Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.149
Πόντοι
201
Kυκλοφορει και σαν ανεκδοτο μεταξυ των κοριτσιων στην Μπανγκοκ.
Γιατι οι Ινδοι πανε 2-2 η και 3-3 μαζι, οταν πλησιαζουν μια κοπελα για να την ρωτησουν ποσο παει;
Γιατι της ζητανε οταν ειναι 2 η, και 3 μαζι να τους κανει καλυτερη τιμη.
Είναι πάγια τακτική των Ινδών, συνήθως νοικιάζουν 1 δωμάτιο 2-3 άτομα και μένουν όλοι μαζί. Όταν "ψωνίζουν" κορίτσι της ζητάνε να τη πηδάνε ένας ένας σαν να είναι σε μπουρδέλο, ζητάνε έκπτωση, στους 3 να πληρώσουν οι 2, ή και και στους 2 ο 1. Πάνε μαζί τους συνήθως οι "αζήτητες" εύσωμες που αρέσουν στους Ινδούς, οι αυτές που θα βρίσκουν 1 πελάτη ανα 2-3 μέρες λόγω εμφάνισης. Φυσικά υπάρχουν και πλούσιοι Ινδοί που λειτουργούν κανονικά όπως εμείς.
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.166
Κριτικές
34
Like
3.147
Πόντοι
5.355
Καλημέρα καλή εβδομάδα

 

Hanzo

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2023
Μηνύματα
5
Κριτικές
2
Like
82
Πόντοι
0
Οποιος εχει υπομονη ας δει αυτο το βιντεο, ειδικα αν σκεπτεται να παει για πρωτη φορα Ταυλανδη.
Είχα πάει πριν λίγο καιρό, όταν μπήκα σε ταξι και του ειπα να με γυρίσει δεξιά αριστερά σε κωλαδικα, με πήγε σε ένα αντίστοιχο, επαθα σοκ πραγματικά με την φάση, να αράζεις εκεί και να βλέπεις γυναίκες απέναντι σου να σε περιμένουν λες και είναι ομάδα ποδοσφαίρου που περιμένει κάποιος από τον πάγκο να μπει στο γήπεδο!
 

Slavrlfucker

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
240
Like
420
Πόντοι
21
Αυτό το μαγαζί στην Bangkok το έχετε δοκιμάσει;

Τελευταία βλέπω συνεχώς βίντεο στο Facebook που μου βγαίνουν τυχαία με κάτι απίστευτα δυνατά κομμάτια.
Πχ
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.380
Κριτικές
36
Like
37.785
Πόντοι
18.565
Αυτό το μαγαζί στην Bangkok το έχετε δοκιμάσει;

Τελευταία βλέπω συνεχώς βίντεο στο Facebook που μου βγαίνουν τυχαία με κάτι απίστευτα δυνατά κομμάτια.
Πχ
Είναι στο Ekamai, λίγο μακριά από το κέντρο ενδιαφέροντος που είναι μεταξύ Σουκχουμβιτ σόι 4 και Σουκχουμβιτ σόι 26.
Φέτος μια επίσκεψη θα γίνει στην περιοχή γιατί έχω δει και άλλα ενδιαφέροντα να διαφημίζονται τριγύρω.
 

Slavrlfucker

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
240
Like
420
Πόντοι
21
Είναι στο Ekamai, λίγο μακριά από το κέντρο ενδιαφέροντος που είναι μεταξύ Σουκχουμβιτ σόι 4 και Σουκχουμβιτ σόι 26.
Φέτος μια επίσκεψη θα γίνει στην περιοχή γιατί έχω δει και άλλα ενδιαφέροντα να διαφημίζονται τριγύρω.
Btw αυτό το ότι δε ζητάνε βίζα πια από Έλληνες είναι πρόσφατο νέο που έχει σχέση με αυτά που ανακοίνωσαν;
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.380
Κριτικές
36
Like
37.785
Πόντοι
18.565
Btw αυτό το ότι δε ζητάνε βίζα πια από Έλληνες είναι πρόσφατο νέο που έχει σχέση με αυτά που ανακοίνωσαν;
Oυτως η αλλως, βιζα για πανω απο 1 μηνα δεν ζηταγαν και πρωτα. Μια τυπικη καρτα εισοδου σου δινανε στο αεροπλανο που συμπληρωνες και παρεδιδες, στον ελεγχο διαβατηριων, πριν απο 1 χρονο και βαλε, 1 χρονο τωρα δεν συμπληρωνεις ουτε και αυτη .
Απο τις 15 Ιουλιου εγινε 2 μηνες, φρι- βιζα, απο εκει και περα παιρνεις επεκταση.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Crixus

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.135
Κριτικές
1
Like
2.368
Πόντοι
456
Oυτως η αλλως, βιζα για πανω απο 1 μηνα δεν ζηταγαν και πρωτα. Μια τυπικη καρτα εισοδου σου δινανε στο αεροπλανο που συμπληρωνες και παρεδιδες, στον ελεγχο διαβατηριων, πριν απο 1 χρονο και βαλε, 1 χρονο τωρα δεν συμπληρωνεις ουτε και αυτη .
Απο τις 15 Ιουλιου εγινε 2 μηνες, φρι- βιζα, απο εκει και περα παιρνεις επεκταση.
ειχα δει στο Πουκετ imigration που ελεγε πως με τα διπλα λεγτα 3.800 μπατ εδιναν και 60 ημερτες επεκταση ,αλλα εγω ηθελα μονο 30 .Τωρα ξερει κανεις αν ισχυει αυτο? γιατι ετσι θα εχεις 3 συν αλλους 2 4 μηνες χωρια να χρειαστει να βγεις απο τη χωρα
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.821
Like
4.085
Πόντοι
506
ειχα δει στο Πουκετ imigration που ελεγε πως με τα διπλα λεγτα 3.800 μπατ εδιναν και 60 ημερτες επεκταση ,αλλα εγω ηθελα μονο 30 .Τωρα ξερει κανεις αν ισχυει αυτο? γιατι ετσι θα εχεις 3 συν αλλους 2 4 μηνες χωρια να χρειαστει να βγεις απο τη χωρα
Kι αμα πας μια Λαος και ξαναμπεις τι πειραζει
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.821
Like
4.085
Πόντοι
506
Airarabia για πουκέτ 495 με βαλιτσα 10κιλα χωρίς γεύματα
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.149
Πόντοι
201
Με την είσοδο στη χώρο έχεις 2 μήνες διαμονή, για +1 μήνα, είναι πολύ απλή διαδικασία που μπορείς να την κάνεις online, ή να τη δώσεις σε ένα πρακτορείο τουριστικό εδώ στην Ελλάδα και θα σου "κλέψουν" κανένα 100ρικο ευρώ, και πολύ εύκολα το κάνεις εκεί σε τουριστικό γραφείο με κανένα 2000 baht.
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.135
Κριτικές
1
Like
2.368
Πόντοι
456
Airarabia για πουκέτ 495 με βαλιτσα 10κιλα χωρίς γεύματα
με 520-526 με etihad που ειχα βρει για Δεκεμβριο με γευματα βαλιτσα 20 κιλα και 8 ατομικη ,ειναι καλυτερα ,και με 2 ωρες αναμονη , και 3 στην επιστροφη , αλλα δεν το εκλεισα γιατι δεν ξερω εδω με τη δουλεια τι θα γινει ακομη ,
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.135
Κριτικές
1
Like
2.368
Πόντοι
456
Με την είσοδο στη χώρο έχεις 2 μήνες διαμονή, για +1 μήνα, είναι πολύ απλή διαδικασία που μπορείς να την κάνεις online, ή να τη δώσεις σε ένα πρακτορείο τουριστικό εδώ στην Ελλάδα και θα σου "κλέψουν" κανένα 100ρικο ευρώ, και πολύ εύκολα το κάνεις εκεί σε τουριστικό γραφείο με κανένα 2000 baht.
ριεχα ρωτησει σε γραφειο στο Πουκετ ,που ημουν και μου ειχαν ζητησει 2.700 μπατ , ε ναναι καλα οι ανθρωποι με εκαναν να ευθυμισω , με 1.800 και μια φωτογραφια σαν του διαβατηριου σε 10 λεπτα ειχα τελειωσει
 

Slavrlfucker

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
240
Like
420
Πόντοι
21
Oυτως η αλλως, βιζα για πανω απο 1 μηνα δεν ζηταγαν και πρωτα. Μια τυπικη καρτα εισοδου σου δινανε στο αεροπλανο που συμπληρωνες και παρεδιδες, στον ελεγχο διαβατηριων, πριν απο 1 χρονο και βαλε, 1 χρονο τωρα δεν συμπληρωνεις ουτε και αυτη .
Απο τις 15 Ιουλιου εγινε 2 μηνες, φρι- βιζα, απο εκει και περα παιρνεις επεκταση.
Πέρυσι Νοέμβρη που πήγα μια χαρά ζήτησαν την κάρτα που λες.

Όσο για τη διαμονή, νομίζω έχει γίνει για 60 ημέρες για Ελλάδα χωρίς πολλά πολλά.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.380
Κριτικές
36
Like
37.785
Πόντοι
18.565
Πέρυσι Νοέμβρη που πήγα μια χαρά ζήτησαν την κάρτα που λες.

Όσο για τη διαμονή, νομίζω έχει γίνει για 60 ημέρες για Ελλάδα χωρίς πολλά πολλά.
Εγώ πήγα Φλεβάρη και η κάρτα είχε καταργηθεί. Όχι ότι ήταν και μεγάλη δουλειά να την συμπληρώσεις, πέντε λεπτά δουλειά ήταν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Crixus

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.149
Πόντοι
201
Εγώ πήγα Φλεβάρη και η κάρτα είχε καταργηθεί. Όχι ότι ήταν και μεγάλη δουλειά να την συμπληρώσεις, πέντε λεπτά δουλειά ήταν.
Την κάρτα σου την έδιναν μέσα στο αεροπλάνο, 2-3 ώρες πριν προσγειωθείς, συνήθως κανένας δεν έχει στυλό μαζί του στο αεροπλάνο, αλλά εγώ πάντα είχα γι αυτό τον λόγο! Εξυπηρετούσα όλο το αεροπλάνο! Κανονικά θα έπρεπε να μ`αφήνουν να περάσω πρώτος απο τον έλεγχο....αλλά μπααα! Δεν πειράζει! πάνε αυτά, καλώς απλοποιήθηκε!
 

kwstas977

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2018
Μηνύματα
28
Like
28
Πόντοι
0
Καλησπερα μαγκες και ελπιζω καλο μηνα .. Μην κραξετε απλως αμα μπορειτε να μου λυσετε καποιες αποριες γιατι σκεφτομαι να δοκιμασω διακοπες ταιλανδη συν φιλιππινες αν τα καταφερω με την δουλεια.
Αξιζει να πας σε 2 χωρες για 20 μερες η μονο μια καλυτερα ;
Τι μπατζετ χρειαζεται ;
Παλευεται τοσες μερες μονοι ; (χωρις γνωστο εννοω για οτι υπαρχει παρεα το ξερω)
Στους γνωστους σας λετε θα παω διακοπες μονος απο κει ;
Αυστηρα μονο Δεκεμβριο με απριλιο ;
Σκεφτομαι σοβαρα να βρω μια γυναικα απο κει μιας και οι δικες μας μπροστα στο να φερω μια απο κει μου φαινεται ποιο πολυ τζογος (εμφανισιμος ειμαι αρκετα αλλα τα κοριτσια εδω δεν κανουν για οικογενεια κτλ) .. τι διαδικασια θα παιξει για να την φερω (27 ειμαι μην με παρεξηγησετε)

Αμα καποιος ξερει και δεν βαριεται να απαντησει ευχαριστω .. συν οποια συμβουλη ειναι δεκτη
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom