Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Akamatos

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2018
Μηνύματα
157
Like
418
Πόντοι
21
καλησπερα .δηλαδη για δυο μηνες συντηρητικα τι ποσο χρειαζεται εκτος ξενοδοχειο και εισιτηρια
Ξενοδοχείο πληρώνω πολύ καλό και καθαρό με 25€ την μέρα. Το φαγητό είναι φθηνό με λιγότερα από 10€ τρως σε εστιατόριο. Φαγητό στον δρόμο πολύ φθηνότερα. Νερό σούπερ μάρκετ έξτρα ρούχα κλπ επίσης φθηνά. Τώρα ο καθένας έχει τα γούστα του. Αν θες δέκα ποτά κάθε βράδυ στα κλαμπ π.χ. αλλάζει ο προϋπολογισμός.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.334
Like
9.419
Πόντοι
2.306
Η Καμπότζη είναι ο νέος ανερχομενος προορισμός. Μαλαισία δεν ξέρω είναι Μουσουλμανική χώρα μπορεί να έχει θέματα.
Καμπότζη όμως οι πιο πολλές είναι λίγο μπάζα

Βρήκα όμως ωραίο 23χρονο μουνακι με τριάντα δολάρια για όλη τη νύχταμέχρι το μεσημέρι (έδωσα πενήντα) το οποίο ήταν 8αρι για πλάκα
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.334
Like
9.419
Πόντοι
2.306
Ρε μάγκες τα έχουμε πει.

Πάει μπορείτε δημιουργήστε παθητικά εισοδήματα και μετακομίστε μόνιμα Μπανγκοκ όπου ίσως μπορείτε να βρείτε μια ασχολία με τουρισμό

Αλλιώς θα πληρώσετε το μουνι χρυσό στην Ευρώπη . Με τις γίδες που κυκλοφορούν. Η Ευρώπη σάπισε , ο Ζούκερμπεργκ το τικ τοκ και ο θείος Σαμ με το φεμινισμό έχει σκοτώσει τη ζωή αντρών που δεν ανήκουν στο τοπ 5%
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Ρε μάγκες τα έχουμε πει.

Πάει μπορείτε δημιουργήστε παθητικά εισοδήματα και μετακομίστε μόνιμα Μπανγκοκ όπου ίσως μπορείτε να βρείτε μια ασχολία με τουρισμό

Αλλιώς θα πληρώσετε το μουνι χρυσό στην Ευρώπη . Με τις γίδες που κυκλοφορούν. Η Ευρώπη σάπισε , ο Ζούκερμπεργκ το τικ τοκ και ο θείος Σαμ με το φεμινισμό έχει σκοτώσει τη ζωή αντρών που δεν ανήκουν στο τοπ 5%
Προβλέπω τα χρόνια της σύνταξης θα πάω να τα ζήσω στην Ταϊλάνδη.
Να έχω 2 ντόπιες υπηρέτριες για δουλειές στο σπίτι και ίσως και γούστα.
20 χρόνια έμειναν να μαζέψω ότι μπορώ και μετά απόσυρση σε εκείνα τα μέρη.
 

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
2.113
Κριτικές
10
Like
1.547
Πόντοι
506
Στην τελευταια μου εργασια ειχε ενα γερμανο που ηρθε απο Ταυλανδη. Παντρευτικε εκει ταυλανδεζα. Με ειπε οτι η εργασια δεν επιτρεπεται στους ξενους. Μαλιστα μου ειπε και κατι ιστοριες για καποιους ευρωπαιους που απελαθηκαν αλλα παραμενουν στο αεροδρομιο πολλα χρονια επειδη οι χωρες τους δεν πληρωνουν τα εξοδα επιστροφης, τους εχουν με ενα πιατο ρυζι την ημερα.
Τι γινεται εαν γινει καποια στραβη;
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.153
Πόντοι
201
Στην τελευταια μου εργασια ειχε ενα γερμανο που ηρθε απο Ταυλανδη. Παντρευτικε εκει ταυλανδεζα. Με ειπε οτι η εργασια δεν επιτρεπεται στους ξενους. Μαλιστα μου ειπε και κατι ιστοριες για καποιους ευρωπαιους που απελαθηκαν αλλα παραμενουν στο αεροδρομιο πολλα χρονια επειδη οι χωρες τους δεν πληρωνουν τα εξοδα επιστροφης, τους εχουν με ενα πιατο ρυζι την ημερα.
Τι γινεται εαν γινει καποια στραβη;
Τα πράγματα δεν είναι τόσο τραγικά, η Ταυλάνδη έχει πάψει εδώ και πολλά χρόνια να είναι τόσο "κλειστή" χώρα, τα κριτήρια για να πάρει κάποιος βίζα μόνιμης κατοικίας, η οποία φυσικά πρέπει να ανανεώνεται ανά έτος, πρέπει να έχει εισόδημα ( καλή σύνταξη και άλλα δηλωμένα έσοδα) και κάποια αρκετά χρήματα σε καταθέσεις, λευκό ποινικό, μόνιμη κατοικία (νοικιασμένο ή αγορασμένο σπίτι). Άλλη περίπτωση είναι να εργάζεται μόνιμα και νόμιμα, να έχει κάνει επιχείριση, να έχει παντρευτεί εκεί. Αποκλεισμός σε αεροδρόμιο τύπου Terminal και Tom Hanks δεν υπάρχουν εδώ και παρα πολλά χρόνια, είδικά εκεί μάλλον δεν υπήρχαν ποτέ, άστεγοι Ευρωπαίοι στη πρωτεύουσα ναι υπάρχουν ελάχιστοι αλλα οι λόγοι είναι άλλοι.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.448
Κριτικές
36
Like
38.017
Πόντοι
18.565
Στην τελευταια μου εργασια ειχε ενα γερμανο που ηρθε απο Ταυλανδη. Παντρευτικε εκει ταυλανδεζα. Με ειπε οτι η εργασια δεν επιτρεπεται στους ξενους. Μαλιστα μου ειπε και κατι ιστοριες για καποιους ευρωπαιους που απελαθηκαν αλλα παραμενουν στο αεροδρομιο πολλα χρονια επειδη οι χωρες τους δεν πληρωνουν τα εξοδα επιστροφης, τους εχουν με ενα πιατο ρυζι την ημερα.
Τι γινεται εαν γινει καποια στραβη;
15 χρονια πηγαινοερχομαι στην Ταιλανδη, στο αεροδρομιο της Μπανγκοκ, εντος και εκτος, δεν εχω δει ανθρωπο, Ευρωπαιο η, Ασιατη να ζητιανευει. Φυσικα, δεν πας αν δεν εχεις εξασφαλισμενα τουλαχιστον τα εισιτηρια επιστροφης, ακομα και αν πηγαινεις με την προοπτικη της μονιμης εργασιας εκει.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Στην τελευταια μου εργασια ειχε ενα γερμανο που ηρθε απο Ταυλανδη. Παντρευτικε εκει ταυλανδεζα. Με ειπε οτι η εργασια δεν επιτρεπεται στους ξενους. Μαλιστα μου ειπε και κατι ιστοριες για καποιους ευρωπαιους που απελαθηκαν αλλα παραμενουν στο αεροδρομιο πολλα χρονια επειδη οι χωρες τους δεν πληρωνουν τα εξοδα επιστροφης, τους εχουν με ενα πιατο ρυζι την ημερα.
Τι γινεται εαν γινει καποια στραβη;
Παραμύθια της χαλιμας.
Σιγά μην αφήσουν ξένους να κοιμούνται μέσα στα αεροδρόμια οι Ταυλανδοι.
Είναι πολύ αυστηροί με αυτά.

Έχω περάσει από μερικά αεροδρόμια της Ταϊλάνδης, ποτέ δεν είδα τέτοια φάση.

Γενικά άμα παντρευτείς ντόπια φτιάχτηκες για το θέμα παραμονής.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Χτεσινή φώτο, μου στέλνουν τα κορίτσια χαμόγελα για να γυρίσω πίσω.

Σαν τις Σειρήνες που φώναζαν τον Οδυσσέα. :)
 

Συνημμένα

  • IMG_20240202_183236.jpg
    IMG_20240202_183236.jpg
    386,3 KB · Εμφανίσεις: 162

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
2.113
Κριτικές
10
Like
1.547
Πόντοι
506
15 χρονια πηγαινοερχομαι στην Ταιλανδη, στο αεροδρομιο της Μπανγκοκ, εντος και εκτος, δεν εχω δει ανθρωπο, Ευρωπαιο η, Ασιατη να ζητιανευει. Φυσικα, δεν πας αν δεν εχεις εξασφαλισμενα τουλαχιστον τα εισιτηρια επιστροφης, ακομα και αν πηγαινεις με την προοπτικη της μονιμης εργασιας εκει.
ΔΕν το εγραψα , λαθος μου , στη φυλακη του αεροδρομιου τους εχουν, αλλα οκ δεν επιμενω.
 

kliduhos

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
144
Like
4
Πόντοι
1
Θέλω να πάω για τα γαμησια , γνωρίζει καποιος αν αξίζει το ταξίδι μόνο γι τις γυναίκες, Επισης μια ωραία γυναίκα σε τι τιμή παίζει;

Δέχονται ακαποτα , πρωκτικο κλπ με έξτρα χρήματα;

Οποιος γνωρίζει αν θέλει ας βοηθήσει
Να σε πληροφορήσω ότι όλα τα παλληκάρια εδώ μέσα πάνε στην Ταϊλάνδη αποκλειστικά και μόνο για τα γαμήσια. Όταν με το καλό πας, θα πάθεις vertigo, ειδικά στην Πατάγια που είναι ένα ανοικτό μπουρδέλο με χιλιάδες "παραστρατημένες".
Ωραίες μπορείς να βρεις και με 25€ σε fiwfans (επικοινωνία απευθείας με τα κορίτσια μέσω LINE). Παρεμπιπτώντως τον άλλο μήνα που πάω Ταϊλάνδη θα μείνω για δύο μέρες στο Kokotel, που είναι το άντρο τους στην περιοχή Σουκουμβιτ.
Για το Ανχελες των Φιλιππινών που λέει ο Λάκης, όντως γίνεται της κολάσεως και θα βρίσκομαι εκεί σε λίγες μέρες έτσι για να αλλάξω παραστάσεις. Αυτό που αξίζει κατά τη γνώμη μου όμως είναι να πας με παρέα σε κάποια καλή παραλία (σαφώς ανώτερες της Ταϊλάνδης). Την συνοδό σου θα την βρεις διαδικτυακά και πανεύκολα σε Pina Love ή Seeking. Άλλωστε και οι ίδιες το προμοτάρουν ανοικτά. Αν ψωνίσεις από Άνχελες απλά είναι ακριβότερα. Και όταν ξαναπάς μη μας πεις ότι σε ξετρελάνανε οι ναοί και το φαγητό. Γι' αυτά αρκεί ένα ταξείδι, άντε δύο.
 

Συνημμένα

  • pea.mp4
    6,4 MB · Εμφανίσεις: 0

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Να σε πληροφορήσω ότι όλα τα παλληκάρια εδώ μέσα πάνε στην Ταϊλάνδη αποκλειστικά και μόνο για τα γαμήσια. Όταν με το καλό πας, θα πάθεις vertigo, ειδικά στην Πατάγια που είναι ένα ανοικτό μπουρδέλο με χιλιάδες "παραστρατημένες".
Ωραίες μπορείς να βρεις και με 25€ σε fiwfans (επικοινωνία απευθείας με τα κορίτσια μέσω LINE). Παρεμπιπτώντως τον άλλο μήνα που πάω Ταϊλάνδη θα μείνω για δύο μέρες στο Kokotel, που είναι το άντρο τους στην περιοχή Σουκουμβιτ.
Για το Ανχελες των Φιλιππινών που λέει ο Λάκης, όντως γίνεται της κολάσεως και θα βρίσκομαι εκεί σε λίγες μέρες έτσι για να αλλάξω παραστάσεις. Αυτό που αξίζει κατά τη γνώμη μου όμως είναι να πας με παρέα σε κάποια καλή παραλία (σαφώς ανώτερες της Ταϊλάνδης). Την συνοδό σου θα την βρεις διαδικτυακά και πανεύκολα σε Pina Love ή Seeking. Άλλωστε και οι ίδιες το προμοτάρουν ανοικτά. Αν ψωνίσεις από Άνχελες απλά είναι ακριβότερα. Και όταν ξαναπάς μη μας πεις ότι σε ξετρελάνανε οι ναοί και το φαγητό. Γι' αυτά αρκεί ένα ταξείδι, άντε δύο.
Αν αυτά κατάλαβες από όλα τα προηγούμενα ποστ, περαστικά σου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: GRxx

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.227
Like
3.495
Πόντοι
1.706
Προβλέπω τα χρόνια της σύνταξης θα πάω να τα ζήσω στην Ταϊλάνδη.
Να έχω 2 ντόπιες υπηρέτριες για δουλειές στο σπίτι και ίσως και γούστα.
20 χρόνια έμειναν να μαζέψω ότι μπορώ και μετά απόσυρση σε εκείνα τα μέρη.
Φύγε, αν μπορείς, τώρα. Δεν ξέρεις τι ψυχολογία και τι αντοχές θα έχεις όταν γίνεις συνταξιούχος. Κάποιοι άνθρωποι αλλάζουμε σε μεγάλο βαθμό με τα χρόνια. Ταυλάνδη και Κοσταρίκα ήταν οι χώρες που, όταν ήμουν νέος, νόμιζα ότι θα μπορούσα να ζήσω για πάντα. Τώρα μου φαίνονται πολύ μακρινές όχι τόσο λόγω απόστασης, όσο αποξενωμένες από το οικοσύστημα στο οποίο έμαθα να λειτουργώ.
Ταυλάνδη πάντως δεν μπορείς να δημιουργήσεις ντόπια εταιρεία χωρίς ταυλανδό συνέταιρο. Ισχύει και για την αγορά σπιτιού, αλλά ξεπερνιέται αν φαίνεσαι ως μέτοχος κτηματολογικής εταιρείας. Έτσι αγοράζουν οι περισσότεροι ξένοι.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Φύγε, αν μπορείς, τώρα. Δεν ξέρεις τι ψυχολογία και τι αντοχές θα έχεις όταν γίνεις συνταξιούχος. Κάποιοι άνθρωποι αλλάζουμε σε μεγάλο βαθμό με τα χρόνια. Ταυλάνδη και Κοσταρίκα ήταν οι χώρες που, όταν ήμουν νέος, νόμιζα ότι θα μπορούσα να ζήσω για πάντα. Τώρα μου φαίνονται πολύ μακρινές όχι τόσο λόγω απόστασης, όσο αποξενωμένες από το οικοσύστημα στο οποίο έμαθα να λειτουργώ.
Ταυλάνδη πάντως δεν μπορείς να δημιουργήσεις ντόπια εταιρεία χωρίς ταυλανδό συνέταιρο. Ισχύει και για την αγορά σπιτιού, αλλά ξεπερνιέται αν φαίνεσαι ως μέτοχος κτηματολογικής εταιρείας. Έτσι αγοράζουν οι περισσότεροι ξένοι.
Δεν έχω λόγο να φύγω τώρα για μόνιμα για εκεί.
Προτιμώ να είμαι ενεργός για ταξίδια κυρίως Ευρώπη και μετά Ασία.
Και αν πάω για σύνταξη τότε εκεί, δεν θα με ενδιαφέρει να κάνω εταιρεία εκεί.
Θα έχω παθητικό εισόδημα από νοίκια και προσωπική καβατζα που μαζεύω ήδη.
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
1
Like
2.413
Πόντοι
456
Δεν έχω λόγο να φύγω τώρα για μόνιμα για εκεί.
Προτιμώ να είμαι ενεργός για ταξίδια κυρίως Ευρώπη και μετά Ασία.
Και αν πάω για σύνταξη τότε εκεί, δεν θα με ενδιαφέρει να κάνω εταιρεία εκεί.
Θα έχω παθητικό εισόδημα από νοίκια και προσωπική καβατζα που μαζεύω ήδη.
ετσι ακριβως σε 4 χρονιια θα πηγαιμω 4 μηνες στο Πουκετ να βγαινει ο χειμβνας και τους υπόλοιπους εδω , φυσικα με εισοδημα απομ ενοικα και καποια συνταξη ,ολη μερα θαλασσα ,βολτεσ στα μασατζιγικα κλπ κλπ
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.855
Like
2.251
Πόντοι
456
Η επένδυση της καβάτζας σε ανερχόμενη οικονομία είναι μία καλή περίπτωση. Εδώ ο πληθωρισμός θα τα φαει.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.448
Κριτικές
36
Like
38.017
Πόντοι
18.565
Mετα τις 12 Σουκχουμβιτ και σόι 4 γίνεται ο χαμός.
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.855
Like
4.145
Πόντοι
506
Ρε μάγκες τα έχουμε πει.

Πάει μπορείτε δημιουργήστε παθητικά εισοδήματα και μετακομίστε μόνιμα Μπανγκοκ όπου ίσως μπορείτε να βρείτε μια ασχολία με τουρισμό

Αλλιώς θα πληρώσετε το μουνι χρυσό στην Ευρώπη . Με τις γίδες που κυκλοφορούν. Η Ευρώπη σάπισε , ο Ζούκερμπεργκ το τικ τοκ και ο θείος Σαμ με το φεμινισμό έχει σκοτώσει τη ζωή αντρών που δεν ανήκουν στο τοπ 5%
Aυτο σκέφτομαι κι εγώ αλλα σε Μαλαισια μερια.
Βενζινη 0.40€
Ρευμα 30€ το μηνα.
Νερο 2€ το μηνα.
Φαι έξω 1-5€.
Απο γκομενες λιγότερες αλλα παίζουν πολλες ξενες που δουλευουν εκει. Ασε που πεταγεσαι ΣΚ για πλάκα ΒΚΚ η αμα μένεις βόρεια σε μια ωρα εισαι πουκετ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom