Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.301
Κριτικές
36
Like
37.489
Πόντοι
18.565
Εμένα οι εμπειρίες μου με Καμποτζιανές ήταν άκρως θετικές, αντιθέτως με Λαοτιανές και Φιλιπινέζες.......μάλλον αδιάφορες και ξεπέτες, αλλά είναι και τι θα σου τύχει.
Μια Λαοτιανη που γνωρισα σε μασσατζιδικο στο σοι 33 στην Μπανγκοκ, ισως ο πιο χαρουμενος ανθρωπος που εχω γνωρισει στην ζωη μου. Δυστυχως την γνωρισα τις τελευταιες 2 ημερες του ταξιδιου μου το 2016, δεν κρατησα επαφη και την επομενη χρονια που πηγα να την βρω απο την πρωτη ημερα, δεν μπορεσα να την βρω.
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.778
Like
4.009
Πόντοι
506
Ρε τυποι έχετε παει σε κανενα κωλομπαρο απο αυτα που πάνε οι ντόπιοι? 200-300 μπατ λενε παει η ταριφα. Βέβαια οχι για κομματια πρώτης διαλογής. Και νομιζω οτι πρεπει να εχεις ντοποιο κονε για να μπεις.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.301
Κριτικές
36
Like
37.489
Πόντοι
18.565
Ρε τυποι έχετε παει σε κανενα κωλομπαρο απο αυτα που πάνε οι ντόπιοι? 200-300 μπατ λενε παει η ταριφα. Βέβαια οχι για κομματια πρώτης διαλογής. Και νομιζω οτι πρεπει να εχεις ντοποιο κονε για να μπεις.
Οι ματσο ντοπιοι πανε σε VIP club στα οποια ειναι μελη με εγγραφη απο 25000 - 30000 μπατ και πανω.
Οπως και πολλες ηλικιωμενες γυναικες πλουσιων και αξιωματουχων σε ειδικα κλαμπ με Ταιλανδους πιτσιρικαδες. Οι φτωχοι πανε σε καραοκε.
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.422
Κριτικές
14
Like
4.369
Πόντοι
746
Εμένα οι εμπειρίες μου με Καμποτζιανές ήταν άκρως θετικές, αντιθέτως με Λαοτιανές και Φιλιπινέζες.......μάλλον αδιάφορες και ξεπέτες, αλλά είναι και τι θα σου τύχει.
Και εγώ έχω τέτοια εμπειρία...
οι Φιλλιπινεζες είναι οι ποιο ξενέρωτες και οι λιγοτερο ομορφες στην Ασία ... άμα σου κάτσουν βέβαια δεν ξεκωλανε ...
 

rFactor

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2014
Μηνύματα
409
Like
145
Πόντοι
1
Εκτός από τα μποτοξ που έχει κάνει στο πρόσωπο...

Εντάξει, ναι, όλες απο μια ηλικία κι έπειτα, πλέον, βαράνε μπότοξ, παντού επάνω στη Γη. Η φωτογραφία, και δη ΜΙΑ μόνο φωτογραφία, μπορεί να ξεγελάσει τους πάντες, από το να την περάσει μικρότερη, μέχρι και για βαρκάρη με παλαμάρι, εννοείται. Ωραίο ήταν, πάντως, σαν τεστ, εδώ στο topic, από όσο κατάλαβα όλοι μας μπερδευτήκαμε :glasses:

Οπως και πολλες ηλικιωμενες γυναικες πλουσιων και αξιωματουχων σε ειδικα κλαμπ με Ταιλανδους πιτσιρικαδες. Οι φτωχοι πανε σε καραοκε.

Νομίζω σε είχα ρωτήσει και παλιότερα, υπάρχουν και στην Pattaya τέτοια club, για πλούσιες, έτσι; Είναι ψιλο-στάνταρ αυτό και σε επίσκεψή μου κατά το παρελθόν με μια "φίλη" και τις δύο ΘΕΙΕΣ της, οι ΘΕΙΕΣ πήραν το αυτοκίνητο κι εξαφανίστηκαν από δίπλα μας για τουλάχιστον 2 ώρες, κι επανήλθαν έπειτα για δείπνο σε ένα καλό εστιατόριο, μαζί μας. Όταν ρώτησα την φίλη μου "μα που είχαν εξαφανιστεί τόση ώρα οι θείες σου", μου απάντησε μονολεκτικά ότι είχαν επαγγελματική υποχρέωση με έναν ντόπιο (όντως ασχολούνταν με το εμπόριο αλλά δεν το πίστεψα εννοείται). Από την συμπεριφορά των θείων, εξάλλου, κατά το δείπνο, κατάλαβα εκείνο το βράδυ πόσο καλά πέρασαν πριν, και υπέθεσα ότι σίγουρα είχαν επισκεφθεί τέτοιο κλαμπ, που ανέφερες κι εσύ (και που κατά πάσα πιθανότητα ήταν και λιγάκι εκτός πόλης).
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.301
Κριτικές
36
Like
37.489
Πόντοι
18.565
Εντάξει, ναι, όλες απο μια ηλικία κι έπειτα, πλέον, βαράνε μπότοξ, παντού επάνω στη Γη. Η φωτογραφία, και δη ΜΙΑ μόνο φωτογραφία, μπορεί να ξεγελάσει τους πάντες, από το να την περάσει μικρότερη, μέχρι και για βαρκάρη με παλαμάρι, εννοείται. Ωραίο ήταν, πάντως, σαν τεστ, εδώ στο topic, από όσο κατάλαβα όλοι μας μπερδευτήκαμε :glasses:



Νομίζω σε είχα ρωτήσει και παλιότερα, υπάρχουν και στην Pattaya τέτοια club, για πλούσιες, έτσι; Είναι ψιλο-στάνταρ αυτό και σε επίσκεψή μου κατά το παρελθόν με μια "φίλη" και τις δύο ΘΕΙΕΣ της, οι ΘΕΙΕΣ πήραν το αυτοκίνητο κι εξαφανίστηκαν από δίπλα μας για τουλάχιστον 2 ώρες, κι επανήλθαν έπειτα για δείπνο σε ένα καλό εστιατόριο, μαζί μας. Όταν ρώτησα την φίλη μου "μα που είχαν εξαφανιστεί τόση ώρα οι θείες σου", μου απάντησε μονολεκτικά ότι είχαν επαγγελματική υποχρέωση με έναν ντόπιο (όντως ασχολούνταν με το εμπόριο αλλά δεν το πίστεψα εννοείται). Από την συμπεριφορά των θείων, εξάλλου, κατά το δείπνο, κατάλαβα εκείνο το βράδυ πόσο καλά πέρασαν πριν, και υπέθεσα ότι σίγουρα είχαν επισκεφθεί τέτοιο κλαμπ, που ανέφερες κι εσύ (και που κατά πάσα πιθανότητα ήταν και λιγάκι εκτός πόλης).
Ενας φιλος που πηγαινουμε παντα μαζι κατω για δουλεια, ειχε μια γκομενα 50αρα+ που ο γιος της ειχε ενα τετοιο κλαμπ στην Μπανγκοκ. Δουλευε κυριως με γυναικες αξιωματουχων, και γι αυτο δεν μπορουσε να του κανει τιποτα η στυνομια, αλλα και πλουσιες κυριως παντρεμενες ταυλανδεζες.
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.139
Πόντοι
201
Εκτός της σεξ - τουριστικής περιοχής/κατάστασης οι Ταιλανδοί και Ταιλανδές είναι πουριτανοί και κρυόκωλοι μέχρι αηδίας. Οι πλούσιοι άντρες πηδάνε σε κάποια μασαζ/οίκους ανοχής πολυτελείας όπου είναι members και δεν τα πλησιάζει τουρίστας αλλά δεν το `χουν πολύ με το να ξενογαμάνε. Οι δε γυναίκες είναι ακόμη χειρότερες, πάνε όμως όταν είναι στερημένες ή εν γνώση τους απατημένες!
Τώρα αν βρεθείτε σε μη τουριστικό κλαμπ Ταιλανδέζικο (μπουζούκια), και συνοδεύεσαι απο κοπέλα, είσαι οκ, ευπρόσδεκτος, δεν κάνεις πεσίματα, θα σου πούνε ευγενικά πως είσαι σε λάθος μέρος, γενικά είναι φιλόξενοι και πρόσχαροι, αρκεί να μην δείξεις ότι τους θεωρείς μαλάκες. Σε μία μοικτή παρέα εκτός σεξοτουρισμού, γουστάρον να μιλάνε για ποδόσφαιρο, αυτοκίνητα, τεχνολογία, όπως φυσικά και ο μέσος έλληνας. Είναι λίγο "ευαίσθητοι" σε θέματα θρησκείας και πολιτικής.
 

Meraklis_4

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2023
Μηνύματα
20
Κριτικές
3
Like
126
Πόντοι
0
Καλησπέρα, έχει κάποιο σαιτ για να δουμε μασαζ εσκορτ αν περιοχή? Η έμπειροι μπορούν να αναφέρουν ενδεικτικές τιμές μασαζ/σεξ ανα ώρα κλπ. Thanks
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.214
Like
9.080
Πόντοι
2.306
117 μέρες για Μπανγκοκ γλειφομουνιξ.

Λίγη δίαιτα , πολλά βάρη και οικονομία για να χτυπήσουμε το Ασιατικό Τσάμπιονς Λιγκ.

Πολλές οι σκέψεις. Να ξαναγράψω σε κάποια από τις παλιές η να πάω για νέες; Να επιχειρήσω εισβολή στη Μυανμαρ; Να πεταχτώ και Μαλαισία που έχω γνωρίσει δυο μουναρες αλλα εξευρωπαισμενες (σαν να λέμε ξεφτιλισμένες)

Για να παραφράσω ΚΜΑΝιο πορθητή , δύσκολοι καιροί για εξερευνητές
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.301
Κριτικές
36
Like
37.489
Πόντοι
18.565
Καλησπέρα, έχει κάποιο σαιτ για να δουμε μασαζ εσκορτ αν περιοχή? Η έμπειροι μπορούν να αναφέρουν ενδεικτικές τιμές μασαζ/σεξ ανα ώρα κλπ. Thanks
Sukhumvit soi 22, 24 και αμέσως μετά από αυτόν ενα δρομάκι 24/1.
Όλα τα μασσατζιδικα με φουλ -σερβις εκεί. Από 2000 Μπατ η ώρα.
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.569
Κριτικές
1
Like
5.469
Πόντοι
2.356

dim international

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2016
Μηνύματα
28
Κριτικές
5
Like
127
Πόντοι
280
Σε εντυπωσίασαν γενικά οι παραλίες στη Ταϊλανδή? Γιατί εμένα εκτός από τα νησιά φι φι , ναι χαρν και ρειλει όλες οι υπόλοιπες αν βγάλεις τα φοινικόδεντρα δεν είναι κάτι τόσο ιδιαίτερο αλλά στο Pi Leh Bay lagoon απλα το απολαυσα. Πουκετ ειναι γεματο και ανατολικες αλλα ηρεμες η οικογενειες οχι στυλ ντουμπαι.
Απο Phuket πως πας στο pi leh bay lagoon? Τελευταία φορά είχα πάει το 2019 και είχα παρει speed boat για phi phi islands , με επιστροφή το απόγευμα. Δεν μου άρεσε η φάση με το speed boat, συν οτι πιστεύω οτι θα ήταν καλύτερα να μείνεις στο νησί ένα βραδυ χωρίς τις ορδές των τουριστών. Ενω είχα παει Αύγουστο , δηλ off season , γινόταν το αδιαχώρητο στα phi phi. τες πα θάλασσα στο phuket δεν ευχαριστιέσαι
 

dim international

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2016
Μηνύματα
28
Κριτικές
5
Like
127
Πόντοι
280
Μετά απο πρόσφατο τελος, 5 χρόνια σε μόνιμη σχέση, ήρθε η ώρα να πάω πάλι στο LOS ! Land of smile , ή αλλιώς Thai! περίοδος 15 έως 25 αυγούστου 2024. Βρήκα απευθείας πτήσεις (1 σταση )για Phuket απο 1000 έως 830ε καλύτερη τιμή ανάλογα την ημέρα επιστροφής. Με καλή εταιρεία. Η φθηνότερη τιμή ήταν 670 αλλά 24 ώρες ταξίδι. Στο τελευταίο ταξίδι ήμουν κάποιες ημέρες με τον LOVE ME SHORT TIME . Είναι άλλη φάση να έχεις κάποια παρέα. Ειδικά για το βράδυ να πας στο club να πάρεις ένα τραπεζάκι πχ. Αν κάποιος συναγωνιστής πρόκειται να κατέβει εκείνη την περίοδο ας στείλει! Σκέφτομαι μόνο phuket, 4 ημέρες karon beach σε 1 καλό ξενοδοχείο με τουριστριες, για ρηλάξ μασαζ μπάνιο κτλ με μηχανάκι για εύκολη μετακίνηςη και τις υπόλοιπες patong σε walking distance απο bangla. Karon k kata beach είναι κοντά στην patong , εχουν τουρισμό το καλοκαίρι, κυρίως ρώσους κ ευρωπαίους. Η kamala beach απο την άλλη μεριά, ειναι μεν ωραία παραλία αλλά τον Αύγουστο πολύ νέκρα. Εκεί βέβαια είναι και το cafe del mar, που γαμάει σαν μέρος αρκεί να εχει κόσμο. δηλ καλύτερα σκ που πανε απο και απο γειτονικές χώρες για παρτυ. Στην Patong θεωρω οτι ειναι καλύτερα να εισαι κοντά στο κεντρο, για να πηγαίνεις hotel κατευθείαν μετα το φόρτωμα. Επίσης ειναι καλό να μπορείς να πηγαίνεις παντού με τα πόδια, αν και τα μηχανάκια δεν ειναι πολύ ακριβα. Θα κατεβάσω thai friendly που λέτε οτι αξίζει. Τελευταια φορά είχα δουλεψει μόνο tinder αλλά και πολύ street game. Διάβαζα καποια σχόλια για τιμές κτλ, 1 φορά απο tinder γνωρισα μια που δεν ζήταγε χρήματα και αραξα 3 ημέρες μαζι της, και άλλη μια φορά φόρτωσα ένα πολυ τίμιο κοριτσακι στο sugar , η οποία δούλευε καμαριέρα στην καμάλα. 2 ημέρες μόνο το φαγητο της πλήρωσα. Αυτα σε πρώτη φαση, καλως σας βρήκα και πάλι!
 

LarisaiosOraios

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2021
Μηνύματα
23
Like
48
Πόντοι
0
Απο Phuket πως πας στο pi leh bay lagoon? Τελευταία φορά είχα πάει το 2019 και είχα παρει speed boat για phi phi islands , με επιστροφή το απόγευμα. Δεν μου άρεσε η φάση με το speed boat, συν οτι πιστεύω οτι θα ήταν καλύτερα να μείνεις στο νησί ένα βραδυ χωρίς τις ορδές των τουριστών. Ενω είχα παει Αύγουστο , δηλ off season , γινόταν το αδιαχώρητο στα phi phi. τες πα θάλασσα στο phuket δεν ευχαριστιέσαι
Ούτε εμένα μου αρέσει η φάση με τα speed boats. Βασικα στα Phiphi πηγαινε διπλα στα seven eleven ακριβως διπλα (κολλητα) εχει μικροσκοπικα γραφεια οργανωσης εκδρομων. Τους ρωτας και εχει εκρομη μου θα δεις διαφορα οπως Maya bay αλλα και εκδρομη μονο εκει στο bay. Αξιζει καθως εισαι σε ενα απιστευτο μερος να κολυμπας. Οτι σου πει αυτη απο τιμες ακριβως στα μισα. Δεν πρεπει να σου βγει με speed boat πανω απο 30-35 ευρω ολη τη μερα.
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.139
Πόντοι
201
Royal ή etihad ???
 

maganakis

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2012
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα στη παρεα 11 με 22 αυγουστου θα παω 5 μερες μπανγκοκ 5 μερες παταγια
θα ειναι κανεις εκει αυτες τις μερες ?η θα παει?
πεταω με καταρ κυριακη στις 19'40
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom