Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (3 μέλη και 9 επισκέπτες)

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Εγω παντως εχω συναντησει στο Πουκετ Ελλεινιδες που ειχαν στοχο οτι και εγω, τα Ταυλανδακια!!!!
χχμμ για ελλεινιδες δεν ξερω αλλα γυναικες απο αλλες εθνικοτητες ερχονται Ταυλανδη για σεξ τριπ με ταυλανδους...ναι μη γελατε.
εχει μασσαζαδικα , κλαμπς και εσκορτς με ωραια παιδια Ταυλανδους που συνοδευουν η "περιποιουνται" γιαπωνεζες κτλ. Λολλι εσενα τι τραβαει η ορεξη σου?
 

lollipop(1)

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
216
Like
1
Πόντοι
1
Κοιτα, δεν σου χαλασα τιποτα νομιζω !!!
εμεις εδω συζηταμε... και εσυ φυσικα.

Επειδη ειπα το χιλιοειπωμενο "Ελλεϊνιδες" και Νουμερα δεν χρειζεται να χαλιεσαι (Νουμερα εβλεπα, Νουμερα ελεγα).
Απλα πραγματα νομιζω ... Με ξενιζει ομως η ανετιλα σου ... ("μιλας σαν τον ΜΠΑΜΠΗ ΤΟ ΜΑΥΡΟ") μερικες φορες
--> έχασα στο παρα τσακ δυο τρεις ευκαιρίες κα(υ)λές...
αλλες Ξερολα
--> Να σου εξηγήσω λοιπόν φίλε Χανκ για τη σημαία της Κόστα Ρίκα και ότι άλλο θες...εδώ είμαι εγω

και αλλες μας κανεις αναλυσεις VPRC με Νουμερα.

(Παρενθεση) Μην διαβαζεις και τοσο πολυ..

Παντως γενικα δεν μου εισαι αντιπαθης... (αλλα δεν μπορω να μην σε κραξω λιγο)

Οτι σου γραφω ειναι πραγματικο και αληθινο.

Δεν με ενοχλει η παρουσια σου. Αντιθετα.

Και ειδικα αν ενδιαφερεσαι και εσυ για Ταυλανδεζες θα γινουμε φιλαρακια..
οπως προειπα.

Τα καλυτερα φιλαρακια μετα απο καυγα γινονται...

Με δουλεύεις βρε Ραφ-μαν...??? Έφαγα το κράξιμο της ζωής μου εδώ μέσα...γιατί έτυχε να γεννηθώ στην Ελλάδα...και να πω τη γνώμη μου για ένα θέμα...και μετά μου λες οτι το παίζω και ξερόλας και ΜΠΑΜΠΗΣ???
Γκρρρρ....

Άμα μίλαγα σαν Μαράκι, ή Σοφάκι...και όχι σαν ΜΠΑΜΠΗΣ...8α με βαράγατε κιόλας....
λέμε τώρα....

Φαντομά..δεν έχω δει σε φωτογραφία Ταϊλανδούς ακόμα...άσε με να το δω το θέμα..και θα σου πω...
 

hank

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2008
Μηνύματα
248
Like
0
Πόντοι
1
Ελα βρε λολιποπ εδω αντεγραψες ολη τη Wikipedia για τις αναλυσεις σου, και δεν μπορεις να βρεις στο νετ φοτο Ταυλανδων? Πες μας καλυτερα τι ειδους καταστασεις σε ενδιαφερουν, μη ντρεπεσαι ειμαστε open mind!
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Με δουλεύεις βρε Ραφ-μαν...??? Έφαγα το κράξιμο της ζωής μου εδώ μέσα...γιατί έτυχε να γεννηθώ στην Ελλάδα...και να πω τη γνώμη μου για ένα θέμα...και μετά μου λες οτι το παίζω και ξερόλας και ΜΠΑΜΠΗΣ???
Γκρρρρ....

Άμα μίλαγα σαν Μαράκι, ή Σοφάκι...και όχι σαν ΜΠΑΜΠΗΣ...8α με βαράγατε κιόλας....
λέμε τώρα....

Φαντομά..δεν έχω δει σε φωτογραφία Ταϊλανδούς ακόμα...άσε με να το δω το θέμα..και θα σου πω...

Μην Μασας τιποτα. !!!

παιξε μπαλα !!
 

george777

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
215
Like
0
Πόντοι
1
χχμμ για ελλεινιδες δεν ξερω αλλα γυναικες απο αλλες εθνικοτητες ερχονται Ταυλανδη για σεξ τριπ με ταυλανδους...ναι μη γελατε.
εχει μασσαζαδικα , κλαμπς και εσκορτς με ωραια παιδια Ταυλανδους που συνοδευουν η "περιποιουνται" γιαπωνεζες κτλ. Λολλι εσενα τι τραβαει η ορεξη σου?
Να σου πω εγω τι τραβαει η ορεξη μου να μου το χεις ετοιμο στο Suvarnabhumi??  :kissass:
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
βρε συ φ16  στα ομαδικα θα το ριξεις τωρα??

 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Vonmakouli, thanx  για τις παρατηρήσεις. Στο μόνο που δεν συμφωνώ είναι για την πολυγαμία έχει καταργηθεί όντως απο το 1932, αλλά ρίξε και μια ματιά στο παρακάτω άρθρο:
]
Συντρόφισσα , διάβασα το άρθρο που παρέθεσες και...ξαναδιαφωνώ.
Είναι γεγονός ότι στην Ταϋλάνδη (όπως και ειδικότερα στην Ασία) η διατήρηση από εύπορους άνδρες και επισήμων ερωμένων είναι θεσμός. Διαφωνώ με τον όρο πολυγαμία με την έννοια ότι δεν απαιτείται η σύναψη γάμου και ΔΕΝ αποκτούν οι μαιτρέσσες αυτές κληρονομικά δικαιώματα (εν αντιθέσει με τις αραβικές χώρες).
  Στην Ταύλάνδη ειδικότερα οι εύποροι Ταϋλανδοί δεν κάνουν τιποτα διαφορετικό από εμάς τους φαρανγκς. Συντηρούν 1-2 ή και περισσότερες φρεελάνσερς ενώ εξακολουθούν να συμβιώνουν με τη νόμιμη σύζυγό τους (το τι γίνεται με τις ζηλιάρες συζύγους τους δεν μπορώ να φανταστώ μόνο).
  Η εκτεταμένη (ημι-παράνομη) πορνεία όμως στην Ταϋλάνδη δεν οφείλεται στο φαινόμενο αυτό, οι ρίζες του οποίου θα πρέπει να αναζητηθούν στην ανεκτικότητα που υποδεικνύει ο θερβαντικός βουδισμός.  Όπως ασφαλώς θα γνωρίζεις στις ισλαμικές χώρες που η πολυγαμία (με την κυριολεξία της λέξης) είναι θεσμοθετημένη από αιώνες, η πορνεία (αλλά και η μοιχεία) διώκεται με αρκετά hard τρόπους και φυσικά δεν αναπτύχθηκαν φαινόμενα τύπου Πατταγια .
  Το έχω ξαναπεί. Αποκλειστικά υπαίτιοι είναι οι Αμερικάνοι.
  Και οπωσδήποτε πάντως να πας για σεξ τριπ στην Ταϋλάνδη. Ενδείκνυται από κάθε άποψη και για όλα τα γούστα. Για κάθε πληροφορία στη διάθεσή σου
  Καλό το FOTW, έτσι ?  ;)
 

paulko79

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Σύντροφοι (και από οτι διαβάζω εσχάτως και συντρόφισσες) καλησπέρα.

Θα ήθελα κάποοια στιγμή να επισκεφθώ την Ταυλάνδη (Bangkok και βλέπουμε) με μονο σκοπό το sexual overdose, και για αυτό θα ηθελα
να κάνω τις εξής ερωτησούλες:

Πόσο πάει η βραδιά (ή κανα 4ωρο) με κοπέλλες ή ladyboy ανώ του μετρίου(επιπέδου top models)?

Ακόμα τα strip clubs είναι σαν τα δικά μας ή πιο "καυτά" στο τι βλέπεις και τι μπορείς να κάνεις?

Εκτός απο το worldsexarchives.com υπάρχει κανα site με αξιοπιστή ενημέρωση?

Ευχαριστώ πολύ για την όποια απάντηση

paulko79
 

grvagelis

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
427
Like
1
Πόντοι
1
Κρίμα και σας είχα συμπαθήσει εσάς τους δύο...
Τον kreon σπο την αρχή... και τον ραφμαν...όταν έκανε τις περιγραφές για το ταξίδι του.
Μετά μου τα χάλασε ο ράφμαν με τα νούμερα του!!!
Κερνάω ποτάκι για να δείτε οτι δεν είμαι ούτε ladyboy ούτε σκέτο boy...
Ντροπή σας λέω...δεν ξέρετε να ξεχωρίζετε τα θηλυκά σε αυτό το forum...tststststs...

Allantalon σε έχω για πιο γάτα ...για να δούμε...
γενικως κοπελια οι πιο πολλοι εδω μεσα δεν εχουν δει αλληθινα θηλυκα..
 

hank

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2008
Μηνύματα
248
Like
0
Πόντοι
1
Νομιζω οτι κανεις λαθος! Φιλικα.
 

mathima solfez

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
581
Like
39
Πόντοι
6
Σύντροφοι (και από οτι διαβάζω εσχάτως και συντρόφισσες) καλησπέρα.



1.Πόσο πάει η βραδιά (ή κανα 4ωρο) με κοπέλλες ή ladyboy ανώ του μετρίου(επιπέδου top models)?

2.Ακόμα τα strip clubs είναι σαν τα δικά μας ή πιο "καυτά" στο τι βλέπεις και τι μπορείς να κάνεις?

3.Εκτός απο το worldsexarchives.com υπάρχει κανα site με αξιοπιστή ενημέρωση?

Ευχαριστώ πολύ για την όποια απάντηση

paulko79

1.Με το 4αωρο βρισκεσαι στην απροσδιοριστη περιοχη μεταξυ short-time και long-time. Γι αυτο θα σου απαντησω για long-time, που σημαινει απο την στιγμη που θα την παρεις για κανενα 8αωρο, ισως και παραπανω. Οι τιμες ειναι στα 1000-1500 μπατ, ισως και 2000-2500 αν μασησεις.

2. Στα στριπ κλαμπ ειναι τσιτσιδες, πιανονται απο κρικους γυμναστικης που κρεμονται απο ολο το ταβανι, σε αγγαλιαζουνε με τα μπουτια τους και σε κερνανε γλυφομουνι. Πηγαινε στο whats up a go go και πιες μια μπυρα στην υγεια μου (walking street)για του λογου το αληθες.

3. Το υπαρχων σαιτ ειναι η καλυτερη πηγη πληροφορησης. Ξερω πως εχει σχεδον 1000 σελιδες, εγω οταν πηγα πρωτη φορα Ταιλανδη το σαιτ ειχε μονο 70 σελιδες και τα καταφερα μια χαρα. Διαβασε τες και εσυ και βουρ.
 

hank

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2008
Μηνύματα
248
Like
0
Πόντοι
1
Σολφεζ καλως ηρθες και καλη προσαρμογη!
 

mathima solfez

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
581
Like
39
Πόντοι
6
Πηγα μονο για λιγο (μια βδομαδα) και ηρθα μονο για λιγο. Σε ενα μηνα ξαναπαω και κανω οργια.
 

hank

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2008
Μηνύματα
248
Like
0
Πόντοι
1
Ετσι Μπραβο !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
re παιδια αμα παω με 400,000 ευρο(τετρακοσια χιλιαρικα) στην ται
μενω για τι υπολοιπο της ζωης μου εκει?(τωρα ειμα 40) :think:
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
αλλα αφτα ειναι 400 χιλιαρικα
στην ελλαδα δεν θα υπαρχει ουτε ενσημο ουτε τιποτα
πειτε μου
θα ζησω μια αξιοπρεπη ζωη?
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ρε χανκ βγαλε την χοντροκωλα απο το αβαταρ σου,
θα νομιζει ο κοσμος οτι ετσι ειναι τα ται κωλαρακια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom