun kathe mera leo den tha gamiso den eghne kai tipota kai telika olo kai me kapio teerak tha katalikso sto hotel(ektos apo xtes logo bouda kai klhston magazion) oxi oti an hteles den ebriskes!!!! alla den brhka kati pou nane sta goustamou kai ektos aytou olo lady boys kai kati psilobromiarika khkloforousan to brady, ta kala enoite ta mazeboune noris eno ego bghka arga, shmera pantos ematha oti meta ths 1 to brady tha anhksoun ta magazia,hparxoun arketh ellhnes edo, ego katebhka monosmou kai stathika parapolh thxeros gnorisa 2 palhkarous shntaksiouxous kai gamo ta paidia kai me enhmeronoun plhros oute giotous na me hxane!!!!!!. edo pezoun arketh monimh ellhnes alla exo pethxh kai polous se treep.
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Θέλω να ευχαριστήσω βέβαια την δικιά μου που χωρίζοντάς με (αφού δεν άντεχε ότι της είχα κάνει... :jerking:)  μου έδωσε τη δυνατότητα να πραγματοποιήσω αυτό το ταξίδι!!!!

Περιττό να σας πω ότι μόλις με χώρισε και έφυγε απ το σπίτι για να μαζέψω τα τσιμπραγκαλάκια μου, πριν ακόμα ανοίξω τη βαλίτσα μου και βάλω μέσα το οτιδήποτε, μπήκα στο ιντερνετ και βρήκα εισητήριο, το έκλεισα, το πλήρωσα (μήπως γίνει τίποτα και το μετανιώσω/ει) και μετά άρχισα να μαζεύω!!!

και μια πληροφορία της τελευταίας στιγμής.

Μήπως κάποιος έχει όρεξη να μου προτείνει κάποιο ξενοδοχείο στην Πατάγια?

αν πάλι όχι, δεν είναι και τόσο σημαντικό, θα μου βρει ο τουκ-τουκ!!!

Ενδιαφέρομαι να είναι καλό και καθαρό, να έχει καμιά πισίνα, ασύρματο ιντερνετ (γιατι θα πάρω μαζί μου το λάπτοπ) και φυσικά να είναι στην
....καρδιά των γεγονότων (πχ SOI 6  αν δε λέω λαλακίες :think:)

Σας ευχαριστώ όλους εκ των προτέρων και θα έχετε αναλυτικότατη και συχνότατη αναφορά (ειδικά αν έχω ιντερνετ στο ..κρεβάτι μου!!!)

φιλάκια σε όλους!!!!
ριξε μια ματια αν θες στο sun shine και στο flipper lodge και τα δυο soi8 ,ψιλοχλιδατα σχετικα φτηνα πισινα κλπ ..τωρα θα δης ποσο χρονο αφησες να παει χαμενος....απο την αλλη μπορει να ειχες και μια καλη σχεση..(???)
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
giasas paides shgnomh gia ta grelis :'( alla brhskome ston paradeiso :tits:....

Ωραία... αλλά ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΑΥΤΟ...

Σε περίπτωση που χρησιμοποιείτε κάποιον Η/Υ που δεν έχει Ελληνικά, μπορείτε να επεξεργαστείτε το προς δημοσίευση μήνυμά σας στο παρακάτω link


κι εν συνεχεία να το μεταφέρετε στο thread (γραμμένο πλέον σωστά, μ' ελληνικούς χαρακτήρες) με copy + paste...



 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Ε και? τη Humidity θα πας να γαμησεις εσυ?!?
ε ρε κατι ζορια που εχει ο κοσμος...!
Φιλε μου απο οτι καταλαβαινω,δεν εχεις παει ποτε Ταυλανδη,οποτε συγχωρεισαι λογω αγνοιας.
Γιατι εαν ειχες παει,δε θα επαιρνες "στη πλακα" το humidity 87%,ουτε θα "χλευαζες" οσους το αναφερουν. ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom