Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (2 μέλη και 12 επισκέπτες)

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.814
Like
4.072
Πόντοι
506
Πείτε μου κάτι όσοι χρησιμοποιείτε χρόνια το Thai friendly, καθώς ετοιμάζομαι για την επόμενη επίσκεψη σε λίγους μήνες.

Είχα αρκετή επιτυχία να μου βρίσκει προφίλ με τη δωρεάν συνδρομή και πολλές γκόμενες μου έστελναν από μόνες τους μηνύματα.
Το προφίλ μου το είχα απενεργοποιήσει πριν καιρό και το ξανανανοιξα πρόσφατα. Όμως βλέπω ότι πλέον δεν μου στέλνει καμία καινούρια γκόμενα τίποτα. Σαν να μη με προτείνει πια σε άλλα προφίλ.
Τι παίζει; Βλέπουν ότι δεν είμαι ακόμα στην Ταϊλάνδη και με κόβει;
Aμα η τοποθεσια σου δείχνει ελλαδα φυσικα και χεστηκανε
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.367
Κριτικές
36
Like
37.708
Πόντοι
18.565
Όλα αυτά τα μωρά που πάνε;είδα μερικές είχαν καρτελάκι με νούμερο;τις κοζάρεις και μετά τις παζαρεύεις για συνέχεια;
Αυτα που ειδες ειναι απο Τζεντλεμεν-κλαμπ, ειδικα για πλουσιους Ταυλανδους και αξιωματουχους της κυβερνησης.
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.868
Κριτικές
3
Like
4.431
Πόντοι
456
Αυτα που ειδες ειναι απο Τζεντλεμεν-κλαμπ, ειδικα για πλουσιους Ταυλανδους και αξιωματουχους της κυβερνησης.
Ναι το κοίταγα το Pimp club.Αλλά αρχίδια χειρότερα και απο στριπτιτζάδικο χαλάς λεφτά απλά για να μαλακίζεσαι με τα πουτανάκια.
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.868
Κριτικές
3
Like
4.431
Πόντοι
456
Ρε παίδες επειδή το σκέφτομαι να πάω 8-10 μέρες Χριστούγεννα μόνος για την ώρα.Τι προϋπολογισμός χρειάζεται για να καλοπεράσω;με κανά 10.000 ευρώ αεροπορικά-ξενοδοχείο 3-4 αστέρια και γκομενάκι κάθε μέρα για βόλτες-γαμησάκια είναι οκ;Υπόψιν 1η φορά.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.367
Κριτικές
36
Like
37.708
Πόντοι
18.565
Ρε παίδες επειδή το σκέφτομαι να πάω 8-10 μέρες Χριστούγεννα μόνος για την ώρα.Τι προϋπολογισμός χρειάζεται για να καλοπεράσω;με κανά 10.000 ευρώ αεροπορικά-ξενοδοχείο 3-4 αστέρια και γκομενάκι κάθε μέρα για βόλτες-γαμησάκια είναι οκ;Υπόψιν 1η φορά.
Δυσκολο να ξοδεψεις 10000 σε δεκα ημερες στην Ταυλανδη. Αν βαλεις 800-900 τα αεροπορικα και αλλα τοσα για 4στερο-5στερο ξενοδοχειο, με αλλα 2-3 χιλιαρικα, ακομα και πρωταρης, την βγαζεις πολυ καλα και με κοριτσια απο το πανω ραφι.
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.868
Κριτικές
3
Like
4.431
Πόντοι
456
Δυσκολο να ξοδεψεις 10000 σε δεκα ημερες στην Ταυλανδη. Αν βαλεις 800-900 τα αεροπορικα και αλλα τοσα για 4στερο-5στερο ξενοδοχειο, με αλλα 2-3 χιλιαρικα, ακομα και πρωταρης, την βγαζεις πολυ καλα και με κοριτσια απο το πανω ραφι.
1000 ευρώ περίπου αεροπορικά, άλλα 1000-1500 ξενοδοχείο, 500 διάφορα μεταφορικά,κανά 500 ευρώ σαν πρωτάρης να τα ξοδέψω ερήμη.Μετά το θέμα είναι γκόμενα μαζί μου όλη μέρα φαγητά,καφέδες ποτά,κανά δώρο θα πέσω και σε καμία που θα μου φάει ερήμη κάποια λεφτά.Αμά αρχίσω και τίποτα κλαμπ,καμια μονοήμερη εκδρομή;μιας και δεν έχω ξανακάνει τέτοιο ταξίδι ας έχω και καβάτζα μην γίνουν στραβές.Γιατί μέχρι να ψαχτώ με γκόμενες τις 2-3 πρώτες μέρες θα χαλάσω λεφτά.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.367
Κριτικές
36
Like
37.708
Πόντοι
18.565
1000 ευρώ περίπου αεροπορικά, άλλα 1000-1500 ξενοδοχείο, 500 διάφορα μεταφορικά,κανά 500 ευρώ σαν πρωτάρης να τα ξοδέψω ερήμη.Μετά το θέμα είναι γκόμενα μαζί μου όλη μέρα φαγητά,καφέδες ποτά,κανά δώρο θα πέσω και σε καμία που θα μου φάει ερήμη κάποια λεφτά.Αμά αρχίσω και τίποτα κλαμπ,καμια μονοήμερη εκδρομή;μιας και δεν έχω ξανακάνει τέτοιο ταξίδι ας έχω και καβάτζα μην γίνουν στραβές.Γιατί μέχρι να ψαχτώ με γκόμενες τις 2-3 πρώτες μέρες θα χαλάσω λεφτά.
Το μονο που μπορω να σου πω σιγουρα ειναι, οτι 99,9/100 οτι σου γραφουμε εδω, οταν πας εκει θα το ξεχασεις. Και ετσι πρεπει κανονικα για να ειναι πετυχημενο το ταξιδι σου. Προσπαθησε λοιπον τις πρωτες 1-2 ημερες να εισαι συγκρατημενος, και στα οικονομικα και κυριως στα συναισθηματικα, μεχρι να μαθεις τα κολπα.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.367
Κριτικές
36
Like
37.708
Πόντοι
18.565
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.868
Κριτικές
3
Like
4.431
Πόντοι
456
Και την έχει παντρευτεί και έχει και παιδιά μαζί της.Αυτογνωσία μιλάμε.
 

Slavrlfucker

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
202
Like
380
Πόντοι
21
Aμα η τοποθεσια σου δείχνει ελλαδα φυσικα και χεστηκανε
Την τοποθεσία μέσα από την εφαρμογή την έχω φυσικά γυρισμένη σε πόλη της Ταϊλάνδης.
Άλλη εξυπνάδα έχεις να γράψεις;
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.814
Like
4.072
Πόντοι
506
Την τοποθεσία μέσα από την εφαρμογή την έχω φυσικά γυρισμένη σε πόλη της Ταϊλάνδης.
Άλλη εξυπνάδα έχεις να γράψεις;
Διευκρίνιση ζητησα για να βοηθήσω μη στραβωνεις
Συνήθως τα καινουρια προφίλ προμοταρονται ψηλά στη λιστα σ αυτές τις εφαρμογές για λιγο καιρο.
Αλλα γιατί να περιμένεις και να μη στείλεις εσυ μηνυμα?
 

Slavrlfucker

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
202
Like
380
Πόντοι
21
Διευκρίνιση ζητησα για να βοηθήσω μη στραβωνεις
Συνήθως τα καινουρια προφίλ προμοταρονται ψηλά στη λιστα σ αυτές τις εφαρμογές για λιγο καιρο.
Αλλα γιατί να περιμένεις και να μη στείλεις εσυ μηνυμα?
Απλά ήθελα να δω αν συμβαίνει και σε άλλους το ίδιο.
Σαφώς και είναι πάντα μια επιλογή να στέλνεις εσύ, αλλά δε με χαλούσε και που παλιότερα κάθε μέρα λάμβανα καμία δεκαριά μηνύματα από νέες γκόμενες οπότε τσεκαρα την εφαρμογή.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.367
Κριτικές
36
Like
37.708
Πόντοι
18.565
Οταν εισαι καινουργιος στο Thai friendly τα κοριτσια το βλεπουν και πεφτουν πανω σου σαν τις μυγες. Οταν δουν οτι εισαι παλιος στο κουρμπετι, τοτε αποφευγουν να ερθουν σε επαφη γιατι ξερουν οτι εισαι πιο πονηρεμενος.
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.814
Like
4.072
Πόντοι
506
Απλά ήθελα να δω αν συμβαίνει και σε άλλους το ίδιο.
Σαφώς και είναι πάντα μια επιλογή να στέλνεις εσύ, αλλά δε με χαλούσε και που παλιότερα κάθε μέρα λάμβανα καμία δεκαριά μηνύματα από νέες γκόμενες οπότε τσεκαρα την εφαρμογή.
Παίξε κι ενα τιντερ λίγες ωρες πριν πας. Ετσι για να συγκρινεις
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.147
Πόντοι
201
Ρε παίδες επειδή το σκέφτομαι να πάω 8-10 μέρες Χριστούγεννα μόνος για την ώρα.Τι προϋπολογισμός χρειάζεται για να καλοπεράσω;με κανά 10.000 ευρώ αεροπορικά-ξενοδοχείο 3-4 αστέρια και γκομενάκι κάθε μέρα για βόλτες-γαμησάκια είναι οκ;Υπόψιν 1η φορά.
Φίλε, άλλοι πάνε με 5-6 χιλιάρικα και τη βγάζουν 6 μήνες!
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.868
Κριτικές
3
Like
4.431
Πόντοι
456
Φίλε, άλλοι πάνε με 5-6 χιλιάρικα και τη βγάζουν 6 μήνες!
Αυτοί που πάνε συνέχεια και έχουν φτιάξει μια σειρά προφανώς.Μια φορά έχω σκοπό να πάω να το ζήσω και μετά πάμε για άλλες εμπειρίες.
 

Slavrlfucker

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
202
Like
380
Πόντοι
21
Παίξε κι ενα τιντερ λίγες ωρες πριν πας. Ετσι για να συγκρινεις
Δοκιμασμένα πέρυσι και τα tinder και bumble.
Δεν έκαναν τίποτα.

Απλά φέτος έχω σκοπό να πληρώσω συνδρομή στο Thaifriendly λίγο πριν πάω, γιατί είναι σπαστικό να περιμένεις μέχρι να στείλεις το επόμενο μήνυμα.
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
2.339
Πόντοι
456
Ρε παίδες επειδή το σκέφτομαι να πάω 8-10 μέρες Χριστούγεννα μόνος για την ώρα.Τι προϋπολογισμός χρειάζεται για να καλοπεράσω;με κανά 10.000 ευρώ αεροπορικά-ξενοδοχείο 3-4 αστέρια και γκομενάκι κάθε μέρα για βόλτες-γαμησάκια είναι οκ;Υπόψιν 1η φορά.
ελα πες την αληθεια μη κρυβεσαι εισαι συγγενεις με το σουλτανο του Μπρουνει ,1.000 ευρω την ημερα στη Ταιλανδη σαλαμ αλεκουμ ,μπες στο ιντερνετ διαβασε ,εχει τα παντα ,λιγες παντως ειναι οι ημερες αν σκεφτεις πως τις 2 θα τις φας σε κουραστικο ταξιδι και με ξενυχτι και τζετ λακ ,εγω τη πρωτη φορα το 2005, πηγα με πακετο ,που ιντερνετ γρηγορο τοτε ,10 διανυκτερευσεις και ηταν πολυ λιγες ουτε καταλαβα τι εγινε ,με το που συνηθισα την ωρα κοντευαν οι ημερες της επιστροφης..
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
2.339
Πόντοι
456
daddy νου ελεγε ενα μικρο 21 χρονια μονο μικροτερο ,i love yoy to much ..και με κοιταγε χαμηλα , αλλα ενω στην αρχη νομιζα πως αληθωριζε αφου δεν κοιταγε στη μεση ,αλλα μετα καταλαβα οτι κοιταγε ποτε αριστερα ποτε δεξια στις τσεπες no money no honey για εμαε τους daddy δες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom