Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
1.093
Πόντοι
201
Έλαβα mail από Κατάρ για ειδικές εκπτώσεις, ψάχνω για νοεμβρη-αρχες Δεκέμβρη και έχει καλές τιμές, όποιος ενδιαφέρεται ας ρίξει μια ματιά!
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.627
Like
7.731
Πόντοι
2.306
Έλαβα mail από Κατάρ για ειδικές εκπτώσεις, ψάχνω για νοεμβρη-αρχες Δεκέμβρη και έχει καλές τιμές, όποιος ενδιαφέρεται ας ρίξει μια ματιά!
Είχε καλές τιμές πριν λίγες μέρες που έψαξα
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.118
Like
10.556
Πόντοι
2.406
Τι απαιτήσεις ρε μαν , με λίγο ριζακι και φτηνές γαρίδες τη βγάζουν
Και για τις Ρουμάνες λέγαν γαμάς μ ένα γεύμα αλλά όσοι αγαθομουνηδες το πίστεψαν και πήγαν, μετά το 2007 αναφέρομαι, ο καλύτερος πούλησε το ρολόι του για να γυρίσει πίσω και το βασικό αγαμητος
Εξ ου κι επιφυκασομαι
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.118
Like
10.556
Πόντοι
2.406
Έλαβα mail από Κατάρ για ειδικές εκπτώσεις, ψάχνω για νοεμβρη-αρχες Δεκέμβρη και έχει καλές τιμές, όποιος ενδιαφέρεται ας ρίξει μια ματιά!
Ποια εποχή προτείνεις ως καλύτερη μαν
Βασικό κριτήριο λιγότεροι τουρίστες και ανεκτος καιρός
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.627
Like
7.731
Πόντοι
2.306
Και για τις Ρουμάνες λέγαν γαμάς μ ένα γεύμα αλλά όσοι αγαθομουνηδες το πίστεψαν και πήγαν, μετά το 2007 αναφέρομαι, ο καλύτερος πούλησε το ρολόι του για να γυρίσει πίσω και το βασικό αγαμητος
Εξ ου κι επιφυκασομαι
Συμφωνώ με όσες λες για σύγχρονες Ρουμάνες ,και για κισινιοφ. Τιρασπολ λίγο καλύτερα.

Ταυλανδη πας για τα μνημεία, το φαΐ, τη θάλασσα κλπ. Τα μουνια είναι ένα έξτρα. Όλοι πληρώνουμε. Και ο Μπράντλει Κούπερ να είσαι , η γκομενα θέλει να την κεράσεις κάτι , να την κορτάρεις. Το μέγεθος της έκπτωσης εξαρτάται από το τι προσφέρεις
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
946
Κριτικές
1
Like
1.962
Πόντοι
206
Συμφωνώ με όσες λες για σύγχρονες Ρουμάνες ,και για κισινιοφ. Τιρασπολ λίγο καλύτερα.

Ταυλανδη πας για τα μνημεία, το φαΐ, τη θάλασσα κλπ. Τα μουνια είναι ένα έξτρα. Όλοι πληρώνουμε. Και ο Μπράντλει Κούπερ να είσαι , η γκομενα θέλει να την κεράσεις κάτι , να την κορτάρεις. Το μέγεθος της έκπτωσης εξαρτάται από το τι προσφέρεις
ετσι θελουν και αυτες να βγαλουν κανα φραγκο και θα παμε εμεις οι Δυτικοι να της το παιζοθυμε μεγαλοι εραστες για να μας το, δινουν τσαμπα .Πιο ευκολο ειναι για εμενα να ψησω Ρωσιδα ,που ηταν γεματο το Πουκετ , αλλα ουτε πολλες μερες ελευθεριας ειχα , αλλα τωρα στα; 58 να πηγαινοερχομαι πανω κατω μεχρι να μου κατσει η φαση , τοση κουραση βαριεμαι , αυτα ηταν οταν ημουν νεος.Ερχεται μια πιο μονιμη κατασταση για ολη τη περιοδο που θα ειμαι και περναω μια χαρα ,και εκτος του σεξ ,εχεις και παρεα ολη μερα , φυσικα και της δινω κατι ,αφου αφηνει τη δουλεια της ,εγω τσαμπα Ταιλανδη δεν εχω καταφερει ,ακομη και το 2009 που γνωρισα μια μικρη που δεν ειχε μια ,αφου οσοι ξερουν αν κανεις μονο απλο μασαζ και δεν εισαι πορνη να κανεις και σεξ , δεν βγαινει μια ,ηρθε μειναμε μαζι μου ελεγε πως ενταξει δεν ειχα δουλεια ,ουτως αλως , ε 20 ημερες τηςψωνισα κατι φθηνιαρικα ρουχα .ουτε 20 ευρω ολα μαζι , και στο τελος της εδωσα και 10 χιλιχρικα και λιγα ηταν .Τσαμπα πια , οταν βλεπεις πως οντως δεν κονομανε ,ε μην εισαστε τοσο τσιγκουνηδες, αλλα βεβαια ουτε στο αλλο ακρο να μου λενε στη Μπαγκλα 3.000 για σορτ ....
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.118
Like
10.556
Πόντοι
2.406
ετσι θελουν και αυτες να βγαλουν κανα φραγκο και θα παμε εμεις οι Δυτικοι να της το παιζοθυμε μεγαλοι εραστες για να μας το, δινουν τσαμπα .Πιο ευκολο ειναι για εμενα να ψησω Ρωσιδα ,που ηταν γεματο το Πουκετ , αλλα ουτε πολλες μερες ελευθεριας ειχα , αλλα τωρα στα; 58 να πηγαινοερχομαι πανω κατω μεχρι να μου κατσει η φαση , τοση κουραση βαριεμαι , αυτα ηταν οταν ημουν νεος.Ερχεται μια πιο μονιμη κατασταση για ολη τη περιοδο που θα ειμαι και περναω μια χαρα ,και εκτος του σεξ ,εχεις και παρεα ολη μερα , φυσικα και της δινω κατι ,αφου αφηνει τη δουλεια της ,εγω τσαμπα Ταιλανδη δεν εχω καταφερει ,ακομη και το 2009 που γνωρισα μια μικρη που δεν ειχε μια ,αφου οσοι ξερουν αν κανεις μονο απλο μασαζ και δεν εισαι πορνη να κανεις και σεξ , δεν βγαινει μια ,ηρθε μειναμε μαζι μου ελεγε πως ενταξει δεν ειχα δουλεια ,ουτως αλως , ε 20 ημερες τηςψωνισα κατι φθηνιαρικα ρουχα .ουτε 20 ευρω ολα μαζι , και στο τελος της εδωσα και 10 χιλιχρικα και λιγα ηταν .Τσαμπα πια , οταν βλεπεις πως οντως δεν κονομανε ,ε μην εισαστε τοσο τσιγκουνηδες, αλλα βεβαια ουτε στο αλλο ακρο να μου λενε στη Μπαγκλα 3.000 για σορτ ....
Ρε παιδιά μην πετ; τε την μπάλα στην εξέδρα
Λόγω ηληκια κ λόγω κατάστασης εννοείτε πως δεν υπάρχει αλλά κ να υπάρχει δεν θέλω όλα στο τζάπα
Κάπως πρέπει να ζήσουν κι αυτές να ντύνονται και να στολίζονται
Άλλο έσοδο δεν έχουν
Άλλο όμως να δίνεις σε μια 20,30ε την ώρα , άλλο την νύχτα 2,3 ώρες ένα 40-50αρι κι άλλο να δίνεις 100 και 200 ε
Ειναι vfm φάση στην μια ενώ στην άλλη είσαι κωτσος
Αυτό εννοώ και οι απαντήσεις σας δεν είναι κ τόσο to the point επάνω Στο θεμα
Οποτε το ξαναρωτάω
Χτθοαω εύκολα ένα 7-8αρι για τα εκεί δεδομένα
Ναι το χτυπάς? Όχι παε για 6αρι πχ η πρώτη απάντηση
. Οκ
Πάμε πιο κάτω
Πόσο θα μου πάει το μαλλί να την πηδηξω με την υεσηχια μου βστο ΧΏΡΟ μου ένα 3ωρο?
Αυτή είναι η ερώτηση
Υγ παίζει να τις παίρνεις μαζί δύο ή εχουν κόλλημα σε τέτοια?
Υγ2 και ΒΑΣΙΚΌ
ΔΕΝ ΜΙΛΆΩ ΓΙΑ ΘΕΙΕΣ 35+
Μικαω και ρωτάω αποκλειστικά για 20-30 ετών
Πάνω στο πλαίσιο αυτό είναι οι απορίες μου
Το αν οι μιλφ είναι πιο καλές κλπ κλπ ρμτα έχω διαβάσει αλλά δεν με ενδιαφέρουν αυτό το γκρουπ
Τέτοιες έχει με το κιλό ακόμα Μολδαβία και Πολωνία αν κάποιος στρωθεί να μάθει 10 βασικές λέξεις συνεννόησης στις γλώσσες αυτές γιατί όσες έχουν ξέμεινεινειναι γιατί δεν Μίλαν καμμια ξένη γλώσσα
 
Τελευταία τροποποίηση:

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
416
Like
1.426
Πόντοι
201
Υγ2 και ΒΑΣΙΚΌ
ΔΕΝ ΜΙΛΆΩ ΓΙΑ ΘΕΙΕΣ 35+
Μικαω και ρωτάω αποκλειστικά για 20-30 ετών

Πες τα ρε που πάνε οι άλλοι και είναι τόσο ντεφορμέ και αγάμητοι που πάνε και τα σκάνε σε δήθεν milfs και δεν ντρέπονται να το λένε κιόλας...
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.618
Κριτικές
12
Like
6.557
Πόντοι
2.646
Ρε παιδιά μην πετ; τε την μπάλα στην εξέδρα
Λόγω ηληκια κ λόγω κατάστασης εννοείτε πως δεν υπάρχει αλλά κ να υπάρχει δεν θέλω όλα στο τζάπα
Κάπως πρέπει να ζήσουν κι αυτές να ντύνονται και να στολίζονται
Άλλο έσοδο δεν έχουν
Άλλο όμως να δίνεις σε μια 20,30ε την ώρα , άλλο την νύχτα 2,3 ώρες ένα 40-50αρι κι άλλο να δίνεις 100 και 200 ε
Ειναι vfm φάση στην μια ενώ στην άλλη είσαι κωτσος
Αυτό εννοώ και οι απαντήσεις σας δεν είναι κ τόσο to the point επάνω Στο θεμα
Οποτε το ξαναρωτάω
Χτθοαω εύκολα ένα 7-8αρι για τα εκεί δεδομένα
Ναι το χτυπάς? Όχι παε για 6αρι πχ η πρώτη απάντηση
. Οκ
Πάμε πιο κάτω
Πόσο θα μου πάει το μαλλί να την πηδηξω με την υεσηχια μου βστο ΧΏΡΟ μου ένα 3ωρο?
Αυτή είναι η ερώτηση
Υγ παίζει να τις παίρνεις μαζί δύο ή εχουν κόλλημα σε τέτοια?
Υγ2 και ΒΑΣΙΚΌ
ΔΕΝ ΜΙΛΆΩ ΓΙΑ ΘΕΙΕΣ 35+
Μικαω και ρωτάω αποκλειστικά για 20-30 ετών
Πάνω στο πλαίσιο αυτό είναι οι απορίες μου
Το αν οι μιλφ είναι πιο καλές κλπ κλπ ρμτα έχω διαβάσει αλλά δεν με ενδιαφέρουν αυτό το γκρουπ
Τέτοιες έχει με το κιλό ακόμα Μολδαβία και Πολωνία αν κάποιος στρωθεί να μάθει 10 βασικές λέξεις συνεννόησης στις γλώσσες αυτές γιατί όσες έχουν ξέμεινεινειναι γιατί δεν Μίλαν καμμια ξένη γλώσσα
Τυπε, ανάλογα με το που είσαι, τι εποχή, τι ωρα ειναι και τις ικανότητες σου στο παζάρι, μπορείς να πάρεις 20χρονο μπιμπελο από την Μπανγκλα ακόμα και με 1500 μπατ για σορτ. 1000 φορές τα έχουμε πει.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.118
Like
10.556
Πόντοι
2.406
Τυπε, ανάλογα με το που είσαι, τι εποχή, τι ωρα ειναι και τις ικανότητες σου στο παζάρι, μπορείς να πάρεις 20χρονο μπιμπελο από την Μπανγκλα ακόμα και με 1500 μπατ για σορτ. 1000 φορές τα έχουμε πει.
Μην πάμε στις εξαιρέσεις
Ασ πάμε σε μια νορμάλ κατάσταση
Ποια εποχή είναι μέτρια σε τουρίστες και καλή σε καιρό
Αυτή την εποχή το μπιμπελό που λες εγώ λέω 7 με 8, τι θα παίξει σε ευκολία πρώτον και σε αντίτιμο μετά?
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.627
Like
7.731
Πόντοι
2.306
Τύπε Μίδα εγω και οι δυο που χτύπησα ήταν 30 plus. Η μια 37, η άλλη 32. Μηδενικό κόστος , εκτός από ποτά/φαγια. Η 37 εξάρι η 32 ήταν μουναρα, από τις καλύτερες που έχω πάρει ποτε στο τζάμπα.

Με λεφτά δεν έχω πάρει Ταϊλανδή. Πήρα μια στην Καμπότζη για πενήντα ευρώ , έκατσε μαζί μου 16 ώρες , 23 χρόνων , από τις καλύτερες που έχω πάρει ποτε, αλλα κάπως κομοδίνο.

Δεν είμαι 58 όμως σαν τον φίλο τύπο , είμαι 15+ χρόνια νεωτερος
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.902
Κριτικές
36
Like
36.088
Πόντοι
18.565
Ρε παιδιά μην πετ; τε την μπάλα στην εξέδρα
Λόγω ηληκια κ λόγω κατάστασης εννοείτε πως δεν υπάρχει αλλά κ να υπάρχει δεν θέλω όλα στο τζάπα
Κάπως πρέπει να ζήσουν κι αυτές να ντύνονται και να στολίζονται
Άλλο έσοδο δεν έχουν
Άλλο όμως να δίνεις σε μια 20,30ε την ώρα , άλλο την νύχτα 2,3 ώρες ένα 40-50αρι κι άλλο να δίνεις 100 και 200 ε
Ειναι vfm φάση στην μια ενώ στην άλλη είσαι κωτσος
Αυτό εννοώ και οι απαντήσεις σας δεν είναι κ τόσο to the point επάνω Στο θεμα
Οποτε το ξαναρωτάω
Χτθοαω εύκολα ένα 7-8αρι για τα εκεί δεδομένα
Ναι το χτυπάς? Όχι παε για 6αρι πχ η πρώτη απάντηση
. Οκ
Πάμε πιο κάτω
Πόσο θα μου πάει το μαλλί να την πηδηξω με την υεσηχια μου βστο ΧΏΡΟ μου ένα 3ωρο?
Αυτή είναι η ερώτηση
Υγ παίζει να τις παίρνεις μαζί δύο ή εχουν κόλλημα σε τέτοια?
Υγ2 και ΒΑΣΙΚΌ
ΔΕΝ ΜΙΛΆΩ ΓΙΑ ΘΕΙΕΣ 35+
Μικαω και ρωτάω αποκλειστικά για 20-30 ετών
Πάνω στο πλαίσιο αυτό είναι οι απορίες μου
Το αν οι μιλφ είναι πιο καλές κλπ κλπ ρμτα έχω διαβάσει αλλά δεν με ενδιαφέρουν αυτό το γκρουπ
Τέτοιες έχει με το κιλό ακόμα Μολδαβία και Πολωνία αν κάποιος στρωθεί να μάθει 10 βασικές λέξεις συνεννόησης στις γλώσσες αυτές γιατί όσες έχουν ξέμεινεινειναι γιατί δεν Μίλαν καμμια ξένη γλώσσα
Μην το παλεύεις άδικα, η φάση στην Ταυλανδη δεν είναι όπως στο πρώην ανατολικό μπλοκ. Μόνο αν πας θα καταλάβεις τη διαφορά, αλλά από τώρα στο λέω, άδικα το ψάχνεις.
 
  • Like
Αντιδράσεις: flynow

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.118
Like
10.556
Πόντοι
2.406
Μην το παλεύεις άδικα, η φάση στην Ταυλανδη δεν είναι όπως στο πρώην ανατολικό μπλοκ. Μόνο αν πας θα καταλάβεις τη διαφορά, αλλά από τώρα στο λέω, άδικα το ψάχνεις.
Το γνωρίζω από φίλους που έχουν παει
Δεν ψάχνω αντικατάστατο της πρώην ussr και παρακεθκενων χωρών γιατί απλά ΔΕΝ υοςρχει
Προσπαθώ όμως να από κωδικοποίησω την κατάσταση
Θα μου πεις γιατί δεν πας να δεις να ξεμπερδεύεις
Λογικό το επιχηρημα αλλά ο χρόνος μέχρι και τον ερχόμενο Φλεβάρη είναι πολύ πειστικός μια απόδραση και αυτή δύσκολα θαχω μην την πετάξω στα σκουπίδια...
Εξ ου κ το ζαλίζω πολύ το θέμα
Βασικα νομίζω η φαση θα μ αρέσει η χώρα οι βόλτες κλπ
Αλλα έχει σημασία κ το θέμα το άλλο αλλιώς να πάω στην Αίγυπτο να ξαναδώ τις πυραμίδες και τον Νείλο
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
1.093
Πόντοι
201
Ποια εποχή προτείνεις ως καλύτερη μαν
Βασικό κριτήριο λιγότεροι τουρίστες και ανεκτος καιρός
Τους λιγότερους τουρίστες έχει Αύγουστο, Σεπτέμβρη & Οκτώβρη, τον καλύτερο καιρό Νοέμβρη ώς Απρίλη. Πάντως ο καιρός είναι θέμα τύχης και περιοχής. Τα 2 τελευταία χρόνια πάω Σεπτέμβρη, πρόπερσι στην Πατάγια όλη τη ημέρα ήλιος, μετά τις 9 το βράδυ άνοιγαν οι ουρανοί, πέρυσι δεν έφαγα σταγόνα, την ημέρα που έφευγα μόνο ψιλο-έβρεχε. Την ίδια εποχή στο Πουκετ άκουγα πως έβρεχε ασταμάτητα όλες τις ημέρες.
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
946
Κριτικές
1
Like
1.962
Πόντοι
206
Τύπε Μίδα εγω και οι δυο που χτύπησα ήταν 30 plus. Η μια 37, η άλλη 32. Μηδενικό κόστος , εκτός από ποτά/φαγια. Η 37 εξάρι η 32 ήταν μουναρα, από τις καλύτερες που έχω πάρει ποτε στο τζάμπα.

Με λεφτά δεν έχω πάρει Ταϊλανδή. Πήρα μια στην Καμπότζη για πενήντα ευρώ , έκατσε μαζί μου 16 ώρες , 23 χρόνων , από τις καλύτερες που έχω πάρει ποτε, αλλα κάπως κομοδίνο.

Δεν είμαι 58 όμως σαν τον φίλο τύπο , είμαι 15+ χρόνια νεωτερος
σε εσας που δεν εισται 58 ,να σας θυμισω πως κανεις δεν γεννηθηκε 58, οταν πηγα πρωτη φορα Ταιλανδη ,το 2005 ημουν 39 , ο καθε ενας οπως βολευεται , εγω σαν λατρης της κολυμβησης πηγα πρωτη φορα για να κολυμπαω 2-3 ωρες 3-5χλμ ημερησιως μες στο Χειμωνα .ΤΟ,2006 πηγα Μπαλι Λομποκ, το 2007 Μπαλι και κουαλα λουμπουρ, το 2008 Κουβα ,και απο το 2009 μονιμ α μονο Πουκετ ,δεν συγκρινεται ,ειναι φθηνοτερα αεροπορικα ,λιγοτερες ωρες πτησεις και ταλαιπωριας, πολλες παραλιες για να αλαζεις ακομη και καθημερινα,με το μηνα διαμμερισμα και μηχανακι πολυ φθηνοτυερα απο τα αλλα που πηγα.Για γκομενες ,στην Αβανα μου την επεσαν ημουν 42 και 1,80 ,80 κιλα ,ετσι μην νομιζετε πως ειμαο πρωτος ξαδερφος του Κουασιμοδο ,2 που εψαχναν για γκομενο να της αποκαταστησει για γαμο φαση για σπονσορα κλπ , γαμησα τελεια ,πηγαμε παραλια φαγαμε ηπιαμε ,βγηκαμε και το βραδυ , αλλα την εκανα με ελαφρα ,αφου σπονσορας δεν περισευουν , αρα αμα υποσχεσαια στη Κουβα για γαμο κλπ ,γαμας τσαμπα ,η μαλλον τοτε.Ε και στη Ταιλανδη δηλαδη αυτες που ερχονται τσαμπα ,δεν το πανε για κατι μονιμο? απλως δηλαδη βλεπουν τον Ελληνα τουριστα και πεφτουν στα πατωματα απο ερωτα ..λεω μηπως εχουν κανει και τετοια σκεψη ? Παντως ετσι για να ζηλεψετε χα χα χα, ειχα και μια σχεση που ηταν πολυ πιο ευπορη απο εμενα με τρεις επιχειρησεις και φυσικα δεν τις εδινα χρηματα ,αλλα ε ηταν 30 πλας
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.627
Like
7.731
Πόντοι
2.306
σε εσας που δεν εισται 58 ,να σας θυμισω πως κανεις δεν γεννηθηκε 58, οταν πηγα πρωτη φορα Ταιλανδη ,το 2005 ημουν 39 , ο καθε ενας οπως βολευεται , εγω σαν λατρης της κολυμβησης πηγα πρωτη φορα για να κολυμπαω 2-3 ωρες 3-5χλμ ημερησιως μες στο Χειμωνα .ΤΟ,2006 πηγα Μπαλι Λομποκ, το 2007 Μπαλι και κουαλα λουμπουρ, το 2008 Κουβα ,και απο το 2009 μονιμ α μονο Πουκετ ,δεν συγκρινεται ,ειναι φθηνοτερα αεροπορικα ,λιγοτερες ωρες πτησεις και ταλαιπωριας, πολλες παραλιες για να αλαζεις ακομη και καθημερινα,με το μηνα διαμμερισμα και μηχανακι πολυ φθηνοτυερα απο τα αλλα που πηγα.Για γκομενες ,στην Αβανα μου την επεσαν ημουν 42 και 1,80 ,80 κιλα ,ετσι μην νομιζετε πως ειμαο πρωτος ξαδερφος του Κουασιμοδο ,2 που εψαχναν για γκομενο να της αποκαταστησει για γαμο φαση για σπονσορα κλπ , γαμησα τελεια ,πηγαμε παραλια φαγαμε ηπιαμε ,βγηκαμε και το βραδυ , αλλα την εκανα με ελαφρα ,αφου σπονσορας δεν περισευουν , αρα αμα υποσχεσαια στη Κουβα για γαμο κλπ ,γαμας τσαμπα ,η μαλλον τοτε.Ε και στη Ταιλανδη δηλαδη αυτες που ερχονται τσαμπα ,δεν το πανε για κατι μονιμο? απλως δηλαδη βλεπουν τον Ελληνα τουριστα και πεφτουν στα πατωματα απο ερωτα ..λεω μηπως εχουν κανει και τετοια σκεψη ? Παντως ετσι για να ζηλεψετε χα χα χα, ειχα και μια σχεση που ηταν πολυ πιο ευπορη απο εμενα με τρεις επιχειρησεις και φυσικα δεν τις εδινα χρηματα ,αλλα ε ηταν 30 πλας
Τύπε δεν λέω ουι είσαι κουασιμοδος αλίμονο. Και σε λίγα χρόνια (ελπίζω γιατί καραδοκούν και αρρώστιες) θα είμαι και εγώ 58.

Λέω απλά στο τύπο Μίδα τι πήρα και πως για να κρίνει γι τον ίδιο σε ποια κατηγορία είναι

Είμαι σίγουρος πως κι αυτό που χτύπησα Καμπότζη κάποιος πιο νιατο και πιο ωραίος θα το έπαιρνε τζάμπα.

Έτσι είναι η φάση. Όλοι πληρώνουμε τις γυναίκες απλά η τιμή αλλάζει
 

LarisaiosOraios

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2021
Μηνύματα
22
Like
30
Πόντοι
0
σε εσας που δεν εισται 58 ,να σας θυμισω πως κανεις δεν γεννηθηκε 58, οταν πηγα πρωτη φορα Ταιλανδη ,το 2005 ημουν 39 , ο καθε ενας οπως βολευεται , εγω σαν λατρης της κολυμβησης πηγα πρωτη φορα για να κολυμπαω 2-3 ωρες 3-5χλμ ημερησιως μες στο Χειμωνα .ΤΟ,2006 πηγα Μπαλι Λομποκ, το 2007 Μπαλι και κουαλα λουμπουρ, το 2008 Κουβα ,και απο το 2009 μονιμ α μονο Πουκετ ,δεν συγκρινεται ,ειναι φθηνοτερα αεροπορικα ,λιγοτερες ωρες πτησεις και ταλαιπωριας, πολλες παραλιες για να αλαζεις ακομη και καθημερινα,με το μηνα διαμμερισμα και μηχανακι πολυ φθηνοτυερα απο τα αλλα που πηγα.Για γκομενες ,στην Αβανα μου την επεσαν ημουν 42 και 1,80 ,80 κιλα ,ετσι μην νομιζετε πως ειμαο πρωτος ξαδερφος του Κουασιμοδο ,2 που εψαχναν για γκομενο να της αποκαταστησει για γαμο φαση για σπονσορα κλπ , γαμησα τελεια ,πηγαμε παραλια φαγαμε ηπιαμε ,βγηκαμε και το βραδυ , αλλα την εκανα με ελαφρα ,αφου σπονσορας δεν περισευουν , αρα αμα υποσχεσαια στη Κουβα για γαμο κλπ ,γαμας τσαμπα ,η μαλλον τοτε.Ε και στη Ταιλανδη δηλαδη αυτες που ερχονται τσαμπα ,δεν το πανε για κατι μονιμο? απλως δηλαδη βλεπουν τον Ελληνα τουριστα και πεφτουν στα πατωματα απο ερωτα ..λεω μηπως εχουν κανει και τετοια σκεψη ? Παντως ετσι για να ζηλεψετε χα χα χα, ειχα και μια σχεση που ηταν πολυ πιο ευπορη απο εμενα με τρεις επιχειρησεις και φυσικα δεν τις εδινα χρηματα ,αλλα ε ηταν 30 πλας
Σε εντυπωσίασαν γενικά οι παραλίες στη Ταϊλανδή? Γιατί εμένα εκτός από τα νησιά φι φι , ναι χαρν και ρειλει όλες οι υπόλοιπες αν βγάλεις τα φοινικόδεντρα δεν είναι κάτι τόσο ιδιαίτερο αλλά στο Pi Leh Bay lagoon απλα το απολαυσα. Πουκετ ειναι γεματο και ανατολικες αλλα ηρεμες η οικογενειες οχι στυλ ντουμπαι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom