Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

BLOROW

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
81
Like
84
Πόντοι
0
Για να αρχισουμε να προετοιμαζομαστε σιγα-σιγα.

Καλησπερα έχω περάσει απέξω 3 με 4 φορές αλλά δεν έχω μπει ποτέ μέσα να υποθέσω ότι έχεις περισσότερες επιλογές από το να διαλέξεις απέξω?? Επίσης διαπραγματεύεσε καλύτερα σε τιμές ?
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.448
Κριτικές
36
Like
38.017
Πόντοι
18.565
Καλησπερα έχω περάσει απέξω 3 με 4 φορές αλλά δεν έχω μπει ποτέ μέσα να υποθέσω ότι έχεις περισσότερες επιλογές από το να διαλέξεις απέξω?? Επίσης διαπραγματεύεσε καλύτερα σε τιμές ?
Μέσα βρίσκονται τουλάχιστον 70-80 κοπέλες. Οι τιμές παίζουν από 2-2500 Χιλ. μπατ και πάνω, αλλά εξαρτάται πολύ από το αν το ξενοδοχείο σου είναι κοντά και μπορεί η κοπέλα να γυρίσει πίσω γρήγορα για δεύτερο φόρτωμα, και φυσικά από την ώρα που θα πάς, όσο πιο αργά τόσο πέφτουν οι τιμές.
Προσοχή, απέξω συχνάζουν πολλά λειντι-μποις που τους απαγορεύεται η είσοδος μέσα.
 

BLOROW

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
81
Like
84
Πόντοι
0
Μέσα βρίσκονται τουλάχιστον 70-80 κοπέλες. Οι τιμές παίζουν από 2-2500 Χιλ. μπατ και πάνω, αλλά εξαρτάται πολύ από το αν το ξενοδοχείο σου είναι κοντά και μπορεί η κοπέλα να γυρίσει πίσω γρήγορα για δεύτερο φόρτωμα, και φυσικά από την ώρα που θα πάς, όσο πιο αργά τόσο πέφτουν οι τιμές.
Προσοχή, απέξω συχνάζουν πολλά λειντι-μποις που τους απαγορεύεται η είσοδος μέσα.
Κατάλαβα ότι έχεις πολλές επιλογές και μιλάς για long time
σε αυτή την τιμή τα ξενοδοχεία υποθέτω ότι είναι όλα guest friendly εγώ πάντως καταλήγω Pattaya διότι την ξέρω καλύτερα την περιοχή και απλά ψάχνομαι για Bangkok τι σενάρια και επιλογές υπάρχουν είχα πάρει και ένα σκιννυ από Nana plaza αλλά δεν είχα περάσει καλά ήταν λίγο ψυχρη εντάξει μπορεί να ήταν η ημέρα της διότι οι ταυλενδεζες είναι άποψη πολύ θερμές και γενικά σε προσέχουν και σε φροντίζουν
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.448
Κριτικές
36
Like
38.017
Πόντοι
18.565
Κατάλαβα ότι έχεις πολλές επιλογές και μιλάς για long time
σε αυτή την τιμή τα ξενοδοχεία υποθέτω ότι είναι όλα guest friendly εγώ πάντως καταλήγω Pattaya διότι την ξέρω καλύτερα την περιοχή και απλά ψάχνομαι για Bangkok τι σενάρια και επιλογές υπάρχουν είχα πάρει και ένα σκιννυ από Nana plaza αλλά δεν είχα περάσει καλά ήταν λίγο ψυχρη εντάξει μπορεί να ήταν η ημέρα της διότι οι ταυλενδεζες είναι άποψη πολύ θερμές και γενικά σε προσέχουν και σε φροντίζουν
Επειδή έχω αδυναμία στις μιλφοκαταστασεις, εκεί πηγαίνω πότε πότε μόνο για καμμία μπύρα.
Συνήθως ψωνίζω αν βρω κανένα καλό μιλφακι σε κανένα μασσατζιδικο. Ρωτάω τι ώρα σχολαει και αν μπορεί να έρθει στο ξενοδοχείο να μου κάνει μασσαζ όταν σχολάσει. Φυσικά δεν την αφήνω να προχωρήσει όταν μου κάνει μασσαζ και το χέρι της πάει "κατά λάθος" στο πουλί μου, για να μήν την γλυκανω με εξτραδακι επί τόπου και δεν έρθει στο ξενοδοχείο. Της λέω αν θες έλα μετά την δουλειά σου και θα τα βρούμε.
 

BLOROW

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
81
Like
84
Πόντοι
0
Επειδή έχω αδυναμία στις μιλφοκαταστασεις, εκεί πηγαίνω πότε πότε μόνο για καμμία μπύρα.
Συνήθως ψωνίζω αν βρω κανένα καλό μιλφακι σε κανένα μασσατζιδικο. Ρωτάω τι ώρα σχολαει και αν μπορεί να έρθει στο ξενοδοχείο να μου κάνει μασσαζ όταν σχολάσει. Φυσικά δεν την αφήνω να προχωρήσει όταν μου κάνει μασσαζ και το χέρι της πάει "κατά λάθος" στο πουλί μου, για να μήν την γλυκανω με εξτραδακι επί τόπου και δεν έρθει στο ξενοδοχείο. Της λέω αν θες έλα μετά την δουλειά σου και θα τα βρούμε.
Σωστός δεν το σκέφτηκα διότι βγαίνεις και δίπλα κερδισμένος μασάζ και σεξ εγώ προτιμώ πιπίνι διότι εδώ δύσκολα βρίσκεις και γενικά εδώ μαύρα χάλια ευτυχώς που έστω εχουμε και την δυνατοτήτα να ταξιδεύουμε εκει
 

Akamatos

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2018
Μηνύματα
157
Like
418
Πόντοι
21
Επειδή ετοιμάζω βαλίτσες μια ερώτηση. Μπανγκόκ πια περιοχή είναι πιο βολική να μείνει κανείς;
 

zounis.zounis

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
172
Like
286
Πόντοι
21
Καλημέρα καλή εβδομάδα θα είμαι Πατάγια 13/2 με 19/2 θα είναι κανένας συναγωνιστής εκείνη την περίοδο;
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.153
Πόντοι
201
Επειδή ετοιμάζω βαλίτσες μια ερώτηση. Μπανγκόκ πια περιοχή είναι πιο βολική να μείνει κανείς;
Σουκουμβιτ, κοντά στο τέρμιναλ 21 καλύτερα σε παράδρομο για να έχει ησυχία...
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.448
Κριτικές
36
Like
38.017
Πόντοι
18.565
Επειδή ετοιμάζω βαλίτσες μια ερώτηση. Μπανγκόκ πια περιοχή είναι πιο βολική να μείνει κανείς;
Κατά μήκος τής Sukhumvit από ,soi 4 έως soi 22. Φυσικά σε κάθετους παράδρομος, όπως είπε και ο συναγωνιστής παραπάνω.
Θα είμαι και εγώ εκεί σε 2 εβδομάδες, για κανένα μηνα.
Μένω σε κόντο στο σόι 13.
 

Ahois

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2024
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα στους ενεργούς χρήστες, μιας και κανονίζω με 2 ακόμα κολλητούς το πρώτο μας ταξίδι στη Ταϊλάνδη, και για τους 3 μας, εννοείται με σκοπό τη καλοπέραση και σεξοτουρισμό, έχω κάποιες απορίες όσο αφορά τα ξενοδοχεία. Σκοπός μας είναι να μείνουμε 15-20 μέρες.
Από όσα έχω διαβάσει και έχω ψάξει:
-Είναι προτιμότερο να μείνουμε σε ξενοδοχεία κοντά σε αυτούς τους δρόμους ή παράδρομους των μπαρ, ώστε να έχουμε τη επιλογή να γυρίσουμε με "ψώνια" ή απλά να επιλέξουμε ξενοδοχείο με ανέσεις των γούστων μας και ας είναι μακριά;
-Αρχικά σκεφτόμασταν για ενοικίαση κάποιας βίλας ή ευρύχωρο δωμάτιο, αλλά με λίγα που έχω κοιτάξει χωρίς να κάνω τρελή έρευνα κάποια πέφτουν μακριά, θα ναι εύκολο να γυρνάμε πίσω με ταξί ή συνήθως δεν γουστάρουν οι κορασίδες γιατί η επιστροφή τους πέφτει ζόρικη;
-Επίσης όσο αφορά τα guest-friendly ξενοδοχεία, όπως είπα πάνω, καλύτερα να κλείσουμε μεγάλο δωμάτιο-σπίτι ή να πάμε σε πιο φθηνή επιλογή και ο καθένας μόνος του;
-Έχουμε σκοπό να κάνουμε τα όργια μας, προφανώς με ανάλογες τιμές κτλ, ως παρέα 3 ατόμων θέλουμε και το όργιο μας, τι παίζει εκεί με τα guest-friendly, στη περίπτωση που έχουμε ξεχωριστά δωμάτια;
Με βάση τα παραπάνω, εάν κάποιος έχει να προτείνει κάτι πολύ ευχαρίστως να το κοιτάξω.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Υ.Γ.: Λέμε για Pattaya!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Akamatos

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2018
Μηνύματα
157
Like
418
Πόντοι
21
Κατά μήκος τής Sukhumvit από ,soi 4 έως soi 22. Φυσικά σε κάθετους παράδρομος, όπως είπε και ο συναγωνιστής παραπάνω.
Θα είμαι και εγώ εκεί σε 2 εβδομάδες, για κανένα μηνα.
Μένω σε κόντο στο σόι 13.
Ευχαριστώ πολύ @κωλο-γερος! Πρωτάρης στην Ται αν και κωλόγερος και εγώ. Σκέφτομαι να βρω κάτι καλό γρήγορα και να πάω να την πέσω σε κάνα νησί να πράξω στην ησυχία και στον καθαρό αέρα.
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.153
Πόντοι
201
Καλησπέρα στους ενεργούς χρήστες, μιας και κανονίζω με 2 ακόμα κολλητούς το πρώτο μας ταξίδι στη Ταϊλάνδη, και για τους 3 μας, εννοείται με σκοπό τη καλοπέραση και σεξοτουρισμό, έχω κάποιες απορίες όσο αφορά τα ξενοδοχεία. Σκοπός μας είναι να μείνουμε 15-20 μέρες.
Από όσα έχω διαβάσει και έχω ψάξει:
-Είναι προτιμότερο να μείνουμε σε ξενοδοχεία κοντά σε αυτούς τους δρόμους ή παράδρομους των μπαρ, ώστε να έχουμε τη επιλογή να γυρίσουμε με "ψώνια" ή απλά να επιλέξουμε ξενοδοχείο με ανέσεις των γούστων μας και ας είναι μακριά;
-Αρχικά σκεφτόμασταν για ενοικίαση κάποιας βίλας ή ευρύχωρο δωμάτιο, αλλά με λίγα που έχω κοιτάξει χωρίς να κάνω τρελή έρευνα κάποια πέφτουν μακριά, θα ναι εύκολο να γυρνάμε πίσω με ταξί ή συνήθως δεν γουστάρουν οι κορασίδες γιατί η επιστροφή τους πέφτει ζόρικη;
-Επίσης όσο αφορά τα guest-friendly ξενοδοχεία, όπως είπα πάνω, καλύτερα να κλείσουμε μεγάλο δωμάτιο-σπίτι ή να πάμε σε πιο φθηνή επιλογή και ο καθένας μόνος του;
-Έχουμε σκοπό να κάνουμε τα όργια μας, προφανώς με ανάλογες τιμές κτλ, ως παρέα 3 ατόμων θέλουμε και το όργιο μας, τι παίζει εκεί με τα guest-friendly, στη περίπτωση που έχουμε ξεχωριστά δωμάτια;
Με βάση τα παραπάνω, εάν κάποιος έχει να προτείνει κάτι πολύ ευχαρίστως να το κοιτάξω.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Υ.Γ.: Λέμε για Pattaya
Για 15-20 μέρες ξενοδοχείο κεντρικά, Buakhao, Tree town, Pattaya Klang....99.99% guest friendly.
 

TZONTZON

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2020
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα στην Παρεα Γνωριζει καποιος τι παιζει με το Fiwfans? Εχει αρκετες ενδιαφερουσες περιπτωσεις γνωριζουμε κατα ποσο ειναι Αξιοπιστο και αν μπορεις να ερθεις σε επαφη με τις κοπελες με καποια εφαρμογη? Ευχαριστω
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
796
Κριτικές
5
Like
3.274
Πόντοι
726
Θέλω να πάω για τα γαμησια , γνωρίζει καποιος αν αξίζει το ταξίδι μόνο γι τις γυναίκες, Επισης μια ωραία γυναίκα σε τι τιμή παίζει;

Δέχονται ακαποτα , πρωκτικο κλπ με έξτρα χρήματα;

Οποιος γνωρίζει αν θέλει ας βοηθήσει
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Θέλω να πάω για τα γαμησια , γνωρίζει καποιος αν αξίζει το ταξίδι μόνο γι τις γυναίκες, Επισης μια ωραία γυναίκα σε τι τιμή παίζει;

Δέχονται ακαποτα , πρωκτικο κλπ με έξτρα χρήματα;

Οποιος γνωρίζει αν θέλει ας βοηθήσει
Όχι δεν αξίζει
Θα πας να δώσεις τόσα χιλιάρικα μόνο για γαμήσι;
Πολλοί το ίδιο θα σου πούνε εδώ μέσα που έχουν πάει και ξέρουν.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.448
Κριτικές
36
Like
38.017
Πόντοι
18.565
Θέλω να πάω για τα γαμησια , γνωρίζει καποιος αν αξίζει το ταξίδι μόνο γι τις γυναίκες, Επισης μια ωραία γυναίκα σε τι τιμή παίζει;

Δέχονται ακαποτα , πρωκτικο κλπ με έξτρα χρήματα;

Οποιος γνωρίζει αν θέλει ας βοηθήσει
Λαθος προορισμο κοιτας, χωρις καθολου διαθεση αντιπαραθεσης, πιστεψε με, μονο για γυναικες και αυτα που θες, στην Ταυλανδη δεν θα τα βρεις, τουλαχιστον οπως τα φανταζεσαι.
 

Akamatos

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2018
Μηνύματα
157
Like
418
Πόντοι
21
Θέλω να πάω για τα γαμησια , γνωρίζει καποιος αν αξίζει το ταξίδι μόνο γι τις γυναίκες, Επισης μια ωραία γυναίκα σε τι τιμή παίζει;

Δέχονται ακαποτα , πρωκτικο κλπ με έξτρα χρήματα;

Οποιος γνωρίζει αν θέλει ας βοηθήσει
Φίλε μόνο για γαμήσι σίγουρα δεν αξίζει. Πας για τα αξιοθέατα, γλέντια, το διαφορετικό φαγητό τις θάλασσες τοπία κλπ. Συν τα γαμήσια γενικά που είναι εύκολα. Σου μιλάει εδώ ένας παλιός δύο ημερών στην Τάι.
Να τον ακούτε το @κωλο-γερος . Είναι σοφός!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom