Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Rafman...ξερεις απο που ξεκιναει το γεγονος οτι εγω δε μπορω να καταλαβω εσενα κι εσυ εμενα??
Απο το γεγονος οτι εγω στις 1000 γυναικες που δουλευουν στα μπαρ της Ταυλανδης,τον δινω-δεν τον δινω στις 10...
Ενω αν τον εδινα στις 500 η τις 200 τουλαχιστον στις 1000,ισως και να παθαινα παρακρουση και να μου γυρναγε το ματι οπως εσενα...
Και να κλεινομουνα στο ξενοδοχειο για να κανω μαραθωνιους σεξ...Δυστυχως ομως δεν ειναι ετσι για εμενα...
Μπορει δηλαδη ενα βραδυ,να συναντησω στο δρομο η στα α γκο γκο και τα μπαρ,500 γυναικες και να μη θεωρω οτι αξιζει καμμια για να τη φυστικωσω...
ΓΙ ΑΥΤΟ δεν τρελλαινομαι και ιδιαιτερα και γυρναω στο ξενοδοχειο να ριξω εναν 10ωρο υπνο,που τον θεωρω πιο σημαντικο απο το να πηδηξω τη καθε μετρια γκομενα...
Παντως ειλικρινα σε ζηλευω...Οπως και ολους οσους κυκλοφορουν στις πιατσες και βλεπουν παντου αξιογαμητα...Για το δικο μου γουστο ειναι ελαχιστα...
 

kosa

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2005
Μηνύματα
204
Like
0
Πόντοι
1
15 μεινανε   αντε να παμε με το καλο . κωστα μου   τα πραγματα με το θεμα εχουν μεινει εκει που τα ξερεις   ρε γαμοτο ολοκληρη ταυλανδη και εγω πεσα στο ανεξηγητο  μαλλον με βλεπω στο χαρδαβελλα μπασ και το λυση .    διαβαζω αλλα δεν γραφω πολυ παντωσ  οσοι εχουν παει μονο μπανγκοκ και πατταγια μαλλον δεν εχουν ταξιδευσει στη ν ταυλανδη   υπαρχει και η αλλη χωρα  κυριοι  και εκει μπορεισ να βρεις τα παντα αλλα  σε πιο κυριλε επιπεδο. οχι τοσο εξωφθαλμα. αλλα αυτα που ζεις εκει ειναι πιο συναρπαστικα σε ολα τα επιπεδα ποιο καλεσ καταστασεισ αλλα θελει λιγο χρονο για να τισ κατακτησεισ 
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Για αυτους που βρισκονται Thailand μεθαυριο τριτη και τεταρτη τα μπαρς θα ειναι κλειστα ΒΚΚ και Παταγια αν και ολο και κατι θα μεινει ανοιχτο ιδιαιτερα στα αφτερ-αουρς. Το προβλημα τετοιες μερες ειναι οτι κανεις δεν ξερει τι μενει ανοιχτο και τι κλειστο μεχρι την τελευταια στιγμη.

Ξυλο εξω απο το ινσομνια (αποριας αξιο πως δεν υπηρχε ξενος μεσα)

3 ακομη "ατυχηματα"
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
απλα λυπαμαι οσους πανε πρωτη φορα και ψαχνουν το σουπερ νιμου να μαμησουν , και ειδικα στο χαος της βκκ.
απο τα γραφομενα του πιπι πολλοι θα ψαχνουν αυτο το ανεφικτο, και φοβαμαι μηπως καποιοι την πεφτουν αδιακριτα, και γινουμε ρεζιλι ως εθνος.
θελει εμπειρια και τροπο το πλησιασμα "αριων" ταιλανδεζων.
αυτη η εμπειρια θελει πολλα ταξιδια να αποκτηθει.
αλλα οσοι θελουν αριες γιατι δεν πανε σε πολεις εκτος βιομηχανιας?
εκει να δουμε ποση ικανοτητα εχουν, .
για την ιστορια να ξαναπω οτι οι καλλονες που πηδηξε ο πιπι ηταν μετριοτατες συνηθισμενες ταιλανδεζες, που ενω ξερω απο βουρκο καλα, δεν θα τους εδινα ουτε "κουραγιο". ποσο μαλλον να τις πηδαγα.
οι ταιλανδεζες δεν ειναι καλλονες, ισως μερικες να ειναι πιο λευκες και πιο καλιγραμμες απο το μεσο ορο. αλλα καλονες δεν ειναι.
δεν γινεται οι καλονες να εχουν υψος 1.55 κατα μεσο ορο και σιλουετα εφηβης.
απλα ειναι για πετιτ γουστα, μπιμπελο κτλ. καλονες δεν ειναι.
ψαξτε ομως, αλλα δεν θα βρειτε
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
Για αυτους που βρισκονται Thailand μεθαυριο τριτη και τεταρτη τα μπαρς θα ειναι κλειστα ΒΚΚ και Παταγια αν και ολο και κατι θα μεινει ανοιχτο ιδιαιτερα στα αφτερ-αουρς. Το προβλημα τετοιες μερες ειναι οτι κανεις δεν ξερει τι μενει ανοιχτο και τι κλειστο μεχρι την τελευταια στιγμη.

Ξυλο εξω απο το ινσομνια (αποριας αξιο πως δεν υπηρχε ξενος μεσα)

3 ακομη "ατυχηματα"

δεν θα ηταν και οτι καλυτερο να γινοταν μια τετοια φασαρια και να πεσει τοσο ξυλο με falangs. θα ηταν οτι χειροτερο για το ονομα του μαγαζιου που ειναι το καλυτερο club της πολης. το ειδα το βιντεακι το πρωι στο pattaya-addicts και καποιοι γραψανε οτι δεν προκειτε να ξαναπατησουν εκει. φαντασου τι θα γινοταν αν επεφτε ξυλο σεκιουριταδες με ξενους.
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
αααα ωστε μετριοτατες κοπελες εχει πηδηξει ο πιπινομανιας!!! λολ  :2funny: :2funny: :2funny:
μετα λεει για μας...  :tickedoff:
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
οι ταιλανδεζες δεν ειναι καλλονες, ισως μερικες να ειναι πιο λευκες και πιο καλιγραμμες απο το μεσο ορο. αλλα καλονες δεν ειναι.
δεν γινεται οι καλονες να εχουν υψος 1.55 κατα μεσο ορο και σιλουετα εφηβης.
απλα ειναι για πετιτ γουστα, μπιμπελο κτλ. καλονες δεν ειναι.
Κωστα σε Ταυλανδικα κλαμπς και μασσαζ δεν ειναι πολυ δυσκολο να βρεις ψηλες (ανω του 1.55) και καλλιγραμμες Ταυλανδες. Θα ελεγα μαλιστα οτι υπαρχουν παρα πολλες. Αλλα δε συνεχιζω γιατι δεν ξερω οτι δε σου αρεσουν. Εμενα προσωπικα ψηλη-κοντη δε με πολυ-νοιαζει, το σημαντικο ειναι οι αναλογιες να ειναι σωστες και ναι τωρα πια εχω φανερη προτιμηση στις πιο λευκες.
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
αααα ωστε μετριοτατες κοπελες εχει πηδηξει ο πιπινομανιας!!! λολ  :2funny: :2funny: :2funny:
μετα λεει για μας...  :tickedoff:
ναι αλλα μη του χαλας τη σουπα, κανεις δεν ειναι τελειος.
ειναι πολυ δυσκολο καποιος που παει συστηματικα στην ταιλανδη να αποδεχτει οτι ειναι σεξοτουριστας,
προσπαθει ομως να μη νιωθει ετσι, για αυτο το λογο δεν πηγαινει στην πατταγια ποτε, η πατταγια ειναι για γερους που δεν μπορουν αλλου.... και αλλα ρομαντικα. ετσι ψαχνει σε στεκια ταιλανδων καμακια κτλ. καμακι στην ταιλανδη ειναι σαν να κυνηγας κοτες σε κοτετσι.
τους καταλαβαινω γιατι εχω δει σφαιρικα την ταιλανδη σε διαφορα μερη.
ο ταξιδιωτης γεμιζει το διαβατηριο του με σφραγιδες απο πολλες χωρες, οχι μονο απο σουβαρναμπουμι.
ο ταξιδιωτης δεν κωλωνει να παει και αφρικη ακομα να δει λιονταρια.
αρα αυτος που παει ΜΟΝΟ ταιλανδη ειναι σεξοτουριστας, και το συνχωροχαρτι απο τη μπαγκλα και τη βκκ δεν μετραει.
μη βαρατε, ετσι τα καταλαβα εγω τα πραγματα.
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
φαντομα εως 1.60 ομως , που για εκει ειναι πρωτο μποι.
αλλα στη σιλομ ολες ταπες ρε συ, στο λοπμπουρι τα ιδια, ραγιονγκ επισης.
οσο για το λευκο δερμα ναι,
αλλα επισης υποκλινομαι στο σκουροκιτρινο μεταξωτο απαλο δερματακι που κυριαρχει στη χωρα, ασπριλα στη japan.
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
αλλα στη σιλομ ολες ταπες ρε συ, στο λοπμπουρι τα ιδια, ραγιονγκ επισης.
Kωστα οι ψηλες της Ταυλανδης που βλεπεις ΒΚΚ η αλλου δεν ειναι ΣΥΝΗΘΩΣ ουτε απο Ισααν, ουτε απο Νοτο, ουτε απο κεντρικη Ταυλανδη αλλα απο Βορρα (Τσιανγκ Ραι, Τσιανγκ Μαι κτλ). Απο εκει γινεται συνηθως και το recruitment για τα Ταυλανδικα στεκια γιατι στους Ταυλανδους αρεσουν οι πιο ψηλες.
Τωρα για το ταπες στη Σιλομ δεν ξερω εκτος κι αν Σιλομ εννοεις Πατπονγκ. Νομιζω οτι πολυ περισσοτερες ταπες θα εβλεπε κανεις στη Νανα η στη WS.
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
σιλομ , στις τραπεζες,
κατι ξερω και γω απο βκκ. μη με ριχνεις,
στο βορα οι ψηλες ε?
απο ενστικτο ποτε δεν πηγα τοσο πανω, ευτυχως.
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Ρε παιδιά,καμμιά αξιόπιστη ψαροταβέρνα παίζει πατάγια;την προηγούμενη φορά δεν είδα...

ΔΕΝ ΕΙΔΕΣ ?  :tickedoff:

Στην παταγια παντου βρισκεις ψαρια, καβουρια, αστακους, γαριδες αμα θελεις κατι πιο
χλιδατο πηγαινε σε καπιο πλωτο εστιατοριο (φωρτωσε και καμια γκομενα) ειναι πιο ακριβα
αλλα ειναι ωραια..
Μετα οσον αφορα την αξιοπιστια ειναι τα περισοτερα Αποδεκτα.. εως πολυ καλα
και στην  W.S βρισκεις "ζωντανα" περισοτερο αστακους,γαριδες,καβουρια αλλα εχει και ψαρια στον παγο φρεσκα τα οπια διαλεγεις και στα μαγειρευουν.. επιτοπου
τσιμπανε λιγο περισοτερο στην τιμη αλλα αν γουσταρεις ...ΤΡΩΣ

θα σου προτεινα ενα απο τα πολα πλωτα εστιατορια... αλλα θα ξηλωθεις λιγο περισοτερο.. :thumbsup:

 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
θα σου προτεινα ενα απο τα πολα πλωτα εστιατορια... [
φαση εχουν και τα sea food bbq μπουφε, με 200 μπατ το ατομο τρως οσο θες και οτι θες, γαριδες καβουρια, σαλατες ρυζια κτλ. εχει πολλη πλακα, και δε συχναζουν πολλοι φαρανγκς
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
φαση εχουν και τα sea food bbq μπουφε, με 200 μπατ το ατομο τρως οσο θες και οτι θες, γαριδες καβουρια, σαλατες ρυζια κτλ. εχει πολλη πλακα, και δε συχναζουν πολλοι φαρανγκς

Ναι.. Εχει ενα που θυμαμαι στην παραλίακη Beach Road κοντα στο SOI 2,3 αλλα δεν συγκρατησα ονομα (δεν το επισκευτικα) αλλα πρεπει να ειναι καλο..

Υπαρχει και ενα ταυλανδεζικο το οποιο ειναι διπλα απο το BigC Οποιο βεβαια ειναι εστιατοριο (σχετικα φτηνο)
αλλα εχει πολυ καλη ποιοτητα φαγητου οχι μονο θαλασινα, και επισεις δεν πανε Farangs. 

 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Rafman...ξερεις απο που ξεκιναει το γεγονος οτι εγω δε μπορω να καταλαβω εσενα κι εσυ εμενα??
Απο το γεγονος οτι εγω στις 1000 γυναικες που δουλευουν στα μπαρ της Ταυλανδης,τον δινω-δεν τον δινω στις 10...
Ενω αν τον εδινα στις 500 η τις 200 τουλαχιστον στις 1000,ισως και να παθαινα παρακρουση και να μου γυρναγε το ματι οπως εσενα...
Και να κλεινομουνα στο ξενοδοχειο για να κανω μαραθωνιους σεξ...Δυστυχως ομως δεν ειναι ετσι για εμενα...
Μπορει δηλαδη ενα βραδυ,να συναντησω στο δρομο η στα α γκο γκο και τα μπαρ,500 γυναικες και να μη θεωρω οτι αξιζει καμμια για να τη φυστικωσω...
ΓΙ ΑΥΤΟ δεν τρελλαινομαι και ιδιαιτερα και γυρναω στο ξενοδοχειο να ριξω εναν 10ωρο υπνο,που τον θεωρω πιο σημαντικο απο το να πηδηξω τη καθε μετρια γκομενα...
Παντως ειλικρινα σε ζηλευω...Οπως και ολους οσους κυκλοφορουν στις πιατσες και βλεπουν παντου αξιογαμητα...Για το δικο μου γουστο ειναι ελαχιστα...

Θελω να σου κανω σαφες οτι δεν θελω να σε κατηγορησω για τις επιλογες σου ...
Μπορει και να σε καταλαβαινω λιγο... ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΚΑΠΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΛΕΣ... :uglystupid:

ΕΠΙΣΕΙΣ διακρινω οτι εχεις μερικα "ΤΑΜΠΟΥ" που δεν ειναι απαραιτητα κακα, αλλα
τις περισοτερες φορες δρουν εναντιον σου. ΚΑΙ ΤΙ ΕΝΟΩ..

ΔΙΝΕΙΣ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΤΟΥ ΑΠΟΛΥΤΑ ΕΚΛΕΚΤΙΚΟΥ ( 10 / 1000 )--> Extreme
ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ ΕΠΟΥΔΕΝΗ να φανεις ΤΣΙΠΗΣ και ΦΤΗΝΟΣ --> καλυτερα κουλος
ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΦΑΝΕΙΣ ΣΕΞΟΤΟΥΡΙΣΤΑΣ
ΣΝΟΜΠΑΡΕΙΣ ΤΙΣ ΜΕΤΡΙΕΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ..
....

Αλλα λες και πολλα αντικρουομενα ΣΟΦΑ λογια για τις γυναικες και τα πορτοφολια...κ.τ.λ

Νομιζω οτι προσπαθεις να κρυφτεις πισω απο προτυπα και να διξεις (ΧΟΥΒΑΡΝΤΑΣ, ΕΚΛΕΚΤΙΚΟΣ, ...) το οποιο
καπου δεν εχει νοημα να το κανεις.

(ΔΙΟΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ, ΕΜΕΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΟ)

ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ να ΕΠΙΒΑΛΕΙΣ ΠΡΟΤΥΠΑ ΠΑΣΑΡΕΛΑΣ (ΚΟΙΝΩΣ ΑΠΟΔΕΚΤΑ) και ΟΧΙ ΤΟΥ COCK ΣΟΥ. (Δεν ειμαι σιγουρος αν το Ευχαριστεσαι ομως ή τι ? στην ουσια απολαμβανεις)

ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΩ ΟΤΙ ΓΑΜΑΣ ΜΙΑ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΑ Π.Χ ΓΑΤΙ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΠΙΠΕΛΟ..ενω στα δικα μου πατσαβουρα. (φυσικα και το αντιστροφο.)

Και για να με καταλαβεις καλυτερα....

Θα σου πω  οτι εγω ειμαι Σεξοτουριστας καθαρος βαδιζοντας λοιπον το μονοπατι αυτο, δεν σημαινει οτι ειμαι κλεισμενος μεσα σε ενα ξενοδοχειο με συνεχη παρακρουση στο ματι, αντιθετα το μενου εχει κρουαζιερες σε νησακια, Shopping, Ψευτο-GFE, χαβαλε, Μασαζ, και πολυ SEX...  και δεν νρεπομαι για αυτο, αφου ακομη και σημερα με παιρνουν τηλεφωνα τα κορριτσια διοτι περασαν καλα μαζι μου και εγω με αυτα.
Φυσικα αυτο μπορει να γινεται πιο πολυ για τα φραγκα... Αλλα δινω και παιρνω και στο τελος κατι μενει...
δηλαδη ωραιες αναμνησεις και στις δυο πλευρες...Επισεις οταν ειμαι κατω μπορει να ταισω και 2 - 3 κοριτσια ετσι επιδη γουσταρω να τα ταισω .. και να κανουμε παρεϊτσα.

Μετα δεν σημαινει οτι θα παω να πηδηξω το BEST Θεομουνο και να δωσω 10.000 baht Κατ' εξακολουθηση.
και αν δεν το βρω θα παω για υπνο....αγαμητος...
ΔΙΟΤΙ ΤΑ SUPER ΘΕΟΜΟΥΝΑ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΩΡΑΙΟ ΓΑΜΗΣΙ ΑΛΛΑ ΩΡΑΙΑ ΜΟΣΤΡΑ (ΚΑΤ ΕΜΕ) και η μοστρα δεν με ενδιαφερει τοσο πολυ.
(Γιατι δεν ειμαι ψωνιο)

Παντως νομιζω οτι δεν εχουμε πολλα διαφορετικα κατ' ουσιαν ( Προσπαθουμε να τα συνδιασουμε ολα )
με διφορετικη προσεγγιση ο καθε ενας.

Στο μονο που διαφερουμε ειναι το τι προσπαθουμε να δειξουμε στους αλλους....
αλλα αυτο δεν εχει νοημα οπως προειπα.


Φιλικά



 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
για την ιστορια να ξαναπω οτι οι καλλονες που πηδηξε ο πιπι ηταν μετριοτατες συνηθισμενες ταιλανδεζες, που ενω ξερω απο βουρκο καλα, δεν θα τους εδινα ουτε "κουραγιο". ποσο μαλλον να τις πηδαγα.
οι ταιλανδεζες δεν ειναι καλλονες, ισως μερικες να ειναι πιο λευκες και πιο καλιγραμμες απο το μεσο ορο. αλλα καλονες δεν ειναι.
δεν γινεται οι καλονες να εχουν υψος 1.55 κατα μεσο ορο και σιλουετα εφηβης.
απλα ειναι για πετιτ γουστα, μπιμπελο κτλ. καλονες δεν ειναι.
Εκει ειναι η διαφορα Κωστα μου...ΣΤΟ ΓΟΥΣΤΟ του καθενος..
Και ως γνωστον περι ορεξεως κολοκυθοπιτα...
Για τα δικα μου γουστα,οι περισσοτερες Ταυλανδες που εχω πηδηξει,ηταν καλονες...
Το αν δεν σου αρεσαν εσενα,δικαιωμα σου..
Για εμενα ας πουμε,η Μονικα Μπελουτσι ειναι πατσαβουρα...
Αντιθετα η Παρις Χιλτον ειναι το πιο ωραιο και σεξυ μωρο στο κοσμο...Και η Βικτωρια Μπεκαμ και η Τζενιφερ Ανιστον,ακολουθουν...
Και απο Ελλαδα,Ναντια Μπουλε και τα μυαλα στα καγκελα...
Συγγνωμη εαν τα γουστα μου δεν συμβαδιζουν με τα δικα σου,αλλα εμενα μου αρεσουν οι petit,teeny καταστασεις...
Για εμενα ΑΥΤΕΣ ειναι καλονες...
Και οποιοδηποτε Θηλυκο με στηθος πανω απο 2 νουμερο,ειναι αγελαδα και οχι γυναικα..
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
ΔΙΟΤΙ ΤΑ SUPER ΘΕΟΜΟΥΝΑ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΩΡΑΙΟ ΓΑΜΗΣΙ ΑΛΛΑ ΩΡΑΙΑ ΜΟΣΤΡΑ (ΚΑΤ ΕΜΕ) και η μοστρα δεν με ενδιαφερει τοσο πολυ.
Εκει διαφερουμε...
Εγω ειμαι περισσοτερο οπτικος τυπος..
Προτιμω τη μουναρα κι ας μη διαφερει απο κομοδινο στη συμμετοχη στο κρεββατι,παρα τη πατσαβουρα που οταν σου περνει πιπα σου ρουφαει και το μεδουλι και στο πηδημα σου πεταει τα ματια εξω...
Τι να κανουμε?..Γουστα ειναι αυτα...
Σεβαστη η αποψη σου,οπως και η δικη μου νομιζω...
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Εκει ειναι η διαφορα Κωστα μου...ΣΤΟ ΓΟΥΣΤΟ του καθενος..
Και ως γνωστον περι ορεξεως κολοκυθοπιτα...
Για τα δικα μου γουστα,οι περισσοτερες Ταυλανδες που εχω πηδηξει,ηταν καλονες...
Το αν δεν σου αρεσαν εσενα,δικαιωμα σου..
Για εμενα ας πουμε,η Μονικα Μπελουτσι ειναι πατσαβουρα...
Αντιθετα η Παρις Χιλτον ειναι το πιο ωραιο και σεξυ μωρο στο κοσμο...Και η Βικτωρια Μπεκαμ και η Τζενιφερ Ανιστον,ακολουθουν...
Και απο Ελλαδα,Ναντια Μπουλε και τα μυαλα στα καγκελα...
Συγγνωμη εαν τα γουστα μου δεν συμβαδιζουν με τα δικα σου,αλλα εμενα μου αρεσουν οι petit,teeny καταστασεις...
Για εμενα ΑΥΤΕΣ ειναι καλονες...
Και οποιοδηποτε Θηλυκο με στηθος πανω απο 2 νουμερο,ειναι αγελαδα και οχι γυναικα..

Α ετσι ε ?

Τοτε παρε Παρις Χιλτον και Βικτωρια Μπεκαμ  και δωσε μου τη Μονικα Μπελουτσι !!! :2funny:

Αντε παλι ειδες σου δινω 2 για μια .... :2funny:

 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
πολλες φορες ειχαμε "κοντρα" με τον πιπινομανιακ, χωρις ομως νοημα,
γιατι τα σκουπιδια του ειναι διαμαντια για μας και το αντιστροφο,
σε ενα ομως εινσι σρχοντας, ειναι πιπινομανιακ, και ολοι οι πιπινομανιακ εχουν ενα παραδεισο , την ταιλανδη.
 

Diavolidis

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2008
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά έβλεπα την φασαρία πάντως,στο μαγαζί και θέλω να πώ κάτι.
Δούλευα νύχτα στον Κάβο,3 μήνες Κέρκυρα και έπεφτε κάθε μέρα ξύλο...
Πήγα πέρσι Πατάγια,με τόσους Άγγλους ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ...νομίζω πως εκεί ο κόσμος ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ φασαρίες γενικά,εκτός αν πρόκειται για μεμονωμένο περιστατικό...
Ξέρετε γιατί εκεί ο κόσμος είναι ήσυχος;
Γιατί  :pipa3:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom