Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
,δε θα επαιρνες "στη πλακα" το humidity 87%,
αυτο σε κουρελιαζει στην ται, ποδια κομενα, ιδρωτας απο παντου,
γλωσσα εξω και αναρωτιεσαι "πως θα γαμησω παλι?"
οταν ομως πας στο δωματιο με τον κλιματισμο και ξαπλωσεις κανα τεταρτο, μετα κανεις μπανακι και μετα αρχισει το παιχνιδι, τοτε η κουραση φευγει και ο παραδεισος αρχιζει να ερχεται παλι.
βασικα γελαω με οσους ρωτανε "ποια εποχη  δε βρεχει" ποτε ειναι καλα να παω" ποτε δεν εχει πολυ κοσμο και αλλα πολλα.
εγω λεω οτι καθε εποχη ειναι καλα εκτος απο 15 δεκεμβρη εως 10 γεναρη.
τετοια ταξιδια δεν τα αναβαλουμε, και δεν ρωταμε πολλα, τικετ διαβατηριο και δρομο...
οταν γερασουμε (αν προλαβουμε) δεν θα αναρωτιομαστε πως ειναι ο παραδεισος γιατι θα εχουμε παει στην ταιλανδη.
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
613
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Δε θα γαμήσει τη Humidity!!! Με 87% αυτή γαμεί και δέρνει!!! ;)
 

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
Φιλε μου απο οτι καταλαβαινω,δεν εχεις παει ποτε Ταυλανδη,οποτε συγχωρεισαι λογω αγνοιας.
Γιατι εαν ειχες παει,δε θα επαιρνες "στη πλακα" το humidity 87%,ουτε θα "χλευαζες" οσους το αναφερουν. ;)

Καλησπέρρα οικογένεια..!!!

Βασικά με έναν άνθρωπο που μιλούσα που ήταν φανατικός στο να μετράει θερμοκρασία και υγρασία όπου ταξίδευε..Όταν τον ρώτησα ποιο είναι το ιδανικό όριο θερμοκρασίας μου είχε κοντα στο 35%.Την στιγμή της κουβέντας (είχε ένα πολυόργανο που μετρόυσε τα πάντα) έίχε 67% και το θεωρούσε υπερβολικο.Βέβαια το καλό ήταν ότι είχε δροσία διότι ήταν βουνό.Φαντάζομαι σε ένα ζεστό μέρος με πολύ υγρασία πρέπει να "κολάς" όλόκληρος.

Αλλό θέμα

Σήμερα πήγα στην λαική να πάρω φρούτα και λαχανικά.Με το που παρκάρω το αυτοκίνητο βλέπω μπροστά μου μια ασιάτισα.Έμοιαζε με Ταιλανδή μιλούσε άπταιστα Ελληνικά.Την ρωτάω απο που ήταν και μου απάντησε Ελλάδα :idiot:
Δεν το συνεχίζω και εκείνη την στιγμή την πήρε κάποιος τηλέφωνο και ΑΡΧΙΣΕ να μιλάει  καθόμουν και την απολάμβανα..Ακουγα κάτι μη γηινο..Τελικώς είναι αλήθεια ότι στην πρώτη σου επαφή με την κίτρινη φυλη υφίστασαι ένα ΣΟΚ
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Ειναι δυνατον να υπαρχουν τετοια κοροιδα? Και να ηταν και καμια ομορφη να πω...
Κοιτα...Απο φατσα δε θα τη πεις ασχημη,αλλα απο σωμα...
Χαλι μαυρο...Θεοχοντρη φακλανα,με βυζια σαν αγελαδα...
Αλλα μην ανησυχεις...Ολο και καποιον βρισκουν να πηδηχτουν κι αυτες...Ειδικα με κανα 500αρικο μπατ,θα βρεθουν αρκετοι.. ;)
Το "boyfriend" βεβαια τον κοβω για κανεναν 70χρονο "εφηβο"... :2funny: :2funny: :2funny:
 

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
815
Κριτικές
37
Like
1.564
Πόντοι
8.165
οταν γερασουμε (αν προλαβουμε) δεν θα αναρωτιομαστε πως ειναι ο παραδεισος γιατι θα εχουμε παει στην ταιλανδη.
Φίλε μου Κώστα δεν ξέρω πόσες ακόμη φορές θα πάω Ταιλάνδη στο μέλλον, αλλά θεωρώ τον εαυτό μου αρκετά τυχερό που γνώρισα αυτή την χώρα.
 

lollipop(1)

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
216
Like
1
Πόντοι
1
Ειναι δυνατον να υπαρχουν τετοια κοροιδα? Και να ηταν και καμια ομορφη να πω...


Καλά κοιτάζω και ξανακοιτάζω τις φωτογραφίες και δεν το πιστεύω. Ειδικά η 4 φώτο δείχνει όλο το μεγαλείο της.
Δεν πρέπει να είναι πάνω απο 1,45 σε ύψος... πιο μακρύ είναι το μαλλί της απο τα πόδια της.

Στάλθηκε από: pipinomaniac
Κοιτα...Απο φατσα δε θα τη πεις ασχημη,αλλα απο σωμα...
Χαλι μαυρο...Θεοχοντρη φακλανα,με βυζια σαν αγελαδα...
Αλλα μην ανησυχεις...Ολο και καποιον βρισκουν να πηδηχτουν κι αυτες...Ειδικα με κανα 500αρικο μπατ,θα βρεθουν αρκετοι..
Το "boyfriend" βεβαια τον κοβω για κανεναν 70χρονο "εφηβο"...

Καλά πλάκα μας κάνεις; Έχεις δει ποτέ χοντρή με άσχημο πρόσωπο; Σπάνια περίπτωση..
Άμα τσιτώνει το δέρμα απο το πάχος και τεντώνει...χαίρω πολύ...
 

lollipop(1)

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
216
Like
1
Πόντοι
1
Καλησπέρρα οικογένεια..!!!

Βασικά με έναν άνθρωπο που μιλούσα που ήταν φανατικός στο να μετράει θερμοκρασία και υγρασία όπου ταξίδευε..Όταν τον ρώτησα ποιο είναι το ιδανικό όριο θερμοκρασίας μου είχε κοντα στο 35%.Την στιγμή της κουβέντας (είχε ένα πολυόργανο που μετρόυσε τα πάντα) έίχε 67% και το θεωρούσε υπερβολικο.Βέβαια το καλό ήταν ότι είχε δροσία διότι ήταν βουνό.Φαντάζομαι σε ένα ζεστό μέρος με πολύ υγρασία πρέπει να "κολάς" όλόκληρος.

Αλλό θέμα

Σήμερα πήγα στην λαική να πάρω φρούτα και λαχανικά.Με το που παρκάρω το αυτοκίνητο βλέπω μπροστά μου μια ασιάτισα.Έμοιαζε με Ταιλανδή μιλούσε άπταιστα Ελληνικά.Την ρωτάω απο που ήταν και μου απάντησε Ελλάδα :idiot:
Δεν το συνεχίζω και εκείνη την στιγμή την πήρε κάποιος τηλέφωνο και ΑΡΧΙΣΕ να μιλάει  καθόμουν και την απολάμβανα..Ακουγα κάτι μη γηινο..Τελικώς είναι αλήθεια ότι στην πρώτη σου επαφή με την κίτρινη φυλη υφίστασαι ένα ΣΟΚ

Ναι και ένας Σουηδός αν δει μια Ελληνίδα (κλασική ελληνική ομορφιά) και την ρωτήσει απο που είναι και απαντήσει απο Σουηδία...σοκ θα υποστεί και αυτός ο ταλαίπωρος...  :grin:
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
Κοιτα...Απο φατσα δε θα τη πεις ασχημη,αλλα απο σωμα...
Χαλι μαυρο...Θεοχοντρη φακλανα,με βυζια σαν αγελαδα...
Αλλα μην ανησυχεις...Ολο και καποιον βρισκουν να πηδηχτουν κι αυτες...Ειδικα με κανα 500αρικο μπατ,θα βρεθουν αρκετοι.. ;)
Το "boyfriend" βεβαια τον κοβω για κανεναν 70χρονο "εφηβο"... :2funny: :2funny: :2funny:

με μια καλη διαιτα και γυμναστικη το φτιαχνει το κορμι!!!  :dancing:
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
σημερα εστειλα στην δικια μου προσκληση για διακοπες και μια κρατηση με την qatar. ελπιζω να πανε ολα καλα και να της δωσουν βιζα... αν και χλωμο το κοβω.  :huh:
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Λοιπον φιλοι συνταξιδιωτες μια βοηθεια για τα ξεν/δοχεια γιατι εχω πελαγωσει στο ψαξημο..χοτελ στην παραλιακη με sea view πισινα ελευθερη εισοδο σε τεμαχια,μπαλκονι κατα προτιμηση ,τα σχετικα tv ψυγειο κλπ απο soi7 και προς w.s με average τιμες (κανα500-600 ευρω το 15ημερο)..εχω μεινει στο flipper loge soi8 και στο sunshine hotel soi8,και λεω να αλλαξω ετσι για καινουργιες εικονες κατα τον σεπτεμβρη..οποιος εχει να προτινει κατι τον ευχαριστω εκ των πρωτερων.
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
Λοιπον φιλοι συνταξιδιωτες μια βοηθεια για τα ξεν/δοχεια γιατι εχω πελαγωσει στο ψαξημο..χοτελ στην παραλιακη με sea view πισινα ελευθερη εισοδο σε τεμαχια,μπαλκονι κατα προτιμηση ,τα σχετικα tv ψυγειο κλπ απο soi7 και προς w.s με average τιμες (κανα500-600 ευρω το 15ημερο)..εχω μεινει στο flipper loge soi8 και στο sunshine hotel soi8,και λεω να αλλαξω ετσι για καινουργιες εικονες κατα τον σεπτεμβρη..οποιος εχει να προτινει κατι τον ευχαριστω εκ των πρωτερων.

500 - 600 ευρω το 15ημερο???  :uglystupid:
δηλαδη εγω που εδωσα 225ευρω για 2βδομαδες στο pattaya bay resort με μπαλκονι, πισινα, tv, ψυγειο, κτλ.. αλλα χωρις sea view, να μην εχω παραπονο εεε???  :dancing:
 

lollipop(1)

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
216
Like
1
Πόντοι
1
θεωρεις το 1,45 μειονεκτημα??

Το 1,45 είναι νανισμός έτσι....άλλο κοντή μπιμπελό όπως λέτε... και άλλο 1,45!!!
Καλά δεν τα λέω; Μην μου πείτε πως τα μπιμπελό της Ταϊλάνδης είναι 1,45!!! :headbang:

Περιμένω απάντηση...είμαι περίεργη..
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
500 - 600 ευρω το 15ημερο???  :uglystupid:
δηλαδη εγω που εδωσα 225ευρω για 2βδομαδες στο pattaya bay resort με μπαλκονι, πισινα, tv, ψυγειο, κτλ.. αλλα χωρις sea view, να μην εχω παραπονο εεε???  :dancing:
καλα μην τρελενεσαι ξερω απο φτηνα δωματια...7 ταξειδια εχω κανει προς τα κατω στα τουριστικα πατταγια πουκετ μπανγκοκ και ψαχνω περισσοτερη χλιδα μια που παω για λιγες μερες αυτη τη φορα ..πες μου αν θες που ηταν το ξεν/δοχειο σου ακριβως για να ξερω,thanks
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
καλα μην τρελενεσαι ξερω απο φτηνα δωματια...7 ταξειδια εχω κανει προς τα κατω στα τουριστικα πατταγια πουκετ μπανγκοκ και ψαχνω περισσοτερη χλιδα μια που παω για λιγες μερες αυτη τη φορα ..πες μου αν θες που ηταν το ξεν/δοχειο σου ακριβως για να ξερω,thanks

second road πισω απο το avenue mall!!! περνας μεσα απ'αυτο το εμπορικο κεντρο και το βλεπεις μπροστα σου!
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
ειναι ο.κ ..παντως εγω ψαχνω στη beach road ,ευχαριστω για την πληροφορια
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
αυτη ειναι βαρελακι ρε παιδια,
δεν ειναι ετσι οι κοντες εκει.
το 1.45 ακουγεται ενδιαφερον, αλλα ειναι μποι για παιδια,
το ιδανικο ειναι απο 1.50 εως 1.55, και 1.49 να ναι δεν θα τα χαλασουμε,
ειναι η χωρα των κοντων, και αφηστε να ψαχνουν ψηλες απο το βορα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom