Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
Από το Στούντιο Φυλής 104, Απάντηση 4278:

Η Νανα πχ που ειναι απο την Ταυλανδη ειναι αυτη τη στιγμη απο τις top κοπέλες στο μαγαζι, το ιδιο θα μπορουσε να ηταν και μια εγχρωμη κοπέλα αν διεθετε τα χαρακτηριστικα που αναφερω

Εαν δεν το εχει καποιος άλλος αναφέρει πριν

Νανά απο Ταιλάνδη?Σαν να λέμε Μικο-γιο-το απο Βραζιλία?
 

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
Ενταξει, κριμα ειναι, κάποιος μάγκας την έφερε ταζοντας της μια καλυτερη ζωη από το Κολάν και την έχωσε στην Φυλής... :s&m_3:

Εχεις δίκιο σε ότι και να πεις..Αλλά με την λύπηση απλά προς τους άλλους δεν λυνουμε το πρόβλημα.
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
και μετά αν έχει καλό καιρό θα  γίνει εφόρμηση στα νησία πέριξ για αθλητικές δραστηριότητες σε νερό
αρισταρχε μεχρι εδω καλα τα πηγαινες, σημερα τα χαλασες,
σε βλεπω οπως πας να κανεις καμακι σε ηθικα εργαζομενα κοριτσια στη βκκ.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Από το Στούντιο Φυλής 104, Απάντηση 4278:

Η Νανα πχ που ειναι απο την Ταυλανδη ειναι αυτη τη στιγμη απο τις top κοπέλες στο μαγαζι, το ιδιο θα μπορουσε να ηταν και μια εγχρωμη κοπέλα αν διεθετε τα χαρακτηριστικα που αναφερω

Εαν δεν το εχει καποιος άλλος αναφέρει πριν   
Ενταξει, κριμα ειναι, κάποιος μάγκας την έφερε ταζοντας της μια καλυτερη ζωη από την Thailand και την έχωσε στην Φυλής... :s&m_3:

αν και ειμαστε of topic
δε νομιζω οτι ειναι καλο να διμιουργουνται εντυπωσεις και χωρις λογο αλλα και που δε στεκουν ;)
η κοπέλα ειναι χρονια στην Ελλαδα αποδειξη τα καλα Ελληνικα της και συγουρα δεν ειμαστε το πρωτο μαγαζι που δουλεψε/δουλευει
το πως ηρθε εδω δεν το ξερω, μπορω να το ρωτησω ομως αλλα να εισαι συγουρος οτι δεν τη χωνει κανενας στη δουλεια οπως δεν χωνει και μενα κανενας στη δουλεια οπως δεν χωνει κανενας καμια δηλωμενη κοπέλα στη δουλεια.
Και η Νανα και δηλωμενη ειναι και ολα τα χαρτια της ειναι ενταξυ :cheesy:
Η συγκεκριμενη κοπέλα θα μπορουσε να κανει την οποιαδηποτε αλλη δουλεια οπως και εγω οπως και ολες οι κοπέλες απλα δεν θα ειχαμε τη δυνατοτητα να καλυψουμε τις οικονομικες μας αναγκες-θελω.
Αυτο ειναι ολο. ;)
Τωρα για περιπτωσεις που σαφως και υπαρχουν και εννοεις, ενα σοβαρο μαγαζι δεν δουλευει με τετοιες κοπέλες ;)
Οσο για τη Νανα, αυτη μας βρηκε και μας ζητησε να δουλεψει στο μαγαζι μας και εμεις δεχτηκαμε, και οπως αποδειχτηκε και οι 2 εχουμε μια πολυ καλη συνεργασια.

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
γαμάτα που λέτε με την αλλαγή του εισιτηρίου πήγα σε γραφείο εδώ στην pattaya μονο 200 bath εγώ έδωσα 230 γιατί ήταν πολλή "εξηπερετικη" η κοπέλα ενώ η gulf air δεν ζήτησε τίποτα MOUPE όμως ότι εάν το ξαναλλάξω θα πληρώσω πολλά οποτε από 1-7 έως 12-7 εγκίνE 23-7 :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

:think: Ισοτιμία bath  Euro?
 

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225
αν και ειμαστε of topic
δε νομιζω οτι ειναι καλο να διμιουργουνται εντυπωσεις και χωρις λογο αλλα και που δε στεκουν ;)
η κοπέλα ειναι χρονια στην Ελλαδα αποδειξη τα καλα Ελληνικα της και συγουρα δεν ειμαστε το πρωτο μαγαζι που δουλεψε/δουλευει
Exεις δικιο οπως το εγραψα δημιουργουνται εντυπωσεις, ηθελα να πω ότι κάποιος την έφερε στην Ελλαδα για μία καλύτερη ζωή και κατέληξε κάνει αυτή την δουλειά. Εγώ συμπαθώ και συγνωμη που θα το πω, λυπάμαι τις κοπέλες που κάνουν αυτην την δουλειά, που σίγουρα δεν ειναι από ψώνιο ή ευχαρίστηση, μακρυά από χώρα τους, συγγενείς και φίλους και ιδιαίτερα τις Ταϊλανδές. Δεν έχω βέβαια τα ίδια αισθήματα συμπάθειας για τις Ρωσοουκρανές.
Την κοπέλα την είδα από κοντά, ηρθα από το μαγαζί, είναι πολύ όμορφη, ευγενέστατη, χαμογελαστή και μου μίλησε στα ταιλανδικά να τα θυμηθώ από όταν γύριζα σαν ναυτικός σε εκείνα τα μέρη.
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Γεια και χαρά σας φίλοι μου!!!!

Η Πατάγια σας χαιρετά!!!!    :dancing: :dancing: :dancing:

Μόλις έβαλα τη μπέμπα για νάνι και είπα να κατέβω λίγο στην πισίνα και  να παίξω

στο ίντερνετ. Βλέπετε εγώ πλακώθηκα στις πολυβιταμίνες αφού ήρθα διαβασμένος αλλά αυτή δεν….άντεξε :knockinb: :knockinb:!!!!!

Χθες βράδυ μόλις έφυγα απ το λόμπι (όπου έχει ίντερνετ) πέτυχα μια κοπέλα απ το μαγαζάκι που βρίσκεται μέσα στο ξενοδοχείο και κάνει

μασάζ. «μπορούμε να έρθουμε και στο δωμάτιό σου για μασάζ» μου λέει με λάγνο ύφος….

«οκ, σε 10 λεπτά» της λέω.

Κι αφού κάνω το ντουζάκι μου χτυπάει η πόρτα και μου εμφανίζεται…

«τι είδους μασάζ θέλεις?, oil massage? Tai massage? Foot massage?»

«ότι κάνεις καλύτερο!! και στο τέλος body massage» της απαντάω!  :kissass: :knockinb:

Χιχιχι, «body massage» λέει και γελάει πονηρά! ;) ;) ;)

Και να μην τα πολυλογώ ξεκινάει με λαδάκι και απαλό τρίψημο, συνεχίζει με tai

όπου νόμιζα ότι θα μου σπάσει κανένα παϊδάκι… (αλλά εκπληκτικό και ασύληπτο, :new_shocked:

σε κανένα μασατζίδικο δεν είδα κάτι τέτοιο!!!!), και συνεχίζει με μασάζ στο επίμαχο!!

Τόση ώρα βέβαια που μου έκανε μασάζ παντού ( μα ΠΑΝΤΟΥ ρε παιδιά: στο μέτωπο, στη μύτη στα αφτιά, στα δάχτυλα στα γόνατα κοκ…) παιρνούσε το

δαχτυλάκι της δήθεν τυχαία απ το τέρμα τουρλομένο εργαλείο μου!!!

Και συνεχίζει το μασάζ αλλά όχι πλέον με τα χέρια αλλά με τη γλώσσα, τα χείλη, τον

ουρανίσκο και δεν ξέρω και γω τι άλλο!!!! Και με όλους τους τρόπους!!! Απαλό

άγριο, βαθύ, ρουφηχτό, γλύφτικο (θα μου επιτραπεί η έκφραση) και κάθε λίγο με κοιτούσε να δει τι μ΄ αρέσει πιο πολύ (αυτό μου έκανε πιο πολύ εντύπωση. Το ζούσε ή μάλλον ζούσε για να μ΄ ευχαριστήσει). :rockon: :rockon: :rockon:
 
Κι  αφού  έβλεπα ότι μάλλον λόγω τζετ λανγκ αλλά και κούρασης δεν πρόκειται να τελειώσω άρχισα την επίθεση!!! Σε όλες τις στάσεις και θέσεις, και με όποιον τρόπο ήθελα!!!! Αργά και γκαυλωτικά, δυνατά και άγρια, τρυφερά με φιλάκια, δυνατά με σκαμπίλια στα κωλομεράκια……. Ότι γούσταρα!!! Μόνο κουλούρι (κώλο) δεν κάναμε!!! Δεν της το ζήτησα! Μάλλον το ξέχασα!!!! :bigdick:

Όταν τελειώσαμε τη ρωτάω: ¨πόσα λεφτά θέλεις?»

Και τι μου λέει ρε παιδιά?????

ΤΙ?????      :uglystupid:

«όσα θέλεις εσύ!!!!!!!!!!»

και γω ο ΜΑΛΑΚΑΣ της λέω: «1.000b είναι καλά?» :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

«οκ» μου λέει!!!

Δηλαδή και 500 να της έδινα πάλι οκ θα μου έλεγε?

Αλλά ας μην είμαστε κι αχάριστοι!!

Πρώτη μέρα ήταν. Ας είμαι και λίγο κουβαρντάς!!!!      :cheesy: :cheesy: :cheesy:


Μετά κοιμήθηκα καμιά ωρίτσα και βγήκα στη νυχτερινή Πατάγια στην walking street

Μετά από διάφορες βόλτες κι αφού δεν ενέδιδα στον πειρασμό (σκεφτόμουνα ότι το καλύτερο μωρό κι αν διαλέξω, λίγο παρακάτω θα βρω καλύτερη) τελικά σε ένα go – go bar έφυγα με ένα μωράκι που πρέπει νε είναι παλιά γνώριμη από κάποιον εδώ μέσα!!!!

Κώστα Φ16 ξέρεις πώς τη λένε? Dia  !!!

Υποθέτω ότι πρόκειται για την ίδια!!!

Θα προσπαθήσω να ανεβάσω φωτογραφία της για να μου το επιβεβαιώσεις.

Σε λίγο που θα ξυπνήσει θα βγούμε βολτίτσα.

Της ζήτησα να πάμε στο κλαμπ λούσιφερ.

Και επίσης της ζήτησα για απόψε να μου βρει μια όμορφη φίλη της και να κάνουμε τρίο.    :rockon: :rockon: :rockon:

«no problem, μου απαντάει. Αν το θες από μένα οκ.» :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:

η συμπεριφορά της από χθες το βράδυ που είμαστε μαζί ήταν άψογη σε όλα τα επίπεδα!!!! Και στο κρεβάτι αλλά και στις βόλτες.

Λεπτομέρειες στις εκπληκτικές της επιδόσεις σε επόμενα ποστ μου γιατί άργησα.

Πάντως νοιώθω σαν να με υοθέτησε!!!!

Με προσέχει παντού, προσέχει τα ρέστα, μου νοίκιασε φθηνό μηχανάκι (όλοι μου ζητούσαν 1.000 – 1.400 την εβδομάδα. Αυτή μου βρήκε 800b για 8 μέρες), οδηγεί αυτή (το προτιμώ μια και είναι ανάποδα οι δρόμοι)

και το πιο καταπληκτικό!!!!!

Της λεω το απόγευμα «πάμε κάπου να φάμε»

Κι αυτή με οδηγεί σε όλους τους μικροπωλητές, μου ζητάει 200b και ψωνίζει βατράχια, ακρίδες και όλες αυτές τις λαλακίες (επίσης σουβλάκια κοτόπουλο, νοστιμότατο αλλά και ντόνερ κοτόπουλο) και πάμε στο ξενοδοχείο να τα φάμε.

Όταν τη ρωτάω «γιατί δεν πήγαμε σε κανένα εστοιατόριο να φάμε?»

Τι μου απαντάει με φυσικότητα?

ΤΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ?

«όχι, όχι!!! αυτά εδώ είναι πολύ πιο φθηνά!!!!!!!»  :headbang: :headbang: :headbang:

Τα ΑΚΟΥΤΕ ΡΕΕΕΕΕ τσογλανο ελεινίδες?    :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Που θα μπορούσε να με μαδήσει ρεεεεε!!!!

Να με πάει στο ακριβότερο της πόλης!!!! Έτσι κι αλλιώς την ξεπάτωσα όλη νύχτα και μέρα στο πήδημα και στις πιττούλες.

Παιδιά δάκρυσα, και μου ρθε να κλάψω!

Ανατριχιάζω και τώρα που τα γράφω!!!!

Έπρεπε να είναι η δικιά μου εδώ να συγκρίνει τα δεκάδες χιλιάδες ευρώ που μου φαγε θεωρώντας το υποχρέωσή μου!!!!!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:


Α! ξέχασα. Με τα 200b που της έδωσα για τα φαγητά (δηλ 4 ερώ και περίσεψαν και 2 σουβλάκια!!!!)  της έμειναν και κάποια λεφτά και πήρε και

σκουλαρίκια από έναν μικροπωλητή (αφού με ρώτησε βέβαια) και μου είπε 300 ευχαριστώ είμαι πολύ happy!!!!! :( :( :( :(


Ουφ!!!! Αυτά!!!! Πάω να την ευχαριστήσω και γω λιγάκι με ένα στα γρήγορα  :knockinb: για προπόνηση πριν το βραδινό τρίο!!!!


Παιδιά να είστε όλοι καλά!!!!

Θα επανέλθω και μ΄άλλες λεπτομέρειες!!!!!!  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Η φωτογρφία της Dia

ΩΧ!!! μου λέει πολύ μεγάλο!!!

Σε τι τύπο να το κάνω να βγει πιο μικρό?

δοκίμασα gif, jpeg, bitmap, png αλλά όλα είναι μεγαλύτερα από 300 που επιτρέπεται.
 

Suadam

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
306
Like
76
Πόντοι
1
ΤΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ?

«όχι, όχι!!! αυτά εδώ είναι πολύ πιο φθηνά!!!!!!!»   :headbang: :headbang: :headbang:

Τα ΑΚΟΥΤΕ ΡΕΕΕΕΕ τσογλανο ελεινίδες?    :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Που θα μπορούσε να με μαδήσει ρεεεεε!!!!

Να με πάει στο ακριβότερο της πόλης!!!! Έτσι κι αλλιώς την ξεπάτωσα όλη νύχτα και μέρα στο πήδημα και στις πιττούλες.

Παιδιά δάκρυσα, και μου ρθε να κλάψω!

Ανατριχιάζω και τώρα που τα γράφω!!!!

Έπρεπε να είναι η δικιά μου εδώ να συγκρίνει τα δεκάδες χιλιάδες ευρώ που μου φαγε θεωρώντας το υποχρέωσή μου!!!!!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Γεια χαρά, :)
Καινούργιος εδώ, αλλά μάλλον παλιός στην Ασία.
Ψόφησα στο γέλιο μ' αυτό το post. Μου θύμησε κάτι από το πρώτο μου ταξίδι με σχεδόν ίδιες συνθήκες.

Θα είμαι απο 17/07 ΒΚΚ, από 22/07 Πατάγια, 3-7/08 Kuala Lumpur, και μετά Makao, Κίνα ή Angeles και πίσω Πατάγια, Βκκ.
Αν κάποιος θέλει να βρεθούμε, το γράφει.  :grin:
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1

Μετα  απο  αυτα  που  διαβαζω  και  εχω  αρρωστησει    ...

βαζω  αγγελια  :


Kαθηγητης Αγγλικων  με  1  χρ  προυπηρεσια  (Βachelor  /Postgrad Diploma, The University of Sydney, Australian Citizen )
ψαχνει  για  δουλεια  στην Ταυλανδη ..

εχω δουλεψει  πολλες  δουλειες στην ελλαδα(Βενζινας -Security) .

Διατεθειμενος  να μαζευω και  ρυζι !

Ευχαριστω!
 

Diavolidis

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2008
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
Χαχαχαχα...για εμάς του στρατου,καμμιά θέση ΔΕΝ έχει ρε γαμώτο στην πρεσβεία εκεί;;;24 Αυγούστου τόσο κοντά,θεέ μου...αλλά και τόσο μακριά...!!
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Kαθηγητης Αγγλικων  με  1  χρ  προυπηρεσια  (Βachelor  /Postgrad Diploma, The University of Sydney, Australian Citizen )
ψαχνει   για  δουλεια  στην Ταυλανδη ..
Εσυ ειδικα και αν φυσικα ισχυουν αυτα που γραφεις παραπανω θα βρεις δουλεια στην Thailand.

Τζειμς ξερεις ποσες Dia υπαρχουν στην Παταγια και σε ολην την Ταυλανδη?
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
τα κοριτσια του devils den (πρωην hell club) στην pattaya σε hot βιντεακια!!!


τον φεβρουαριο ειχα ενα τριο με την gibcy (αριστερη) και με μια αλλη η οποια δεν δουλευει αλλο.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom