Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.851
Κριτικές
1
Like
3.249
Πόντοι
456
Εγω στην Ταυλανδη την εχω δει αλλιως την φαση. Πηγαινω εδω και 15 χρονια για ενα μηνα, για δουλειες.
Στην αρχη επαιρνα μονο 2ωρα, 3ωρα σορτ ταιμ, παντοτε μιλφακια, που στην Ν/Α Ασια μια 35αρα εχει κορμι και επιδερμιδα καλυτερη απο 25αρα Σλαβα, παντοτε σορτ ταιμ, δεν αφηνα να μου κατσικωθουν για λονγκ, ακομα και αν καποιες παρακαλαγανε χωρις να ζητανε εξτραδακι. Ετσι μεσα σε 30 ημερες μπορει να πηγαινα και με 20-25 διαφορετικες κοπελες.
Σε καποια φαση ομως, ειδικα μετα απο μια, ας την πουμε σχεση, που κρατησε 4 χρονια, αρχισα να τις αφηνω να καθονται παραπανω, για λονγκ, η, για 3ημερο, η 5νθημερο, αναλογα ποσο δεν βαριομουν. Οταν βαριομουν ελεγα οτι μου ετυχε δουλεια και πρεπει να παω για λιγες ημερες στην Κινα, ετσι τις ξεφορτωνομαι για 5-6 ημερες και δοκιμαζω κατι αλλο.
Η φαση λοιπον που ζω εγω τα τελευταια χρονια ειναι η εξης: Εχω μια γυναικα στο σπιτι, για 4,5,6 ημερες, η, για οσο θελω, απο 8αρι και πανω για τα μετρα τα δικα μου, εφοσον ειμαι μιλφολατρης, που την πηδαω οταν και οσο εγω θελω, χωρις να φερει αντιρηση, που θα ερθει μαζι μου στην μπανιερα να με πλυνει και να μου κανει ενα χαλαρωτικο μασσαζ, που θα εχει το διαμερισμα καθαρο, θα μου μαγειρεψει και θα μου πλυνει τα ρουχα και κυριως ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΑΓΝΩΡΙΣΤΕΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΗΖΕΙ ΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑ ΤΗΣ.
Ζω δηλ. για ενα μηνα, ενα ριαλιτυ ιδανικης εικονικης πραγματικοτητας παντρεμενου, που δεν μπορω να το ζησω στην Ελλαδα.

Αυτο προσπαθω να εξηγησω στον @midas69 και θα το καταλαβαινε αν εκανε τον κοπο να διαβασει καποιες παλιες σελιδες αυτου του νηματος.
Ζωάρα.
 

Paiktis74

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2019
Μηνύματα
57
Like
96
Πόντοι
0
Κουιζ για δυνατους και εμπειρους λυτες:
1720695874358.jpeg


1. Lady, η, lady-boy
2. Ποσων χρονων ειναι;
Με ένα zoom στο πρόσωπο....ladyboy, 45 years old...
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.301
Κριτικές
36
Like
37.489
Πόντοι
18.565
lady-boy 40 χρονών περίπου
Ο συναγωνιστης που μου εστειλε την φωτογραφια, και εκανε το κασκαντεριλικι, την γνωρισε χθες μεσω Thai-friendly. Στην συνομιλια που ειχανε την ειχε ρωτησει και του απαντησε, οχι, 100%, αλλα 1000% γυναικα. Οταν την συναντησε της ζητησε να του δειξει το ID και εκει ειδε οτι πραγματι ηταν γυναικα, οπως και το ποσο χρονων ειναι, ετος γεννησης Ταυλανδεζικο 2514, δηλ. 53 ετων.
 

rFactor

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2014
Μηνύματα
409
Like
145
Πόντοι
1
Και εγω 100% για λειντι-μποι την ειχα.:confused:

Είναι πολύ μπαγιατισμένη-βαμμένη (αν και όχι τόσο καλά στην συγκεκριμένη φωτογραφία τουλάχιστον), και απο το χέρι φαίνεται στο περίπου η ηλικία της. Κατά τα λοιπά, φοράει ψεύτικους φακούς και σίγουρα έχει κάνει πλαστική σε μύτη, μάτια (από κάτω αυτά που κάνουν στην Ασία τώρα τελευταία), μπορεί και στόμα-πηγούνι. Αλλά σε γενικές γραμμές διατηρείται αρκετά καλά.

Προφανώς λόγω των αρκετών πλαστικών, περνιέται εύκολα για... Αλλά δεν είναι, οπότε ο φίλος θα πέρασε καλά, πιστεύω.
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.856
Κριτικές
3
Like
4.419
Πόντοι
456
Ο συναγωνιστης που μου εστειλε την φωτογραφια, και εκανε το κασκαντεριλικι, την γνωρισε χθες μεσω Thai-friendly. Στην συνομιλια που ειχανε την ειχε ρωτησει και του απαντησε, οχι, 100%, αλλα 1000% γυναικα. Οταν την συναντησε της ζητησε να του δειξει το ID και εκει ειδε οτι πραγματι ηταν γυναικα, οπως και το ποσο χρονων ειναι, ετος γεννησης Ταυλανδεζικο 2514, δηλ. 53 ετων.
Το πρόσωπο είναι περίεργο.Βασικά είναι περίεργα βαμμένη και έχει αυτές τις ρητίδες κάτω από τα μάτια, μαζί με την λίγο παραμορφωμένη μύτη.Εγώ πιο πολύ πρόσεξα τα χέρια της για να κρίνω κάπως καλύτερα.Αν είναι όντως γυναίκα και 53 πάντως μπράβο της.Και αν γουστάρει σεξ σε αυτη την ηλικία ακόμα περισσότερο μπράβο της.Ελπίζω να πέρασε καλά ο συναγωνιστής γιατί γενικά στο σώμα φαίνεται να κρατιέται πολύ καλά.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.301
Κριτικές
36
Like
37.489
Πόντοι
18.565
Είναι πολύ μπαγιατισμένη-βαμμένη (αν και όχι τόσο καλά στην συγκεκριμένη φωτογραφία τουλάχιστον), και απο το χέρι φαίνεται στο περίπου η ηλικία της. Κατά τα λοιπά, φοράει ψεύτικους φακούς και σίγουρα έχει κάνει πλαστική σε μύτη, μάτια (από κάτω αυτά που κάνουν στην Ασία τώρα τελευταία), μπορεί και στόμα-πηγούνι. Αλλά σε γενικές γραμμές διατηρείται αρκετά καλά.

Προφανώς λόγω των αρκετών πλαστικών, περνιέται εύκολα για... Αλλά δεν είναι, οπότε ο φίλος θα πέρασε καλά, πιστεύω.
Εκτός από τα μποτοξ που έχει κάνει στο πρόσωπο, έχει τραβήξει την φώτο από κάτω προς τα πάνω, και φαίνεται να έχει κάτι ποδαρια 45 νούμερο. Όταν πρωτοείδα την φωτογραφία έκανα πλάκα στο φίλο και του είπα να προσέχει, γιατί όσοι έχουν μεγάλες πατούσες φημίζονται ότι έχουν και μεγάλα παλαμαρια.:grin:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.512
Like
11.302
Πόντοι
2.406
Τύπε δεν λέω ουι είσαι κουασιμοδος αλίμονο. Και σε λίγα χρόνια (ελπίζω γιατί καραδοκούν και αρρώστιες) θα είμαι και εγώ 58.

Λέω απλά στο τύπο Μίδα τι πήρα και πως για να κρίνει γι τον ίδιο σε ποια κατηγορία είναι

Είμαι σίγουρος πως κι αυτό που χτύπησα Καμπότζη κάποιος πιο νιατο και πιο ωραίος θα το έπαιρνε τζάμπα.

Έτσι είναι η φάση. Όλοι πληρώνουμε τις γυναίκες απλά η τιμή αλλάζει
Καμπότζη τι λέει. Διχάζονται οι απόψεις
Οι μισοί λεν πολύ καλύτερα με διαφορά από Ταυλανδη λόγω φτήνια κι ιζυ γκοθνγκ, άλλοι λεν δεν αξίζει μια οι τιμές είναι μικρές διαφορές και η ζωή μάπα
Τι ισχύει?
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.512
Like
11.302
Πόντοι
2.406
Εγω στην Ταυλανδη την εχω δει αλλιως την φαση. Πηγαινω εδω και 15 χρονια για ενα μηνα, για δουλειες.
Στην αρχη επαιρνα μονο 2ωρα, 3ωρα σορτ ταιμ, παντοτε μιλφακια, που στην Ν/Α Ασια μια 35αρα εχει κορμι και επιδερμιδα καλυτερη απο 25αρα Σλαβα, παντοτε σορτ ταιμ, δεν αφηνα να μου κατσικωθουν για λονγκ, ακομα και αν καποιες παρακαλαγανε χωρις να ζητανε εξτραδακι. Ετσι μεσα σε 30 ημερες μπορει να πηγαινα και με 20-25 διαφορετικες κοπελες.
Σε καποια φαση ομως, ειδικα μετα απο μια, ας την πουμε σχεση, που κρατησε 4 χρονια, αρχισα να τις αφηνω να καθονται παραπανω, για λονγκ, η, για 3ημερο, η 5νθημερο, αναλογα ποσο δεν βαριομουν. Οταν βαριομουν ελεγα οτι μου ετυχε δουλεια και πρεπει να παω για λιγες ημερες στην Κινα, ετσι τις ξεφορτωνομαι για 5-6 ημερες και δοκιμαζω κατι αλλο.
Η φαση λοιπον που ζω εγω τα τελευταια χρονια ειναι η εξης: Εχω μια γυναικα στο σπιτι, για 4,5,6 ημερες, η, για οσο θελω, απο 8αρι και πανω για τα μετρα τα δικα μου, εφοσον ειμαι μιλφολατρης, που την πηδαω οταν και οσο εγω θελω, χωρις να φερει αντιρηση, που θα ερθει μαζι μου στην μπανιερα να με πλυνει και να μου κανει ενα χαλαρωτικο μασσαζ, που θα εχει το διαμερισμα καθαρο, θα μου μαγειρεψει και θα μου πλυνει τα ρουχα και κυριως ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΑΓΝΩΡΙΣΤΕΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΗΖΕΙ ΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑ ΤΗΣ.
Ζω δηλ. για ενα μηνα, ενα ριαλιτυ ιδανικης εικονικης πραγματικοτητας παντρεμενου, που δεν μπορω να το ζησω στην Ελλαδα.

Αυτο προσπαθω να εξηγησω στον @midas69 και θα το καταλαβαινε αν εκανε τον κοπο να διαβασει καποιες παλιες σελιδες αυτου του νηματος.
Καλό το σύστημα αυτό το εφαρμόζει παλιά ο Ντερτυ στην Ουκρανία
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.214
Like
9.080
Πόντοι
2.306
Καμπότζη τι λέει. Διχάζονται οι απόψεις
Οι μισοί λεν πολύ καλύτερα με διαφορά από Ταυλανδη λόγω φτήνια κι ιζυ γκοθνγκ, άλλοι λεν δεν αξίζει μια οι τιμές είναι μικρές διαφορές και η ζωή μάπα
Τι ισχύει?
Πιο ιζι Γκοινγκ και αρκετά πιο φτηνά για μένα.

Ταυτόχρονα μεγαλύτερη φτωχια και τα μουνια όχι τόσο καλα. Αυτή που έφαγα ήταν πολύ καλή , είδα και μερικές ακόμα μουναρες (αν γουστάρεις Ασιάτισσες) αλλα αναλογικά πολύ λιγότερες απο μπανγκοκ

Επίπεδο αγγλικών χειρότερο

Βέβαια για μια επίσκεψη αξίζει να πας , κάποια αξιοθέατα λένε
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.512
Like
11.302
Πόντοι
2.406
Πιο ιζι Γκοινγκ και αρκετά πιο φτηνά για μένα.

Ταυτόχρονα μεγαλύτερη φτωχια και τα μουνια όχι τόσο καλα. Αυτή που έφαγα ήταν πολύ καλή , είδα και μερικές ακόμα μουναρες (αν γουστάρεις Ασιάτισσες) αλλα αναλογικά πολύ λιγότερες απο μπανγκοκ

Επίπεδο αγγλικών χειρότερο

Βέβαια για μια επίσκεψη αξίζει να πας , κάποια αξιοθέατα λένε
Πως πήγες, διαδρομή χρόνος? Πσοσ έκατσες αποκεί?
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.214
Like
9.080
Πόντοι
2.306
Πως πήγες, διαδρομή χρόνος? Πσοσ έκατσες αποκεί?
Από Μπανγκοκ, καμία ώρα δυο με Ται εργουεις. Λίγες μέρες έκατσα , όχι πολύ, αλλα είχα γνωστό που είχε μείνει εκεί έξι μήνες και με πήγε σε σχετικά καλά μέρη
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.512
Like
11.302
Πόντοι
2.406
Από Μπανγκοκ, καμία ώρα δυο με Ται εργουεις. Λίγες μέρες έκατσα , όχι πολύ, αλλα είχα γνωστό που είχε μείνει εκεί έξι μήνες και με πήγε σε σχετικά καλά μέρη
Κόστος ταξιδιού? βίζες? δαίμονες διασκέδαση κλπ?
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.214
Like
9.080
Πόντοι
2.306
Κόστος ταξιδιού? βίζες? δαίμονες διασκέδαση κλπ?
τρίχες φίλε, έδινα 50 τη μέρα σε πεντάστερο ξενοδοχείο και έτρωγα μέσα στο ξενοδοχείο με 15 τη μέρα , δυο γεύματα

Έξω βρήκα μπυρες με ένα δολάριο
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.512
Like
11.302
Πόντοι
2.406
τρίχες φίλε, έδινα 50 τη μέρα σε πεντάστερο ξενοδοχείο και έτρωγα μέσα στο ξενοδοχείο με 15 τη μέρα , δυο γεύματα

Έξω βρήκα μπυρες με ένα δολάριο
50ε την μέρα δεν είναι λίγα για Λονγκ τερμ
Φυσικά για 5 μέρες αν πάει κάποιος δεν κάνει την διαφορά
Δηλ λβιβ που εμένα εγώ είχα διαμέρισμα λουξ με 30ε την μέρα στο κέντρο
Λβιβ είναι 1ωρα πτήση από Βερολίνο όχι Καμπότζη δώδεκα ώρες μακρια
Ακριβη είναι η διαμονή εκτός αν δεν το έψαξες λόγω σύντομης παραμονής
 

victoriatus

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
209
Κριτικές
3
Like
714
Πόντοι
81
Έχω πάει 2 φορές καμποτζη . Αξίζει να πας 3 βραδια στο sien reap για τους ναους και στο kulen mountain . Η βίζα είναι 30 δολάρια και την πληρώνεις όταν κατέβεις αεροδρόμιο . Πολύ φτηνά ξενοδοχεία και φαΐ . Οι κοπέλες πιο άσχημες από ταυλανδες .
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.301
Κριτικές
36
Like
37.489
Πόντοι
18.565
Έχω πάει 2 φορές καμποτζη . Αξίζει να πας 3 βραδια στο sien reap για τους ναους και στο kulen mountain . Η βίζα είναι 30 δολάρια και την πληρώνεις όταν κατέβεις αεροδρόμιο . Πολύ φτηνά ξενοδοχεία και φαΐ . Οι κοπέλες πιο άσχημες από ταυλανδες .
Οι Καμποτζιανες, τουλαχιστον αυτες που εχω γνωρισει εγω στην Μπανγκοκ, στα χαρακτηριστικα του προσωπου ειναι κατι αναμεσα σε Ινδες και Ταυλανδεζες.
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.139
Πόντοι
201
Εμένα οι εμπειρίες μου με Καμποτζιανές ήταν άκρως θετικές, αντιθέτως με Λαοτιανές και Φιλιπινέζες.......μάλλον αδιάφορες και ξεπέτες, αλλά είναι και τι θα σου τύχει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom