Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Πλατινουμ αλλα εκει ολες ειναι απασχολημενες με τα ψωνια  :2funny:. Ειναι λιγο περιεργο το καμακι εκει μεσα γιατι γινεται ενας ψιλοχαμος γενικα αλλα βλεπει κανεις ωραια μωρα. Σιαμ Παραγκον εχει αστερια αλλα οι περισσοτερες ψαχνουν για σπονσορες. ΜΒΚ ειναι πιο νορμαλ τα πραγματα, βλεπεις αξιομαχα κομματια, εχει και πολυ κοσμο. Παντως τα περιφερειακα εμπορικα κεντρα τα οποια ειναι επισης τεραστια ειναι πρωτης ταξεως μερη για καμακι πχ ολα τα The Malls (εχει αρκετα η ΒΚΚ περιφερειακα).
Παντως πιπι συμφωνω με τους υπολοιπους, 3-4 μερες δε φτανουν για να κανεις καμακι της προκοπης, σε βλεπω εκει κατα τις 1-2 που θα κλεινουν τα κλαμπακια και θα πρεπει να πανε σπιτι τους να τρεχεις στη Σουκουμβιτ για "ψωνια"   :2funny:....και πιστεψε με ειναι δραμα να επιστρεφεις απο Ταυλανδικα στεκια πισω στα στεκια για ξενους! Τοτε καταλαβαινεις τη διαφορα. Επισης επειδη ανεφερες οτι θα βγεις με παρεα θα πρεπει να το προσεξεις ιδιαιτερα αυτο. Παιζει το ενδεχομενο να βγεις με την παρεα της, να πατε ολοι μαζι για ντινερ, μετα κλαμπακι, να ανοιξουν τα ουισκια τους οπως κανουν παντα οι Ταυλανδοι (κανεις δεν παιρνει μπυρα σε Ται κλαμπ) και μαντεψε ποιος θα κληθει τοτε να πληρωσει τη λυπητερη. Ποιο φτηνα θα σου ερθει το γκο-γκο και εκει τουλαχιστον ξερεις την καταληξη   :2funny:

πς: αααα τωρα το σκεφτηκα, μπας και εννοεις λορδε το emporium? Καλα ειναι και εκει αλλα ειναι λιγο μικρο.
Πρωτον,οι 4 μερες ειναι για αρχη...Θα φυγω για αλλες 4 μερες και θα επιστρεψω...Αρα υπαρχει χρονος...
Δευτερον...Τελικα μαλλον εχω "διαισθηση" γιατι σας ειπα οτι θα παω ΜΒΚ,πρωτου σας ρωτησω και τελικα εκει παιζει θεμα...
Τριτον...Αμ το ξερω οτι εγω θα τα πληρωσω...Περυσι στο Siroco,εγω με τα 2 μωρα παρεα,καναμε 6200 μπατ λογαριασμο...Τα οποια πληρωσα ΕΓΩ...Αλλα περασα ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ...Ειχα χρονια να ριξω τετοιο χαβαλε...
Και δεν υπαρχει βεβαια περιπτωση,οχι στη Μπανγκοκ,αλλα και σε οποιοδηποτε μερος του κοσμου να ειμαι εγω εξω με γυναικα η γυναικες και να αφησω ποτε να πληρωσουν αυτες...Εαν δεν εχω φραγκα,ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΩ...Καλυτερα να κατσω σπιτι μου,παρα να βγω με γυναικα και στο τελος να τη βαλω να πληρωσει και να γινω ΡΟΜΠΑ και ΑΔΕΡΦΗ-ΦΤΩΧΟΜΠΙΝΕΣ...
Στη συγκεκριμενη περιπτωση βεβαια θα πληρωσω και για αλλους εκτος απο τις γκομενες...Τι να κανουμε ομως??...Ειναι τα λεγομενα "γαμησιατικα"...
Αλλωστε ΤΖΑΜΠΑ πηδημα δεν υπαρχει ουτε με τη γυναικα σου...
Η γυναικα γεννηθηκε για να ανοιγει τα ποδια και ο αντρας για να ανοιγει το πορτοφολι...
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Στη συγκεκριμενη περιπτωση βεβαια θα πληρωσω και για αλλους εκτος απο τις γκομενες...Τι να κανουμε ομως??...Ειναι τα λεγομενα "γαμησιατικα"...
Δεν καταλαβες τι εννοουσα, παιζει το ενδεχομενο να πληρωσεις τα "γαμησιατικα" χωρις να σκοραρεις η τουλαχιστον δυσκολα απο το πρωτο η δευτερο βραδυ. Επισης δεν εννοουσα να γινεις τσιπης αλλα να μην πιαστεις κοροιδο. Δεν προκειται περι ρομπας η φτωχομπινες. Δεν ειναι μονο οι Ταυλανδες των γκο-γκος που ψαχνουν για κοροιδα  ;)
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Πρωτον,οι 4 μερες ειναι για αρχη...Θα φυγω για αλλες 4 μερες και θα επιστρεψω...Αρα υπαρχει χρονος...
Δευτερον...Τελικα μαλλον εχω "διαισθηση" γιατι σας ειπα οτι θα παω ΜΒΚ,πρωτου σας ρωτησω και τελικα εκει παιζει θεμα...
Τριτον...Αμ το ξερω οτι εγω θα τα πληρωσω...Περυσι στο Siroco,εγω με τα 2 μωρα παρεα,καναμε 6200 μπατ λογαριασμο...Τα οποια πληρωσα ΕΓΩ...Αλλα περασα ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ...Ειχα χρονια να ριξω τετοιο χαβαλε...
Και δεν υπαρχει βεβαια περιπτωση,οχι στη Μπανγκοκ,αλλα και σε οποιοδηποτε μερος του κοσμου να ειμαι εγω εξω με γυναικα η γυναικες και να αφησω ποτε να πληρωσουν αυτες...Εαν δεν εχω φραγκα,ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΩ...Καλυτερα να κατσω σπιτι μου,παρα να βγω με γυναικα και στο τελος να τη βαλω να πληρωσει και να γινω ΡΟΜΠΑ και ΑΔΕΡΦΗ-ΦΤΩΧΟΜΠΙΝΕΣ...
Στη συγκεκριμενη περιπτωση βεβαια θα πληρωσω και για αλλους εκτος απο τις γκομενες...Τι να κανουμε ομως??...Ειναι τα λεγομενα "γαμησιατικα"...
Αλλωστε ΤΖΑΜΠΑ πηδημα δεν υπαρχει ουτε με τη γυναικα σου...
Η γυναικα γεννηθηκε για να ανοιγει τα ποδια και ο αντρας για να ανοιγει το πορτοφολι...

Πινπινο....

[size=18pt]NO MARTINI - NO PARTY[/size]

Δεν ειναι μονο η περιπτωση του ( ΑΔΕΡΦΗ-ΦΤΩΧΟΜΠΙΝΕ )

ειναι και η περιπτωση του (ΑΓΑΜΗΤΟΥ-ΣΠΟΝΣΟΡΑ) που εμεινε στο χαβαλε...

Μην πιανεσαι κοροιδο..... :uglystupid:

Φιλικα..
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Δεν καταλαβες τι εννοουσα, παιζει το ενδεχομενο να πληρωσεις τα "γαμησιατικα" χωρις να σκοραρεις η τουλαχιστον δυσκολα απο το πρωτο η δευτερο βραδυ. Επισης δεν εννοουσα να γινεις τσιπης αλλα να μην πιαστεις κοροιδο. Δεν προκειται περι ρομπας η φτωχομπινες. Δεν ειναι μονο οι Ταυλανδες των γκο-γκος που ψαχνουν για κοροιδα   ;)
Απαξ και περναω εγω καλα,τα υπολοιπα δεν με ενδιαφερουν...
Και στο κατω κατω,ποτε δε μπορεις να ξερεις την εκβαση μιας βραδιας...Αν δεν δοκιμασεις..
Με αυτη τη λογικη,εαν θες να εχεις 100% επιτυχια,κλεισου σε ενα ξενοδοχειο και πηγαινε καθε βραδυ στα α γκο γκο για φορτωμα
Για εμενα αλλωστε το πηδημα δεν ειναι αυτοσκοπος...
Δεν ανηκω στη κατηγορια των ταξιδευτων της Ταυλανδης,που ολο το χρονο ειναι με το πουλι στο χερι στη χωρα τους (γιατι δεν τους καθεται ουτε θηλυκια μυγα) και περιμενουν 1-2-3 ταξιδια το χρονο στη Ταυλανδη για να γαμησουν...
Και στο κατω κατω,αν δε σου κατσει η φαση και θελεις σωνει και καλα να σκοραρεις,υπαρχει υπερπροσφορα στο δρομο απο freelancers...Φορτωνεις και πας ξενοδοχειο... ;)

 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Πινπινο....

[size=18pt]NO MARTINI - NO PARTY[/size]

Δεν ειναι μονο η περιπτωση του ( ΑΔΕΡΦΗ-ΦΤΩΧΟΜΠΙΝΕ )

ειναι και η περιπτωση του (ΑΓΑΜΗΤΟΥ-ΣΠΟΝΣΟΡΑ) που εμεινε στο χαβαλε...

Μην πιανεσαι κοροιδο..... :uglystupid:

Φιλικα..
Ισχυει η ιδια απαντηση με αυτη που εδωσα στο Φαντομα...
Δεν ειμαι αγαμητος-πεινασμενος,που περιμενω τη Ταυλανδη για να βρω γκομενα να μου κατσει...
Ουτε απο τους τυπους που εαν περασει μια μερα της ζωης μου χωρις να γαμησω,θα παω να κλειστω στο τρελλαδικο, η θα βγαλει καλους το χερι μου απο τη μαλακια...
Αλλωστε ουτε χοντρος και σαπιοκοιλιας ειμαι,ουτε καραφλος,ουτε 50-60 χρονων (η πλειοψηφια των σεξοτουριστων,εχει τουλαχιστον ενα απο αυτα τα κουσουρια)...
Αρα το σεναριο του ΑΓΑΜΗΤΟΥ-ΣΠΟΝΣΟΡΑ,απομακρυνεται αρκετα...
Αν και ποτε δε μπορεις να εισαι σιγουρος..
Και στο κατω κατω και ετσι να γινει,χαλαλι τους...Διακοπες παω και δε προκειται να κατσω να "χαλαστω" για μια βραδια που ξοδεψα 50-100 ευρω και δε γαμησα... ;)
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Πρωτον,οι 4 μερες ειναι για αρχη...Θα φυγω για αλλες 4 μερες και θα επιστρεψω...Αρα υπαρχει χρονος...
Δευτερον...Τελικα μαλλον εχω "διαισθηση" γιατι σας ειπα οτι θα παω ΜΒΚ,πρωτου σας ρωτησω και τελικα εκει παιζει θεμα...
Τριτον...Αμ το ξερω οτι εγω θα τα πληρωσω...Περυσι στο Siroco,εγω με τα 2 μωρα παρεα,καναμε 6200 μπατ λογαριασμο...Τα οποια πληρωσα ΕΓΩ...Αλλα περασα ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ...Ειχα χρονια να ριξω τετοιο χαβαλε...
Και δεν υπαρχει βεβαια περιπτωση,οχι στη Μπανγκοκ,αλλα και σε οποιοδηποτε μερος του κοσμου να ειμαι εγω εξω με γυναικα η γυναικες και να αφησω ποτε να πληρωσουν αυτες...Εαν δεν εχω φραγκα,ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΩ...Καλυτερα να κατσω σπιτι μου,παρα να βγω με γυναικα και στο τελος να τη βαλω να πληρωσει και να γινω ΡΟΜΠΑ και ΑΔΕΡΦΗ-ΦΤΩΧΟΜΠΙΝΕΣ...
Στη συγκεκριμενη περιπτωση βεβαια θα πληρωσω και για αλλους εκτος απο τις γκομενες...Τι να κανουμε ομως??...Ειναι τα λεγομενα "γαμησιατικα"...
Αλλωστε ΤΖΑΜΠΑ πηδημα δεν υπαρχει ουτε με τη γυναικα σου...
Η γυναικα γεννηθηκε για να ανοιγει τα ποδια και ο αντρας για να ανοιγει το πορτοφολι...

Πινπινο.... εισαι λιγο αντιφατικος...

λες ΟΤΙ :

Η γυναικα γεννηθηκε για να ανοιγει τα ποδια και ο αντρας για να ανοιγει το πορτοφολι...

μετα λες :

ΤΖΑΜΠΑ πηδημα δεν υπαρχει ουτε με τη γυναικα σου...

Ασε που ψαχνεις "Μπιπμελο" ... ΟΧΙ ΤΣΙΠΙΚΟ ΜΩΡΟ... --> ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΜΠΑΛΑ

Γουσταρεις και ΒΚΚ..
 


Συμφωνουμαι μεχρι εδω.

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ:

ΤΟ ΓΑΜΙΣΗ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙ ΠΛΗΡΩΜΗΣ ΠΑΝΤΑ --> ΦΥΣΙΛΟΓΙΚΟTATO


Eκει που δεν συμφωνουμε και δεν σε καταλαβαινω καθολου ειναι οταν λες:

Για εμενα αλλωστε το πηδημα δεν ειναι αυτοσκοπος...  :headbang: (Χαβαλετζης μεχρι τελους δηλαδη) !!!

Και στο κατω κατω και ετσι να γινει,χαλαλι τους... :idiot: (Αγαμητος Σπονσορας Δηλαδη)

Διακοπες παω και δε προκειται να κατσω να "χαλαστω" για μια βραδια που ξοδεψα 50-100 ευρω και δε γαμησα... :s&m_1: 
(Και γιατι δεν φορτωνεις ενα μωρο να το ταισεις αστακους και γαριδες ΤΙΓΡΗΣ ...να κανεις το σπονσορα.. και μετα να το ΦΥΣΤΙΚΩΣΕΙΣ.... :fuck1: ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ !!)


ΜΗΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΑΜΕΤΑΝΟΗΤΟΣ ΒΟΥΔΙΣΤΗΣ:rockon:



Μην με παρεξηγησεις ΧΑΒΑΛΕΤΖΗΣ ειναι και εγω.... :2funny: Αλλα [size=15pt]NO MARTINI - NO PARTY[/size]









 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Ρε συ rafman,τι δεν καταλαβαινεις??
Δεν ειναι ολοι οι ανθρωποι ιδιοι...
Αλλος μαζευει λεφτα για να παει στη Ταυλανδη για 1-2 εβδομαδες ΜΟΝΟ για να γαμησει,επειδη στη πατριδα του δεν τα πολυκαταφερνει και για αυτον εστω και 1 μερα χωρις πηδημα,σημαινει ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ,οποτε παει στα σιγουρα και φορτωνει απο μπαρ η πουτανοπιατσες..
Δε γουσταρει να πληρωνει ΧΩΡΙΣ στο τελος να γαμησει.Για αυτον η λεξη διασκεδαση η "περασα καλα" δεν υπαρχει χωρις στο τελος να εχει γαμησει τουλαχιστον 2-3 φορες τη μερα..και εαν αυτο συμβει ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ,ονομαζει τον εαυτο του,χαβαλετζη και ΣΠΟΝΣΟΡΑ-ΑΓΑΜΗΤΟ...
Και αλλος παει για ΔΙΑΚΟΠΕΣ...Λειτουργει σε πολυ χαλαροτερους ρυθμους,γουσταρει να κοιμαται καλα,να τρωωει καλα,να διασκεδαζει τα βραδια,να κανει το καμακι του και εαν δεν του κατσει τιποτα και οι καβλες εχουν βαρεσει κοκκινο,να παει να φορτωνει...
Και μια και δυο και τρεις μερες να μη του κατσει να γαμησει δεν θα γινει και η συντελεια του κοσμου,ουτε θα αυτοκτονησει...
Εγω λοιπον ανηκω στη δευτερη κατηγορια...
Κατανοητον??
 

george777

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
215
Like
0
Πόντοι
1
Το καλυτερο ειναι ο συνδυασμος.Και εγω επειδη ειμαι του σεναριου και βαριεμαι το μουνι στο πιατο εχω ασχοληθει με ταυλανδεζα εκτος σεξ σκηνης.Το βρισκω πολυ ενδιαφερον του να βγαινεις παρεα με απλες κοπελες και την παρεα τους.Τις ημερες ομως που δεν ¨"ετρωγα" μολις την αφηνα σπιτι βοοοουυυυρρρρρρ για ντισκο και οχι απαραιτητα για το γαμησι(και αυτο βεβαια)  αλλα και  για το χαβαλε και επειδη βαριεμαι να καθομαι στο ξενοδοχειο μονος κ να βλεπω τηλεοραση.
Μετα με επαιρνε η αλλη το πρωι που να σηκωθω εγω που ειχα ολονυκτια :pipa3:
 

john666

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
770
Like
2
Πόντοι
6
12 ωρες μεινανε...παιδια προγραμματιστε τα ταξιδια σας...
θα προσπαθησω στο γυρισμο με το καλο να σας γραψω κανα νεο απο το τι παιζει
κυριως στο Πουκετ.
Αν μπω σε κανα Ιντερνετ καφε εκει στα πολυ γρηγορα θα γραψω 2 κουβεντες

Οποιος βρισκεται Πουκετ 4-9 Ιουλιου και παταγια 10-13
ας αφησει μηνυμα εδω και ισως τρακαρουμε

Ναστε ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ

john
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Το καλυτερο ειναι ο συνδυασμος.Και εγω επειδη ειμαι του σεναριου και βαριεμαι το μουνι στο πιατο εχω ασχοληθει με ταυλανδεζα εκτος σεξ σκηνης.Το βρισκω πολυ ενδιαφερον του να βγαινεις παρεα με απλες κοπελες και την παρεα τους.Τις ημερες ομως που δεν ¨"ετρωγα" μολις την αφηνα σπιτι βοοοουυυυρρρρρρ για ντισκο και οχι απαραιτητα για το γαμησι(και αυτο βεβαια)  αλλα και  για το χαβαλε και επειδη βαριεμαι να καθομαι στο ξενοδοχειο μονος κ να βλεπω τηλεοραση.
Μετα με επαιρνε η αλλη το πρωι που να σηκωθω εγω που ειχα ολονυκτια :pipa3:
George σε βρισκω πολυ σωστο...
Να και καποιος που συμφωνει μαζι μου!!
:2funny: :2funny: :2funny:
 

Gambino

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
310
Like
318
Πόντοι
21
12 ωρες μεινανε...παιδια προγραμματιστε τα ταξιδια σας...
θα προσπαθησω στο γυρισμο με το καλο να σας γραψω κανα νεο απο το τι παιζει
κυριως στο Πουκετ.
Αν μπω σε κανα Ιντερνετ καφε εκει στα πολυ γρηγορα θα γραψω 2 κουβεντες

Οποιος βρισκεται Πουκετ 4-9 Ιουλιου και παταγια 10-13
ας αφησει μηνυμα εδω και ισως τρακαρουμε

Ναστε ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ

john
Χαιρετισμους τα κοριτσια να δωσεις,PHUKET FOR EVER IN MY HEART.. :dancing:
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
παλι τα ιδια,
χορτατοι απο σεξ ,φραγκατοι ελληνες, πανε στην ταιλανδη για καμακι.
αντε να δουμε ποσες φορες ακομα θα διαβασουμε τα ιδια.
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
παλι τα ιδια,
χορτατοι απο σεξ ,φραγκατοι ελληνες, πανε στην ταιλανδη για καμακι.
αντε να δουμε ποσες φορες ακομα θα διαβασουμε τα ιδια.
Πολλες...Πολλες ακομα...
Μεχρι καποιοι εστω,να εμπεδωσουν οτι η Ταυλανδη δεν ειναι ενα απεραντο μπουρδελο ΚΑΙ ΜΟΝΟ...
Ταυλανδη δεν ειναι μονο η Πατταγια...
Ειναι μια πανεμορφη χωρα με χαμογελαστους ανθρωπους και πολλα μερη να επισκεφτεις...
Και για οσους δεν το γνωριζουν,μπορεις να κανεις και διακοπες εκει...Και μαλιστα πολυ πιο οικονομικα απο οτι να πας σε ενα ελληνικο νησι...
Βεβαια διακοπες χωρις σεξ ειναι βαρετες διακοπες...Λειπει το κερασακι στη τουρτα...
Αλλο ομως διακοπες με σεξ και αλλο σεξ με διακοπες... :grin:


 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
Μεχρι καποιοι εστω,να εμπεδωσουν οτι η Ταυλανδη δεν ειναι ενα απεραντο μπουρδελο ΚΑΙ ΜΟΝΟ...
Ταυλανδη δεν ειναι μονο η Πατταγια...

μα γιατι να το εμπεδωσουν αυτο ρε συ φιλε.
μαλλον κι εσυ, κι εγω και μερικοι αλλοι ξεχναμε σε ποιο σαιτ γραφουμε.
λεω κι εγω, γιατι με την αποψη τη δικια σου και τοθ γιωργου παραπανω ταυτιζομαι περισσοτερο..

ειμαι σιγουρος οτι υπαρχουν ανθρωποι που γραφουν εδω, που δεν τους αρεσουν καν οι ασιατισσες. απλα πανε κατω να γαμησουν φτηνα και ευκολα, σε δωματια που θα ειναι χαρουμενοι αν δεν εχουν κατσαριδες μεσα.

ας το σεβαστουμε λοιπον αυτο μονο και μονο επειδη γραφουμε στο συγκεκριμενο σαιτ και οχι καπου αλλου.
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
μα γιατι να το εμπεδωσουν αυτο ρε συ φιλε.
μαλλον κι εσυ, κι εγω και μερικοι αλλοι ξεχναμε σε ποιο σαιτ γραφουμε.
λεω κι εγω, γιατι με την αποψη τη δικια σου και τοθ γιωργου παραπανω ταυτιζομαι περισσοτερο..

ειμαι σιγουρος οτι υπαρχουν ανθρωποι που γραφουν εδω, που δεν τους αρεσουν καν οι ασιατισσες. απλα πανε κατω να γαμησουν φτηνα και ευκολα, σε δωματια που θα ειναι χαρουμενοι αν δεν εχουν κατσαριδες μεσα.

ας το σεβαστουμε λοιπον αυτο μονο και μονο επειδη γραφουμε στο συγκεκριμενο σαιτ και οχι καπου αλλου.
Συμφωνω 100% και ξερω σε ποιο σαιτ γραφω...Αλλωστε ημουνα απο τους πρωτους που συμμετειχαν ενεργα,εχω δωσει πολλες πληροφοριες και πιστευω οτι εχω βοηθησει και βοηθηθει αρκετα απο την ανταλλαγη αποψεων μεσα σε αυτο το φορουμ.
Σεβομαι επισης απολυτα τα ατομα τα οποια περιγραφεις πιο πανω και ουδεποτε ειρωνευτηκα καποιον που παει στη ταυλανδη για να γαμησει ΜΟΝΟ...
Ομως πολυ σωστα,ανεφερες οτι υπαρχουν και καποια ατομα τα οποια δεν ανηκουν σε αυτη τη κατηγορια..
Καλο ειναι λοιπον σε ενα φορουμ,να αναφερονται ολες οι αποψεις για να υπαρχει μια πιο σφαιρικη ενημερωση..
Εκτος πια και εαν στο συγκεκριμενο φορουμ,
α)επιτρεπεται να συμμετεχουν ενεργα,ΜΟΝΟ οσοι πανε για να κλειστουν σε ενα ξενοδοχειο για να κανουν ολοημερους μαραθωνιους σεξ και απαγορευεται ρητως και δια ροπαλου,η οποιαδηποτε αλλη πληροφορια σχετικα με τη Ταυλανδη και
β)οσοι θελουν να συνδιασουν και διακοπες,να κανουν και κανενα μπανακι,να πανε να δουν και κανενα αξιοθεατο,θεωρουνται ανωμαλοι,εξωγηινοι και ψυχικα διατεραγμενοι που πρεπει να ριχτουν στο "πυρ το εξωτερο"... :grin:
 

stelios58

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2008
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Η QATAR πετα απο ΑΘΗΝΑ προς BANGKOK ΜΕ 2.50 ΩΡΕς αναμονη καθε ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΠΕΜΠΤΗ και ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ και απο BANGKOK για ΑΘΗΝΑ ΜΕ 1,30 ΩΡΕς αναμονη καθε ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΣΑΒΒΑΤΟ και ΚΥΡΙΑΚΗ
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Ρε συ rafman,τι δεν καταλαβαινεις??
Δεν ειναι ολοι οι ανθρωποι ιδιοι...
Αλλος μαζευει λεφτα για να παει στη Ταυλανδη για 1-2 εβδομαδες ΜΟΝΟ για να γαμησει,επειδη στη πατριδα του δεν τα πολυκαταφερνει και για αυτον εστω και 1 μερα χωρις πηδημα,σημαινει ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ,οποτε παει στα σιγουρα και φορτωνει απο μπαρ η πουτανοπιατσες..
Δε γουσταρει να πληρωνει ΧΩΡΙΣ στο τελος να γαμησει.Για αυτον η λεξη διασκεδαση η "περασα καλα" δεν υπαρχει χωρις στο τελος να εχει γαμησει τουλαχιστον 2-3 φορες τη μερα..και εαν αυτο συμβει ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ,ονομαζει τον εαυτο του,χαβαλετζη και ΣΠΟΝΣΟΡΑ-ΑΓΑΜΗΤΟ...
Και αλλος παει για ΔΙΑΚΟΠΕΣ...Λειτουργει σε πολυ χαλαροτερους ρυθμους,γουσταρει να κοιμαται καλα,να τρωωει καλα,να διασκεδαζει τα βραδια,να κανει το καμακι του και εαν δεν του κατσει τιποτα και οι καβλες εχουν βαρεσει κοκκινο,να παει να φορτωνει...
Και μια και δυο και τρεις μερες να μη του κατσει να γαμησει δεν θα γινει και η συντελεια του κοσμου,ουτε θα αυτοκτονησει...
Εγω λοιπον ανηκω στη δευτερη κατηγορια...
Κατανοητον??

ΔEN ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΔΙΟΤΙ:

Εγω στην Pattaya δεν μπορουσα να κανω STOP για χαβαλε, ηταν αδυνατον....

και δεν νομιζω οτι ειναι θεμα ατομου... οπως λες...

ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΙΕΣΩ ΠΟΛΥ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ (Πραγμα που δεν εκανα)

Συγκεκριμενα μετα απο τρεις τεσερεις μερες καθημερηνης εναλαγης κοριτσιων ειπα
να κανω ΣΤΟΠ  για ΧΑΒΑΛΕ και να μην μαμησω... για ενα βραδυ απλα να παω
να περασουμε ωραια... ( ΧΩΡΙΣ ΣΕΞ ) και να παω σε κανα club στην W.S για χαβαλε.

Λοιπον μολις μπηκα στο SOI 7 στο δρομο με αρπαξε μια με το ζορι και με πηγε μεσα
στο μπαρ (ΕΓΩ το ΕΠΑΙΖΑ Καβατζωμενος και εκανα τον δυσκολο ειπα οτι ειχα την γυναικα μου μαζι μου διακοπες)
αλλα περιτο να σου πω οτι μου κατεβασε την γλωσα στο λαρυγκα και και μετα απο μια ωρα τρελο ΧΑΜΟΥΡΕΜΑ στο τελος μου λεει --> Now I Want to Fuck You!!!!!! της λεω οτι δεν γινεται γιατι εχω την γυναικα μου στο Ξενοδοχειο.
Μου απανταει δεν υπαρχει προβλημα θα βρουμε ενα ξενοδοχειο με 300 baht και θα πηδηχτουμε.. και μενω Ξυλο...
Για να μην στα πλατιαζω ΔΕΝ ΤΗΝ ΓΑΜΗΣΑ της εβαλα 300 Baht στα βυζακια και της ειπα οτι δεν μπορω να προδωσο την γυναικα μου.... ΜΟΥΣΙΑ .... ΦΕΥΓΩ και ΠΑΩ W.S, δεν φορτωσα...
πηγα στο Insomnia και και το επαιζα αμεριμνος δηλαδη δεν ψαχνομουνα για να φορτωσω ... ΑΜ ΔΕ ...
ηρθανε δυο θεομουνα εκει που καθομουνα και μου χτυπαγανε τα κολομερια στην μουρη προκλητικα....
μετα καταληξαμε με την μια σε τρελο ΧΑΜΟΥΡΕΜΑ μονο που δεν πηδηχτηκαμε..ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ...

ΑΥΤΑ ΣΤΑ ΓΡΑΦΩ για να σου πω οτι για να μην γαμησω ειχα καταβαλει μεγαλη προσπαθεια και δεν τα καταφερα.. FINALLY

Δεν ειμαι απο τους ανθρωπους που αν δεν γαμησουν ψυχοπλακωνονται..

ΟΥΤΟΣ η ΑΛΛΩΣ και να μην το ψαχνω θα ερθει...ΜΟΝΟ ΤΟΥ... (ΣΤΗΝ PATTAYA CITY Φυσικα !!!!)

Στα γραφω επισεις μηπως και αλαξεις στεκι γιατι στη ΒΚΚ απο οτι γραφεις υπαρχει μεγαλος κυνδυνος
ΑΓΑΜΗΤΟΥ ΣΠΟΝΣΟΡΑ.... (Go Pattaya)

Αν παλι κυνηγας γκομενες στα Παρθεναγωγεια ή στα Hyper Market της ΒΚΚ (Εκει πασο)

Μετα οσο και αν θες να το παιξεις υπερανω οταν εισαι διακοπες Ταυλανδη και
συγκεκριμενα BKK ή Pattaya ή Phuket το μουνακι ειναι ο κυριος στοχος... (Μην Τρελαθουμε Τωρα)
εκτος και αν πηγαινεις γαμηλιο ταξιδι για το οποιο θα μετανοιωσεις ΠΙΚΡΑ..


Και κατι τελευταιο ΑΝ στην Ταυλανδη πηγαινεις με την λογικη του ΣΤΥΛ:

Βγαινω ΕΞΩ και κανω καμακι, οχι σε κοιτσια της δουλειας και ταιζω
οποια βρω μπορστα μου και μου αρεσει.. και οτι κατσει..Γαμησω δεν γαμησω... (ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΧΕΙ ΧΑΘΕΙ)

Και ετσι ερχεσαι πολυ κοντα στο σεναριο του ΑΓΑΜΗΤΟΥ ΣΠΟΝΣΟΡΑ.... Soryyyyy

Η λογικη λεει οτι βρισκω ενα γκομενακι που να μου αρεσει... κανω συμφωνια ή τα βρισκουμε ...
το φορτωνω το ταιζω το ποτιζω του κανω δωρακια το παω βολτες ΑΛΛΑ το ΦΥΣΤΙΚΩΝΩ κιολας...

Και αυτα τα χαλαρα του τυπου παω ταυλανδη για καμακι και χαλαρα, και χαλαρα αστα
κατα μερος.. ΠΗΓΑΙΝΕ ΤΟΚΥΟ (Japan) για αυτα..

Γιατι αλιως ΛΕΜΕ ΜΑΚΑΚΕΙΕΣ Και γιαυτο δεν μπορω να ΚΑΤΑΛΑΒΩ..


[size=15pt]Και φιλε ΠΙΠΙΝΟ μην ΞΕΧΝΑΣ τα λογια σου...!!!
[/size]

"Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΟΙΓΕΙ ΤΑ ΣΚΕΛΙΑ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΟ ΠΟΡΤΟΦΟΛΙ" -->(Σοφό)

ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΩ --> Αν ενα απο τα δυο δεν ισχυει τοτε ο ενας ειναι κοροϊδο. (ή ΚΑΡΑ-ΨΩΝΑΡΑ)

ΔΗΛΑΔΗ ---> NO MARTINI NO PARTY :uglystupid:

Διευκρινηση: Δεν σημαινει οτι αν καποια γουσταρεις να την κερασεις ή να την ταισεις εμπιπτει στον κανονα
             Ο κανονας ισχυει για το κατ' εξακολουθησην.




Φιλικα RAFMAN








 

 

Diavolidis

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2008
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά,καμμιά αξιόπιστη ψαροταβέρνα παίζει πατάγια;την προηγούμενη φορά δεν είδα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom