Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.342
Like
9.444
Πόντοι
2.306
Κόψε κατι ρε μάστορα
Έτσι όπως τα λέει είναι. Πιο εύκολα από μπλοκ πριν από είκοσι χρόνια.

Βέβαια παίζει το ρίσκο να δεις κάνα ριπαπα όταν κατεβάσεις το στριγκο της τυπισσας
 

Akamatos

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2018
Μηνύματα
159
Like
426
Πόντοι
21
Τύπε έχεις υπόψη σου ότι η χώρα αυτή έχει απίστευτη ομορφιά, ιστορία, ναούς, φαγητό κλπ;
Αν δεν το ξέρεις, διάβασε τίποτα και ενημέρωσε και όλους τους άλλους άσχετους γύρω σου.

Ξεφτίλα να είναι γνωστή μόνο για τις γυναίκες.
Ακριβώς έτσι! Το να πας μόνο για τις γυναίκες χάνεις πάνω από την μισή ουσία και ηδονή!
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.649
Like
11.553
Πόντοι
2.406
Έτσι όπως τα λέει είναι. Πιο εύκολα από μπλοκ πριν από είκοσι χρόνια.

Βέβαια παίζει το ρίσκο να δεις κάνα ριπαπα όταν κατεβάσεις το στριγκο της τυπισσας
Μσκαρι
Εγώ κάτι 50ε το δίωρο ζητάνε τα μανκις διάβαζα σε αγγλόφωνσ γκρουμ
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.649
Like
11.553
Πόντοι
2.406
Δεν κόβω τίποτα... Αν μπορείς παίζεις και με 200 ταυτόχρονα. Απλά χρόνος και δυνάμεις δεν γίνεται να υπάρχουν τόσες.
Ναι αλλά
1.περμαει καμμια το 1.65 και επίσης
2.ποσο πάει το μαλλί για όσες λένε κατι
Όχι κάτω από 1.60 όχι πάνω από 25 χρόνων όχι κάτω από 40 κιλά
Δηλ όχι μιλφ και βαλε
Όχι μια με κόκαλα κι ολίγον πέτσα
Κι όχι 7 νάνες με τον χιονάτο
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
1
Like
2.421
Πόντοι
456
oi ασιατισες ειναι πιο σλιμ νταρντανες και διμετρες σε πρωην ανατολικο μπλοκ ,ε δεν γινονταιμ ολα να τα εχει κανεις ,παντως εχει τοσες πολλες που ισως και να βρεις κατι
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.342
Like
9.444
Πόντοι
2.306
Μσκαρι
Εγώ κάτι 50ε το δίωρο ζητάνε τα μανκις διάβαζα σε αγγλόφωνσ γκρουμ
Όχι ρε μαν , γαμησε τους όσους πάνε σε πληρωμένες.

Δυο φορές έχω πάει και τις δυο φορές τις έβγαλα με ντόπιες στο τζάμπα (πέρα από ποτά , φαγια,κλπ) η μια 37 η άλλη 32 , αλλα δεν είναι σαν τα 37 των ευρωπαίων που είναι μέσα στη ρυτίδα.

Η δε 32 ήταν σκέτο μοντέλο.

Και γενικά και στο ξενοδοχείο μου την πέφτανε και παντού. Πας εκεί και είσαι βασιλιάς.

Για μένα πληρώνεις μόνο αν είσαι 65 χρόνων και θες μια που είναι 20. Γιατί και στα 65 μια 35-40 στο τζάμπα θα τη βρεις
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.649
Like
11.553
Πόντοι
2.406
Όχι ρε μαν , γαμησε τους όσους πάνε σε πληρωμένες.

Δυο φορές έχω πάει και τις δυο φορές τις έβγαλα με ντόπιες στο τζάμπα (πέρα από ποτά , φαγια,κλπ) η μια 37 η άλλη 32 , αλλα δεν είναι σαν τα 37 των ευρωπαίων που είναι μέσα στη ρυτίδα.

Η δε 32 ήταν σκέτο μοντέλο.

Και γενικά και στο ξενοδοχείο μου την πέφτανε και παντού. Πας εκεί και είσαι βασιλιάς.

Για μένα πληρώνεις μόνο αν είσαι 65 χρόνων και θες μια που είναι 20. Γιατί και στα 65 μια 35-40 στο τζάμπα θα τη βρεις
Μακάρι να ισχύουν
Είμσι πολύ επιφυλακτικός γιατί αυτά που γράφαν παλιά εδώ για αντ Ευρώπη δεν ίσχυε τίποτα Ήταν πολύ εξωραισμενα
Απο την άλλη
Σίγουρα έχει σχέση κ που πας
Άλλο στις φτωχοπεριοχες άλλο στην μπανγκονγκ μαλλον
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.649
Like
11.553
Πόντοι
2.406
Ένα άλλο θέμα ότι εδώ έχει μόνο μπλα μπλα το θρεντ. Τον καιρό που αλώνιζαμε εγώ και άλλοι πχ θείος τασος βάζαμε και 20φωτο από γκόμενες που γαμουσαμε κι υπήρχε και μια άποψη όταν λέμε μουναρα η καβλιαρα τι εννοεί ο καθένας
Ο όρος είναι μικρή η είναι όμορφη δεν μου λέει τίποτα
Αντικειμενικο είναι μόνο το ύψος. Ακόμα και η ηληκια σχετική είναι μια 30αρα μπορει νάναι καλύτερη από μια 24αρα πχ...
Οποτε σύντροφοι βάλτε κ καμμια φώτο να δούμε τι εννοείτε όποιος θέλει
Αυτά περί προσωπικών δεδομένων κ μλκιες για μια γκόμενα που είναι 10000χλμ μακριά σε μια χώρα 100 εκατομμυρίων μόνο ως απόδειξη, ότι δεν έχει φώτο από καμμια της προκοπής βο γράφων, τίποτα άλλο
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.454
Κριτικές
14
Like
4.560
Πόντοι
746
Καλά γενικά οι ασσιατισες έχουν ωραιο δερμα, λεπτο σωμα, χαμογελο ...
ειναι σαν μικρά κοριτσια

Η άλλη μπορει να είναι 30 χρόνων και νομίζεις ότι είναι 22 ...

Καλά τα μουνακια και τα κωλαράκια τους ... σκετο ποίημα...!
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.342
Like
9.444
Πόντοι
2.306
Μακάρι να ισχύουν
Σίγουρα έχει σχέση κ που πας
Άλλο στις φτωχοπεριοχες άλλο στην μπανγκονγκ μαλλον
Μπανγκοκ και Πουκε χτύπησα τύπε. στη δε μπανγκοκ είχα κανονίσει ραντεβού , πριν πάω πήγα πισίνα , και εκεί μου την έπεσε γκομενα με βυζαρες.

Μη φανταστείς φυσικά ότι είναι σλαβικά άλογα των δυο μέτρων , μέχρι 1.69 έχω πάει και αυτό είναι ρεκόρ.

Αλλά από το να βλέπω το κάθε ιταλικό η σλοβενικό η δε ξέρω ‘γώ τι ναυάγιο στην Ευρώπη να μου το παίζει κάμποση μόνο και μόνο επειδή είναι αδυνατη, στα τριάντα φεύγα, ρυτιδιασμένη και ανύπαντρη στα παπαρια μου.

Έλεγα για μια λιθουανα που έβγαινα , δε μου έκατσε , 1.79. Μουναρα ήταν. Αλλά να ακούω πρήξιμο όταν το ται, με δέκα πόντους ύψος λιγότερους αλλα εξίσου η και καλύτερο σώμα το δίνει μετά από μερικά ποτά , ένα δείπνο και ένα τριαντάφυλλο μου φαίνεται γελοίο.

Οι γκόμενες στο Γιουρόπα είναι για τον πουτσο. Και όσο πιο μεγάλες είναι αν είναι ανύπαντρες , τόσο μεγαλύτερα ναυάγια είναι. Στο διάολο συγχύστηκα πάλι. Μέσα Νοεμβρίου θα είμαι Ασία για 5.5 βδομάδες δε θα σκάσω
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.649
Like
11.553
Πόντοι
2.406
Μπανγκοκ και Πουκε χτύπησα τύπε. στη δε μπανγκοκ είχα κανονίσει ραντεβού , πριν πάω πήγα πισίνα , και εκεί μου την έπεσε γκομενα με βυζαρες.

Μη φανταστείς φυσικά ότι είναι σλαβικά άλογα των δυο μέτρων , μέχρι 1.69 έχω πάει και αυτό είναι ρεκόρ.

Αλλά από το να βλέπω το κάθε ιταλικό η σλοβενικό η δε ξέρω ‘γώ τι ναυάγιο στην Ευρώπη να μου το παίζει κάμποση μόνο και μόνο επειδή είναι αδυνατη, στα τριάντα φεύγα, ρυτιδιασμένη και ανύπαντρη στα παπαρια μου.

Έλεγα για μια λιθουανα που έβγαινα , δε μου έκατσε , 1.79. Μουναρα ήταν. Αλλά να ακούω πρήξιμο όταν το ται, με δέκα πόντους ύψος λιγότερους αλλα εξίσου η και καλύτερο σώμα το δίνει μετά από μερικά ποτά , ένα δείπνο και ένα τριαντάφυλλο μου φαίνεται γελοίο.

Οι γκόμενες στο Γιουρόπα είναι για τον πουτσο. Και όσο πιο μεγάλες είναι αν είναι ανύπαντρες , τόσο μεγαλύτερα ναυάγια είναι. Στο διάολο συγχύστηκα πάλι. Μέσα Νοεμβρίου θα είμαι Ασία για 5.5 βδομάδες δε θα σκάσω
Δεν συμφωνώ για Ευρώπη
Υπάρχουν περιοχές που είναι πολύ ιζυ γκοθνγκ η φαση πχ Ολλανδία Βρετανία αλλά είναι πολλοί ψωλαριδες περιφεεομενοι οπότε περιπλεκετε το θέμα. Και φυσικά υπάρχουν στενά ηληκιακα γκαπ
Εννοείται ότι δεν αναμένω μουναρες να υπάρχουν στην Ταυλάνδη
Απλές νεξτ ντορ μέτριες θα ήταν υπεραρκετό αν ήτανν λοοθ κοστ και ιζυ γκοθνγκ η φαση
Υγ όσο ανεβαίνει η ηληκια κατεβάζω τον πήχη κι εγω εννοείται
Υγ2 πατατιά έχω ακούσει ότι είναι το μέρος πάντως το πιο παρέχων το χομπυ εύκολα κ φτηνά σχετικα
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.649
Like
11.553
Πόντοι
2.406
Μπανγκοκ και Πουκε χτύπησα τύπε. στη δε μπανγκοκ είχα κανονίσει ραντεβού , πριν πάω πήγα πισίνα , και εκεί μου την έπεσε γκομενα με βυζαρες.

Μη φανταστείς φυσικά ότι είναι σλαβικά άλογα των δυο μέτρων , μέχρι 1.69 έχω πάει και αυτό είναι ρεκόρ.

Αλλά από το να βλέπω το κάθε ιταλικό η σλοβενικό η δε ξέρω ‘γώ τι ναυάγιο στην Ευρώπη να μου το παίζει κάμποση μόνο και μόνο επειδή είναι αδυνατη, στα τριάντα φεύγα, ρυτιδιασμένη και ανύπαντρη στα παπαρια μου.

Έλεγα για μια λιθουανα που έβγαινα , δε μου έκατσε , 1.79. Μουναρα ήταν. Αλλά να ακούω πρήξιμο όταν το ται, με δέκα πόντους ύψος λιγότερους αλλα εξίσου η και καλύτερο σώμα το δίνει μετά από μερικά ποτά , ένα δείπνο και ένα τριαντάφυλλο μου φαίνεται γελοίο.

Οι γκόμενες στο Γιουρόπα είναι για τον πουτσο. Και όσο πιο μεγάλες είναι αν είναι ανύπαντρες , τόσο μεγαλύτερα ναυάγια είναι. Στο διάολο συγχύστηκα πάλι. Μέσα Νοεμβρίου θα είμαι Ασία για 5.5 βδομάδες δε θα σκάσω
Στείλε ένα πμ 1 μήνα πριν πας αν θες παρέα μπας κ το αποφασίσω
Όχι για 5 βδομάδες αλλά για 10 μέρες συν 2 το ταξίδι θα το σκεφτόμουν αν είχα εκεί κάποιον πιο παλιό να μην χάνω πολύ χρόνο για τα βασικά σαν νέος στην φάση
Υγ θείο Τάσο ακούει Μηπως?
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.342
Like
9.444
Πόντοι
2.306
Δεν συμφωνώ για Ευρώπη
Υπάρχουν περιοχές που είναι πολύ ιζυ γκοθνγκ η φαση πχ Ολλανδία Βρετανία αλλά είναι πολλοί ψωλαριδες περιφεεομενοι οπότε περιπλεκετε το θέμα. Και φυσικά υπάρχουν στενά ηληκια κα γκαπ
Εννοείται ότι δεν αναμένω μουναρες να υπάρχουν
Απλές νεξτ ντορ μέτριες θα ήταν υπεραρκετό αν ήταν ων λοοθ κοστ
Υγ όσο ανεβαίνει η ηληκια κατεβάζω τον πήχη κι εγω εννοείται
Ολλανδέζες θεωρώ ότι το 10% είναι μουναρες, κυρίως προσβάσιμες σε Ολλανδούς ,ενώ το άλλο 90% είναι σαν τραβελια.

Μιλάω για αυθεντικές Ολλανδέζες , όχι μιξεις. Εκεί τα ποσοστά ίσως είναι καλύτερα.

Αγγλίδες δε ξέρω , δε θέλω να ξέρω κιόλας , γιατί όσες έχω γνωρίσει είναι Νείλο Μπαράκ φεμινιστριες με μηχανισμό αντικουκου.

Αν θες νέξτ ντορ μέτριες , χωρίς δωράκια κλπ και είσαι τυπικά πρόβλεπε, μπορείς να έχεις άλλη μέρα και άλλη.

Εγώ θέλω να πηγαίνω για το Τσάμπιονς λιγκ γενικά , και ας το σηκώσω μια στις δέκα. Το φιλαράκι μου που πήγαινε για νεξτ ντορ δε σταματαγε.

Το ίδιο παίζει και κολομβια αλλα το περιβάλλον δεν είναι τόσο σειφ
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.342
Like
9.444
Πόντοι
2.306
Στείλε ένα πμ 1 μήνα πριν πας αν θες παρέα μπας κ το αποφασίσω
Όχι για 5 βδομάδες αλλά για 10 μέρες συν 2 το ταξίδι θα το σκεφτόμουν αν είχα εκεί κάποιον πιο παλιό να μην χάνω πολύ χρόνο για τα βασικά σαν νέος στην φάση
Υγ θείο Τάσο ακούει Μηπως?
Αρχηγέ , τιντερ να κατεβάσεις, το πριμιουμ, έχεις τελειώσει σε μισή ώρα.

Σε αντίθεση με τύπο κωλογερο, εγώ προτείνω να μείνεις σουκχουμβιτ αλλα πιο μακριά από τα πουταναδικα, μήπως και ντραπεί η κοπέλα (αν είναι στο τζάμπα). Σε διαμερίσματα δεν πάω θέλω μια ασφάλεια
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.649
Like
11.553
Πόντοι
2.406
Ολλανδέζες θεωρώ ότι το 10% είναι μουναρες, κυρίως προσβάσιμες σε Ολλανδούς ,ενώ το άλλο 90% είναι σαν τραβελια.

Μιλάω για αυθεντικές Ολλανδέζες , όχι μιξεις. Εκεί τα ποσοστά ίσως είναι καλύτερα.

Αγγλίδες δε ξέρω , δε θέλω να ξέρω κιόλας , γιατί όσες έχω γνωρίσει είναι Νείλο Μπαράκ φεμινιστριες με μηχανισμό αντικουκου.

Αν θες νέξτ ντορ μέτριες , χωρίς δωράκια κλπ και είσαι τυπικά πρόβλεπε, μπορείς να έχεις άλλη μέρα και άλλη.

Εγώ θέλω να πηγαίνω για το Τσάμπιονς λιγκ γενικά , και ας το σηκώσω μια στις δέκα. Το φιλαράκι μου που πήγαινε για νεξτ ντορ δε σταματαγε.

Το ίδιο παίζει και κολομβια αλλα το περιβάλλον δεν είναι τόσο σειφ
Είστε μικροί όμωςαλλον ηληκιακα
Βασικό κι αυτό
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.454
Κριτικές
14
Like
4.560
Πόντοι
746
Ολλανδέζες θεωρώ ότι το 10% είναι μουναρες, κυρίως προσβάσιμες σε Ολλανδούς ,ενώ το άλλο 90% είναι σαν τραβελια.

Μιλάω για αυθεντικές Ολλανδέζες , όχι μιξεις. Εκεί τα ποσοστά ίσως είναι καλύτερα.

Αγγλίδες δε ξέρω , δε θέλω να ξέρω κιόλας , γιατί όσες έχω γνωρίσει είναι Νείλο Μπαράκ φεμινιστριες με μηχανισμό αντικουκου.

Αν θες νέξτ ντορ μέτριες , χωρίς δωράκια κλπ και είσαι τυπικά πρόβλεπε, μπορείς να έχεις άλλη μέρα και άλλη.

Εγώ θέλω να πηγαίνω για το Τσάμπιονς λιγκ γενικά , και ας το σηκώσω μια στις δέκα. Το φιλαράκι μου που πήγαινε για νεξτ ντορ δε σταματαγε.

Το ίδιο παίζει και κολομβια αλλα το περιβάλλον δεν είναι τόσο σειφ

Λοιπόν έχεις δίκιο ... είχα μείνει 1 μήνα Άμστερνταμ- Ουτρέχτη
Όλες οι Ολανδεζες ήταν σαν τραβελια ...
ντυμένες σαν υδραβλικοι, τελειως ντεκαβλε...

Όταν εβγαινε Ρωσίδα στο δρομο την έκοβες από ένα χιλιόμετρο ...
ποδαρες ... δωδεκαποντα ... άλλο επίπεδο

Ευτυχώς βρήκα κάτι Ρουμανες και γαμησα σαν άνθρωπος...!

Τώρα Κολομβιανες .. αν πετύχεις πουτανακι 20 χρόνων δεν υπάρχει λέμε...!

Αγγλίδες... μια ζωή για τον πουτσο ... αλλά δεν είναι όλες ίδιες
Κημενονται από Μπυρο-μπαζα ... μέχρι Θεομουνα
Αλλα μακριά γιατί πλέον όλες το παίζουν βιασμενες και παρεχοχλημενες ...!

Γενικώς πλέον μουνι ... μόνο από το Μπλοκ, Λάτιν Αμερικα και Ασία Πασιφικ
Όλα τα υπόλοιπα είναι για τον πουτσο ...
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.342
Like
9.444
Πόντοι
2.306
Λοιπόν έχεις δίκιο ... είχα μείνει 1 μήνα Άμστερνταμ- Ουτρέχτη
Όλες οι Ολανδεζες ήταν σαν τραβελια ...
ντυμένες σαν υδραβλικοι, τελειως ντεκαβλε...

Όταν εβγαινε Ρωσίδα στο δρομο την έκοβες από ένα χιλιόμετρο ...
ποδαρες ... δωδεκαποντα ... άλλο επίπεδο

Ευτυχώς βρήκα κάτι Ρουμανες και γαμησα σαν άνθρωπος...!

Τώρα Κολομβιανες .. αν πετύχεις πουτανακι 20 χρόνων δεν υπάρχει λέμε...!

Αγγλίδες... μια ζωή για τον πουτσο ... αλλά δεν είναι όλες ίδιες
Κημενονται από Μπυρο-μπαζα ... μέχρι Θεομουνα
Αλλα μακριά γιατί πλέον όλες το παίζουν βιασύνες και παρεχοχλημενες ...!

Γενικώς πλέον μουνι ... μόνο από το Μπλοκ, Λάτιν Αμερικα και Ασία Πασιφικ
Όλα τα υπόλοιπα είναι για τον πουτσο ...
Έχω ζήσει και εγώ δυο χρόνια Ολλανδία. Δε γαμησα καμία ντόπια.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.342
Like
9.444
Πόντοι
2.306
Είστε μικροί όμωςαλλον ηληκιακα
Βασικό κι αυτό
Τύπε μη το σκέφτεσαι. Δευτερα αντα δεν με λες μικρό.

Νιώθουμε λίγοι και το σκεφτόμαστε γιατί στην Ευρώπη μας έχουν του πεταματού. Εδώ η Αυστραλία έχει πλέον υπουργό ελέγχου αντρικής συμπεριφοράς. Φίλε @ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΚΟΛΟΣ δε ξέρω αν το είδες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom