Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

john666

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
770
Like
2
Πόντοι
6
τι παπαρας ο τουρκος...αφου ηθελε 2 αντρες καλα να παθει χαχα
τοσα πιπινια ο μαλακας...ελεος

πουκετ σου ερχομαι...
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Βρεχει καθημερινα αυτον τον μηνα?κραταει καμποση ωρα?απο ζεστα πως παει?
Εδω και μερικες μερες βρεχει σχεδον καθημερινα. Ευτυχως γιατι η ζεστη ειχε γινει ανυποφορητη    :zombie:  Κατα τα αλλα παλι τους θαψατε τους τουρκους, εγω πλακα εκανα! Οσους Τουρκους συναντησα στην ΒΚΚ ηταν κυριοι και δεν καπνιζουν και τοσο πολυ    :2funny:
 

ignatios

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Βρεχει καθημερινα αυτον τον μηνα?κραταει καμποση ωρα?απο ζεστα πως παει?

Όχι καθημερινά. Είμαι ήδη 5 ημέρες και έχει βρέξει τις τρεις,μικρές μπόρες όμως. Προχθές είχε πιο πολύ βροχή.Ζέστη έχει αρκετή.Στο περπάτημα θέλει χαλαρούς ρυθμούς για να μην ιδρώνεις, αν και δεν μπορεις να το αποφύγεις.
 

ignatios

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Εδω και μερικες μερες βρεχει σχεδον καθημερινα. Ευτυχως γιατι η ζεστη ειχε γινει ανυποφορητη     :zombie:  Κατα τα αλλα παλι τους θαψατε τους τουρκους, εγω πλακα εκανα! Οσους Τουρκους συναντησα στην ΒΚΚ ηταν κυριοι και δεν καπνιζουν και τοσο πολυ    :2funny:

Αυτό με το κάπνισμα πάλι, τι να πείς. Νόμιζα πως στην Ταϋλάνδη θα καπνίζω άνετα.Τελικά μόνο η Ελλάδα έχει μείνει το τελευταίο καταφύγιο για εμάς τους καπνιστές; 
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Εδω και μερικες μερες βρεχει σχεδον καθημερινα. Ευτυχως γιατι η ζεστη ειχε γινει ανυποφορητη     :zombie:  Κατα τα αλλα παλι τους θαψατε τους τουρκους, εγω πλακα εκανα! Οσους Τουρκους συναντησα στην ΒΚΚ ηταν κυριοι και δεν καπνιζουν και τοσο πολυ    :2funny:
δεν χρειαζεται..οι αραβοτουρκοι ειναι θαμενοι απο μονοι τους
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Όχι καθημερινά. Είμαι ήδη 5 ημέρες και έχει βρέξει τις τρεις,μικρές μπόρες όμως. Προχθές είχε πιο πολύ βροχή.Ζέστη έχει αρκετή.Στο περπάτημα θέλει χαλαρούς ρυθμούς για να μην ιδρώνεις, αν και δεν μπορεις να το αποφύγεις.
βρε τυχερε τη γλιτωσες τη ζεστη, μην παραπονιεσαι καθολου!
μην το ντουμανιασεις στο τσιγαρο το μωρο, τα θελουμε χωρις τσιγαριλα εμεις   :2funny:
 

mathima solfez

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
581
Like
39
Πόντοι
6
Παρτε και 3 μωρα πρωι-πρωι. Η ταπεινη υποκειμενικη μου αξιολογηση ειναι απο αριστερα προς τα δεξια 7-6-10 αριστα εύγε.
 

Συνημμένα

  • DSC06051 [800x600].jpg
    DSC06051 [800x600].jpg
    99,6 KB · Εμφανίσεις: 39

ignatios

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
βρε τυχερε τη γλιτωσες τη ζεστη, μην παραπονιεσαι καθολου!
μην το ντουμανιασεις στο τσιγαρο το μωρο, τα θελουμε χωρις τσιγαριλα εμεις   :2funny:

Ανοίγω λίγο το παράθυρο του δωματίου που και που, όπως μου είπες :)
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Αυτό με το κάπνισμα πάλι, τι να πείς. Νόμιζα πως στην Ταϋλάνδη θα καπνίζω άνετα.Τελικά μόνο η Ελλάδα έχει μείνει το τελευταίο καταφύγιο για εμάς τους καπνιστές; 
Μπα....Απο 1 Ιουλιου,ΤΕΡΜΑ και στην Ελλαδα το καπνισμα σε δημοσιους χωρους (καφετεριες,εστιατορια κλπ)..
Θα γινουμε Μπανγκοκ!! :2funny:
(Γιατι στο Πουκετ ο νομος ΔΕΝ εφαρμοζοταν..Το τσιγαρο πηγαινε συννεφο)
 

Viktor(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2007
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ignatie, περιμένω τηλ κατά τις 12 το πρωί, να πάμε Ratchada!!!
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Ignatie, περιμένω τηλ κατά τις 12 το πρωί, να πάμε Ratchada!!!
κουφαλες  :grin:

για καπνισμα μονο στα after-hours, το μεγαλυτερο μειονεκτημα τους...γυρνας σπιτι και απο πανω μεχρι κατω βρωμοκοπας τσιγαριλα
 

lollipop(1)

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
216
Like
1
Πόντοι
1
Ρε συ λολιποπ και της Κοστα Ρικα τα ιδια χρωματα εχει απλα σε διαφορετικη διαταξη, δεν μας λες τι συμβολιζουν, γιατι απο το 2002 που πρωτοπηγα μεχρι σημερα δεν εχω καταλαβει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να σου εξηγήσω λοιπόν φίλε Χανκ για τη σημαία της Κόστα Ρίκα και ότι άλλο θες...εδώ είμαι εγω  :ak::
Το μπλε χρώμα συμβολίζει τον ουρανό, τις ευκαιρίες, τον ιδεαλισμό και την επιμονή.
Το λευκό χρώμα αντιπροσωπεύει την ειρήνη, τη σοφία και την ευτυχία, ενώ το κόκκινο σημαίνει το αίμα που χύθηκε για την ανεξαρτησία, όπως επίσης και τη θέρμη και γενναιοδωρία των κατοίκων.
 

lollipop(1)

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
216
Like
1
Πόντοι
1
Συντρόφισσα μερικές παρατηρήσειςΚαθαρά εγκυκλοπεδικά και μόνο.
Στη σημαία της Ταϋλάνδης το μπλέ συμβολίζει τη μοναρχία. Καθιερώθηκε το 1917 από τον βασιλιά Ράμα IV και συμβολίζει την Παρασκευή , μέρα κατά την οποία γεννήθηκε ο τότε Μονάρχης και κατ΄επέκταση τη Μοναρχία. Το άεσπρο το δόγμα του Θερβαντικού Βουδισμού (σε άλλες χώρες πορτοκαλί ή κίτρινο) και το κόκκινο το έθνος.Μπορεί νάναι και περισσότερα, αλλά λάβε υπόψη ότι μιλάμε για μια χώρα 75.000.000 κατοίκων.
Ούτως ή άλλως η πορνεία απαγορεύεται επίσημα στη χώρα.
Οι περισσότερες εκ των εκδιδομένων γυναικών είναιφρηλάνσερς, ήτοι έχουν μια μόνιμη και σταθερή εργασία και παράλληλα προσφέρουν οικειοθελώς τις υπηρεσίες τους σε τρίτους (για πολλούς και διάφορους λόγους - σίγουρα και λόγω ανέχειας, αλλά όχι μόνο γι' αυτό).
Λάνε υπόψη σου ακόμα ότι το φαινόμενο αυτό (της εκτεταμένης πορνείας) δεν αφορά το σύνολο της χώρας, αλλά εντοπίζεται σε 5-6 πόλεις (Pattaya, Bangkok, Trang, Chιang Mai και Pouket)  και μάλιστα σε εντοπισμένα σημεία των πόλεων αυτών (όπως δηλ. στις περισσότερες ευρωπαϊκες πόλεις).
Η Ταϋλάνδη κατά βάση είναι μια συντηρητική, πλην ιδιαίτερα ανεκτική χώρα. Ακούγεται αντιφατικό και παράλογο, αλλά έτσι είναι.  Ασφαλώς και ΟΧΙ. :headbang: Δεν επιτρέπεται η πολυγαμία. Μόνο στους εκεί μουσουλμάνους (μειοψηφία) και υπό προϋποθέσεις. Και φυσικά καμιά απολύτως μουσουλμάνα δεν ασκεί το λειτούργημα.
Η πορνεία έχει τις ρίζες της από την εποχή του πολέμου στο Βιετνάμ, τότε που τις χρυσοπλήρωναν οι αμερικανοί στρατιώτες.Άρα καλά λέει και ο Kreon με το παράδειγμα του Πειραιά.


Το γαλάζιο χρώμα συμβολίζει τον ουρανό, τις ευκαιρίες, τον ιδεαλισμό και την επιμονή. Το λευκό χρώμα αντιπροσωπεύει την ειρήνη, τη σοφία και την ευτυχία, ενώ το κόκκινο σημαίνει το αίμα που χύθηκε για την ανεξαρτησία, όπως επίσης και τη θέρμη και γενναιοδωρία των κατοίκων.

Vonmakouli, thanx  για τις παρατηρήσεις. Στο μόνο που δεν συμφωνώ είναι για την πολυγαμία έχει καταργηθεί όντως απο το 1932, αλλά ρίξε και μια ματιά στο παρακάτω άρθρο:
 

lollipop(1)

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
216
Like
1
Πόντοι
1
Λολιποπ πηρες το κλασσικο στυλ τις κλασσικης Ελληνιδας εκφερεις γνωμη για ολα ασχετα αν γνωριζεις απο πρωτο χερι η οχι!! Διαβασες κ πεντε γραμμες κ εβγαλες πορισμα. Το στηριζεις ως σωστο οχι γιατι τα εζησες αλλα γιατι ετσι τα διαβασες ετσι τα καταλαβες κ ετσι τα γραφεις! Τωρα πως γινεται αυτο με την πλειοψηφια των ελληνιδων μπορεις να το εξηγησεις? Εχω βαρεθει να το παιζετε ξερολες να πιστευετε οτι παπαρια γραφει το καθε περιοδικο κ μετα να το στηριζετε κ σαν δικια σας σκεψη! Δεν βαρεθηκαμε να τρωμε χυλοπιτες ουτε μας την εδωσε ενα πρωινο κ ειπαμε εκει στην ασια θα βρουμε αυτο που θελουμε. Οι περισσοτεροι εχουν ενα αλφα παρελθον αλλοι μεγαλο κ αλλοι πιο μικρο. Δεν ηρθαμε απο αλλο πλανητη εδω μεγαλωσαμε τουλαχιστον οι περισσοτεροι εδω πρωτοερωτευτηκαμε εδω καναμε τις πρωτες μας σχεσεις κ εδω καποιοι μπορει κ να παντρευτηκαν και εδω ΞΕΝΕΡΩΣΑΜΕ με την παρτι σας!!!!!!

Η γνώση φίλε μου είναι και στα βιβλία. Μπορεί κάποιος να έρχεται για διακοπές κάθε χρόνο Ελλάδα και  να μην ξέρει τίποτα γι' αυτόν τον τόπο. Μόνο ότι βλέπουν τα μάτια του...Ίσως κάποιος άλλος που έχει διαβάσει και δυο πράγματα παραπάνω και παρακολουθεί την επικαιρότητα, να μπορεί έχει μια πιο σαφή άποψη...
Θα σε στεναχωρήσω αλλά δεν είμαι κλασική Ελληνίδα...όχι σύμφωνα με τον ορισμό που έχεις δώσει εσύ...
 

lollipop(1)

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
216
Like
1
Πόντοι
1
σου απαντησανε αλλοι νομιζω δεν χρειαζεται.
αλλα μην το συνεχιζουμε δεν υπαρχει λογος

η lolipop τι μπηκε να κανει εδω περα?
εχει παει και θελει να μοιραστει τις εμπειριες της?
θελει να παει κ εχει ερωτησεις?
οχι απλως μπηκε απο περιεργια το παιζει ξερολας οτι ξερει και τα χρωματα της ταυλανδης και μας κανει ταρχιδια τουμπανο

Επειδή έχεις απορία και εσύ και ο ραφμαν και η dark eyes..και ίσως και μερικοί άλλοι..να σου πω λοιπόν...πως μπήκα εδω μέσα γιατί γουστάρω να πάω Ταϊλάνδη για sex trip... :s&m_1:
Δεν έχω πάει ακόμα, έχασα στο παρα τσακ δυο τρεις ευκαιρίες κα(υ)λές...αλλά θα πάω...και όταν επιστρέψω θα σου γράψω μετά τις καυτές εμπειρίες μου και εγώ μπας και σου ξεπριστούν....μέχρι τότε ή άστα πρησμένα...ή μη διαβάζεις αυτά που γράφω.... :lheel:

 

dark_eyes

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
931
Like
2
Πόντοι
6
Επειδή έχεις απορία και εσύ και ο ραφμαν και η dark eyes..και ίσως και μερικοί ;άλλοι..να σου πω λοιπόν...πως μπήκα εδω μέσα γιατί γουστάρω να πάω Ταϊλάνδη για sex trip... :s&m_1:
Δεν έχω πάει ακόμα, έχασα στο παρα τσακ δυο τρεις ευκαιρίες κα(υ)λές...αλλά θα πάω...και όταν επιστρέψω θα σου γράψω μετά τις καυτές εμπειρίες μου και εγώ μπας και σου ξεπριστούν....μέχρι τότε ή άστα πρησμένα...ή μη διαβάζεις αυτά που γράφω.... :lheel:

χαχαχα,εμένα δεν με πείραξε καλή μου..
απλά επειδή έχει κ άλλα πιο ευχάριστα threadakia
το site.. :rockon:
κ εσύ γράφεις αποκλειστικά εδώ.
thank you for explaining πάντως..
 

lollipop(1)

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
216
Like
1
Πόντοι
1
χαχαχα,εμένα δεν με πείραξε καλή μου..
απλά επειδή έχει κ άλλα πιο ευχάριστα threadakia
το site.. :rockon:
κ εσύ γράφεις αποκλειστικά εδώ.
thank you for explaining πάντως..

Έχω ρίξει μια ματιά στα περισσότερα...σε αυτή τη φάση με ενδιαφέρει η Ταϊλάνδη...

Φιλικά...
 

dark_eyes

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
931
Like
2
Πόντοι
6
Έχω ρίξει μια ματιά στα περισσότερα...σε αυτή τη φάση με ενδιαφέρει η Ταϊλάνδη...

Φιλικά...

έπρεπε να το πεις από την αρχή
αυτό π μπήκες για να μην ακούς κακιούλες
του στυλ "μπήκε η ελληνίδα κ μας χάλασε το τόπικ" *P
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom